Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
13. mar 2009

naši sa dnes hádajú o všetko, aj o vzduch, ktorý dýchajú 😝 😀 . A švihanie po hlave a po chrbte normálka, obchytím aj ja. To som ale dopadla čo? 😝 Do krvi sa zatiaľ nebijú, ale zrejme je to len otázka času...

nana77
13. mar 2009

ahojky!
ledva som vas docitala auz aj tak neviem, na co vsetko som chcela reagovat... 😅 . mar, urcite na tvoje story s dedkom a voskom... 😀 😀 . to bolo fakt dobre!

ja idem dnes k dr. , to moje haprovanie menstruacne je uz od veci, raz to mam kazde dva tyzdne, teraz mi to meska 41 dni... ☹

margaretka11
13. mar 2009

Nana som rada, že si sa pobavila 😀 . Ale ejha, to ma mrzí, že musíš k dr., nič príjemné, keď to mešká a ani keď je to príliš často. Dúfam, že ti dr. pomôže 🙂

nana77
13. mar 2009

ved hej, uz som raz u neho bola, nasiel cystu na vajecniku a teraz ide kuk, co sa s nou deje, ze mi nedorazila "teta z ameriky" 😀

womenne
13. mar 2009

nana aj mna to čaka sic to mam pravidelne ale stakymi bolestami až no,a tento mesiac som to mala slabe čož som bola v šoku takže buduce sa mam na čo tešit 🤐

margaretka11
13. mar 2009

Kurnik, prečo musíme mať takéto problémy? Keď už to musí byť, nech je to aspoň pravidelné a čo najkratšie 😝 . Je to voči nám nefér 😔

womenne
13. mar 2009

však?ja sa vždy mojmu stažujem že prečo to nemaju oni 😝 všetko sme si zlizli mi 🙄
ja neznašam ked mi povie:čo maš kramy či čo??ja som totižto vtedy jak čert mna dokaže nasrat aj ked sa len na mna pozrie alebo neje tak ako chcem aby jedol 😀

margaretka11
13. mar 2009

wom, aj ja bývam vtedy náladová, mňa to začne chytať týždeň pred akciou a tiež som alergická aj na pohľad 😀 . Tiež si myslím, že aj chlapi mohli niečo vyfasovať od matky prírody, ale čo narobíme? Ja sa vybíjam tak, že keď má potom manžel mrzutú náladu a skáče do mňa tak sa ho spýtam: Čo ideš mať krámy, či čo? A väčšinou to skončí tým, že sa zasmejeme a trošku sa spamätáme 😉

womenne
13. mar 2009

ja sa normalne vetdy nepoznavam som hrozna fakt.ale to nebyvalo vždy posledny polroka to tak mam.uvažujem nad mireonou už dost dlho na velku noc ideme na slovensko spytam sa kamoški ako nato reaguje

nana77
13. mar 2009

ja som pred tehu mavala tak asi 30-32 dnovy cyklus, minimalne bolestive, nebyvali silne - no idealne. po porode mi to nabehlo naspat, az teda do toho januara, tam sa to zacalo kazit... ved uvidim, co mi dnes povie. ale nemavala som nikdy pri tom nalady ani nic, nebyalo mi zle, ani nic podobne... dufam, ze sa to teraz nezmeni 😒

margaretka11
13. mar 2009

držte ma lebo si deti prizabijem 😠 . Teraz sa bijú o časopis...

Nana, ja som mávala a aj mám tak 31 až 32 dňový cyklus. Prvý rok po pôrode som mala krásny 28 dňový cyklus, ale dosť silný. Teraz je to tak ako som písala a strieda sa slabší a silnejší mesiac. Ale mám ich dlho, vždy min. 7 dní 😝

margaretka11
13. mar 2009

ale také dlhé som ich mávala aj pred otehotnením..

yasmina
13. mar 2009

wom. spavaju s nami na posteli...a neviem ako dlho este budu...ale pokial im idu zuby a stale revu a ich treba cicikat a davat caj a pod. tak som rada ze su pri mne lebo este vstavat k postielkam asi by som si to hodila

grmitko
autor
13. mar 2009

ja som vzdy mala 28 dnovy cyklus, ze som si podla neho mohla nastavovat hodinky 😀 😀 aj ked som brala HA aj ked nie 😀 akurat ked som nebrala tak som mala vzdy velmi silne a bolestive

margaretka11
13. mar 2009

Saši, si šťastná žena 😀

grmitko
autor
13. mar 2009

marg 🙂 🙂

grmitko
autor
13. mar 2009

aj ked teda minuly mesiac ako som brala troje atb, tak mi to trosku rozhodilo cyklus, ael hadam sa to da do poriadku

margaretka11
13. mar 2009

Saši, no dúfam, že si budeš môcť aj naďalej nastavovať hodinky podľa cyklusu. 😉

Idem ja dať malým obed lebo inak ich fakt pozabíjam, to sa nedá vydržať, čo tu zrábajú 😠

grmitko
autor
13. mar 2009

ja im dam jogurty a sup s nimi do postele a potom idem varit obed 🙂 lebo tiez neviem ci im neublizim 😠 😠 to je dnes uplny des co vyvadzaju 😠

yasmina
13. mar 2009

moji spia od 11:10 ...a ja cumim HBO

womenne
13. mar 2009

naši už ležia a ja čakam kym zaspia zabehnem do vedlajšieho panelaka do obchodu kupit smotanu dnes idem robit tie morčacie prsia so syrovou omačkou čo si mi poradila yasmin 😉
Sebko akosi nechce jogurty asi sa ich prejedol tak mu dam chvilu klid zato Niko ch papa dufam že sa zase vymenia bude 🤐
minuly sa nam guličky musim ist kupit prišli mi letaky so zlavou15% musim to využit najradšej maju COOKIE CRISp s čokoladou.Dokonca si otvoria chladničku,vyberu mlieko,naleju do misky a daju guličky 😵 som minule skoro odpadla ked som ich pozorovala šikulky su to veru,sice Nikolasko trošku rozlial ale snažil sa zato Sebo ten sa napije mlieka z krabice jak stary chlap,vidi to robit tatika tak aj on.

yasmina
13. mar 2009

wom. to je zlate 😵

miriamkac
13. mar 2009

Caute, caute... 😀
ja len pridam k tym menstr. cyklom....tak ten moj vyzeral v rozmedzi 38-45 dni...au.... Grmi to si si potom aj dovolenku vedela naplanovat, tak aby bolo vsetko OK 😉 ....

My chrnime teraz...dufam, ze si pospia viac ako vcera (1hod)... 😠 potom su zli ako certi. Este napisem...u nas je teraz najfrekventovanejsia veta: "Neceeem"...oni mi na vsetko odpovedie neceeeem: a mna ide porazit: Palko pozbieraj hracky: Neceeeem... 😠 😠 😠

miriamkac
13. mar 2009

Wom....aspon vies, ze hladovat nebudu.... 😀 😀

lenkamt
13. mar 2009

ahojte, aj my už spíme 🙂

ja mám cyklus ako Saška, presný ako hodinky 🙂 a chlapi nepotrebujú nič, tí sú otravní aj bez menštruácie 😀

Yasmi - tebe odišiel zver??? to ako je možné??? tak uprimnú sústrasť 😢 😅

yasmina
13. mar 2009

lenka som ho musela opustit....staci mi zverinec doma 😉

grmitko
autor
13. mar 2009

leni dnes som dobre vytrieskala aj tvoju pogy, chod ju pomojat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
13. mar 2009

Saši - 😠 😀 idem spať, pomojam ju večer, nech si zvyká zvera jedna 😀

grmitko
autor
13. mar 2009

moje deti este stale nespia, ja ich dnes uz asi obesim alebo co, to je des, pojdem dam, dobre im dam na zadok a bude pokoj 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 dnes mi uz ozaj raidne zeru nervy 😒

miriamkac
13. mar 2009

no vidis grmi...ti moji sa zase uz zobudili, zase tomu spanku vela nedali..... 😠 ideme sa napapat...