Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
4. máj 2009

hi ja si pametam na kupanie ked boli ešte malinky,jedneho vo vaničke som rychlo kupala a druheho vo vajičku jednou nohou hodala 😖 no brutus.teraz sa na tom už len smejem.

ten stolik čo spominate ten by sa nam šikol asi skočime do ikey 😵 😵 😵 ach jo zase sa stenči penaženka 😀

katka.ott
4. máj 2009

ahojte 🙂
kym mi zabky spia, tak sa pokusim k vam pridat 😵
mozem 😅 😎 ?

grmitko
autor
4. máj 2009

Katka vitaj medzi nami 😀

katka.ott
4. máj 2009

grmitko, dakujem za privitanie.
ale momentalne som tu dlho nepobudla ☹ , male zacali vyvadzat, tak idem kupat, kojit, dokrmovat a uspavat. hadam dnes vynechaju 3-hodinovy koncert 😕 😅

nana77
4. máj 2009

ahojky!
katka, no servus!!! tak som rada, ze aspon jedna prisla z cakame dvojiciek ku nam 🙂 . sa tesime malinkym babatkam, uz sme mnohe aj zabudli, ake to bolo, tak si aspon osviezime pamat 🙂 🙂 🙂 . tak vitaj!!!

lalu, no ako babulky po ockovani? u nas zatial ok. dostali prevenar, trosku poplakali, ale len chvilku a odvtedy nic. tak dufam, ze ani nic nebude. posledne ondrejko dostal tie sopliky.. 😒. snad sa to nezopakuje aj teraz...

inak, oliverko 9980g a 77cm a ondrejko 9150g a 77cm 😵 😵 😵

adrolka
4. máj 2009

nana, no wuaw, to sú aké krásne miery!!!! 🙂
moja Tara môže mať teraz ako tvoj ondrejko- a to sme 15m 😀

nana77
4. máj 2009

adrolka, ale vy ste jemne dievcatka, a my riadni chlapi, takze je to ok 😀 😉

kili
4. máj 2009

dnes spravil S. hlavičku dole schodmi, ale fakt nechápem z neho ako padal, ja som to nevidela, len čo som sa otočila že mama zhíkla a S. hlavou na schode, zodvihla ho a on ju len objal a vôbec neplakal. vyzeralo to hôzostrašne, lebo to sú normálne drsné betónové schody s kamienkami, ale má na hlave len škrkanec a nič viac, ani žiaden náraz som nepočula. Mama že padal tak pomaly, no nemám to šikovné deti? 😵
teda ako truhlík je, že sa zabudol a išiel so schodou schádzať a nepočkal na mamu, ale aj tak to pekne zvládol 😎

adrolka
4. máj 2009

no kili, tak to si píš, že ich máš šikovných!!! 😵
a kdeže ty máš svoje albumy?????????????????

kili
4. máj 2009

vymazané, už ma nebavilo sa furt obhajovať

adrolka
4. máj 2009

nana, to len Tara je tintítko. Amirček je bacuľka moja zlatá! hovorím, že vo všetkom sú odlišné 😀 😵 😵

astora
4. máj 2009

kili a co si obhajovala ?

kili
4. máj 2009

naposledy, že sa nesnažím šetriť na dieťati ale proste menšie okuliare sme fakt nezohnali a pod.

astora
4. máj 2009

kili su to tvoje deti ty si maminka vies co je pre tvoje deti to naj možes sa na vsetkych zvysoka vykaslat ja som rada pozerala tvojich drobcov aky su uz velki a krasne rastu ale dufam ze sem tam hodiš fotku 🙂

diddi
4. máj 2009

jezis kili...no ja by som zomrela od zlaknutia....a co sa deje kvoli fotkam? 😨

adrolka
4. máj 2009

hmmm??? 😕 zas ti napísala nejaká premúdrelá, že má malý fľak na bodyčku?

zuzka.25
4. máj 2009

ahojte

tak uz aj my sme soplavi :(
dnes sme cely den tvrdli doma, ono popravde uz to bolo aj treba, lebo tu bol bordel ako v tanku.. navecer sme vybehli akurat do lekarne peso, decka dostali lizatka 🙂 tak ich samozrejme chceli hned odbalit a po ceste ich zjedli... ale desne fukalo...

zajtra bude asi podobny program... no co uz...

katka, vitaj medzi nami..

nan, pekne vahy 🙂 aj my sme tak nejak mali..

diddi
4. máj 2009

ake okuliare?...asi nie som v obraze 😒

nana77
4. máj 2009

adrol, tie tvoje krpky su strasne zlate a kazda uuuplne ina, aj vyzorovo 🙂 🙂

zuzka ahoooooj!!!! krpci su soplavi? ☹ snad to nebude nic vazne, posielame pusinky 🙂

astora
4. máj 2009

kili a v okuliaroch bol drobec na zjedenie nech su ake su hlavne ze ich ma a plnia svoj učel ved on dorastie

diddi
4. máj 2009

vcera Ella s Miou tancovali za ruky pri let's dance....a skoncilo to padom na roh nabytku,opat Mia....to bol zlomok sekundy ako Ella padla na nu a spolu na skrinku....uz som zufala z tych padov,asi kupim helmy....a aby toho nebolo malo,tak o 01.00 Miuska spustila plac...chytim ju a ona uplne horuca...39C...tak rychlo panadol.....dnes isiel muz na nocnu,tak zobral Ellu k svokre,ak by som s Miou musela na pohotovost....uz mi 3x vracala...jedine co som do nej dostala bola slepacia polievku....tu zatial v sebe drzi....pije len cistu vodu,caj odmieta....zaspala mi uz,ale som pripravena na krusnu noc a zabaly....ozaj,tie sa od akej teploty maju davat?

kili
4. máj 2009

astora, no to bola práve nejaká optička (čo sa mi za niečo chcela pomstiť), tak že mu tým ničím zrak. ale to bola len zlá fotka a ešte k tomu mu ubieha očko, tak to ten dojem ešte umocnilo a ešte k tomu nemal v tedy upravené tie tyčinky na nose. proste z jednej fotky chcela robiť záver.
už ma to proste nebaví, tak som vymazala 😝

adrolka
4. máj 2009

kili,no to snáď nie.......ved malý je v tých okuliaroch svetový...ako to môže niekto okomentovať ináč?!!! a teba kde poúčajú takýto ľudia, kde to chodíš na fóra?!alebo ti len ipnú?niekto sa musí veľmi nudiť.. 🙄

astora
4. máj 2009

krava jedna mala ti kupit okuliare ktore by mu sadli na mieru sa to dobre hovori horšie zhana nech si to raz vyskusa.

kili
4. máj 2009

diddi, S. nosí týždeň okuliarky 😵 😎 a zvládol to fakt statočne, už na druhý deň ich nosil v pohode a keď som mu dala gumičku, tak už si ich skoro vôbec nedával dole, teraz len fakt výnimočne

adrolka
4. máj 2009

diddi a to ti malá dnes vracala zase 3x? a po tom páde, čo ste boli na pohotovosti, bolo všetko ok tých 48h?

kili
4. máj 2009

diddi, ja som sa tiež zľakla toho pádu, nechala som autosedačky ležať na ceste a utekala pomojkať, ale to sa už držal mojej mamy ako kliešť, vôbec neplakal, tak som ho nechcela naťahovať a zobrala A. No a o chvíľku bol vyškerený, vôbec nič, proste fakt vedia padať 🙂 Ja keby som tak tresla tak už mám rozbitú lepku na dve polky 😝

diddi
4. máj 2009

adrolka,po tej pohotovosti bolo vsetko ok....dnes zvracala...rano,poobede a vecer....no snad to nie je z tych padov...tam je odstip okolo 9h. od vcerajsieho padu po ranne zvracanie...a vracala vodu,akoby mala kyselinu

helka1
4. máj 2009

Ahojky Kili, ved som ti pisala, ze si jej napisala pravdu a ona ju nemohla nejak prehltnut tak sa ti rypala v tvojich fotkach 😠 😝 . Paradoxom je, ze uz v tej diskusii uznava tvoju pravdu ! 😅

Diddi, tak snad na tu pohotovost nebudete musiet ist ! Nedavno tu Jasminka davala link na horucky, tak skus prelistovat ! 😉

Zuzi skore uzdravenie !!!

lalupa
4. máj 2009

juj, kili, mas ty ale zlaticko 🙂,jednak krasne a sikovne ;), ta fotka sa mne osobne velmi pacila,kreteni nech sa odbavuju inde a inak 😠 a dufam,ze ten pad bol neskodny 😉 , no ale znel straaaasneeee ☹

nani, sme oki, to len ja som dnes ledva udrzala oci otvorene...zaockovali ich do predlaktia, velikanska ihla uplne zaborena pod kozou, boli statocne, slzicky vyhrkli,ale necukali sa,vydrzali 😉 , potom sme sa pomojkali a po chvili si kludne kreslili u dokiny na stolickach

bambulka druha ma atopicky ☹
ju aj dam zaockovat proti ovcim kiahnam, u takto citlivej pokozky by mohli byt sakra problemy ☹

mame 80cm , 10 a 11kg

didi, myslim na vas 😅