• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
lalu, v pondelok mam prve dve statnice plus obhajova diplomovej prace a v bud. stredu dalsie dve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiwus budeme drzat pasticky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem vsetkym za gratulacie, boli ste mi oporou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Som tu zasa na skok, konecne bubaci spia, strasne som unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kiwi, drzime palceky, zvladas :wink:
20. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaj, no trosku som si to tu presla, takze odpovedam na otazky :slight_smile:
Vystudovala som :grinning: :grinning: :grinning: jeeej, min. cas :grinning: prekladatelstvo a tlmocnictvo, spanielcinu a francuzstinu. Statnice som mala az pocas 4 dni......najprv jeden jazyk, v jeden den prakticke skusky - konzekutivne, simultanne tlmocko, odborny preklad, druhy den obhajoby plus teoria. O 2 tyzdne druhy jazyk, tak isto, len uz bez tych obhajob :slight_smile:
20. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No a kiwi, bolo to uplne v pohode. Na prvom jazyku som si z teorie vytiahla otazky, ktore ani neboli v tezach, ani som to nikdy nepocula (bolo tam vela predmetov, toto sa tyka jedneho), ale skusajuci boli velmi mili a trosku napomohli, hned ma to nakoplo a uz ma nemohli zastavit :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz som isla z franiny, trosku blbe, lebo skusali ludia, ktorych som v zivote nevidela, ani oni mna, dve zeny trosku rypali, ale dalo sa. Ja som hlavne hovorila rychlo, sebavedome a tvarila som sa bohorovne aj pri veciach, ktorymi som si nebola celkom ista :grinning: :grinning: Na lingvistike sa skusajuci rehotali, tak im po francuzsky hovorim, ze je tu nieco smiesne? :grinning: :grinning: a oni ze nie, len Vy ste taka razna, tak ste nabehli :grinning: :grinning: a potom pri gratulaciach mi povedali, ze som este k tomu mojmu vykladu aj gestikulovala buchala pastou do stola, ja som si to ani neuvedomila :grinning:
20. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte,
elenitka, srdecna gratulacia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Si sikulka :wink:
kiwuska, aj tebe drzim silno paste, ale veerim ze skoncis ako el :wink: :wink: :wink:
baby, idem sa vas co mate starsie deticky, resp. skolkarov spytat, dali ste deti zaockovat proti zltacke A, alebo uvazujete o tom??
Vcera mali nasi tiez prvu skusobnu jazdu na bicyklikoch a za par minut ficali jak vichor, jedny sa nas pytali ako dlho na tom sedia a ked sme povedali ze asi 1O min, tak neverili... :grinning: :grinning: :grinning: normalne som si musela pobehnut aby mi neusli (teda ja som nahanala jeden bike MM druhy :grinning: )
20. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kati ja sa chystam dat teraz ockovat, aj my sme mali vcera testovaciu jazdu na bicykloch a islo im to uzasne, Leo ten ani sekindu nezavahal, Domko sa trosku rozbiehal a vymyslal ale potom uz sli ako blazni :slight_smile:
20. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
grmi, prijmite aj odo mna oneskorenu gratulaciu k 3 rockom :dizzy_face: :dizzy_face:
a yas, uuplne nadherne fotecky, mas doma fesakov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rosarita no teeda, mas doma skratka rodenych sportovcov :slight_smile: :slight_smile: my akurat teraz chceme kupit pre nas nejake dobre bicykle a krpcom cyklosedacky, nevyzna sa v tom niekto?
20. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
el....no klobuk dole...dva tazke jazyky...ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....si sikulka....a este jazyk "ugrofinsko-arabsko-cinsky" - nasich deti :grinning:
20. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiwuš teraz sustredime naše myšlienky na teba a Janku :wink:
moji prave vstali ešte som sa snažila uspat Sebka ale už enchcel a ked som mu ohrievala jedlo vstal aj Niko hlad ho zobudil :grinning: teraz sa napchavaju :sunglasses:

Teraz nam stavaju lešenie na panelak budu zateplovat a potom hura balkony ja už chem dat dckam bazenik.
20. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elenita dakujem :slight_smile:
20. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sebastian sa vie byciklováááááááááátttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vali jak vychornadhera som bolapreštatsna som bola snimi sama som sa najskor bala či mi nezujdu ale Nikolasko sa ešte boji len ho tlači.joj sme happy tatika smepočkali na parkovisku a šlisme sa ešte vozit zajtra ideme zase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky to su asi znamenia :confused: dnes letel MM Ke - *Ba - Ke a lietadlo vzlietlo a o 3 min. muselo spat pristat problem s klapkami :unamused:
20. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yas fuha asi ano aspon ja to tak beriem :zipper_mouth:
čo je to KE??
20. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wom- ke=košice :wink: super - sebo je šikulkooo
yas, tykoxo, včera tamto ,dnes toto... MM by asi mal poľaviť...
elenita- tak klobúk dole pred tebou a srdečne gratulujem!!!!! :slight_smile: a ešte to všetko popri malých dvojičkách!!!
kiwi, držííím ti palceeeee, drž sa aj ty na štátniciaaach :wink:
20. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosím mohli by ste mi toto preložiť neveranigtalone - ďakujem veľmi pekne
20. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nema to byt neveranightalone teda never a night alone???? teda ani jednu noc osamote (sama)
20. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky inak
kiwuska Ďakujem - fíha, veru presne tak mi to aj zuzka preložila. to jednej mojej kámoške akýsi chlap vypisuje a nevedela čo to je
20. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neni zac:slight_smile:
prave som sa dost dobre zasmiala pri uspavani:
Jakub: gut najt (good night)!
Janko: Dunaaaj !
Jakub: Nie dunaj, gut najt, dunaj je morava!!!!!
20. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dakujem vsetkym co mi drzia palce, budem to potrebovat:slight_smile:
20. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aholky, Kiwuska aj my drzime palciska - vsetky co mame :wink: A konverzacia tvojich chalanov nema chybu :grinning: :grinning: :grinning:
Elenita, ufff si proste jednicka toto zvladnut !!! Gratulujem.
Yas, hm ? Skus manzelovi naznacit, ze su to znamenia aby prehodnotil svoj zivot a zvazil priority (1.miesto rodina :wink: :sweat_smile: :grinning: )
20. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby,

el, si uzasna!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Pri dvojickach take tazke jazyky na A-cka :confused: .Srdecne Ti blahozelam, si sikulka!

Kiwi, drzim Ti palce, nech uz to mas aj Ty rychlo za sebou, kedy mas vlastne termin?

Sasi, chalanom blahozelam k 3.rockom!!!!!! :dizzy_face: Ak budes mat fotecky z byciklovania, tak pridaj! :wink:

Yas, chalani su tazki frajeri v tych bielych krataskoch :dizzy_face: ! Su krasni!
20. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Páni tu sa toho udialo, ani nestíham reagovať...

El aj ja sa pripájam ku gratuláciam, si šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kiwuska a tebe držím palce, nech už to máš za sebou :wink: . A ten rozhovor tvojich chlapcov ma rozosmial :grinning: . Ja mám tiež každý deň možnosť počuť tie hlody mojich drobcov, je to bohovské :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Zinuške všetko naj k meninám , ak je Zina :slight_smile: :grinning:

Ninke a Zojke všetko naj k trom rôčkom - fotky sú krásne, dievčatká nádherné :slight_smile:

Yas - :confused: :confused: :confused: fakt to bude nejaký "zásah" z hora :zipper_mouth:
21. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky dobre ranko...asi sa ma MM spamatat ked sa deju take veci :confused:
21. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem drobcom kupit nejake sandalky na vonku lebo z raku nejako neidu a nemame ist v com vonku ked je horuco...
Bata ma akciu 1 par zaplatis a druhy 50% zlava
21. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yas,to fakt je u Batu akcia????
21. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha,uz som to nasla na nete....musim mat ale bata kartu....co nemam :frowning2:
21. máj 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok