Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
21. máj 2009

diddi ja mam kartu tak ma nenapadlo ze to je podmienene kartou 😒

womenne
21. máj 2009

Ahojky mam tak dobru naladu od septembra idu decka do školky 😵 😵 😵 😵 dnes som sa bavila s riaditelkou a povedala mi že nevidi nejaky problem a maly by sa tam dostat joj taka som rada super možem si začat hladat robotu 😵 😵 😵 tak sme si fajne pokecali mi povedalaže Niko sa pusti sam ked bude vidiet ine deti, v stredu idem na prehliadku školky ale sama a da mi aj presne inštrukcie joj som happy 🙂

idem rychlo uvarit polievku a ked sa maly vyspia ideme na vyletik 😵 😵 😵 a potom musime kupit drobcom chaniče Sebko včera skoro spadol šuchol si iba kolienko ale aj tak bořatko moje ☹ je strašne pyšny že sa vie bycklovat stale kričal maminka tatinku aha 😵 😵 😵 😵

nana77
21. máj 2009

ahojky!
som tu dlhsie nebola, lebo byvam vecer nejaka unavena, odpalena...neviem preco.. 😕

elenitka!!!! aj ja sa pripajam k dievcatam a srdecne ti blahozelam! mas moj velky obdiv, zmaknut tak tazku skolu a dve male deticky!!! klobuk dole!!!

kiwuska, jankabambulecka a vam drzim vsetky palce na rukach aj nohach!!!! nech uz to mate uspesne za sebou!!!

mm ma statnice 8.6. a sestra 25.6., tiez maju co robit...

lalu, dufam, ze je ti lepsie!!!

nana77
21. máj 2009

joooj, yas...ja som sice neveriaci tomas 😀 , ale toto naozaj vyzera na znamenie z hora - s tym tvojim manzelom.. 😕 zase na take veci medzi nebom a zemou aj trochu verim...

zinuska
21. máj 2009

caute baby,zas som sa tu dlho neukazala,ale Maxim je od minuleho tyzdna chory,sople,kasle,zapalene hnisave oci,40tky horucky.... no otras,fakt je viac doma ako v skolke 😒 a samozrejme ze aj Mia ma uz sople a alex sople,zapalene ocka,horucky.... tak fakt nemam ani cas ist si s vami pokecat. ☹

len tak zbezne som prebehla posledne strany a gratulujem vsetkym oslavencom ci uz narodeninovym alebo statnicovym... 🙂

a dakujem za gratulaciu Leni a aj Nanuska-za krasnu sms k meninam. potesili ste ma,ze aj ked sem moc nemozem chodit,tak ste na mna nezabudli.. 😵

lalupa
21. máj 2009

zinuske vsetko naj 🙂

margaretka11
21. máj 2009

Zinuška aj ja ti prajem všetko naj k meninám 😵

grmitko
autor
21. máj 2009

Zinus vsetko naj,

dnes bolo stretko dvojiciek (nana, zuzka, silvia a ja) tak vecer pridam fotky ked budu detiv posteli 😉 teste sa 😀 😀

lalupa
21. máj 2009

seeeem s tymi fotkamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

grmitko
autor
21. máj 2009
yasmina
21. máj 2009

grmi takze stretko a my vychodnarky sedime doma 😒

lalupa
21. máj 2009

tak poctivo som presla kazdu jednu a zavidim 😔 , aj ked u nas bolo tak priserne horuco, ze som stastna, ze sme boli na dvore a dnu polohole 😀

sasi, nanu a zuzku a ich deticky poznam, aj tvojich, mali cervene tricka? a ty si na asi dvoch -troch cop dozadu vlasy bryle? kto bol v tom tyrkysovom kociariku a v tom monokoci?

elenita
21. máj 2009

Ahojte maminky, uz som konecne tu 😵 😵
Myslela som, ze bude po statniciach, budem mat na vsetko kopec casu, ale hlllboko som sa mylila 😀 😀 😀
Vsetkym, co mi gratulovali, velmi pekne dakujem 😵 😵 😵

elenita
21. máj 2009

Ozaj Jani, (nana77), ako ste oslavili prve narodeninky? Co dostali drobci? Ja uz teraz konecne zacinam riesit naplno tu otazku 🙂 🙂 🙂

lalupa
21. máj 2009

el, teraz sa mozes pustit do vymyslania oslav prvych narodiek 😵

grmitko
autor
21. máj 2009

lalu
v tyrkysovom kociariku boli silviini mali (silvia.s) a monokocik ot bola zuzkina kamaratka sonicka s malou Ellou 🙂
anoja som cop dozadu, bryle cez pol tvare a telo cez celu fotku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ano moji drobci boli v cervenych trickach 😉

iank aj tu bolo besne teplo le sme tien hladali 😉 ale inak bolo super

elenita
21. máj 2009

lalu, akurat som rozmyslala, ako to spravim, lebo mali su narodeni 6.6., ja 28.6. a 28. mame aj hody, tak to mozno dam az na ten datum.....
Inak uz som tu spominala, ze som vymyslela, ze nam kupime bicykle a krpcom cyklosedacky a budeme spolu chodievat na vylety.predstava ja to pekne, lenze vraj dobre bicykle stoja tak od 10 000 sk vyssie, a zas neviem, ci sa nam taka investicia vyplati. Doteraz som sa cyklistike nevenovala. Ale strasne by som chcela, aby sme cela rodinka chodievali spolu na vylety, aby sme my s MM tym padom troska sportovali a drobci aby videli svet 🙂 🙂
co by ste mi poradili? Alebo kupit nejake lacnejsie bicykle a uvidiet, ci nas to ozaj chyti? A musia mat aj taki krpci prilby?

elenita
21. máj 2009

No a kedze uz toto su strasne vydavky, neviem, co dalej..Petuskovi sme este chceli kupit tatrovku a Lucinke kociarik......a este nafotit profesionalne fotky, lebo znamej fotografke uz dlho slubujem, ze nas bude fotit a doteraz to nejak nevyslo........lenze to uz je strasne moc vydavkov 😢 tak neviem, co to nejak rozhodit medzi starych rodicov, lenze zas ja som nechcela byt taka, ze diktujem, kto co ma kupit.a MM sa to strasne nepaci....

grmitko
autor
21. máj 2009

elenitka, drobic musia mat prilby

a ak nie ste nejaky velky cyklisti tak neviem ci sa to vyplati, my sme malym teraz kupili male biky a prilby a frcia na nich o zivot, my sme si biky kupili uz davno 🙂

ja by som chcela profi fotky, ale to je dost velka investicia, uvidime mozno neskor 😉

a my vsetci oslavujeme naraz buducu sobotu, ja som 27.4., drobci 19.5 a muz 2.6 tak to spajame do jednej oslavy, tento rok bude aj velka torta bleskvy mcqueen 🙂 a vsetko co k tomu patri 🙂

zuzka.25
21. máj 2009

caute bambule...

no veru, dnes bolo stretko, dokonca si nás aj fotili 😀
a jedna ženská stretla nanu a hovorí jej "dočerta, za posledných 20 minút som videla už asi 4 dvojičky" a nana chladnokrvne "no to asi preto, že máme stretko" 😀 😀 😀 😀 😀 😝

yasmina
21. máj 2009

zlate fotky...
nana a ty si svojich aj vypustila z kociarika?tak poctivo a kludne si sedkaju

helka1
21. máj 2009

Ahojky, Elenita my mame obycajne (horske) bycikle a cyklosedacky sme kupovali tot nedavno. Bycikle nad 10 000 , hm, to ked sa podla mna chces venovat cyklistike naplno, nie ? 😕 Podla mna v pohode kupis do 10 000 normalny bycikel 🙂 .
Co sa tyka prilb, tak bez nich ani na krok, ja som spadla (teda len ma s Adamkom prevalilo na 1 bok - tie bycikle su s detmi strasne labilne) iba na dvore 😅 , no nejak blbo na murik a som rada, ze mal prilbu, lebo neviem akoby sa tresol 😖 a mna doteraz pobolieva chodidlo ☹

elenita
21. máj 2009

A musim teda povedat, ze tie vztahy su uz take vselijake, ze ja som mala strasne stresy a nervy zo statnic, cele noci som nespala, tak som potom bola zakonite nervozna a unavena.......a teraz si MM mysli, ze nabehnem ako superman a budem vsetko zvladat a stihat...ale ja som este stale unavena ☹
a kvoli tymto horucavam sa nam zas rozbil cely rezim, co sme si od januara pracne budovali 😢
ako s detickami travite taketo horuce dni? Vnutri su obaja strasne mrzuti, zvykli sme 2x denne chodievat na prechadzky v kociariku, okolo 11-12tej a okolo 16tej, ale v tychto horucavach mi len mrncia a nechcu byt ani vonku, ani vnutri 😖

lalupa
21. máj 2009

nana mala este doplnit, ze asi 20 dalsich ich sedi doma,lebo mala cukraren 😀

sasi, a kto je ta nakratko v sivom v okuliaroch? a ta cervene tricko copana hnedovlaska?

yas, kupili ste sandalky???

elenita
21. máj 2009

No ved aj ja uvazujem, ze uplne postacia nejake lacnejsie bicykle...mozno aj z druhej ruky....ale napr. moj svagor, ktory asi v zivote nebicykloval a teraz si vzal do hlavy, ze ide byt velky sportovec (bude jazdit do prace na bicykli 😀 ), ide kupovat bicykel za min. 15 000 😀 😀 vraj ostatne su smejdy 😀

yasmina
21. máj 2009

lalu nic 😠 potrebujem 21 a 22ky...a ked nejake mali tak vzdy len jedno cislo ani jeden par nemali tak zeby boli aj 21 aj 22 😠 a uz mi bolo jedno kolko stoja...presli sme aj sportove obchody adidas alebo nike sandalky a to iste...a ceny su od 25 - 49 eur a aj tak nic nemali

elenita
21. máj 2009

Sasi krasne fotecky zo stretka 🙂 yas aj Tebe som popozerali uplne cely albumi, krpci su fakt krasni 😵 😵

grmitko
autor
21. máj 2009

lalu ta v sedom tricku je silvia.s tuto obcas kukne 🙂 a copana je zuzkinej kamaratky sonicky dcera Ella 🙂

grmitko
autor
22. máj 2009

bre ranko, prva

Diddi, tvojim krasanym dievcatkam zelame k dnesnym krasnym 2. narodeninam vsetko naj naj naj, nech vam rastu do krasy a zdravia a robia vam iba radost 🙂 chlapci posielaju pusinky

womenne
22. máj 2009

ahojte
Saška krasne fotky joj babky ale vam zavidim tieto stretavky ☹ musime dohodnut to velke stretnutie mohla by som zistit ake ma ceny sestra v Sulovskych skalach je tam pekne obkukneme okolie a pošlem foto.alebo niečo ine.
Ja od rana riešim hadky našich malych a kolieska na stavebnici 🙄 musim ist upratat bo včera som bola grogy sa mi nechcelo 😅 ešte musime ist dat vypisat žiadosti k lekarke do školky včera tam nebola.

diddi jej aj my sa pripajame som ani envedela že mate narodky 😵 😵 😵