• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

20. októbra 2017 
diddi ja mam kartu tak ma nenapadlo ze to je podmienene kartou :unamused:
21. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky mam tak dobru naladu od septembra idu decka do školky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnes som sa bavila s riaditelkou a povedala mi že nevidi nejaky problem a maly by sa tam dostat joj taka som rada super možem si začat hladat robotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sme si fajne pokecali mi povedalaže Niko sa pusti sam ked bude vidiet ine deti, v stredu idem na prehliadku školky ale sama a da mi aj presne inštrukcie joj som happy :slight_smile:

idem rychlo uvarit polievku a ked sa maly vyspia ideme na vyletik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a potom musime kupit drobcom chaniče Sebko včera skoro spadol šuchol si iba kolienko ale aj tak bořatko moje :frowning2: je strašne pyšny že sa vie bycklovat stale kričal maminka tatinku aha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!
som tu dlhsie nebola, lebo byvam vecer nejaka unavena, odpalena...neviem preco.. :confused:

elenitka!!!! aj ja sa pripajam k dievcatam a srdecne ti blahozelam! mas moj velky obdiv, zmaknut tak tazku skolu a dve male deticky!!! klobuk dole!!!

kiwuska, jankabambulecka a vam drzim vsetky palce na rukach aj nohach!!!! nech uz to mate uspesne za sebou!!!

mm ma statnice 8.6. a sestra 25.6., tiez maju co robit...

lalu, dufam, ze je ti lepsie!!!
21. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, yas...ja som sice neveriaci tomas :grinning: , ale toto naozaj vyzera na znamenie z hora - s tym tvojim manzelom.. :confused: zase na take veci medzi nebom a zemou aj trochu verim...
21. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,zas som sa tu dlho neukazala,ale Maxim je od minuleho tyzdna chory,sople,kasle,zapalene hnisave oci,40tky horucky.... no otras,fakt je viac doma ako v skolke :unamused: a samozrejme ze aj Mia ma uz sople a alex sople,zapalene ocka,horucky.... tak fakt nemam ani cas ist si s vami pokecat. :frowning2:

len tak zbezne som prebehla posledne strany a gratulujem vsetkym oslavencom ci uz narodeninovym alebo statnicovym... :slight_smile:

a dakujem za gratulaciu Leni a aj Nanuska-za krasnu sms k meninam. potesili ste ma,ze aj ked sem moc nemozem chodit,tak ste na mna nezabudli.. :dizzy_face:
21. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinuske vsetko naj :slight_smile:
21. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zinuška aj ja ti prajem všetko naj k meninám :dizzy_face:
21. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zinus vsetko naj,

dnes bolo stretko dvojiciek (nana, zuzka, silvia a ja) tak vecer pridam fotky ked budu detiv posteli :wink: teste sa :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seeeem s tymi fotkamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi takze stretko a my vychodnarky sedime doma :unamused:
21. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak poctivo som presla kazdu jednu a zavidim :pensive: , aj ked u nas bolo tak priserne horuco, ze som stastna, ze sme boli na dvore a dnu polohole :grinning:

sasi, nanu a zuzku a ich deticky poznam, aj tvojich, mali cervene tricka? a ty si na asi dvoch -troch cop dozadu vlasy bryle? kto bol v tom tyrkysovom kociariku a v tom monokoci?
21. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, uz som konecne tu :dizzy_face: :dizzy_face:
Myslela som, ze bude po statniciach, budem mat na vsetko kopec casu, ale hlllboko som sa mylila :grinning: :grinning: :grinning:
Vsetkym, co mi gratulovali, velmi pekne dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Jani, (nana77), ako ste oslavili prve narodeninky? Co dostali drobci? Ja uz teraz konecne zacinam riesit naplno tu otazku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el, teraz sa mozes pustit do vymyslania oslav prvych narodiek :dizzy_face:
21. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lalu
v tyrkysovom kociariku boli silviini mali (silvia.s) a monokocik ot bola zuzkina kamaratka sonicka s malou Ellou :slight_smile:
anoja som cop dozadu, bryle cez pol tvare a telo cez celu fotku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ano moji drobci boli v cervenych trickach :wink:

iank aj tu bolo besne teplo le sme tien hladali :wink: ale inak bolo super
21. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu, akurat som rozmyslala, ako to spravim, lebo mali su narodeni 6.6., ja 28.6. a 28. mame aj hody, tak to mozno dam az na ten datum.....
Inak uz som tu spominala, ze som vymyslela, ze nam kupime bicykle a krpcom cyklosedacky a budeme spolu chodievat na vylety.predstava ja to pekne, lenze vraj dobre bicykle stoja tak od 10 000 sk vyssie, a zas neviem, ci sa nam taka investicia vyplati. Doteraz som sa cyklistike nevenovala. Ale strasne by som chcela, aby sme cela rodinka chodievali spolu na vylety, aby sme my s MM tym padom troska sportovali a drobci aby videli svet :slight_smile: :slight_smile:
co by ste mi poradili? Alebo kupit nejake lacnejsie bicykle a uvidiet, ci nas to ozaj chyti? A musia mat aj taki krpci prilby?
21. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a kedze uz toto su strasne vydavky, neviem, co dalej..Petuskovi sme este chceli kupit tatrovku a Lucinke kociarik......a este nafotit profesionalne fotky, lebo znamej fotografke uz dlho slubujem, ze nas bude fotit a doteraz to nejak nevyslo........lenze to uz je strasne moc vydavkov :cry: tak neviem, co to nejak rozhodit medzi starych rodicov, lenze zas ja som nechcela byt taka, ze diktujem, kto co ma kupit.a MM sa to strasne nepaci....
21. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
elenitka, drobic musia mat prilby

a ak nie ste nejaky velky cyklisti tak neviem ci sa to vyplati, my sme malym teraz kupili male biky a prilby a frcia na nich o zivot, my sme si biky kupili uz davno :slight_smile:

ja by som chcela profi fotky, ale to je dost velka investicia, uvidime mozno neskor :wink:

a my vsetci oslavujeme naraz buducu sobotu, ja som 27.4., drobci 19.5 a muz 2.6 tak to spajame do jednej oslavy, tento rok bude aj velka torta bleskvy mcqueen :slight_smile: a vsetko co k tomu patri :slight_smile:
21. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute bambule...

no veru, dnes bolo stretko, dokonca si nás aj fotili :grinning:
a jedna ženská stretla nanu a hovorí jej "dočerta, za posledných 20 minút som videla už asi 4 dvojičky" a nana chladnokrvne "no to asi preto, že máme stretko" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlate fotky...
nana a ty si svojich aj vypustila z kociarika?tak poctivo a kludne si sedkaju
21. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, Elenita my mame obycajne (horske) bycikle a cyklosedacky sme kupovali tot nedavno. Bycikle nad 10 000 , hm, to ked sa podla mna chces venovat cyklistike naplno, nie ? :confused: Podla mna v pohode kupis do 10 000 normalny bycikel :slight_smile: .
Co sa tyka prilb, tak bez nich ani na krok, ja som spadla (teda len ma s Adamkom prevalilo na 1 bok - tie bycikle su s detmi strasne labilne) iba na dvore :sweat_smile: , no nejak blbo na murik a som rada, ze mal prilbu, lebo neviem akoby sa tresol :confounded: a mna doteraz pobolieva chodidlo :frowning2:
21. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A musim teda povedat, ze tie vztahy su uz take vselijake, ze ja som mala strasne stresy a nervy zo statnic, cele noci som nespala, tak som potom bola zakonite nervozna a unavena.......a teraz si MM mysli, ze nabehnem ako superman a budem vsetko zvladat a stihat...ale ja som este stale unavena :frowning2:
a kvoli tymto horucavam sa nam zas rozbil cely rezim, co sme si od januara pracne budovali :cry:
ako s detickami travite taketo horuce dni? Vnutri su obaja strasne mrzuti, zvykli sme 2x denne chodievat na prechadzky v kociariku, okolo 11-12tej a okolo 16tej, ale v tychto horucavach mi len mrncia a nechcu byt ani vonku, ani vnutri :confounded:
21. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana mala este doplnit, ze asi 20 dalsich ich sedi doma,lebo mala cukraren :grinning:

sasi, a kto je ta nakratko v sivom v okuliaroch? a ta cervene tricko copana hnedovlaska?

yas, kupili ste sandalky???
21. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved aj ja uvazujem, ze uplne postacia nejake lacnejsie bicykle...mozno aj z druhej ruky....ale napr. moj svagor, ktory asi v zivote nebicykloval a teraz si vzal do hlavy, ze ide byt velky sportovec (bude jazdit do prace na bicykli :grinning: ), ide kupovat bicykel za min. 15 000 :grinning: :grinning: vraj ostatne su smejdy :grinning:
21. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu nic :angry: potrebujem 21 a 22ky...a ked nejake mali tak vzdy len jedno cislo ani jeden par nemali tak zeby boli aj 21 aj 22 :angry: a uz mi bolo jedno kolko stoja...presli sme aj sportove obchody adidas alebo nike sandalky a to iste...a ceny su od 25 - 49 eur a aj tak nic nemali
21. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasi krasne fotecky zo stretka :slight_smile: yas aj Tebe som popozerali uplne cely albumi, krpci su fakt krasni :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lalu ta v sedom tricku je silvia.s tuto obcas kukne :slight_smile: a copana je zuzkinej kamaratky sonicky dcera Ella :slight_smile:
21. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko, prva

Diddi, tvojim krasanym dievcatkam zelame k dnesnym krasnym 2. narodeninam vsetko naj naj naj, nech vam rastu do krasy a zdravia a robia vam iba radost :slight_smile: chlapci posielaju pusinky
22. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Saška krasne fotky joj babky ale vam zavidim tieto stretavky :frowning2: musime dohodnut to velke stretnutie mohla by som zistit ake ma ceny sestra v Sulovskych skalach je tam pekne obkukneme okolie a pošlem foto.alebo niečo ine.
Ja od rana riešim hadky našich malych a kolieska na stavebnici :rolling_eyes: musim ist upratat bo včera som bola grogy sa mi nechcelo :sweat_smile: ešte musime ist dat vypisat žiadosti k lekarke do školky včera tam nebola.

diddi jej aj my sa pripajame som ani envedela že mate narodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok