Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
18. jan 2009

lalu ved tie tvoje poklady su tusim cela ty 😀 ak si to teda na tej fotke bola ty 😀

lalupa
18. jan 2009

grmi, no prave, samu ma to zarazilo 😀

grmitko
autor
18. jan 2009

😀

nana77
18. jan 2009

sasi, tycke do fazule 😀 😀 😀 vzdy ma to nanovo pobavi

kili, to poznam, ze do chladnicky mozem... 🙂 . neviem, nepoznala som ta predtym, ale ked sme sa stretli v lete, vobec si mi nepripadala tucna... ale zase, ty vies najlepsie, tak ako kazdy, to je jasne!!! tak zalov v archive a daj do pasu starsiu, ale vlastne novsiu - pisem ako madar 😀

lalu, uvidis, je vyborny ten kolac, lahky, rychly a aj veeeelmi dobry!!!

yasmi, dobruuu

a vlastne kocky vsetkym dobru, idem aj ja spat, ondrejko mal dnes budicek o 2.30, este som sa z toho nespamatala... 😀 😝 😅

dobru noc!!!

zuzka.25
18. jan 2009

lalu, super fotky 🙂

heh, ze zrkadlo na chladnicku 🙂

nan, dobru noc a nech spia dlhoooo

grmitko
autor
18. jan 2009

jani posli aj mne recept, ty nevernicka 😀

kili
18. jan 2009

hmm, ale mohly by sa dobre predávať, také chladničky 😕

helka1
18. jan 2009

heh, aj ja menim image 😀 Taku chladnicku so zrkadlom by som brala 😀 Kili nechces si to dat patentovat ? 🙂

zinuska
18. jan 2009

caute,zas mi blbne net,som sa sem polhodinu nemohla dostat 😠

grmi,takze nebudem riesit maleho nechutenstvo? ci mam ho dat preistotu vysetrit krv a tak?

Zuzi dakujem za pochvali deti,veru ta hypospadia mi neda spat ☹ uz by som to asi mala zacat riesit,ale stale to odkladam,bojim sa toho... hlavne toho privezovania 😖

Inak baby ja som si dala na PP duette plastenku usit,to nieje original. a je to super,ked je v jednom kuse. rychlo nahodim,rychlo zhodim,ziadne zipsovanie... no parada. ak to niektora budete chciet,dam vam to usit,stalo to tusim nejakych 480Sk alebo tak nejak. uz som to dala sit jedej dvojmamine a tiez je spokojna. 😵

Kili,ani ja by som nemohla dat aktualne foto,tiez to ide so mnou dole vodou 😝 nie su to sice kila navyse,ale proste kazde rano som skaredsia a skaredsia 😀 😀 😝 🙄 takze moja fotka v pase je 6 rokov stara 😎

yasmi moj maly mal plienkovu dermatitidu,to strasne to vyzeralo,cela ritka cervena az taka chrastava,bolelo ho to sialene,ale nam teda pomohlo caste vetranie ritky, vtedy som nesmela pouzivat ziadne vlhcene obrusky,len cistu vodu a hlavne nam pomohol ten imazol,ale ja som davala velmi tenku vrstvu. a do tyzdna mal krasnu ritku.ale tie kamilky podla mna isto zaberu. tak vela zdaru 😵

juj baby,ako si vsetky menite pasy,no krasavice nevidane ste!! 😵

kili dobry napad s tou chladnickou! 😀 ty mas ale vzdy dobre napady a zlepsovaky! 😉

kili
18. jan 2009

zinus, no zmier sa s tým, že už krajšia nebudeš 😝 😀 kto môže povedať, že v 30-40tke po 3 deťoch vyzerá lepšie, ako keď mal 18násť?
no idem ja už spať, som si zaspomýnala, čítala som starú tému 🙂

gigi24
18. jan 2009

ahojte, dúfam, že sa sem môžem pridať - keď už nemôžem spať 😀 😀 😀
máte krásne foto v albumoch.
ináč, ten imazol, čo písala zinuška, je super,aj pri malej nám pomohol.
dobrú nôcku, už si musím aj ja dať foto do pasu, len neviem kedy, lebo mi blbne počítač... 🙄

elenita
19. jan 2009

jej, to su mi veci, uz mame dvojku? 😅

elenita
19. jan 2009

Este k tej krase, podla mna materstvom, vekom a skusenostami kazda zena s tym stotoznena opeknieva 🙂 . Len sa netreba podcenovat a pozerat sa na seba prehnane kriticky. Ja napr, spavam pol roka tu hodku dve denne, pripadam si strasne, ale vacsina ludi mi hovori, ako mi to pristane 😀
Proste treba to vsugerovat sebe, zacne to tak citit aj okolie 😀

elenita
19. jan 2009

Kili a akych 20 kg navyse? To si si dala asi blbu hranicu! 😀 Predtym si asi bola prilis chuda, a teraz to je akurat 😉

lenkamt
19. jan 2009

ahojte 🙂

aká revolúcia v pasoch, tak som aj ja iná 😀

a jednotka nie je zamknutá 😕

chorúšikom prajeme skoré uzdravenie a ďakujeme za pochvaly 🙂

womenne
19. jan 2009

Jeej ahojte v novej teme,akosi rychlo to ubehlo 🙂 teda mate riadny prievan v pasoch musim aj ja zmenit ale ja teraz ani nefotim musim sa zlepšit potom proidam fotky hlavne by som mala vyvolat lebo som nevyvolavala od 1roku 😅 🤐
ja mam taku vysušenu pokošku fuj včera som sa kupala a dnes ju mam jak....musim si kupit nejaky olej do vody 😝 včera mi drahy vypol PC tak sa mi ho už nechcelo zapinat.dnes idem k tej lekarke objednat očkovania.maly su už ok ale ja som stale prechladnuta strašne ma boli hrdlo,škriabe ma vnom.mala som aj teplotu,dufam že to maly nedostanu ☹
Saška dnes držim palce nech maš super robotku 😵 daj hned vediet.

kili
19. jan 2009

elenita, cha, pekný pokus, ale už vtedy som mala asi o 7kg viac, než by sa patrilo 😝

adrolka
19. jan 2009

čaute 😵
my ideme dnes na tú ročnú poradňu -sa mi nexceeeee- deti bud úurevané a ospalééé, blee blbý deň. no to je jedno.
lalu - kráásne babuľkyyy

ked je zaparená riťula my repíkijeme+ odlomím list z aloe vera a natieram+vysuším+natriem imazolom. zatiaľ fungujee
yasmina - dúfam, že už je choroba na ústupe.
u nás má soplíky -hlienové ešte Taruštek, odsávame poctivo. nám veľmi pomohol ten olynth do štekra na noc.
baby, máte perfektné fotky v pasoch! 😵 😵 😵 😵

adrolka
19. jan 2009

my budeme dnes večer už prechádzať na nutrilon3- manžel pôjde kúpiť do maďarska. nová etapa!!! 🙂

grmitko
autor
19. jan 2009

ja len nakuknem a idem sa obliekat a dat do poriadku a letim na ten pohovor 🙂
vecer podam hlasenie, lebo z jasli idem ku mame, tak ked prideme domov, ohlasim sa
zatial krasny den vsetkym

lenka, helka, super fotky 😀

dracik1
19. jan 2009

kili, ty vies potesit 😀 😀 😀 " ze zmier sa, ze krajsia nebudes" 😀 😀 😀 zinus 😀 😀 😀

ale kocky , je to pravda, ja mam o 5 kil viac ako po porode, vcera som sa trosku pohupala na fitlopte, lebo som jak troska 😀

grmi 😉 , teda aka sexica 😉

dracik1
19. jan 2009

no zteda, tu sa menia pasy o 106 😀

lalu, ty si letuska 😀

kili
19. jan 2009

aj u vás je tak krásne? dojem a ideme von 😵

yasmina
19. jan 2009

kili chodis este s kociarikom vonku alebo bez...
ked ja tak neznasamobliekat malych a potom mna...hned som spotena...deti ricia...ja chytam nerva... 😠

aneti78
19. jan 2009

ahojte

dik za pochvaly a aj vy mate super fotky v pasoch 😉

aj tu vyslo slnko, ale ja zimu neznasam, uz nech je fuc a pride jar

yasmina
19. jan 2009

aneti kde svieti slniecko? lebo na sidl II. je zamracene 😖

mici3
19. jan 2009

caute clovek tu nieje jeden den a ake zmeny 😀

yas v Ba je krasne slnecno no aspon v Karlovke 🙂 ako sa maju fesaci?

aneti78
19. jan 2009

yasmi, na svaboch svietilo a sneh sa topi, ale teraz uz zase vysli mraky

tatolu
19. jan 2009

Ahojte,
vraj staronová téma a keď do nej vojdem, tak už tri strany 😀
Heli, takže za pár už budete sami - fajne. Držím palce, nech to skoro ubehne 😉 😵

lumah
19. jan 2009

zuzka takže na to sa príde hned pri narodení? Myslím, že má dieťa hypospadiu. Som nevedela, že aj vy to máte, a už vobec nie, čo to je. Ne nezávidím ani tebe, ani zinuske, chudatká malinké...brrr... 😢