Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
19. jan 2009

Fesaci su na tom lepsie...len ten hrozny kasel ...a Milosko placka lebo ma zapaleneho pipika 😒 budem ho macat dnes v repiku...nemam doma tak cakam na poobedie na manzela...ale ked sa zobudia namocim aspon do harmanceka a dam imazol...

miriamkac
19. jan 2009

Caute...tak teraz som uuuplne sokovana....pozeram, ze ci som v dobrej teme....vy ste sa dohodli??, Zmenit temu a este aj fotky v pase. Pozeram, ze nicky mi hovoria vela ale tie fotky v pasoch??! 😀 😀 😀
Super...

yasmina sledujem chorobu tvojich chlapcov a drzim vam palceky 😉 dufam, ze ste z najhorsieho vonku

katarinka123
19. jan 2009

ahojte babulky tak ja som pred chvilov dosla s nemocky.bola som s davidkom na kontrole ladviniek.a poviem vam dieta je mrzute place a nikto vas do predu nepusti to je ale sila.

nana77
19. jan 2009

ahojky!
yasmi, super, ze sa im trosku ulavilo...ide to pomaly, vsak.. ☹ ?

katarinka, sa nemusis bat, ze by niekto niekoho pustil doprdu...ludia su na seba ako bestie...horsi ako zviarata.. a ladvinky su ok?

adroka, este jeden tyzden!!!! a aj pappo!!! 😉

aj nam na zapareniny dobre pomaha imazol... zaujimave je, ze ak ma niekto u nas zaparenu ritku, tak je to oliverko... ondrejko nikdy... uplne ina pokozka

zinuska!!! dakujem za foto, ako im pristane cervena!!!! a sa na seba velmi podobaju!!!!! 😵

helka, super!!! nech sa vam to podari s tym byvanim a nech uz mate pokoj!!!! budem drzat palce na rukach aj na nohach!!!

womenne, robila si ten kolac? kolko tvarohov? daj vediet, ci vam chutil!!!

nana77
19. jan 2009

katka - dopredu som mala na mysli 😀 😀 😀 to sa mi podaril dost nestastny preklep 😀 😅

nana77
19. jan 2009

saska, aj my drzime palce uz od rana!!!!!!!!!!!!!!! tfuj, tfuj, tfuj...

lalupa
19. jan 2009

grmi, myslim na teba, si jednicka!!! budu ta chciet!!! 😉

adrol, to som ja spred sto rokov 😀 , len som porovnavala tie grimasy a vyrazy, no co uz, obe kocky sa podali na mna 😵

vyvadzame, nechce sa nam spat, ideme sa ockovat, to bude zase cirkus... 😖

nana77
19. jan 2009

lalu 😖 ... co idete ockovat? prevenar?

katarinka123
19. jan 2009

NO JA VIEM LEN TROCHU OHLADUPLOSTI,VED TAM BOLA JEDNA 15 ROCNA DIEVCINA A 7 ROCNY CHLAPEC NO A POTOM MOJ 9 MESACNY.ale zatial je to ok mame dojst zas o pol roka na kontrolu

lalupa
19. jan 2009

nan, hej, posledny 😉 , trosku pokasliavaju, lae neviem, ci od chlebika alebo skusaju to na mna 😀
este aj moc im musim nabrat 😅
budem robit kolacik, len skoda,ze tam je cely prasok do peciva...

katarinka123
19. jan 2009

ozaj zinus to si mala original ku kocike ten igelit jeden na peg perego?lebo ja mam dva igelity na kazdu vanicku zvlast

lalupa
19. jan 2009

zinus, aj ja mam v pase 3 rocnu fotku...
mam pocit,ze na materskej degenerujem, a ked sa namalujem po dobe, tak na mna kazdy zira, ako mi to materstvo pristane 😀 , uz sa ani vystriet neviem, chodim jak opica, male za ruky, chrbat poloseknuty uz tri dni, cakam na vysledok ☹

a este aj nanin kolacik idem robit...takto sa tych kil nezbaviiiiiim 😢

yasmina
19. jan 2009

lau a davs ockovat aj ked drobcek kasle?

nana77
19. jan 2009

lalu, to mas vesele... ale zase bude posledny, tak chvalabohu... nas prevenar este len caka... a posledna hexa. s tym odoberanim mocu u chlapcov je to o nieco jednoduchsie 😀

katarinka, ja ta chapem, tiez ma vie nastvat taka bezohladnost, hnusna doba, aku zijeme... je to v ludoch. ale super, ze ladvinky su ok! ten igelit si dala zinuska usit, aj to tu niekde pisala... ze vie vybavit, ak by mal niekto zaujem

lalupa
19. jan 2009

yasmi, pokasliavaju, ale nie nejako chorobne, dokonca mam pocit,ze jedna si takto pritahuje pozornost... pozreme do hrdielka, ak to velicenstva dovolia a dokina zhodnoti...nechcela by som to moc odkladat, ench su cim skor plne chranene...klop klop zatial vyzeraju byt ok herecky moje 😵
dnes ma moja kocicka meniny, ale nie kazdy kalendar ich ma...

lalupa
19. jan 2009

jeeej kiwi, aka modelka 😵

nana77
19. jan 2009

lalu, tak potom princeznicke vsetko najlepsie!!!! 😵

katarinka123
19. jan 2009

NANUS DIK ZA INFO

katarinka123
19. jan 2009

Lalu ako sa volaju tvoje princezny?

yasmina
19. jan 2009

Tak prajeme vsetko naj k meninkam!!!
Ten prevenar je super podla mna keby sme mali ockovanie za sebou nemali by sme taky tazky priebeh ☹
mi ockujeme az ked tato choroba skonci ☹
postarka mi zobudila deti fasa 😠 spali 30 minut a teraz revu

kiwuska
19. jan 2009

lalu dik. 😉 aj ja prajem vsetko najlepsie ale dnes su v kalendari dve mena, tak obidve?

lalupa
19. jan 2009

kiwi 😀
dakujeme, dnes vystrajaju poriadne,a le nastastie zaspali... rozhadzany den a rezim, plus bolacka injekcia...
zvladneme, ze? 😀

yasmi, postarky ako u mna v porodnici upratovacky 😠

deti su hore, zbieram moc 😕

womenne
19. jan 2009

Ahojte
nana dnes som nestihla prave sme prišli znemocnice skoro ma šlahlo boli sme tam od 10.maly hladny unaveny chceli spat no prišerne,naštastie neplakali len chceli všetko chytat 😝 a to sme šli len knašej ale ta nas poslala na alergologiu stršne čosi.
ste ma navnadili pohladsm aj ja foto ale ružovo to nevidim,

kili
19. jan 2009

ahojte 🙂 , S. sa zas hrá na medveďa, išiel spať o 12tej a ešte furt spí a prespal aj, keď tam vrešťal A. 😀

no ste ma navnadili na zmenu fota, tak idem aj ja, len teda nie aktuálna ale xy rokov stará

lalupa
19. jan 2009

kili, jeeej, kocica 😉

sme spat, dostali sme do oboch stehienok ☹
pobudili sme vsetky spiace decka a urcite aj pacientov na are 😀
moc som zozbierala az v ambulancii, cast na vahe, hodne na zemi a vacsina na mojich vypratych rifliach, akoby som cikala ja 😀
za kiahne doplatok vraj 5 tis 😕

kili
19. jan 2009

tak toto vám sem musím prekopírovať z "periel..."

amaretta • Včera o 21:06

vzdy v piatok byva v kostole omsa spojena s naukou pre deti, co sa pripravuju na prve svate prijimanie a farar sa s detmi rozprava, skusa co sa naucili atd. Vzdy pred koncom omse sa ich pyta za koho sa budu modlit a decka rad radom odpovedaju do mikrofonu...napr. za starku, za mamu, za siroty a nas maly zahlasil...za plyn 😀 😀

yasmina
19. jan 2009

lalupa kiahne sa kedy maju ockovat? a doplatok pr2 5 tis? 😠
parada...za rotavirusy sme dali 5 tis. a teraz dalsich 5 za kiahne?
a preco ste pichali do oboch noziciek? do jednej prevenar a do druhej hexa vakcinu?alebo ako?

margaretka11
19. jan 2009

Ahojte.

no aké krásne fotky ste všetky vytasili. Idem aj ja prevetrať archív 😉

lalupa
19. jan 2009

yasmi, za kazde 5tis 😖 ☹ ani neviem,akeho smailika dat....
asi hexa, nepytala som sa,lebo bambula mala panicky strach, tak som sa jej venovala...
niekedy po 15m sa ockuje

marg, no cauko 😉 najlepsie su tie, na ktorych sme mlade, krasne a chude 😀

vsetky by sme si mohli dat solove fotky, nova tema, nove image 😎

yasmina
19. jan 2009

lalu im je.e?10 tis. za ockovanie?nooo parada...a kedy sa ockuje?kiahne?