Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katullka
11. jún 2009

baby, mrknite este na toto ubytko www.villabetula.sk , citala som od bab na MK, ze je to tam fajn.

womenne
11. jún 2009

katka 😀 😝 fuj lutujem ta.

uvažujete nad tym velkym stretkom??????????ja by som velmi chcela 😵 😵 😵

my sme šli predvčerom do mesta a oproti nam šiel mlady par a ona že jej to je nadherne aj ja by som chcela a on že:"preboha si sa zblaznila???Vieš kolko to stoji?????? 😨 som sa musela zasmiat a hovorim mu že vela,ale zase mame klid jednym vrzom 😀 no zlaty bol jak zhrozene vypadal.

Inak ako ste na to ked idete prechodom????????ja neznašam ked idu baby normalne nam nezastavia valia jak šialene,vždy nam zastavi len chlap.som si myslela že skor ti zastavi baba a ono je to naopak.

ajka72
11. jún 2009

o.k. babenky tak si to prípadne stretko ešte upresníme, teda mohla by prísť Lenka, helka rosarita, prípadne aj lalu ak jej to vyjde,

katullka aj my ideme do toho Hutnika po prvykrát ale poznám maminu ma 3ročného a rok a pol starých chlapcov a bola tam asi 5x za sebou aj minulý rok aj toho roku už boli oni zvyknu chodiť v maji a stále si to pochvaľuje, platíme len za nás dospelých dievčatá majú zadarmo ubytovanie s tým že jedna detská porcia je zadarmo ale pri našich papačkach to aj stačí oni dve sa podelia a plus im môžeme dať aj z nášho jedla ak by sa im malilo 🙂 , dnu v hotely je bazen, detská herňa a vonku je tiež ihrisko pre deti, v jedálni su vysoké stoličky pre drobcov, raňajky su švedske stoly a večere su teplé, a obed zatiaľ neriešime bu´d si ho objednám dodatočne rpi raňajkách alebo budeme na výlete a napapáme sa v teréne, treba si vziať rychlovarnu konvicu 😵

helka ten veľky slavkov je ďaleko od tých tatranských matliarov, išli by sme sa na ten salaš najesť 😵

ajka72
11. jún 2009

katullka vyzera aj ta villa pekne len pre deti som tam nič nevidela ☹

ajka72
11. jún 2009

samozrejme ak by sa pridali aj ostatné dvojmamy bolo by to super potom by sme naozaj vyberali to vstupné ktor by sa chcel na nás pozrieť ako písala myslím lenka 😀

jankabambulka
11. jún 2009

ahojte

babule, nájde sa tu prosím niekto, kto mi poradí nejakú lacnú bugynu?? ale keby bola väčšia čo sa týka sedu. ďakujem

jankabambulka
11. jún 2009

čo poviete na toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5461381
nemá niektorá skúsenosť s ním? náš keď dáme do auta tak už skoro žiadnu batožinu nedáme do kufra a do truhly tiež nevmestím všetko - tak musím niečo také malé spratné ale zároveň aby boli sedačky širšie-pohodlnejšie

lalupa
11. jún 2009

ahojte
aji, nestiham riesit,ale slubila som ti,ze ak ano, ozvem sa
ved leto je dlhe a urcite mzoeme ist na viac krat,teda aspon my planujeme

ano kati, bojim sa ist na dlhsie,lebo ak budu baby v nepohode, nebudeme ani my a to nam za tie prachy nestsoji, my mame dom, vybeh, vodicku, jedlo,tazke by sme nikam nemuseli ist minat peniazky,ktorych je na materskej malo 😅

leni 3x30 sklapaciek? uf motivacia, kto sa prida??? kedy zacneme? podme sa tahat , ide letooooooo 😵

ajka72
11. jún 2009

lalu to je v pohode vobec to nemusíš teraz riešiť, no my sa do tatier tak na dlhšie chystáme len vtedy čo som písala, uvidíme ako vydržíme

diddi
11. jún 2009

janka,my mame podobnu-disney,mam v poslednom albume...som spokojna,je lahka a skladna

ajka72
11. jún 2009

janka ja som videl v Košiciach taký kočík s jednými dvojičkami chlapček a dievčatko a celkom sa mi pozdával

janettba
11. jún 2009

Janka - aj my máme podobnú (v albume), ale tieto jednoduché dvojičkové golfky sú rozmerovo asi veľmi podobné, pre mňa je šikovnejšia ako PP SW duett, ktorý ešte máme, ale pre drobcov tieto buginy nie sú veľmi pohodlné, sed je podľa mňa na šírku o.k. - len mohol by byť hlbší nedá sa to dať do úplného ľahu a my napr. nemáme ani polohovanie nožičiek, na tom čo si si vybrala tuším je, ale tá časť je dosť malá, takže nožky odtiaľ budú trčať tak či tak. My keď ideme na dlhšie, tak najradšej beriem dva monokočíky, tam majú drobci väčšie pohodlie a na von a na nákupy stačí aj táto bugina 😉 .

jankabambulka
11. jún 2009

ďakujem vám veľmi pekne, totiž máme ísť na dovču dochorvátska a keď do kufra zložím náš HAUCK Kočík Roadster DUO SL - 69 red tak hold smola je plný kufor a to ho máme docela veľký, po boku sa vopchajú tak 2 úzke tašky 😠 . a myslím , že golfáče asi budú lepšie - nezaberú toľko miesta. asi nebudú mať také pohodlie ako v v tom čo máme teraz ale veď tam ide o to , že keď večer na prechádzku ak by nevládali...

jankabambulka
11. jún 2009

nebola ste niektorá na dovolenke v medulin alebo pula /chorvátsko/?? na brač si s nimi ešte netrúfame - tak chceme ísť len takto na začiatok chorvátska. nepočuli ste o týchto miestach? vraj je tam piesočnatá pláž alebo jemne kamienky

rosarita20
11. jún 2009

cafte babizne,
jankabambulka, ak si dobre spominam tak marg zajtra odchadza s celou rodinkou do puly 😉 😉 😉 tak ak nejdete hned teraz moze ti podat "spravu" ako bolo 😀

helka1
11. jún 2009

Ahojky
Ajka, Matliare su na vychodnej strane Tatier , Velky Slavkov je tak v strede pod Starym Smokovcom 😉 . Inac tam by som aj navrhovala to stretko /ak mozem poraditú na salasi maju terazu, dole pod nou je take detske ihrisko , smykacky, hojdacky a pod , cize dost priestoru pre rodicov aj deti 😀 . Maju tam aj detske menu, nasimi odskusane na MDD 😀 😀 😀 takze urcite tam zajdi, maju velky vyber 😉

S kocikmi neporadim , my uz ich vyuzivame strasne malo 😅 🙂

janettba
11. jún 2009

Janka - práve som ti chcela napísať, že Margarétka s rodinkou ide tiež do Puly a to už zajtra??? joj tak to im bude fajn, len aby aj počasie vyšlo, lebo predsa len je to troška severnejšie - no prajem krásnu dovolenku a véééééľa slniečka a kopec super zážitkov 😉 .

A na dovču budú určite tie golfky v pohode 😉 , my máme inak doma hotový vozový park, cakomprásk 3 kočíky a jeden podvozok na ktorý sa hodí korba z toho PP SW duett u nás to stále vyzerá, ako keby tu bolo na návšteve zopár mamičiek s bábätkami 😝 😀 😀 😀 .

jankabambulka
11. jún 2009

janetka- uná snápodobne mám doma 3 kočíky a jeden - štrvtý som už predala 😀 . chlap hovorí že som závisláčka 😉

ajka72
11. jún 2009

helka ak to dávaš ako dobrý tip na stretko ja suhlasím veď to predsa len lepšie poznáš, určite si dáme vedieť potom si asi vymeníme aj telefonické kontakty s tými čo by prišli pre lepšiu komunikáciu lebo keď budem na dovče nebudem na nete

lalupa
11. jún 2009

jani, ja som bola daaavno v pule a nemozem si stazovat, bolo tam krasne, aj sluzby 😉
golfacik mame aj my maclaren tecno,ale stoji nam, bambule su stastne s jane tatosom 🙂

helka, mas nejaky link na ten salas? napis viac,ake ste mali menu, hod nejake fotecky ak mate prosim 🙂

diddi
11. jún 2009

janka,my sme nase brali tiez na dovcu min.rok....do lietadla...vsetko ok a super

lalupa
11. jún 2009

maclaren tecno twin oprava 😔

helka1
11. jún 2009

LAlu tu je: http://www.salasslavkov.sk/ neviem ci mi ten link nevymazu, neviem ci sa mozu davat taketo linky, nejake fotecky s detmi vo vnutri mam, vonku sme bohuzial neboli, lebo bolo zima 😖
Inac hned v tom areali resp. za restauraciou sa da ubytovat, viac info je na Greenfield.sk
Menu sme mali kuraciu polievocku a kuraci rezen, mam pocit ze to bolo rovnako dochutene ako pre dospelych, cakala som vsak polovicnu porciu a doniesli ako pre dospeleho 😀 , no ale dvojkam stacilo bohateto detske menu /polievka a 2 jedlo/ pre oboch 🙂

nana77
11. jún 2009

ahojky!
tak, mali spia... predosla noc bola opat desna, sme boli hore od 1.30 do 4.00 brrrr... dufam, ze dnes to bude lepsie. trapi sa to moje chudatko male

lalupa
11. jún 2009

nani, snad bude tato noc uz dobra 😅

helka, vyzera to tam suprovo,ale su skupi na informacie,pisala som im,snad odpisu
chcem vediet,ako sa byva v penzione, chatach a vilkach, kolko stoji ubytko a tak...naslepo nemam chut ist
ale ak by sme uz v tatrach boli, na obed by sme tam radi skocili (okrem utopie samozrejme 😀)

helka1
11. jún 2009

Lalu s ubytkom neporadim 😅 nikdy som ho nepotrebovala, na salas velmi radi chodime, napriek tomu ze v PP je
vela restauracii /aj utopia 😀 a robia mnam mnam pizze /ale aj tak sme ochodni spravit par km navyse a skocit tam 😉

Nana zubky bolia ked prichadzaju, ked ich clovek ma a aj ked odchadzaju 😝 . Treba len vydrzat, aj my sme mali take mrncave obdobie ked isli stolicky, aj sa mi to zdalo dost dlho ale od zubov mame snad uz pokoj na urcity cas 😀

lalupa
11. jún 2009

pardon nasla som, paci sa mi tam velmi, akurat pomozu zlavy,lebo na to,ze nie je bazen ani nic podobne ,su drahsi

ajka72
11. jún 2009

no dievčatá musím sa s vami podeliť o môj večerňajší zážitok s mojimi dvojkami, umývala som riady v kuchyni a dievčatá boli v obývačke bolo podozrivo ticho ale myslela som že si kreslia lebo momentálne u nás veľmi fičia tie veľké tabulky na ktoré sa dá kresliť a potom sa to zmaže su k tomu aj také pečiatky, po chvili keď prišli do kuchyne nastalo zdesenie moje mile bambule našli krem aviril na zadoček a pekne krásne si ho celý vzájomne povytláčali na tvár a vlasy takže vyzerali ako s maskami a to poriadnou vrstvou teraz som nevedela či mám na nich kričať čo nezvyknem ale toto bolo aj na mňa veľa, lebo som ďalje zistila že aj koberec bol od kremu, ich oblečenie jednoducho všetko čoho sa chytili takže hajde do kupelne ale musím prezradiť že mi nedalo a odfotila som si ich to namiesto toho kriku 🙂

lalupa
11. jún 2009

😀 😀 😀 ty si cool mamina, foti miesto kriku, to je dobreeeeeeeeeeeee 😉

lalupa
11. jún 2009

apropo, zhanam este jednu tabulku, kde su najlacnejsie?