Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
14. júl 2009

helka mi ak prídeme , tak len na za vami . my spíme v tatranskej lomnici

jankabambulka
14. júl 2009

jáj a ešte som sa chela spýtať odkedy presne do kedy tam budete. lebo my by sme radi skočili pozrieť na bačovské dni a hlavne v nedeľu na ochutnávky 😵 😀

helka1
14. júl 2009

Janka, musim vediet ci pridete, ja som im totiz navrhla taku alternativu ze ak bude pekne skoncime na terase, ak zle budeme vo vnutri a preto ona potrebuje bloknut stoly navysze ako som sa pytala tak piatky tam mavaju dost navstevnikov, tak som ju poprosila ci mozem den-dva dopredu upresnit, ale uz sa to krati !
SZtretnut by sme sza mali salasz velky slavkov, medzi 15-16.00 v piatok 17.7

jankabambulka
14. júl 2009

no problem je v tom , že ja mám chlapa v holandsku a príde až zajtra , tak ja ti to poviem resp. napíšem až zajtra. ae skôr si myslím , že keď už teraz mešká z vjazdom z NL tak prídeme až v sobotu. ale nechcem robiť ukvapivé závery, tak zajtra napíšem stopro.
dokedy ste tam????

womenne
14. júl 2009

jej Heli krasne fotečky 😵 😵 😵 zavidim bazenik a mala bola supe s kyblikom teda neviem čoi by to naši spravili oni neznašaju vodu v očiach,prave som ich okupala vždy ked im tečie voda tak kričia maminka daj uterak 😅
sme boli v reštike na rošteky a pivko bolo tu hrozne horko,ale hlůavne že som sa trapila sobedom 🙄

helka1
14. júl 2009

Dakueme wom 😵 😵 😵 a s tym kyblikom to bol Adamko, tatino povie somarinu a Adamko to hned spravi 😅 😀 , no chudak po tej "sprche" bol riadne soknuty.

Co sa tyka bazenika u nas taketo dni v lete, rozumej teplo a bezvetrie spocitas na prstoch 1 ruky, bazen mame vyse roka a az teraz prisla jeho chvila 😖

womenne
14. júl 2009

ja som vedela že si ich pomylim 😀 jaj som zabudla že vybyvate priamo pod tatrami,to mate potom oničom leta nie?ja som tam ešte nikdy nebola tak neviem ale hadam raz.
chlapy mi už spia rano vyražame zavčasu budem ich musiet zobudit 😖

womenne
14. júl 2009

lalu dnes nepridaš fotky?tvoje male som nevidela ani nepametam ☹

helka1
14. júl 2009

wom, leto je fakt o nicom ☹ a navyse tuna je to o koseni a obracani sena a pod. aktivitach 😒 , nastastie uz sa tolko nechova ze by sa tym zatazovala cela rodina, ako to bolo zvykom po ine roky.
Neviem kedy mala Lalu odist, lebo dnes pisala, ze bali, tak som si nie ista ci uz vyrazili alebo nie 😕

womenne
14. júl 2009

no Heli to poznam my sme tak stravili každe leto do mojich 14stich u našej krstnej bolo to umorne ale aspon opalena zadara 😀

helka1
14. júl 2009

no jo, opalis, ale nemozes ist nikam, si viazana byt cely den doma , bo sa seno musi obracat 😅 😝

womenne
14. júl 2009

my sme mali vždy kvoli tomu leto skazene toiež sme nemohli nikam bo sa muselo pomahat vždy sme si ponadavali ale krstna nam to vynahradila inač.

asi som tu kavu nemal pit vobec sa mi nechce spat ☹

au dnes som vrazlia bokom do dveri cela bedrova kost ma boli a mam tam modrinu a oškrete sa toho nemožem ani dotknut 😖

womenne
14. júl 2009

dnes sme tu same? 😕

jankabambulka
14. júl 2009

helka presne viem o čom píšeš... a u nás sa neobracalo len u nás ale aj u sestier maminky.. bykovia , kracičky... len taký fukot..

helka1
14. júl 2009

no janka to bolo na figu 😝 , teda fakt neviem kam sa vszetky dvojickovske maminy podeli 😨

lalupa
14. júl 2009

do riti, pol hodinu tu zabijam,kym mi natiahne stranku, tak mam malo casu kurnik a drbne mi net 😠
ideme zajtra

heli, prosim, neulozila som si mobil a net mi taha dlho, len mi prosim prezvon raz kludne aj teraz, ulozim si ta
ad salas- ja navrhujem, aby sme boli dnu, jednak vonku bude horuco, neustrazime tam deti , dnu je chladnejsie a tam,kde som spominala, je aj detsky kutik, mali sibali sa trosku pohraju a nas nechaju aspon chvilu porozpravat sa, potom mozeme ist aj von, len nech z toho aspon nieco mame

jani, aj my spime v lomnici 🙂,ale v sobotu uz pojdeme naspat (aj s ajkou),tak ak budete nieco vediet,kedy a ako, tak mi brnkni

wom, zlatinko, dnes nie, buduci tyzdne nieco hodim slubujem, mimochodom mrkni sa na FB, tam aktualizujem 😉

prajeme krasnu dovolenku a ozveme sa si buduci tyzden, zatial sa neupecte ani neuvarte 😉
papa

helka1
14. júl 2009

Ahoj Lalu pisnem ti sms, oki ?
Co sa tyka toho salasa, bojim sa, ze dnu bude na tych nasich lapajov malo miesta, lebo v detskom kutiku su 2 stolicky a jedna lavica /pre dvoch/ a potom nasi napr. lietali pomedzi stoly a niekolko krat sa na hranach tych stolov obtlkli, navyse ta miestnomst im bola "mala" stale nam vybiehali von, sedeli vlastne len ked sme ich krmili, preto som myslela, ze vonku budu mat vacsi vybeh hlavne kym nam pripravia jedlo 😉 . Ved nic nie je iste mame ten sztol co si mi o nom pisala a uvidime.

womenne
14. júl 2009

budem musiet jeden den ostat a pozriet na zlatička 😉 joj baby stym senom je to des,stary ludia su nepoučitelny nevladzu atale musia.

womenne
14. júl 2009

no baby prave dnes tu nieste hrozne 😕 idem nachystat veci na zajtra a pritulit sa k drahemu hadam sa mi podari zaspat,zajtra na mna myslite dam vediet čo,či som to zvladla bez slz 😔

helka1
14. júl 2009

wom drz sa !!! A nabuduce ziadna kava takto neskoro !!! 😉

jankabambulka
14. júl 2009

wom-držkaj sa , myslíme na teba

nana77
15. júl 2009

ahojky!
womenne, drzim moc palce a myslim na teba!!!!! nech to dopadne co mozno najlepsie!!!!

kocky, tak sa s vami lucim, zbalena som, este si umyjem vlasy, hodim sprchu, nakrmim okolo 10.00 tigre 😵 a mozem vyrazit. mam tolko batoziny, ze nezainteresovani by si mohli mysliet, ze sa stahujeme 😀 😝 😅 !!!
tak sa mi tu drzte, piste a fotte!!! papa

zabka0609
15. júl 2009

Ahojky vsetky.

vsetkym prajem kraaaaaaasne dovolenkovanie. 😎 si to uzite a hlavne si oddychnite.

helka ja na to stretko nedojdem.je mi to strasne luto ☹ lebo by som velmi chcela,ale naozaj nemozem.vy sa tam dobre zabavte a hlavne si pokecajte,a ze vsetkych velmi pekne pozdravujem 🙂

Krasny dnik babulky..... 😉

kiwuska
15. júl 2009

Ahojte, promocia bola super, krasne, deti z balkona kricali maminaaaa, ked ohlasili moje meno 🙂 Na chvilu dam par fotiek

womenne
15. júl 2009

Ahojte 😔
taks em doma sice už od 14.30 ale sme oddychovali stráááášne teplo.teraz sme boli na pivko až tak lahšie.Dopadlo to na pi..som zase ja ta svina no ao vždy 😢 ja som si už zvykla že na mna každy kyda 😔

zabka0609
15. júl 2009

kiwuska nadherne fotky 😅 muselo to byt zlatucke ked na teba tak pokrikovali ti tvoji drobci 😀

wom to mi je luto ☹ drzala som ti palce aj ked nie som v obraze o co islo.

helka1
15. júl 2009

Ahojky, kiwusz, drobci museli byt zlati 😵 😵 😵 , to boli asi nejsamplepsi gratulanti , co ? 😵

Wom to ma mrzi, blbe reci si nevsimaj, len ty sama /a ti co ta DOBRE poznaju/ vies aka si a ze pred svetom masz svedomie ciste 😔

grmitko
autor
15. júl 2009

ahoj moje babulky,

tak som dnes konecne na nete 🙂
boli sme dnes u jami, bolo supeeeeeer, cas tak rychlo utekal, narobila som zase veeela fotiek tak potom pridam 🙂
idem hned aj spat som unavena 😉 bru nocku

Danka, to ma velmi mrzi, myslela som na teba

womenne
16. júl 2009

Dobre ranko
dik baby neviem prečo ma už konečne nenechaju na pokoji,vobec ma neberu ako jeho mnželsku proste ja už na to nemam nervy a čakat na zastatie 😔

včera večer tu bola riadna burka,strašne sa blyskalo ale maly spinkali v pohode celu noc,len som sa strašne zlakla Seba stal mi v noci pri posteli chcel ist knam a nevidel tak ma chytil za nohu somvyletela jak strela 😅 minule mal zase biele tričko a postavil sa mi ku hlave a šepkal maminka som sa otočila askoro ma šlahlo som sa tak zlakla,on chcel cikat a nevidel na nočnik 😀

womenne
16. júl 2009

baby pošlete mi tu nejaky program na zmenšovanie fotiek?