Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
19. jan 2009

že to očkovanie na kiahne je na prd, lebo dostať ich môže aj tak (nemusí), aj keď teda len miernejšie. A ešte sa nevie, ako dlho to očkovanie má trvanlivosť, napokon to môže dopadnúť tak, že sa bude treba každých 10r preočkovať.
ja teda by som bola radšej, aby ich dostali už teraz, že v nižšom veku sa lepšie znášajú. Nespravíme nejakú kiahňovú párty?

kili
19. jan 2009

nemáte problém, že sa nespoznáte? ja som už bola tak zvyknutá, že teraz furt kukám, že kto to píše

margaretka11
19. jan 2009

len škoda, že vtedy sme nemali digitál. No ale našla som jednu, fotená tesne po svadbe a sedí na ňu všetko, čo si napísala lalu. Mladá, krásna a chudá 😀 .

Teraz som už iba krásna 😀

kili
19. jan 2009

mar 😀

my sme mali digitál tuším od 2001, takže mladá tam som, ale teda štíhla som nebola nikdy 😝

margaretka11
19. jan 2009

nooo, čo poviete? Som na nej prudko sexi alebo sa mám ísť schovať? 😀

kili
19. jan 2009

mar, no faaaaakt super fotka a rozhodne prudko sexi 😀

lalupa
19. jan 2009

a ja ze maturantka 😀

margaretka11
19. jan 2009

ak máte pocit, že som bola taká nádherná, že ani slov nenachádzate tak ju na chvíľu šupnem aj do albumu. Aby ste sa vynadívali do sýtosti 😀 . Halooooo, začnite dýchať dámy 😀

lalupa
19. jan 2009

kili, to je z 91? 😀

lalupa
19. jan 2009

idem si na chvilu slofnut, to cicikanie ma zmohlo 😀

margaretka11
19. jan 2009

tak príjemný oddych lalu 😉

kili
19. jan 2009

lalu, čo z 91? no keď sa vyspíš, tak hádam napíšeš

kili
19. jan 2009

myslíte, že je problém, keď sa mi S. rozhodol zazimovať a žiadne prípravy si na to nespravil? (ako tukové zásoby, štupel v konečníku?)
😀

lalupa
19. jan 2009

ci z 91 roku 😉

kili
19. jan 2009

lalu, čo si, vtedy som mala 9 rokov 😀
prečo ťa napadol zrovna ten rok? som to nejak nepochopila

margaretka11
19. jan 2009

Kili nie nemyslím, že je to problém 😀

froschka
19. jan 2009

heeeeeeeeej baby toto je uz normalne revolucia fotografii ja uz nemam prehlad podla foto kto je kto 😀 ale jednoznacne vsetky ste koooooooooocky, kto by to bol povedal na dvojickovske maminky coooooo? 😵 😵 😵

kili
19. jan 2009

fro, no však jasné, tie fotkyy sú z obdobia, kedy sa nám o dvojkách ani nesnívalo 😀

margaretka11
19. jan 2009

froschka vystihla si to 😵

helka1
19. jan 2009

Ahojky, aj ja teda pridavam fotku starsieho data. Ja single fotku nejak nemozem najst furt som na fotke s niekym 😀 . To by som sa musela vystrihnut 😀
Dakujem vsetkym za podporu 😉

margaretka11
19. jan 2009

no a máme tu ďalšiu kočku do partie. Ale Helka ja som tiež mala problém nájsť nejakú fotku, kde som sama 😉

A keď sme pri kočkách, bola tu aj tá martinská? Aj keď tá si zas nemusí vyťahovať fotky z archívu, keď vyzerá tak perfektne aj teraz 🙂

nana77
19. jan 2009

baby, coze - 10tisic za kiahne???!!! to je fakt uz sila... a to poistovna nepreplaca vobec nic?

margaretka11
19. jan 2009

Nana, čo sa čuduješ? Však my dvojičkárky sedíme na neskutočných prachoch, nie? Čože je to 10 000,- za očkovanie. Háá, s prstom v nose 😉

kili
19. jan 2009

ja som tiež moc nezohnala fotku, kde som sama, tu som sa vystrihla

nana77
19. jan 2009

margaretka 😀 . a vy ste dali ockovat na tie kiahne? ja sa poradim s lekarkou, co ona na to, ja sa teda priklanam k tomu ze neockovat... no neviem, uvidime a ta suma nehorazna... 😝

dracik1
19. jan 2009

kocky, viete mi prosim poradit, zvazujem kupu golfacov, co najlahsich, tieto sa mi celkom pozdavaju, co poviete? na co sa mam zamerat?

http://www.babybazar.sk/kocik-pre-dvojicky-lahk...

margaretka11
19. jan 2009

Nana, nerozmýšľam nad zaočkovaním proti kiahňam. Aj keby nešlo o peniaze tak proste si nemyslím, že treba teraz fanaticky očkovať a očkovať a očkovať. Proti pneumokokom som zaočkovať dala, využila som priaznivú cenu. Pokiaľ by to bolo také drahé ako predtým tak ani to nedám. Jednoducho nato nemám finančné prostriedky.

aneti78
19. jan 2009

ahojte

len tak zbezne som presla, no keby som vysolila tolko za ockovanie a potom taky slaby priebeh ako mala tamka, ani sme nevedeli , ze ma kiahne nebyt tych bodiek, ale nemala ich vela, na hlave vobec....jakubko este nemal, tak dufam, ze aj on bude mat take slabe.

prevenar sme dali, lebo pneumokok je hnusoba, ale neznamena to, ze uz ho nechytia, nedavno ho v skolke chytili, len im nic zle nesposobil, len sople. takze to uz vyznam ma, ale kiahne...no co ja viem...

margaretka11
19. jan 2009

Deniska, dobre si si vybrala. Čo sa týka tohto konkrétneho kočíka, môžeš sa popýtať aj Lenky(mt), ona ho má. Pokiaľ by som chcela dvojičkový kočík, ten z tých ľahších tak by som si vybrala práve Peg Perego. Podľa mňa už len tá spojená rúčka je veľká výhoda. Má otočné kolieska, ďalšia výhoda, polohovateľný do ľahu to je ďalšia výhoda..

Ja ako kočíková maniačka už dlhšie pozerám, čo by sa kde dalo kúpiť a za akú cenu. Problém je však v tom, že tie golfáče, čo mám teraz sa mi nejak nedaria predať. Ale to sú dva samostatné kočíky, nie dvojičkový.

dracik1
19. jan 2009

marg, ani keby som mala tie peniaze by som decka nedala zaockovat proti vsetkemu, co dnes ponukaju, proti rotavirusom, zltacke , kiahnam, chripke......a este neviem comu, tie pneumokoky sa mi zdali logcke, ked ste s deckami u lekara al. su decka v kolektive, ja by som nedala decka napr. zaockovat ani niektorymi povinnymi vakcinami....