Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lumah
29. nov 2009

helka preboha, čo im je?

lumah
29. nov 2009

Teda ja nemám slov 😠 😠 😠 !!!!

lumah
29. nov 2009

Oni mi ten album zmazali!!!!! To čo už má znamenať? Dala som ho tam znovu-ja nechápem PREČO??? 😖 😠 😒

lumah
29. nov 2009

Som im napísala priamo do albumu mojho-to je už vrchol! 😠 Uff, tak som sa naštvala teraz!
Mala by tu byť diddi.

vranka4
29. nov 2009

ahojte 🙂 ,nedávno som prišla z roboty,trošku sa pomojkala s deťmi a šup spinkať 🙂
chorobky,rýchlo sa vyliečte,hlavne nemocniční,nech sú rýchlo domka 😒
lumah,krásne nálepky,boli drahé? a s tým zmazaním si im dobre napísala,už nevedia od radosti,ako nás majú naštvať 😖

ajka72
29. nov 2009

lumah ozaj krásne kde si to kupila ako sa to dáva na okno

lumah
29. nov 2009

vranka nebolo to až také drahé, mám to dokonca na dvoch oknách trojitých-sú to štyri listy veľké, na ktorých sú tie folie nalepené, stálo to 4,8€. Kupované v tescu.

lumah
29. nov 2009

ajka sú to také folie a len sa to stiahne z toho papiera a priloží na okno-ono to tam drží, je to ako igelit. Len pozor, keď to budete odlepovať z toho papiera, na niektorých mi išiel dole aj ten papier, tá folia je úplne tenká, treba brať len foliu, nie papier. 😀

grmitko
autor
29. nov 2009

no ja zajtra nafotim nasu vyzdobu v oknach 🙂 🙂

nas Domik place, ze ho boli usko ☹ dala som mu kvapky a ibalgin a cakam ci bude lepsie, alebo ci pojdeme na pohotovost ☹ dufam ze to nebude treba a ze to ma iba vodu v usku, lebo uz po kupani hovoril, ze ho trosku boli usko, tak som mu ho vycistila a isiel spinkat, zaspal a zobudil sa pred asi 20 minutami s placom, ze ho to boli, tak nam drzte paste

lumah
29. nov 2009

grmi nafooooť! 🙂

zefa
29. nov 2009

ahojte

lumi čo tu zas čítam o mazaní..to im fakt lezieme na nervy či čo 😠 😠 ..ja som tie nálepky mala minulú zimu a až do februára bo deti to nechceli dať dolu...sa im to páčilo...ja som u jedného hočimina objavila takého veľkého mikuláša farebného so sánkami a také podobné..dúfam,že ešte budú mať bo som vtedy nemala dengi

všetkým chorôbkam skoré uzdravenie

astora
29. nov 2009

ahoj kočky čo sa zasa zmazalo ??
Ja mam vikend so 4 detmi uspesne za sebou a oddychujem
Grmi dufam ze maly bude ok drzte sa

zuzka.25
29. nov 2009

čaute
ja už som práve na ceste spinkať, ešte som nakukla..

helka, držíme Radke palce, nech je čím skôr fit, bože tieto choroby ☹

grmi, nápodobne s Domkovým uškom...

lumi, tiež som pozerala, že kde to máš...pekné nálepky, my sme mali tiež minulý rok, ak nájdem foto, pridám tam.. zatiaľ som pridala PFko na rok 2010, tak mrknite.. žiadne profi, ale nech aspoň nejaké máme..

idem spať, pááá

lumah
30. nov 2009

Dobré ránko!
zuzi aký rozdiel vo vzraste malých minulý rok a teraz. 😀 Náhodou je peknučké to PF, dobrý nápad. Musím muža navnadiť. 😝

womenne
30. nov 2009

Ahojte babulky teda take spravy hned zavčas rana čitam ☹ Heli nech su dvojky rychlo zdrave a Radku maš doma 😉 asi nejaku virozu alebo žeby rotaviry?boratka moje.nasad im potm dlhodobo Biopron-probiotika,možu aj 3 mesiace uživat je to druhe naj po Biogaie nam to hrozne pomoho,aj teraz im ho davam lebo sme vysadili po 3 mesiacoch Imunoglukan a občas sa stažovli na bruško tak im ho dam kym zase začneme s Imunoglukanom.

Lumi som hladala ten tvoj album ale oni ho hned vymazali tiež ich nechapem.čim dalej je to horšie a horšie.ved čo je na tom že su tam ozdoby?ved to ma každa druha v albume 😨

Saška ako Dominik?Už lepšie?Ja mam teraz take stresaky fuuj ani zapat nemožem cely den som uplne mimo ☹

astora
30. nov 2009

Dobre ranko
nanuška Ondrikovi všetko naj k meninkam 🙂 🙂 🙂

nana77
30. nov 2009

astorkaaaaa!!!!! dakujem velmi pekne!!!
a tvojim krasnym chlapcom, Andrejkovi a Ondrejkovi tiez zelame vsetko najlepsie k meninkam!!!!!! 😵 😵 😵 cmuk

grmitko
autor
30. nov 2009

bre ranko,
iba na skok

vsetko naj Ondrejkom a Andrejkom 😵 😵

noc bola pokojna, bolest uska presla, nastastie, uz su v skolke
ja idem k dokine, inak sa necitim zle, ale mam to uz na prieduskach, strasne ma palia ☹ takze atb sa asi nevyhnem 😒

womenne
30. nov 2009

juj aj my sa pripajame všetkym oslavencom želame krasne meniny 😵 😵 😵

astora
30. nov 2009

Dakujem za gratulky 🙂 🙂 🙂

Grmi ako si ty teraz robis ci uz nie ??

lenkamt
30. nov 2009

ahojte.

oslávencom všetko naj 🙂

chorúšikom skoré uzdravenie 😉

adrolka
30. nov 2009

ahojte!
pripájame sa ku gratulantom, všetko najlepšie Ondrejkom/Andrejkom 😵
u nás T začala trošičku kašlať+prvé náznaky soplíkov. baby, korizáliu sa dá aj tak, že rozdrvím na lyžicu a pár kvapiek čajíka? lebo Tara nechce nič piť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! syrup Stodal sme jej tiež začali dávať, to pekne zje.

margaretka11
30. nov 2009

Ahojte 🙂 . Prajem všetko naj, naj, naj oslávencom Andrejkom a Ondrejkom 😵 😵 😵

a chorôtkám želám skoré uzdravenie 🙂

Lumi, krásne si okno ozdobila, ja som mala aj minulý rok a chystám sa tiež deťom ozdobiť okno v izbičke 😉

grmitko
autor
30. nov 2009

kiwusiatkam zelame vsetko naj naj naj k 3. narodeninaaaaaam 🙂 🙂

grmitko
autor
30. nov 2009

adrol ano coryzaliu mozes rozdrvit a dat s cajikom, ja som to tak detom davala 🙂 🙂

helka1
30. nov 2009

Ahojky, Ondrejkom a Andrejkom vsetko naj k dnesnym meninkam.

U nasich o rotavirus asi nejde, prekonali ho pred rokom a Dr povedala, ze je malo pravdepodobne aby ho mali opat . Asi im obom nieco "nesadlo" a popri tom chytili aj nejakeho bacila. Radka je stale na infuziach 😢 , v noci jej nechce teplota klesnut pod 38 st, ma velmi zly spanok, po 10 min sa strasne strhne a potom nezaspi, podla mna to robi to nemocnicne prostredie, ale pokial sa jej stav nestabilizuje tak ju nepustia ☹

Asi by som mala aj ja riesit nejaku vyzdobu a pecenie, ale nejak nie je vobec chut na to 😖

lumah
30. nov 2009

wom ten druhý mi nevymazali - zatiaľ. 😝 Dala som ho tam znovu včera.
Aj ja sa pripájam k oslávencom! 😲 😲 😲
margi mňa to tak chytilo tento rok kvoli drobcom. 🙂
helka ja som zas ako odtrhnutá, všetko na pečenie-teda určite ešte zistím, že nie všetko 😝 - mám už kúpené, akurát musím počkať aspoň týždeň, však to nemôžem mať napečené tak skoro, ale postupne budem po troche piecť, momentálne si chystám recepty, že asi ktoré použijem. Tento rok som začala s vianocami už v auguste- teda darčekami, koncom októbra už som mala všetky nakúpené a iba keď som videla ešte niečo, čo ma zaujalo, dokúpila som. Neznášam robiť veci na poslednú chvíľu a mať stresy. 😒

grmitko
autor
30. nov 2009

a este som zabudla napisat, ze ako som predpokladala, tak mam zapal priedusiek a mam atb 😒 ale verim ze do zajtra bude omnoho lepsie 🙂 🙂

kiwuska
30. nov 2009

Grmi, dakujeme🙂

aneti78
30. nov 2009

ahojte

tak my sme vsetci traja chori, dvojky mali len nejaku virozu,ale dost kaslu,tak su so mnou doma a ja som dnes po vikende stravenom v posteli netusiac o svete konecne aspon trochu schopna fungovat,ale tiez mi dr. dala ATB, ze mam zapalene hrdlo a to dost.
to preto,ze som sa tesila na teambuilding z prace asi mesiac 😠 dufam,ze stihnem aspon vianocny vecierok 😝

Helka, skore uzdravenie detom, teraz je strasne vela deti chorych, v nasej triede je ich asi len pat, dnes mi ucitelka referovala do telefonu. tak snad im aj prelozia mikulasa.
a my v nedelu mame ist na mikulasa do kosic z muzovej prace, nejaky mikulassky vlacik z PO do KE, s mikulasom a darcekmi a tam neviem co bude,ale zrejme nejaka akcia pre deti,tak snad budu do tyzdna ok.

oslavencom vsetko najlepsie 😵