Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zefa
25. dec 2009

grmi...takú farbu sme dali deťom do izby ako je na foto so stromčekom 😉 ..trošku ti závidím babku,,ja už svoje nemám iba mužovu ☹ a takú chuť som dostala si na tej peci opiecť chleba,natrieť maslom mňaaam..to som zbožňovala 😒

no ak sa zadarí sem hodím aj ja fotky

grmitko
autor
25. dec 2009

zefi to my mame v obyvke taku, to som si vybojovala 🙂 🙂
ja moju babinku zboznujem, ma 81 rokov a je to ciperka ako hrom 🙂 dufam ze este vela rokov tu s nami bude

zefa
25. dec 2009

babka bylinkárka našla túto stránku 😀 😀

http://www.zdravysvet.sk/kategoria/aloe-vera/ko...

zuzka.25
25. dec 2009

ahojte.. len v rychlosti nakukujem a tiez zelam vsetkym krasne a pohodove sviatky 🙂

nase foto najdete tu:
http://janculovci.rajce.idnes.cz/December_2009/

zefa
25. dec 2009

tak som tam dala aj ja niečo... a dobre ráno..prvááá 😀 😀 😀 idem spať

grmitko
autor
26. dec 2009

zuzi prekrasne fotky 🙂

ja som dnes uz kratko po siedmej bola v ikedy na vypredaji 😀 😀 no sialena, co narobite so mnou 😀 😀 😀 kupila som maly kose na hracky a baterky do vsetkych tych zazrakov co im jezisko doniesol 🙂 🙂 mali tam aj kopec nabytku za super ceny, aj postelne pradlo, kadeco, ja som to len tak prebehla, dala si ranajky za 0,01€ a utekala domov, lebo muzovi dnes zacina havarka, tak musel ist 🙂

grmitko
autor
26. dec 2009

zefi aj vy mate super fotky, nancy je zlata ako si tam kresli a stym dazdnikom, princezna z nej je 😵 😵

diddi
26. dec 2009

caute,tak mi sme si uzili povianocnu pohotovost.... Opat Miuska...rozbila si hlavu ☹ boli sme u babicky,bolo nas tam dost a deti sa blaznili,ona v jednom momente sa rozbehla,smykla sa a narazila celom do skrinky...nestacila som dobehnut,len som ju zachytila ako padala na zem a cela krvava...mna oblial pot,nevedela som odkial sa jej vali krv,ci si nostek zlomila,ci zuby vybila....no potom sme zbadali asi 3cm ranu na cele....muzov krstny je veterinar,ten rychlo utekal do ambulancie pri obvazy,lad...a utekali sme na pohotovost.....tam neprijemne sestricky-zato fakt my nemozeme,ze musia robit na sviatky...len kricali po nas a ked zacali na uplakanu Miusku,tak som povedala a dost!!!.....vy ste tu pre moju dceru,nie ona pre vas!!!....rontgen chvalabohu nic nepotvrdil,lekar sa rozhodol,ze nebude sit,aby tam nemala zbytocny rebrik,dal asi 10 stripov,aby jej to zrastlo.....a nastastie uz na to zabudla vecer a pokojne sa hrala a pozerala tv.....zato ja som bola pekne v zadnici a do smrti mi zostane pred ocami obraz,ako moj muz drzal na rukach zakrvavenu placucu Miusku a stiskal ju a velmi velmi plakal 😢

evka1310
26. dec 2009

Ahojte sviatkujuce dvojmami

Diddi to je strasne, neviem si to ani predstavit..chuda mala...este dobre ze to tak dobre dopadlo.... skus na to nemysliet...viem si predstavit ze to muselo byt hrozne..no rozptil sa...

sasi super foto...a perfektna farba na stene...taka svieza. Super s nou ladi to svetle drevo. Mas dobry cit pre farby. Perfektne to je...mi uz druhy rok vyberame farbu do obzvacky 😖

nase vianocne foto su tu - http://www.facebook.com//photo.php?pid=3201223&...

inak Albert mi uplne zmasakroval pocitac...trvalo mu to dve sekundy. Co som si isla do izby pre rifle. Skoro som chytila kolaps. Pozostatky mojho milovaneho notebooku su tu - http://www.facebook.com//photo.php?pid=3201223&... teraz sa pripajam z muzovho a je tostrasne, lebo vsetko j tu Taliansky :-//

ako sviatkujete? vceru tu boli nasi priatelia, tak sme hrali poker a taku super stoluvu hru, ze Alhambra. som sa super zabavila...

inak je tu moja svagrina s detmi....ja viem ze mam deti a viem ze deti su obcas tazko zvaldnutelne, ale ked vidim tie jej, pride mi chut zasadrovat ich a nevytiahnut ich zo sadry kym nebudu plnolety 😝 alebo kym sa nevratia domov do Rima...deti ma 3 a najme 6 rocny syn je pripad toho ako nechcem aby moji maly skoncili. Super rozmaznany, nevychovany fracant. Terorizuje celu rodinu a ja mam z neho nervy.....Vcera mu hovroim, ze moji mali nemozu byt kde sa hraju s legom a malymi castami lebo by ich mohli zjest - a co urobi? naschval necha otvorene dvere do izby a ked Albert vosiel do izby tak ho pocujem, ako mu hovori "spapaj toto!" a podaval mu taky 5 centimertovi mec...prisaham ze keby to Albert zjedol, ten fafrnok by skoncil na pohotovosti s nim!!! 😠 😠 Absolurtne nezvladnutelny a rodicia su z neho zufali...keby to bol moj sil, prisaham, ze by som este raz prehodnotila svoj postoj k fyzickemu nasiliu na detoch 😠 😠 😠

adrolka
26. dec 2009

caute 😵
ježišš, diddi, moja zlatá.....mňa by vystrelo. chvalabohu, je všetko ok.

zefa
26. dec 2009

.my sme boli poobede na prechádzke a ani som nestihla ústa otvoriť a upozorniť Samka aby sa nepotkol..len zrazu tresk čelom do odstaveného auta...koleno rozbité,narazená pusa(mu tiekla krv a som nevedela či má všetky zuby alebo čo)..ja mu asi budem von dávať prilbu..on večne niekde capne 😒 ...jazodpovedne prehlasujem ,že by som už nemohla robiť v škôlke..a už nepoviem na učky nič..mám čo robiť s dvoma 😝

evi..šikulko Albert 😀 😀 😀 ..neboj ja to mám tiež doma..hračky majú krátku životnosť 😖

grmitko
autor
26. dec 2009

ahojte,
diddi, priserne, ale super, ze je vsetko v poriadku, my sme mali podobnu prihodu ked este nemali rok, domko si rozrazil hlavu, tiez na to nerada spominam

evi, sikulka albert, ja som uz vcera pozerala na fb fotku 🙂 🙂
zefi, nas Domko je taky tiez, ze prilba by sa mu hodila, lebo je tiez jak slepusik ☹ dnes sme boli na cintorine a tam sa potkol o Lea chapete??? ale to ma asi po mne, ja tiez vidim stolicku a aj tak si na nej zlomim malicek na nohe, uz sa mi to stalo dvakrat 😀 😀 takze asi mame nejaku poruchu periferneho videnia alebo co 😀 😀 😀 😀

zefa
26. dec 2009

grmi 😀 😀 😀 ..Samko to má po jednom bratrancovi..ten stál a zrazu spadol,hlava rozbitá 🙄 🙄 doteraz to nik nepochopil ako to mohol...Samko je jeho verná kopia aj čo sa výzoru týka..oni sú jak bratia
dúfam,že si v tom výpredaji kúpila za vedro bateriek 😀 😀 😀

grmitko
autor
26. dec 2009

baterky som kuupila, dnes uz frcal aj terenak aj bager 🙂 🙂

grmitko
autor
27. dec 2009

a co vy vsetky oddychujete??? 😀 😀 ked tu nikoho.... 🙂

evka1310
27. dec 2009

☹ tak mi sme chori, hlasim... ☹ ☹ teda zatial len Rudy...Celu noc teplotoval a vracal...v noci mal skoro 39°, teraz sme na 37,4° co je, na to ze som mu nic nedala, dobre....a dnes uz ani nevracal - zatial, co je ties pokrok 😖 😖 chudacik maly je uplne zmoreny...chvilku bol hore a dokonca sa hrajkal, ale potom chcel ist spat...Inak Albert nic zatial nema, ale je tiez nejaky unaveny, co ma znepokojuje...obaja boli hore hodinku a teraz opat spia... 😢 dufam, ze je to len nejaky virus a skoro to prejde...drzte nam palce

grmitko
autor
27. dec 2009

evi, to ma mrzi ☹ verim ze budete skoro zdravi, drzim paste 🙂

womenne
27. dec 2009

Ahojte my sme boli od včera na slovensku,predchvilou sme došli.Vypočula som si niečo čo ma dostalo do kolien,ja neviem prečo musim stale ja ....ja sa tak snažim sa zistim že asi uplne nadarmo ja už naozaj nevladzem.Neviem čo mam robit,čo bude dalej,ako dopadnem.........

grmitko
autor
27. dec 2009

Dani, zlatko co sa stalo???

zefa
27. dec 2009

a kde ste všetky..už sa neprejedajte!!

wom..čo sa deje???....

lumah
27. dec 2009

Ahojte! tak už sme doma. 🙂
Popozerala som fotečky, čo ste sem dali, vianoce ste teda prežili v pohode a deti sa tešili z darčekov. 😀
Evi rýchlo sa uzdravte.
diddi viem si predstaviť, ako ti bolo, chuďatko, nech sa jej to rýchlo zahojí. 😒
grmi, kde sú fotkiy z vianoc, háááá??? 😝
Naši drobrci každý deň povedia niečo nové, už sa im jazýčky rozväzujú, dnes Filip povedal Veronike že "Onika"-si to pekne skrátil. 😀 David za s všetko napodobňuje, najnovšie ako robí opička, on by bol dobrý v posunkovej reči, tak vie tými ručičkami narábať. 🙂
nanuska, dracik, aké boli vianoce u vás?

grmitko
autor
27. dec 2009
lumah
27. dec 2009

grmi už som videla aj ja tvoje fotečky, kukla som stránku späť. 😝 Tie úsmevy chlapcov sú neskutočné! 😀
A pozerám, že ježiško balil u vás darčeky do rovnakých baliacich papierov ako u nás. 😀 😝

grmitko
autor
27. dec 2009

😀 😀 no vidis, to je dokaz ze jezisko chodi, ked pouziva rovnaky papier 😉 😉

zefa
27. dec 2009

už som tu chcela napísať,že tu máme službu len my dve s grmi 😀 😀 😀
lumi vitajte doma 😉

nás tu dnes nečakane prekvapili svokrovci aj s ex švagrovou a synovcom(čo som písala,že sú so Samkom ako bratia)a aj sa to potvrdilo..tak sa tu stískali a mojkali aj s Nancy a to chúďa im vraví,že ja vás veľmi ľúbim vy moje dvojičky 😀 ..len mne tiekli slzy,pretože on chudáčik veľmi trpí rozvodom rodičov a švagor nie je typ muža ,čo by mojkal aspoň trochu dieťa a jemu to veľmi chýba..stále bol mužovi na rukách a šepkal mu,že ho tatino nemá tak rád...tak sme tu obaja z toho na nervy 😢

grmitko
autor
27. dec 2009

ach zefa, to je s mutne s tym synovcom, teda s jeho otcom ☹

jolanka
27. dec 2009

zefa, tak to je fakt moc smutne ☹ ☹ ☹

lalupa
27. dec 2009

ahojte
nase kopiruju, co poviem, takze
"toto strasne boli, ty kokos" 😅 ,
mami,ty bud uz ticho, 😅
mam ist do kuta alebo dostanem po riti? 😲
maminka,ty tu mas bibi? nie,zlatko Tak tu mas vyrazku 😀 (nemam ani vyrazku mimochodom a nemam poct,ze by som niekedy vyslovila slovo vyrazka pred nimi, nebol dovod,nechapem...)
bambula sa tresla do postielky a rozbila si peru a povedala "urobila som lekvarik" 😀

a estee kopec ineho 😀

vranka4
27. dec 2009

ahojte 🙂 ,hlásim sa z roboty,mám nočnú a všetkým vám závidím,že idete do hajan 😀 😀
lalu 😀 😀 ...naše deti tiež všetko opakujú,tie výrazy,presne ako nás počujú,niekedy až žasnem 🙂 a samozrejme zo škôlky kadejaké škaredé hefty 😒
ešte sviatkujete,leňošíte?
womene,čo sa stalooooo?nezúfaj,snáď to nebude až také zlé 🙂

lumah
28. dec 2009

zefka aj moja dcera to vnímala, ked sme sa rozviedli, keď pre ňu tatino prišiel, chcela, aby som išla aj ja s nimi von a keď som išla, chytila nám ruky a dala ich dokopy a akoby nič, skackala pred nami. Našťastie sme s bývalým dobre vychádzali, tak netrpela veľmi. Deti sú veľmi vnímavé, dospelí si to ani neuvedomujú.
lalupka 😀 😀 😀