Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lumah
7. jan 2010

evka prečítala som si to, pekne napísané, fakt. Aj som sa trochu zamyslela, vlastne aj u nás je to tak, že keď ssa začne niečo srať, tak všetko doradu, až som z toho na nervy, ale potom zas príde obdobie, kedy je všetko ok a už len čakám, kedy sa to zas pos...e 😀 . No čo už, aj o tom je život, že v kuse musíme niečo riešiť, s niekým sa dohadovať, niečo vybavovať. Ale treba myslieť aj na pozitívne veci-krásne zdravé deti, zdravý manžel, zdravá - ja. Oveĺa horšie - ako riešiť každodenné aj niektoré nepredvídané veci -je keď máme podlomené zdravie a to už ani nehovorím o nejakých ťažkých zdravotných problémoch.A k tomu keď musíš riešiť všetky tie - aj nepredvídané veci. Takže ak sme zdraví-aj keď je to otrepaná fráza - zvládneme všetko. Dobre sa mi to hovorí, že? Ale chápem ťa, keď sa mi to takto nakopí ako tebe, tiež mám debky a nervy. Neboj, zas bude dobre. 😉

jankabambulka
7. jan 2010

vranka- pozriem akú veľkosť mala borka . jej ideme kupovať novú vyýstroj

inak ja som tie odstraňovače neskúšala - teda keď som vám o nich písala, to mi len baby poradili. dnes som si bola kúpiť DM žlčové mydlo a tekuté. a pomohlo to dobre na škvrny od rúžu, resp lesku , a čo mali malí na obed omajdu z španielskych vtáčikov- ostatné škvrny neivem.
inak v dm jue to lacné- myslo okolo 55sk a tekuté do 80sk. síce mydlo je maličké, no uvidím-môjmu chlapovi ale viem ,že asi budem kupovať jednorázové tričká
lebo on má voné , hneď si ho musí dať a príde domov a musí samozrejme v ňom jesť a jeď poviem , daj si dolu až sa zasa nezabrízgaš. jeho odpoveď- žeby ja??? ale čosi....
ach ten chlap ma raz privedie do hrobu
ň
sašenka aj ja som bola dnes na tie testy na alergológii- všetky trávy vysoká reakcia, ruka ma svŕbil,a ešte asi aj 3-4 h potom i napriek tomu , že mi to natreli,.....
pýtala sa ako stojím s astmou.hovorím, že občas sa mi horšie dýcha a že či používam ešte kyslík-hovorím kdežéééé, kukla po mne a hovorí ale neodpadla si ešte od poslednej navštevy a ja opäť kdežžééééé 😅 😀 ale onja asi nie je hlúpa....

grmitko
autor
7. jan 2010

jani na tak to nezavidim, alergie na travy som mala aj ja, nastastie mi uz vsetky zmizli

grmitko
autor
7. jan 2010
jankabambulka
7. jan 2010

krááásssnneeeeee sašenka- no ale musím povadať , že teda snehu nič moc na sánkovanie 😝

grmitko
autor
7. jan 2010

dakujem Jani, ale tu u nas na dolniakoch treba vyuzit aj tu trosku snehu co sa ponukla 😀 😀
tazko sa mi fotilo, lebo som bola s nimi sama a musela ich aj spustat, aj fotit a este aj tahat sanky 😝 ale ja som zena sikovna, zvladla som to 😉 🙂

womenne
7. jan 2010

Saši krasne fotky ako vždy tvoji sa daju pekne odfotit naši sa stale hybu 😀 inak my tu mame vela snehu acez vikend ma vraj brutalne snežit 🙂
Inak som dnes zažila menši šok v školke Sebino nestihol na wc takže sa pocikal(nestalo sa mu to už skoro 2 roky) a bol v tom hodinu a aj taky šiel domov pretože som nemala nahradne punčošky 🙄 asi to nepovedal ani učitelke lebo mi nič nespminala..chudatko zajtra beriem nahradne veci aj ked verim že to bola nehoda...

womenne
7. jan 2010

baby prosim vas ake farby sa hodia k sivej?????

grmitko
autor
7. jan 2010

Dani k sivej takmer vsetky, zelena, hneda, biela, cierna, bezova.-..

zuzka.25
7. jan 2010

ahojte

Evka, nie, ked ich o polnoci prebalujem, tak sa nezobudia.. ak ich dam aj vycikat, tak sa trosku preberu, ale to sa na tom nocniku knisu a odpadavaju 🙂) Evi, my ked sme skusali väcsiu velkost, tak sa mi zas precikali medzi nozickami, lebo im to bolo velke :(
idem mrknúť na ten tvoj blog....

Katulka, to nemyslis vazne, ze zasa ste chori :(((( my sme tiez mali stoptussin na kasel, pripadne mozes urobit cibulovy sirup, to pomaha..

Lenka, no vidíš 🙂 woodoo ma nenapadlo doteraz 🙂)) a ty kedy chces dať baby do škôlky? od septembra? a ty sa vrátiš do pôvodnej práce?

zefa, to si mala teda tiež super deň 🙂 asi bolo niečo vo vzduchu, či čo 🙂 a to si zabuchla dvere a deti boli dnu??
inak, s tým jablkom to je veľká pravda, to nešlo dolu ničím...

Vranka, :( nech vás tá choroba tiež skoro pustí..

womenne
7. jan 2010

dik Saši chcem si objednat svetrik na meniny od mužika a cchem sivy takže ide ktomu aj fialova?

grmitko
autor
7. jan 2010

no k sedej hej 🙂

zefa
7. jan 2010

zuzi..to už bol mm doma..to by som si nikdy nedovolila..ani schody som nikdy nebola umývať ked spali..ja sa od nich nepohnem..ked spia tak si robím doma..to aj na wc idú so mnou..lebo ked sú 2 sek bez dozoru katastrofa istá 😀 😀 jedine ked pozerajú rozprávky a to mám otvorené dvere na wc...ja viem ,že som ako šiši ale ja sa o nich asi až nezdravo bojím..ale ja sa ospravedlňujem tým,že som ich dlho nemohla mať a musela som si ich kruto vybojovať 😔 a to mám strach ako to bude ak náhodou nastúpim do práce 🙄

lenkamt
7. jan 2010

ahojte 😉

Zefa - dúfam že za tie výpadky elektriky nemôžeš ty 😀 ozi čo to bolo u vás vo vchode keď nešla elektrika? sanitka, hasiči, normálne divadlo 😅

Zuzi - idú do škôlky v septembri, ja by som chcela august odrobiť a potom ísť na pol roka na podporu, aby som bola po ruke v prípade chorôb, aj tak to s firmou nevyzerá ružovo a budem musieť hľadať niečo iné 😖

womenne
7. jan 2010

zuzka kedysi som aj ja v noci okolo polnoci prebalovala a potom som davala na nočnik o 22.00 aa ak sa mrvilitrocha viac v noci tak som ich dala čož bolo tak o 3-4 nad ranom nikdy sa nezobudili.Potom sa Sebko naučil vydržat celu noc,a anIka som davala ked som šla spat ja.teraz ich tiež davame ked ideme spat aby sa nemuseli budit v noci.Oni sa totižto idu vycikat sami-len asistujem 😀

zuzka.25
7. jan 2010

wom, ten svetrik je krasny, co stoji?

zefi, aj ja mam traumu z toho, ze sa mam vratit do prace :(

lenka, aj vy ste mali vypadok elektriky? 🙂 my dnes tiez, ale to bola moja chyba, resp. isla som do obyvky, cvakla vypinacom a uz bol cely byt vyhodeny.. to je tym, ze sa s tym furt hraju, krpci moji.. urcite tam je nieco posahane.. lenze si neviete predstavit, aky hysak dostali.. z tej tmy.. oni chcu svetlooooo... lenze poistky vyhodene az na chodbe, ja som ani nevedela, kde to hladat, bola som doma sama.. no sranda...
leni a mas iste, ze ti ich zoberu od septembra? u vas nie je taky problem so skolkami?

zefa, lenka, kde ste predtym robili?

wom, skusala som ich dat vycikat, ale vacsinou nie su schopni, ale aj tak ich musim vtedy prebalit, lebo plienka uz o tej polnoci je nacecana kilová 🙂

vranka4
7. jan 2010

ahojte 🙂 ,nebojte traumu z nástupu do práce prekonáte,tak ako ja 😉 ,tie stresy tesne pred nástupom neprajem nikomu,obavy,či to budem zvládať,samozrejme choroby detí,škôlka a kopec ďalších otáznikov mi v kuse behalo rozumom.....a prvý deň-no katastrofa,ešteže dvojičky chodili do škôlky už 2 týždne pred mojim nástpom do roboty a za ten čas si celkom zvykli.....ale prvý mesiac,keď som mala nočné,vždy plakali-hlavne Marek,keď som odchádzala a ja skoro s nimi 😒 ...ale zvykli sme si všetci a som rada,že už robím,predsa zrazu toľko euráčov po RP 😀 😀 😀 .....čo s nimi? 😝 ,cítim sa taká užitočná,aj sebestačná 🙂 ,aj keď mám občas slabšie chvíľky a závidím vám všetkým,čo ste ešte na RD
wom,pekné oblečko si si vybrala,budeš kočanda 😕 😕

našich tiež dávame vycikať,keď ideme my spať,len ich tak kláti do strán v polospánku...a vydržia už potom do rána 🙂 ,plienok sa zbavíte,nebojte,naši mali v septembri nastúpiť do škôlky a v auguste sa im ešte stala občas nehoda aj cez popoludňajší spánok 😒 ,a to sme trénovali s nočníkom skoro od 8-mesiaca,cez deň zvládali bez plienok po vyše roku,ale plienok na spanie sme sa nešli zbaviť....asi každé dieťa musí dozrieť a fakt si to začne samé uvedomovať a potom to ide rýchlo......vydýchli sme si ,keď ostali bez plienok,aj finančne,predsa sme minuli peňazí na plienky neúrekom za tú dobu a je to super,keď sú už takí samostatní a sami sa idú vycikať,umyjú si ruky,dokonca,keď Ivka ociká záchod,odtrhne toal. papier a hneď utrie poklop 😀 😀

lalupa
7. jan 2010

hojte kecalky 😉

evi, pridavam sa do klubu umierajuceho maleho princa 😔 , depka jak hrom...

chcem stretko s vami!!!!!!!!!

ja som dopredu kupila 5 plienky a moja modelka ich precikava...
inac mame 11,5 a 13kg

pokial sa dostanem na net,aj zabudnem,co som chcela ...

AJI prosim, napisala som ti mail, potrebujem odpoved,dik

lenkamt
7. jan 2010

Zuzi - zoberú, bola som v tej škôlke predseda rodičovskej rady a tykám si aj s riaditeľko, inak je veľký problém ale iba na našom sídlisku, v iných škôlkách celkom v pohode.

ja som robila tu www.spstyling.sk

Lalu - aj ja by som chcela stretko 😉

grmitko
autor
7. jan 2010

lalu aj ja chcem stretko 🙂 🙂

lalupa
7. jan 2010

leni, dobreeeeeeee 😉 😕 wow,aka robota

poradte,ako so ziadostou do skolky, dik, je mi z toho nanic, ze to uz musim riesit ☹

lenkamt
7. jan 2010

Lalu - no akurát kukám že už nemám ani fotku v "teame" 😅 tak už so mnou asi nerátajú tak isto ako ja s nimi 😅

zavolaj si do škôlky do ktorej ich chceš dať kedy je zápis a kedy si môžeš prísť pre žiadosť, no a hlavne sa spýtaj aké sú možnosti prijatia - lebo možno budeš musieť riešiť viac škôlok a čakať kde ti ich zoberú 😉

helka1
7. jan 2010

Ahojky,

aj my ideme do skolky od septembra, tak sme sa zastavili vo vybratej skolke dali nam prihlasky a sme tam zapisani . Neviem Lalu ci je to to na co sa pytas 😅

Tie ktore mate traumu z nastupu do prace tak to vyrieste tak ako my s Mimou 😀 , ale nie podrypujem 😉

Baby nemate niektora pripojenie na internet cez UPC ? Ako to fachci ? Ja uz riesim to pripojenie do noveho bydlenicka 😉 tak sa zaujimam 😅

lumah
7. jan 2010

grmi mne tie fotky nechce ukázať. 😖
wom zas objednávaš? 🙂)) obre sa ti nosí svetrík, čo sme si spolu kupili?
Tento pulovrik je fakt pekný, ja si taký nemožem dovoliť na moju zadnicu a brucho. 😖
zuzi naši ten cibulový sirup nechceli-tiež som skušala.
lalupka aj u vás sa váhový rozdiel medzi dvojkami zväčšuje? 🙂

katullka
7. jan 2010

Lalu, aj mne je z toho zle, ze uz sa nam o chvilku toto krasne obdobie konci a nase pokladiky pojdu do skolky 😢 . A ta praca, na to ani nechcem pomysliet.

womenne
7. jan 2010

babymali už niektore z vašich deti opar?som zbadala teraz Nikovy na pere a neviem čo robit či ho dat do školky a čo na to dat poradte?

katullka
7. jan 2010

Heli, veru najradsej by som to tak poriesila, ale neviem, kde by sme sa v nasom bytiku pomestili 😅
A my mame internet od UPC, nemam s nim ziadny problem.

Lalu a fakt mate velky rozdiel vo vahe. Nasi maju zhruba 11 a 10kg.

womenne
7. jan 2010

haloooooooooo kočky ste tu???ja nezaspim pokial ma niekto neukludni

lumah
7. jan 2010

wom skus mu na to dať zubnu pastu ako prvu pomoc, tá to zasuší. A zajtra pozrieť niečo v lekárni.