Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

bobicek5
2. aug 2010

My sme dnes boli na poslednej ocnej kontrole. Chvalabohu maju obaja uplne zdrave ocka. Trochu sme sa obavali nejakych ocnych vad, kedze po manzelovej strane by mali co dedit, ale nastastie zvitazili moje geny 😀 (zla burina nevykape 😀 😀 ).

Okrem toho od rana Kubko teplotuje (39,5 🙄 ), idu mu obe stolicky naraz... Mata to len tak smrnclo, on je taky pitbul, nic ho nezastavi...

bobicek5
2. aug 2010

@juliagregor Juli vobec by si neotravovala. Dost casto su u nasich navstevy, aj detske. Snad by sa chalani osmelili a dobre sa vylietali. Nabuduce to tak urobime. Chystame sa opat na vikend, ked budu hody a potom uvidime, ci uz nezostanem az do porodu doma...

juliagregor
2. aug 2010

@bobicek5 gratulujem k očkám 😉 , a tá teplota - bobáčik malý ...
že zlá burina 😀
ja som bola tiež rada, ked kontroly boli v poriadku a vidíš, z ničoho nič, zo dňa na deň, očko zostalo Ajkovi v kutiku a o mesiac to isté aj šimon ... 😢

bobicek5
2. aug 2010

Juj nestras, ja som rada, ze sa z nasich 7 diagnoz hrabeme definitivne von...

juliagregor
2. aug 2010

@bobicek5 už nebudem strašiť 😎 , chlapci su krasni, paradni a budete v poriadku 😉

bobicek5
2. aug 2010

dufam, radsej nech tu take sidla ako si videla... 😉

juliagregor
2. aug 2010

pod nami prerábajú byt a malí sa stále budia na tie vrtačky... 😠
celý panelák strpa 🙄

murkaa
2. aug 2010

tak a sme zasa doma. Boli sme 2 týždne na Liptove. Utiekli sme pred horúčavami a teraz sme sa vrátili zasa do horúčav.
Idem si všetko dočítať

bobicek5
2. aug 2010

@juliagregor pred mesiacom sme mali rovnaky problem, vsetci susedia zacali na zaciatku prazdnin prerabat ☹ . Ked vsetko urobili, zacali nam pod panelakom rozkopavat rozvody a davaju nove... Nezavidim vam, musite len vydrzat.

juliagregor
2. aug 2010

@murkaa ahoj, ako bolo na dovče ? aj si si oddýchla a máš čo robiť, kým dočítaš 😀

@bobicek5 zatiaľ spia, začala som aj špjazu vypratávať, ale nechcela som ešte viac trieskať, ale tu je taký rachot, že sa divím, že vôbec spia aj ked nekľudne 😕

murkaa
2. aug 2010

dobre, manžel po ruke 24 hodin, mama varila a ja umyvala riad 😵. Domov sa mi, ale nechcelo. Detúrence chvílu spia. Oni nespia dlho rovnako, stále je niektoré hore. Asi, aby ma nikto neukradol.
Teraz už mam na sedačke metrovú kopu prádla - dobrá práčka a rýchlo sa suší. Budem sa snežiť to zlikvidovať, no mm v robote tak to mam rozhárané.

katrinb
2. aug 2010

@juliagregor ahoj moja, dajkuuuuujem krasne. Joooj, aj ty mi chybas a maminky....ale teraz co robim do prace popri babach...amm tohooo veeela. Ale ked to trosicku sa otrasie...budem spat...slubujem. Ale snazim sa vas aspon narychlo precitat

matelko1
3. aug 2010

ahojte.prajem pekny den.nebola som tu 3 dni.uz sa maju chlapci dobre.vysledky maju dobre,ziaden rotavirus neboil.

juliagregor
3. aug 2010

ahojte,
@matelko1 super, že je chlapcom lepšie, ja som si myslela, že to nie je rotavírus, lebo to by vrackali a kakauli oveľa agresívnejšie...

@katrinb aj ja rýchlo prečítam, potom si sadnem a odpíšem...

@murkaa tak si aj mm užil detičky 😉 , ozaj s pračkou si spokojná ? ja chválim hlavne detskú poistku 😎

katrinb
3. aug 2010

@matelko1 to je super, ze chalanom je lepsie.....super

@juliagregor no dnes mam ako tak volnejsie....teda mala som doteraz. mm bol doma a uz siel na nocnu....pride okolo polnoci, co mne uz oimoc nebude treba...urobila som torticku, kedze kocky mali vcera UZ 5 MESIACIKOV....sakra lae leti to. Ako keby smo vcera pisala, ze maju 4 a ze to leti.....strasne. Dakujem za linky a ze si napisala maminam.

juliagregor
3. aug 2010

@katrinb za máličko, neskutočne ten čas letí..vy máte 5 mesiačikov a my máme zajtra 2 roky a Maťko 4 roky,,,,
na toto som natrafila...
http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/mihal-planu...

katrinb
3. aug 2010

@juliagregor takze budete doma oslavovat....tak gratulujem vsetkym trom oslavencom

juliagregor
3. aug 2010

@katrinb dakujem pekne 🙂 🙂

tintin
3. aug 2010

kuk pridala som nejake foto. to s tym prispevkom - este dobre ze stihame ten vyssi 😉

@juliagregor ak by som sa tu zajtra neobjavila, prajem vseeetko naj k narodeninam celemu osadenstvu! 😵 a Katke
@katrinb teda jej babulam k 5 mesiacikom...jeeej zachvilu uz zacnete s prikrmami? sa tesis? 😉

juliagregor
3. aug 2010

@tintin dakujem pekne a bábiky su ozaj krásne... 🙂 Simonka je tuším trošku drobnejšia

tintin
3. aug 2010

@juliagregor ano Simi je o pol kg lahsia. a pritom sa mi zda, ze si pyta castejsie papat ale aj castejsie kaka 😉 no proste kazde dieta je uuplne ine.

juliagregor
3. aug 2010

@tintin ako si spokojná s kočíkom?

katrinb
3. aug 2010

@tintin no ved som si akurat uvedomila, ze o mesiac....vobec si to neviem predstavit.....dotreraz som stale len cisto kojila a kojim a zrazu uz budu pomaly ale isto papat....uz to nebudu moje malinke babatka ☹ Ale bude to sranda vidiet, ak oideme vpred......

juliagregor
4. aug 2010

@loginka Dominikovi všetko najlepšie k meninkám... 🙂
a samozrejme všetkým, len už strácam prehľad o menách 😀

tintin
4. aug 2010

@juliagregor juli ja som velmi spokojna 😉 vanicky si dostatocne velke, nie ako v easy walkeri. ozaj teraz som si spomenula, ty si pisala, ze uz bumbleride nemaju..az v novom roku? a to preco?

tintin
4. aug 2010

@katrinb Kati som zvedava, ci babulam bude chutit. nasa Kristinka sa strasne znechutene tvarila ked sme jej davali 1x mrkvicku ..taku grimasu som este nikdy predtym nevidela 😀
inac ja mam velmi dobre skusenosti s kasickami od babylove z DM. je to zn.Humana, ale oni robia pre DM ich znacku. su dobre a za fajn cenu.

juliagregor
4. aug 2010

@tintin mali problémy s nejakými bezpečnostnými prvkami (pršteky, široké otvory), nič vážne, ale museli spraviť zmeny a trvalo by to myslím až do septembra, tak distributorka povedala, že bude znova dovážať až model na rok 2011, mala dosť velké poťahovačky s ČOI.... určite budeš spokojná aj so šporťákom 😉

murkaa
4. aug 2010

@juliagregor všetko naj chlapcom k narodkám. Včera som tu nebola. Tak dodatočne.
Boli sme na poradni - Danielka má 7530 g a Daliborko 8310 a merajú 67 cm.(7 mesiacov). Inač všetko v poriadku. Danielka už dvíha zadok na štyri a Dali sa ledva pretočí. Každý je úplne iný. A spať narovnako cez den nebudú ani za ten svet. Papanie lyžičkou nám už ide fajn.

A ešte taká mala rarita. Už asi mesiac pozorujem v dedine nový dvojičkovský kočík. Stále sa mi nedarilo zistiť, čo je to za dvojčatá. Myslela som si, že sa prisťahovali, lebo nikto o nich nehovoril. No včera sme išli celá rodinka na pizzu (mali sme 8 výročie sobáša - ja som na to zabudla, ale mm nie!) a stretli sme ich. Si predstavte, že sú to dievčatká adoptované a ešte k tomu narodené 30.12. ako moje dvojky. To je neuveriteľné aké štastie majú.

alienka73
4. aug 2010

Oslavencom aj ja zelam vsetko naj 🙂 .
Chcem sa vas opytat, ci nahodou neviete po akom case sa ukaze v mlieku co ste zjedli teda ak by som zjedla nieco nevhodne kedy to deticky asi pocitia? Dievcata sa velmi pucia, nevedia sa vykakat a potom aj strasne piju, na prsniku sa skrucaju a je to des. Skusali sme espumisan, aj infacol tak este skusime sab simplex.
@tintin,aj ja som spokojna s kocikom, je super lahky, dobre sa s nim chodi. Vmestil sa aj do malickeho vytahu na poliklinike, tak som rada.Len keby som sla k dr aj s malym tak jeden z nas by uz nevosiel 😲 . Maly nam inac strasne teraz vzdoruje, ten vek a dvojcata sme trafili super, on 3roky cize vzdor ako vysity a oni novorodeniatka 😕 . Chudak ale je toho na nho aj tak vela. Najnovsie nechce chodit von s nikym a momentalne je tu dedko a vkuseho ho nuti ist von, uz to nemozem pocuvat. Doevcatka teraz spi ale cele doobedie sa trapili s bruskami. 😒

juliagregor
4. aug 2010

@alienka73 ahoj, do 8 hodín, všetky tie lieky čo si spomínala, môžeš dávať pred každým kojením...