• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
@andreaka11 ona to myslela tak, že aj všetky maminy dvojičiek sme na čakáme dvojičky :slight_smile: sem sa akosi nechodí... :grinning:
19. aug 2011 o 16:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, dávam do pozornosti novo spustenú stránku o dvojčatách, tak kuk sem:

http://www.dvojickovo.sk/
6. sep 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sikovne mamicky. Prepacte, ze pisem, ale nic lepsie ma nenapadlo. Zhanam slavnostne satocky pre dvojicky, velkost 110/116, najlepsie zo Ziliny.
Stacilo by nam aj pozicat, ideme len do kostolika rozhodit ruzove lupienky, a to je vsetko. Takze tak 5 minut slavy. Dakujem za odpovede,ci rady. Krasny vikend
23. sep 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ahojte, tak tie čo ste na facebooku už viete, spojazdnila som inzerciu na www.dvojickovo.sk.

http://www.dvojickovo.sk/index.php/bazarik/ads?order=latest&orderingtype=asc

Tak už môžete pridávať inzeráty. Len sa treba zaregistrovať. Je tu trochu problém s cenou keď chcete upraviť už zadaný inzerát, to ešte riešim ale keď zmeníte kategóriu tak cenu tam máte len musíte vypísať odznova inak vám pri uložení bude vypisovať, že cena je Zadarmo. Ale keby ste mali akýkoľvek problém s tým tak mi treba napísať, viem to dať do poriadku.
30. okt 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jan 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je Medzinárodný deň prudko inteligentných, veľmi dobre vyzerajúcich, krásnych a atraktívnych žien so zmyslom pre humor...
všetko najlepšie k MDŽ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. celoslovenské stretnutie dvojčiat a viacerčiat 2012 - pozrite si našu fanpage, kde získate viac informácií.
https://www.facebook.com/stretnutiedvojciataviacerciat2012
5. apr 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,

možná by Vás mohl zajímat zajímavý rozhovor který udělali s paní Klárou Rulíkovou, zakladatelkou Klubu dvojčat a vícerčat.
http://www.nejenmaminkam.cz/68-rozhovory-s/392-rozhovor-s-klarou-rulikovou-1-cast
1. aug 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby mozem a k vam prideat ma trojmesacne dvojicky Nataliu a Viktoriu :grinning:
15. okt 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haló, je tu niekto z ročníka 2008? Nevidím známe prezívky :slight_smile: Nebola som tu možno 3 roky :astonished:
8. apr 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky dvojičiek, máme pre Vás skvelú akciu: 10% zľavu pri kúpe 2 rovnakých produktov Hevea!
Stači do poznámky napísať heslo: "dvojičky"
26. jún 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasmina My sme mali naposledy problem taky isty, tiez zapaleny pipik, doktor mi vyslovene zakazal to macat v repiku a inych bylinkach,,,najlepsie framykoin, aj dovnútra mu to daval asi 3dni normalne kozicku dolu, natriet, dvaja sme ho drzali doktor natieral a potom zopar dni este ja sama doma a je to ok,,,ale on mal zapal zvnútra,,,neviem ako to mate vy, mozno by stacilo potriet zvonku ale urcite framykoinom,,,ja by som volala doktorovi, my sme chodili normalne dospelackemu urologovi,,,
22. apr 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budeme mať po 18.5. na predaj dva obleky velkost na 8-10 rokov - sako, vesta, košela, nohovacice, kravata - oblečieme to len na prijímanie, tak kto by potreboval napr na svadbu rada posuniem, objednané cez ebay, spolu ma to vyšlo 80e , dám za 60e oba kusy s poštovným, foto pošleme ked budeme vystrojený na príjimanie, zatiaľ len predbežne dávam do pozornosti, pekný deň
28. apr 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, nebola som tu straaašne dlho, asi zas dlho nebudem, len sa chcem pochváliť že budem babka dvojvaječných dvojičiek- chlapcov :slight_smile: :grinning:. Pre tie, ktoré nevedia, mám dvojvaječné dvojičky chlapcov - 7-ročné. :grinning:
28. sep 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lumah Kudka srdecne gratulujem :slight_smile:
28. sep 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumah - no teda...:slight_smile:)) blahozelam....
28. sep 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byt Ludka ...Ludka prepac som kapanek nadrogovana a pisem na klavesnici bez pismen :sunglasses:
28. sep 2015 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2015 o 04:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2015 o 05:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok