Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
9. mar 2009

ahoj ellysa, gratulujem k dvojkam 🙂 preco by si chcela plakat, ved to je krasne mat dvojicky, ja sa tych mojich uz neviem dockat 😉

ellysa
9. mar 2009

ja viem, len sa bojím či budú v poriadku, či to budeme zvládať (bývame ďaleko od rodičov) asi som ešte v šoku, dúfam, že aj tu medzi vami zistím, že je to v pohode aže to zvládnem

mauzos
9. mar 2009

a pri jednom by si sa nebala? samozrejme su to dvojnasobne starosti, ale aj dvojnasobne radosti. Baby co uz maju dvojky, Ti to len potvrdia 😵
Neboj, kazda to zvladla, zvladneme to aj my 😉

ellysa
9. mar 2009

mauzos ďakujem, asi niečo takéto som potrebovala teraz počuť 🙂

eviska83
9. mar 2009

ellysa - blahozelam 😀 😀 😀 ,ako pise mauzos ,neboj a tes sa, nic ine Ti ani neostava len to zvladnut 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
9. mar 2009

ellysa ahoj,tusim si v soku presne,ako som ja bola,ja som preplakala prve dva dni,aj ked teda u nas sanca na dvojky bola a poviem ti,teraz by som si ich za nic nedala,tak predychaj sok a potom pride nesmierna radost
a ja byvam tiez daleko od rodicov,ale neboj,nejako to zvladnut musime 😉

zuzka0807
9. mar 2009

ahojte, aké sú krásne tie nové bábätká, tiež gratulujem všetkým novým maminám

ellysa - aj pre mňa to bolo zvláštne, keď som ešte ležala u dr. a on že: že ste tehotná to ste asi tušili, ale že dvojnásobne 🙂 to asi nie... tak som bola tiež v takom sne, ale celkom peknom, som sa usmievala... a manžel bol po nočnej, ešte rozospatému mu ukazujem foto z uzv. a on: tam sú dve... tak sme sa tešili

jani, tak ste dnes boli v tom hlohovci a dvaja chalani?tešíš sa? a aký bol dr.? koľko to trvalo, keď sú dve? a videl ich dobre? a povedal to akože na 100 %? už ďalšiu otázku nedám 🙂

baby, ja stále pozerám ako priberám a vy o tom tiramisu... uf, ťažký život tehotnej ženy... už dnes v robote všelijaké poznámky kolegov, že už priberáte... no asi chudnúť nebudem 😉

cherry01
9. mar 2009

ELLYSA, ani si nebudeš vedieť predstavit aké to je mať len jedno dieťa 🙂 pozri moje fotky - milujem ich dvojnásobne !!!!! 🙂

katka.ott
9. mar 2009

ahojte 🙂
mam upratane, vyzehlene. ked mi zajtra povie dr, ze do nemocky, tak kludne mozem ist 😎

pozeram, ze nova dvojtehulka medzi nami.
ellysa, aj mne to trvalo 2 dni, kym som to predychala. ale teraz sa neuveritelne tesim. tak ako pise cherry, ale trochu so zmenou - ja si neviem predstavit ake je to cakat jedno a pripravovat sa na jedno.
cakat dvojicky je uzasne. a ked zacnes citit pohyby..... 🙂 - nadhera.

dnes ste tu rozoberali stav pleti a vlasov pri dievcatach a chlapcoch - asi by som mala cakat 2 chlapcov 😕 😅 😀

katka.ott
9. mar 2009

palculienka - krasne deticky, blahozelam 😉

mauzos
9. mar 2009

kati co zase strasis s tou nemocnicou 😲 ved ta minule pochvalili, ze ukazkove tehu, tak co vymyslas. Ci uz si chces ist oddychnut? 😀 😝

katka.ott
9. mar 2009

mauzi, nieeeeeeeeee. ale ked ma chce posledovat, tak nech sleduje. a ja si oddychnem.
a aj MM, lebo ten stresuje kazdu noc, ked idem na WC. chudak, ten by bol najradsej, keby sme mali deti uz doma 😎

mauzos
9. mar 2009

ved si pisala, ze naposledy Dr. uz ani nespomenul nemocnicu 😒

katka.ott
9. mar 2009

idem do postielky.

zajtra mi drzte palce 😉

dobru noc

katka.ott
9. mar 2009

hej, asi zabudol a dufam ze aj teraz zabudne 😀

mauzos
9. mar 2009

dobru 🙂

pipka
9. mar 2009

kati, tak ti teda budeme zajtra drzat palcekyyy 😵 a daj vediet 😉

idem pokracovat v zehleni 😝

janula13
9. mar 2009

ellysa, tak aj ja sa pripajam k sokovanym, ale uz stastnym dvojtehulkam, ja som to predychavala snad mesiac, ale presne ako pisu babule, uz sio neviem predstavit zeby som mala v brusku len jedno, strasne som sa bala na druhom ultrazvuku, ci to jedno nezmizlo..a nezmizlo 😀 teraz je to pre teba sok, ale uvidis, ze pocitis co my vsetky ostatne..a ak ta to utesi, mne tiez nema kto pomoct, aminu nemam sice tak daleko, dalo by sa, ale je viazana starostlivostou o jej mamu, takze je to na mne a ja si myslim,ze to zvladnem, aj vdaka zienkam tu, ved si citaj a uvidis, ako to super zvladaju a to maju niektore uz viac deti..tak blahozelam, mam k comu 😀

Zuzka, kludne sa pytaj, vrelo odporucam, trvalo to asi 50min, krasne vsetko do detailu zase pomeral, aj organy pozrel, naozaj si dal zalezat, lepsie ako na tom morfologickom utz, vsetko mi popisoval, ,mame krasne dvd, fotky a aj papiere s meraniami a porovnaniami, zaznami tlkotu srdiecok, no parada...a dr je zlaty, maldy fesak, robil nas syn, nie otec, aj sme sa nasmiali, trepal mojej mamine somariny a ona chuda mu na vsetko naletela 😀 a ano, su to na 100% chalani, to sa popriet neda...zajtra dam foto, dufam 😀

pipka aj ty si dnes zehlila, ja tiez a este jedna babula, trpeli sme spolu, trvalo mi to 2 hodiny, aleuz mam fajront 😀

pipka
9. mar 2009

januli, uz mam nastastie po...aj ja 😀 😝 uff, nechcem zehlicku vidiet aspon tyzden 😠 😀 😀
zajtra ideme uz plavat, tak na nas myslite...podam hlasenie, ked sa vratime 😎

bru nocku vsetkym 😵

martiina
10. mar 2009

Dobré ránko,
utekám na sono hlavičky s Laurikou, teda aj Marka musím zobrať , lebo chudák by to tu sám doma asi nezvládol 😀 , ale ide len ako doprovod, keďže on má asi hlavinu po ocinovi a nie ako Laurika gebulku po mne - teda dúfam že to teda bude fakt len v tom 😅
ale píšem hlavne kvôli tomu že vám chcem oznámiť radostnú správu:
včera sa felonke narodili, dobre pozerajte akí valibuci 😵 Filipko 3150g a 50cm a Nalália 3500g a 49cm. všetci sú v poriadku a detičky prekrásne. felonka vás všetky pozdravuje 😵
Tak ja jej a detičkám prajem všetko najlepšie, hlavne zdravíčko a veľa, veľa mliečka 😵 😵 😵

takže ja bežím.....

nana77
10. mar 2009

jeeeej!!!! FELONKA, blahozelam k babatkam!!!!! krasne vahy, miery, super si to zvladla!!!! FILIPKOVI 😵 , NATALKE 😵 a ich statocnej maminke zelam veeeeela zdravia a skory navrat domov!!!!

cherry01
10. mar 2009

FELON, gratulujeeeeem...fuuuuuuuuuha to sú vááhy...asi rekord tu u nás nie????

mauzos
10. mar 2009

waw Felonka, tak to je aka krasna spravicka na rano. Oplatilo sa polezkat si v nemocnici, nadherne miery 🙂 Prajem malym valibukom vela vela zdravicka a mamine este viac mliecka a nech ste cim skor doma, nemocnicu ste si uz uzili dost 😉 a tesime sa na fotecky 🙂 🙂

mati drzim palce, nech to s Laurikou vsetko dobre dopadne 🙂 A neubehaj sa ako naposledy 😉 Dufam, ze nam potom zase napises zazitky 😝

pipka, janka, vy ste nie take kamosky 😒 aj ja som sa vcera chystala zehlit, ale nedokopala som sa k tomu. Keby som bola vedela, ze mam spolutrpitelky, tak sa k tomu mozno odhodlam 😀 😀

eviska83
10. mar 2009

Felonka - GRATUUUUUULUJEEEM 😀 😀 😀 😀 ,To su ale krasne vahy a miery 🙂 🙂 🙂 🙂 .prajem vela zdravicka a mliecka a rychlo domov ,uzivat si ich.
Martinka- neboj Laurika ma gebulku urcite po tebe 🙂 🙂 .Takze dnes aj doprovod? Nebudeto asi take akcne ako naposledy.Potom daj vediet ako ste to zvladli.

ellysa
10. mar 2009

ahojte tak som tu dnes zas, včera som sa vás po tom šoku aj zabudla spýtať, či tu vôbec môžem byť 🙂
gratulujem k bábätkám felonke-fúha to sú veľké bábatká, ja fakt o tých dvojičkách neviem nič.
Viete mi poradiť nejakú literatúru alebo niečo také, kde by som sa dozvedela viac?

mauzos
10. mar 2009

ellysa a preco by si sa mala pytat, ci tu mozes byt? mame predsa demokraciu, kazdy si pise, kde chce 😉
ja nemam specialnu knihu o dvojickach, ale mam perfektnu knihu o tehotenstve Devat mesiacov otazok a odpovedi. Pisu tam sem tam aj o dvojickach, fakt je super, dozvies sa tam snad vsetko o tehotenstve. A co sa tam nedozvies, tak urcite najdes na nete a hlavne tu medzi maminami dvojickarkami 😉

palculienkkka
10. mar 2009

felon gratulujem .... wow to sú váhy 😀 ...

bobicek5
10. mar 2009

ellysa, ja som si kupila knizku Dvojcata, jejich vyvoj a vychova od Rulikovej a este sa mi podarilo zohnat Dvojcata od J.C. Pons a R. Frydman, obe stali dokopy 15 euro. Su to zaujimave knizky a v beznych tehotenskych su len drobne zmienky o dvojcatach.

ellysa
10. mar 2009

Tak sa už aj pýtam 🙂 Kedy vám robili ten NT screening, mne včera povedala doki, že mám prísť v 11. týždni na ultrazvuk a sestrička na recepcii, keď som sa objednávala povedala, že je to NT, nie je to nejak skoro? Alebo pri dvojičkách sa robí skôr?

bobicek5
10. mar 2009

aj ja sa pripajam ku gratulaciam: to su fakt uzasne miery.

Mauzos, teraz si na rade ty, vsak? Ako sa citis?