• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
Caute baby, pridavam sa k vam, dnes nam na sone doktorka potvrdila ze cakam jednovajecne dvojicky!!! Som z toho este v miernom soku, je to predsa len vacsie riziko, ale velmi si zelam aby sme sa dockali dvoch deticiek naraz :slight_smile:
2. máj 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadanr Ano, dá sa tak kojiť :slight_smile: ja som tak kojila cca 3 mes......a kojím baby doteraz :slight_smile: ale samostatne.... :slight_smile:
@karcha Gratulka...
2. máj 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana_l Vdaka. Takze vankus a kocik. Dufam, ze budem moct kojit. Prechádzky, kým deti spinkaju... to je pekné. Ja si pamatám, že kým moj prvý syn spal, snazila som nieco stihnut spravit doma. Navarit, najest, upratat , vyprat, vyvesat, vyzehlit a potom zase prebalit, kojit. Tých prechádzok som vela spociatku nemala. Tiez pravda, ze je decembrový a vonku bola zima a sneh 3 mesiace. Tak som zvedavá, ako to budem stíhať s dvoma a este aj s tym 3,5 rocným zbehnut do skolky a spät.
2. máj 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 Jéééj, veľká gratulka!!!! Živo si na ten šok pamätám, ja mam doma jednovaječne dievčatká :slight_smile:. Želám kráááásne, dlhé a bezproblémové tehulkovanie!!
2. máj 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 blahozelam aj ja :slight_smile:
neboj sa a nemysli na zle, tes sa a snaz sa byt v pohode, oni budu tiez :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirasierra ani netušíš ako si ma teraz potešila. Toto bola tiež jedna z vecí čo mi vŕtala hlavou. Som nesmierne rada, že je toto fórum lebo poviem, že ako to tu čítam začínam sa tešiť, že budú dve. Doteraz som bola ťažko ľaknutá. :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elika74 ja to mám to isté. Myslím, že to pôjde. Musí Nie? :grinning:
2. máj 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 velmi ti gratulujem k tehotenstvu a dvojickam
2. máj 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamoka4 Dakujem pekne, no snad to bude vsetko v poriadku :D
2. máj 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana_l Dakujem pekne, no my sme uz o jedno dietatko pred polrokom prisli v 31tt, tak vsetci vravia ze toto nam bolo dopriate prave kvoli tej strate....no len nech je vsetko ako ma byt a budeme sa velmi tesit :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kkatka113 super teším sa. Jednovaječné super. Štatisticky si jedna z 2700 na pôrody. :o))))) Môžeš byť aj s tatom pyšná.
2. máj 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana_l už som si pozrela video zdá sa mi takto, že nie až také ťažké. :wink: ty si používala aj ten tandemový vankúš na kojenie.
2. máj 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadanr Tesime sa obaja, samozrejme :slight_smile: LEn su tam obavy aby bolo vsetko v poriadku samozrejme, uz nechceme zazit dalsiu stratu....ale myslim pozitivne a verim ze tie dva moje cervicky sa maju u mna super a vydrzia tam co najdlhsie a dobre sa im tam dari :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 fúha teraz čítam čo sa prihodilo. :frowning2: Netreba na to myslieť . My všetky čo sme tu ti moc budeme držať palce. :wink:
2. máj 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadanr Dakujem, si zlata. Doktorka mi povedala lebo som len pol roka po cisarskom, ze sa o jazvu nemusim vobec bat, ze sa nic nemoze stat...tak aspon nejake ukludnenie :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 bude sa im dariť verím tomu!!!! Ja som nemusela ani prísť o maličké a bojím sa ale ako túto diskusiu čítam bojím sa čoraz menej. :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadanr Dobre, tak zacinam citat, pozitivne uz myslim, a dotiahneme to do stastneho konca, tak!! :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 no vidíš dr. dá na pozor na teba a deti. Budeš pod väčším dohľadom. Kedy máš termín?
2. máj 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja gratulujem ku dvojickam.
Tiez mam starsiu dcerku, ale zatial sa da vsetko zvladnut.
2. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadanr Jasne, kazde tri tyzdne pekne ultrazvuk, to uz je dohodnute :slight_smile: Termin mam 12.12.2012, krasny datum :slight_smile: Ale planovanym cisarskym to pride skor, dufam ale ze nie nejak ovela....
2. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 no ja mám termín na Mikuláša ale tiež plánovaný cisársky to je už asi bežnou praxou tak neviem kedy myslím si, že ak všetko dobre pôjde tak v 37. týždni. Sranda je, že prvé dieťa som porodila neplánovane mužovi na narodeniny a tieto deti mu dám ako bonbónik na Mikuláša? (Ale isto to bude skôr)
2. máj 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 gratulujem k dvojickam,posielam vela pozitivnej energie :wink:
2. máj 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadanr To je zlate, tak sme na tom celkom podobne s tym terminom, drzme si palce, ty cakas dvojvajecne? :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka Dakujem pekne, jej ty si uz v 30tyzdni, to je super....tehotenstvo zatial v pohode bez problemov? :slight_smile: A gratulujem :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadanr hm, moja mala bola tiez mladsia nez chlapcek, tak asi pat dni to vacsinou vychadzalo, je to menej, nez u teba, no ak je male v poriadku, bude sa vyvijat postupne podla svojho tempa dalej, to nevadi, ze je kusok mladsie. Dievcatko som aj porodila ako druhe, aj mala mensiu vahu, no bola od zaciatku cipernejsia, sikovnejsia a je uz aj tazsia :grinning:
2. máj 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 veľmi držim palčeky pekny večer :slight_smile:
2. máj 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kkatka113 hej dvojvaječné. ešte že tak mám šancu, že možno jedno z detičiek bude chlapec. Manžel sa desí 2 báb, lebo si zober, že som ja, malá a býva s nami babka no keby + 2 baby povedal, že by ho našli na cvokárni. :grinning:
2. máj 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadanr Heh, no to je pravda, u nas budu v jednoznacnej prevahe bud baby alebo chalosi....uvidime, som velmi zvedava co cakam, ale na to si este teda pockam :slight_smile: To by mal fakt manzel totalny babinec, tak drzim palce nech si to chalosi :D
2. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauricka som rada. Upokojila si ma lebo na fotke z ultr. je jedno čo sa podobá už na dieťaťko a druhé je také embrijko.
2. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 tak ja by som brala najradšej párik lebo po malej mám neuveriteľne veľa vecičiek. Vidím za tým aj ušetrené prašule. :wink:
2. máj 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok