• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

6. novembra 2017 
sonia - vitaj a gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
halooooooooooooooooooo! kde ste vsetky? :confounded: :confounded: :confounded:
13. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
sonia29, gratulujem k druhemu srdiecku a VITAJ medzi nami, dvojtehulami :wink:

cau evi, ja som tu. prave sme dosli - MM ma pozval na obed medzi ludi :grinning:
13. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka- a co uzila si si? dala si si aj dezert co si spominala?Radsej ho ale nepopisuj lebo zasa narobis chute :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze aj dezert bol - jahodovy pohar so slahackou :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam
13. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonia29 blahozelaaaam, krasna spravicka, rozsiris nam rady :grinning:

bobicek ja som tiez tak nakupovala aj ked manzel sa bal, ale on nevedel co pribuda :grinning:
ahojte :slight_smile:
katka to uz bolo aj s vecerou? :grinning:

sonia vitaj a gratulujem :dizzy_face:
kati nova foto?
13. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, to bolo akoze obedo-olovrant, vecera sa este uvidi

foto mam aj v albume, ale vo vacsom. som povedala MM nech ma odfoti taku celu aj s hlavou, nech mam pamiatku na tehotenstvo :grinning:
13. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si vsimla ze ju mas aj v albume. Divim sa, ze ta to brusko neprekoti :grinning: :grinning: Vyzeras dost vysoka :wink:
v tej hnedej postielke mas vanicku, alebo to vedierko na kupanie?
13. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s bruskom uz ledva fucim :sweat_smile: , aj dnes som musela MM spomalavat, lebo som nevladala. a jeho odpoved, ze sa ponahla na zachod :zipper_mouth:

to je vanicka, taka mensia. kupena v ikei
13. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaa j a vysoka asi som, 174cm :sunglasses:
13. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonja a podla velkosti je medzi dvojciatkami aky vekovy rozdiel? U nas su to tri dni...
13. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja som mala v 14tt nejakych 5 dni, potom 1 a teraz 6. takze na to sa spoliehat velmi netreba :wink:
13. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati sme rovnako vysoke :wink: ale ty si take sparatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty mas ako ulozene babulky? mas take spicate brusko, akokeby boli za sebou. Ja ich mam nad sebou, tak ho mam taku gulu :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, pekna foto :wink: vidim, ze izbicku uz mate hotovu :dizzy_face:
13. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka- ty si fakt sparatko :grinning: :grinning: ,a jasne ze to su baby ,podla brucha (spicate)
Mauzi- ty mas jasnych chalanov - to sa mi to lahko hada ked viem co cakete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale podla starych materi vam tie brucha sedia.To ste teda pekne vysoke,ja mam len 166cm :slight_smile: ale zato kil som nabrala najviac :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne nam odisiel net na 4 hodiny.

mauzi, mam ich vedla seba, vraj. jedna netopier a druha uz zadockom dole.
a ze vraj sparatko :grinning: , teraz pavuk - chude nohy a velke brucho :grinning:

pipka, izbicku zajtra caka finale. na stenach budu obrazky macka pooh
13. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: nam krasne svieti slniecko :dizzy_face: konecne ...

katka mozte si podat ruky s Janulou, ta je tiez taky pavucik :grinning: :grinning:

evi ty si ale jasnovidka :astonished: to si ako uhadla tie nase pohlavia? :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ,
takze izbicka uz vyobrazkovana, teraz som popribijala klince a dala obrazky :slight_smile: , MM nie je doma, tak som sa cinila :sunglasses:

co varite dnes na obed? ja som bez napadov. chcela som palacinky, ale zas som leniva :rolling_eyes:
14. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,
boooze baby ja uz ledva chodim :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,nic sa mi nechce.
Mauzi - to nie ja ,ja len pocuvam reci starych materi :grinning: :grinning: :grinning:
Katka- ty si nezmar,to este vladzes? pridaj fotky
My ideme varit spiz (neviem ci sa to tak vola) mesko na palicke,ale na cely vikend nech mame zajtra klud
14. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a fotky su kde? ja som myslela, ze to budete malovat na stenu, teraz to leti. Ale povesat obrazky je jednoduchsie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Este ti stale manzel nedal po zadku, ze stale nieco bez neho robis? :angry:

ja mam navarene odvcera, zapecene kuracie prsia so zelenou fazulkou a syrom a zeleninkovu polievku s haluskami :wink: takze dnes nemusim nic :grinning:
14. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Evi :slight_smile: a sebe si si co vyvestila? nemas tusaka co to bude?
dobre si ma inspirovala, najblizsie urobim aj ja spiz, mnam :wink:
to vies katka pavucik sa vladze hybat, nie ako my gulky :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si robte srandu z pavukov :angry: :grinning:

malovat nie, len nabijat klince na stenu. malovali sme pred rokom, ale vcera som pozerala taku tu pasovu tapetu. a to uz asi nestiham, lebo o chvilu je tu utorok a opatovne vyhrazanie sa pobytom v statnom zariadeni, kde vsetci MUDRi chodia v bielom :sunglasses:

a s tym varenim to este vzdy nemam jasne. v mraziaku mam hranolky a syr, ale chcela som nieco o trochu zdravsie. zeby som si upiekla klobasku a k tomu zemiakova kasa? :wink:
14. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ty s tvojou vrtulkou v zad.. stihnes do utorka otapetovat aj cely byt :wink:

a co takto klobaska a hranolky? najsamzdravsie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, ale to treba ist zase do auparku :sunglasses: a to znamena nakupit dalsie hovadinky :grinning:

a vyhrala klobaska a zemiakova kasa :slight_smile:
14. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mam po obede. dobre bolo :grinning:
14. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo, ste tu niekto? alebo sa vyhrievate na jarnom slniecku?
14. mar 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi- podla brucha to budu chalani,podla krasy baby.Takze ja dufam ze to bude mix :grinning: :grinning: :grinning:
katka- zasa robis chute? klobaska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by som si dala,ale svorkovci zanedlho prinesu tak to si pochutnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som akurát dokončila dvojdňový maratón v žehlení, sa mi to nazbieralo tak toho bolo za 8 práčok a dnes som ďalšie 4 práčky oprala, takže si dlho neoddýchnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sme dnes mali vysmážaný encián + zem. kaša, takže nebolo moc roboty
moja stará mama mi zas stále pozerala brucho, lebo vraj podľa farby žíl sa tiež dí určiť pohlavie :sweat_smile:
14. mar 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto o týždeň budeme mať krstiny a prídu naši z belgicka, už sa tešííííím :dizzy_face:
14. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok