Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
14. mar 2009

mati, takze zehliaci maraton? ja teraz periem druhu varku - vetrovky. a plienky mi este furt nedosli 😠

a ako je to s tou farbou zil? ja ich mam modre

katka.ott
14. mar 2009

ozaj, laurika uz ma nausnicky?
my sme akurat vcera riesili, ci ich dat este v nemocnici alebo az pri krste. a teda padlo, ze pri krste, nech kupia krstni rodicia 😀 . to bude niekdy v lete

martiina
14. mar 2009

ja som dala Laurike prepichnúť ušká hneď v nemocnici, niekedy asi 3-4 deň. Mne sa nechcelo potom behať zisťovať kde to prepichujú a aj keby jej to náhodou začalo hnisať aby jej to ešte v nemocnici pozreli. Veď aj my sme najskôr mysleli že kúpia krstní na krstiny a že dáme zatiaľ naušničky hociaké, len nech má už prepichnuté, ale nakoniec som poslala MM kúpiť na druhý deň ako som porodila, opísala som mu akú mám predstavu a on kúpil a veru presne také ako som si predstavovala.
katka, vraj modré, sivé až oceľové - dievčatá a červené, bordové chlapci 😅 tak ale u teba to teda sedí

katka.ott
14. mar 2009

ja sa budem musiet popytat, lebo krstiny budeme mat v mojom rodnom meste a mama kedysi robila v nemocnici, tak hadam by im to niekto urobil 😎
a ake by mali mat nausnicky, to dam presne instrukcie a pojdu kupovat spolu 😀

pipka
14. mar 2009

cafteee, som dnes nnemala ani minutku cas nakuknut...od rana frmol 😝 😀 a ked som sa konecne vecer vybrala s braskom do kina, tak po 20 minutach sme museli odist, lebo niekto v Poluse nahlasil bombu!! 😠 🙄 😨

a mam po kulture ☹ 😀

kati, to sama budes malovat? 😕

inak fotky z plavania budem mat az vo stvrtok, lebo v utorok si MM nemoze vziat dovču, tak ako mi povodne slubil... 😒 😅 tak cakajte do stvrtka 😅 😎

martiina
14. mar 2009

no pipka, tak to fakt nasere keď sa chceš kultúrne vyžiť a niekto ti to takto pokazí 😠
pipka, dobre do štvrtka vydržíme, len potom už žiadne výhovorky 😠 😀

eviska83
15. mar 2009

martinaka- to zaujimava teoria s tymi zilami ,to som este nepocula.Ja a ani MM nevieme urcit akej farby mam ja ☹ ☹ takze zasa nic.Nooo musime este par dni vydrzat 🙂 🙂
pipka- my sme sa takto vybrali s MM do divadla do Presova asi po 5 r. a hl.hrdina bol chory tak nam ho zrusili.Dali nam na vyber koncert (ludoviek) alebo peniaze.My ludovky velmi nemusime ,tak sme boli na veceru a bolo po kulture 🙂

martiina
15. mar 2009

eviska, možno keď to neviete určiť, bude to dievča a chlapček 😵

eviska83
15. mar 2009

tajne dufam 😀 😀 😀

pipka
15. mar 2009

evi, vy ste sa aspon najedli, ale my sme ostali aj bez zazitku aj hladni 😠 😀 😀
ale vraj do mesiaca, ked pojdeme na ten film opät, tak ho mame zadarmo... 😅 😎

martinka neboj, uz som sa navyhrazala a slubil, ze v stvrtok si berie volno 😉

pipka
15. mar 2009

dostala som od felonky mms ku Filipka a Natalky, su naaadherníííí 😵 😵 😵

nana77
15. mar 2009

pipka, tak supni tu fotku od felon do tvojho albumu, nech sa aj my ostatne potesime 😉

pipka
15. mar 2009

nanuska, aj by som supla, ale ja to neviem stiahnut z mobilu do pc...fnuk 😢 😢 ☹ 😀 ja som na toto lava...musim poprosit MM, ale dovtedy snad aj Felonka nam fotky sama prida 😀

martiina
15. mar 2009

ahojte dostala som mms od felonky - filipko a natálka, takí sú krásni 😵

mauzos
15. mar 2009

ahojte 🙂

felonkini drobci su uzasni a ako sa podobaju, aspon na tej fotke 😉

pipi tak to je sranda s tym kinom. A to vam vratili vstupne, ze mozte ist do mesiaca zadarmo? 😀

a ja nemam zily, ale pohlavia uz aj tak vieme 😉 Evi drzim palce, aby vam vysiel parik 😉

nana77
15. mar 2009

felon, kraaaasni babatka!!! 😵 😵 😵

pipka
15. mar 2009

no vidis nanuska, presne taku istu mms som dostala aj ja 😉
martinka mi usetrila robotu 😀 😀 😀 dakujem mati 😎

ja som vyslala nasho tatinka s hanulou von...isli s igelitom a dazdnikom 😅 😅 a ja sa idem rychlo pustit do upratovania kupelne a wc 😝 😉

pipka
15. mar 2009

mauzi nevratili ale povedali, ze do mesiaca, ked pojdeme do kina na ten isty film, a ak sa preukazeme tymi vcerajsimi listkami, tak tie dalsie nebudeme platit 😉 ...aspon ze tak... 😎

apropo...zajtra vecer budem zehlit 😀 😀 😀 tak vopred oznamujem 😀 😀 😀

nana77
15. mar 2009

pipka, ty si teda, takto vyhnat hanku s tatom do dazda 😀 😀 😀

no a samozrejme, ze som chcela napisat krasne babatka!!!! neviem, ako sa mi tam to "i" dostalo, ked ani omylom nesusedi na klavesnici s "e"! 😅 😕 😀

mirusska
15. mar 2009

Ahoj baby, chcem sa vas len opytat ci mate nejaka skusenost, ked vam brak dr krv a hodnoty hcg boli za jeden den zvysene o 20, dr povedal, ze sa to abnormalne zvysilo, este nevidia na utz ze ci su tam dve deticky, nemozem mat dvojicky ked sa to tak rychlo zvysilo?

mauzos
15. mar 2009

pipi, ved tak som si aj myslela, ze nevratili peniaze. Ale zlati su, ze mozte do mesiaca prist zadarmo 😀 😀 😀
ja uz nemam co zehlit, takze sa nepridam 😝 a inak to planovane zehlanie malo byt dnes 😉

u nas svieti cely den slniecko 🙂

pipka
15. mar 2009

no ja som tiez povodne mala zehlit dnes, ale kedze som vcera neprala, az dnes, tak zehlit budem az ked obschne...cize zajtra 😝 😀 ...ja sa drzim stareho dobreho..."co mozes urobit dnes, odloz na zajtra a mas dva dni volna" 😀 😀 😀

nanuska...stava sa 😀 ale my ti rozumieť 😀 😀 😀

chruminka
15. mar 2009

miruska ake si mala prve a druhe HCG?Lebo mi sme boli na IVF a vkladali nam dve embryjka prve HCG po 11 D po ET som mala 399 a o 3 dni az 1632,kazdy mi hovori ze to je na dve babetka.A kedze som odvetdy ani enkrvacala ani nic tak stale predpokladam,ze su tam obe.
Uz sa neviem docka o dva tyzdne na UTZ co tam ukaze.

Inac baby prepacte ze som len tak sem vtrhla,ale asi budem patrit aj ja medzi vas 🙂

eviska83
15. mar 2009

noooooooooooooooo ,felonkini drobci su fakt naaadherni 😀 😀 😀 😀
pipka- ani ja sa k zehleniu nepridam ,nemam co zehlit .len par veci a to pockam na svokru 😎 😎 😎

pipka
15. mar 2009

aj ja scem svokru na zehlenieeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀
u nas skor ja chodim zehlit mame aj svokre, ako naopak 😅 😝

mirusska
15. mar 2009

chruminka mne povedali, ze v stredu som mala 24 HCG a piatok uz 44HCG, neviem ako sa to rata, viem ze sa to nejako nasobi alebo deli ci co......

pipka
15. mar 2009

mirruska, chruminka, ja viem tak, ze hcg by sa malo zo dna na den zdvojnasobovat, takze ak rastie rychlejsie ako dvojnasobne, je predpoklad, ze budu viacercata ale aj nemusia...to ukaze nakoniec vzdy az ultrazvuk 😉

ja som mala 10den od KET 461hcg a na 14 den uz 1620 hcg 😉

lumah
15. mar 2009

ahojte!
felon, akí krásni sú tvoji drobci! 🙂

mirusska
15. mar 2009

pipka no som zvedava kolko budem mat zajtra, idu mi zas brat krv, ja totiz lezim v nemocinci.....ked som mala 44 v piatok tak to znamena, ze uz som isto tehotna? ??