• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

25. novembra 2016 
mirusska ktorý deň to bolo po otehotnení-tých 44?
15. mar 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

felonka, drobci su krasni :slight_smile:

palculienka, ako dvojicky. nadherne deticky :slight_smile:
15. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka ahoj :slight_smile:
15. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja neviem, vychadzalo mi to ze 19 dni po oplodneni, ale myslim si, ze sme to urobili neskor....
15. mar 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lumi, ahoj :slight_smile:
ako travite nedelu?
mna dnes MM zobral opat vyvencit, tentoraz do ikei na obed a potom do tesca na nakup. odcinoval vcerajsok, ked som mu vyhlasila tichu domacnost :sunglasses:
15. mar 2009 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati a co sa stalo, ze ticha domacnost? :astonished: v tescu boli nejake akcie? :grinning: :grinning:
a kde su fotky vyfintenej izbicky?
15. mar 2009 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau mauzi, akcie neboli, len sme potrebovali dokupit nejake zakladne potraviny, kedze ma ju prist moji rodicia a brat (minule sa chovali ako kobylky, tak je potrebne sa predzasobit :grinning: )

a vsňcera ma MM nasr.l. mal prist domov o 2 a prisiel o pol5. tak bola ticha domacnost

a foto idem urobit a pridat :slight_smile:
15. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale kati ved mu dopraj, kym este moze. Ked sa narodia dvojky, tak sa uz vela nepoflaka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tesim sa na fotky ...
v utorok ides k dr.? nezabudni s spytat na to magnezko. Este beries?
15. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mauzi, mas foto :slight_smile:

jasne ze v utorok idem. a magnezko mam napisane na papieriku
15. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a beriem, ale uz len sumive. B6 dosla, a nechcem kupovat dalsie. nahodou mi povedia ze uz netreba brat, tak potom neviem kto by ho dojedol
15. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati peknucke obrazky :slight_smile: a vy uz mate aj velku noc :wink: tie snezienky su uuuzasne, este som nevidela toho roku, ja ich mam velmi rada :slight_smile:
ja beriem len take obycajne magneziove tabletky, ale niekde som citala ze len do 37 tt sa maju brat. Tak som zvedava co ti povedia.
15. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
felonka mas naaadherne deticky, krasne ako z reklamy :grinning: blahozelam :grinning:
15. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
felonkaaaaaaa!!!gratulujeme nádherní drobci :slight_smile:
Katka, ja som dala tiež prepichnúť ušká v nemocnici...troška poplakala a aj zabudla. Kamošky mali vačšinou problémy pri prepichovaní neskôr - revú o dušu..lebo už viac vnímajú. A kúpila mi ich budúca krstná :slight_smile:
A to že to tvoj manžel odčinil, moj sa zvykne robiť, že sa nič nestalo :slight_smile:
pipka, boli ste sa kúúúpať????? hurááá

miruska, chruminka vitajte!! a tešte sa, je to nádherné, byt doublemaminkou :slight_smile:

mauzos, janula ahojte, nana, lumi ahojte :slight_smile:
15. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cherry, ty tiez nejak flakas fotenie :frowning2: nestihas?
15. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
práve idem pridať fotky :slight_smile:
vydrž :slight_smile: že flákam, fotím jak divá...a vieš dvihnú hlavičky - a kým sa mi ich podarí dobre odfotiť, lebo Kristínka kýve hlavou - furt je to rozmazané a potom už Tomiho to omrzí, kriví ústa..no ved uvidíš aká je to sranda :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cherry, nic neodcinil. dnes tu zo seba robi blazna, takze mam o zabavu postarane. furt nejaku detsku basnicku/pesnicku zacne spievat a tvari sa ......... sa tu z neho rehocem :grinning:
15. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cherry si si ista, ze ti jedneho z nich v porodnici nevymenili? ved su uplne odlisni, ale su rozkosni ... krasne male pusinky :slight_smile: uz pasu baranceky?
15. mar 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no cherry, drobci su uz velki, o chvilu ich budes nahanat po dome :wink:
jednoducho sa vam vydarili

aj ja chcem mat deti uz vonkuuuuuuuuuuuuuuuu
15. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati ty by si mala uz cim skor porodit, aby manzel posobil normalne :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pasu pasu...prvá fotka pasenia je z 2.1. 2009. A mesačné boli až 4.1.2009 - strašne silné detičky. A myslím že nevyminili, bo Tomi je čistý ja - a Kristínka čistý ocko !! musím vyhrabať detské fotky a zoskenovať.. :grinning: aby ste verili, že mi ich nevymenili.. A to si predstav ze ked kočíkujem , tak sú aj takí ľudia, čo povedia že ako vajce vajcu..nemajú oči???
15. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mauzi :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mauzi, to nepomoze, to bude este viac debilniet. obcas ked chyti nasu cvicnu babu, tak to je hruuuuuuuuuuuuuuuuuza. chudatka nase deti, takeho slahnuteho otca mat :grinning: . ale aspon sa nasmejem
a rychla zmena tiez prichadza: ked dojde nas..ty z prace a nie je s nim ziadna rec :angry: . takze lepsie slahnuty :wink:
15. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cherry, to ti uz niekto povedal, ze ako vajce vajcu? :confused: a nebol to nejaky stevie wonder (sorry za cierny humor :sweat_smile: )
15. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved aj medzi vajcami sa najdu rozdiely :grinning: :grinning: :grinning:

kati ja som nemyslela, ze manzel prestane blbnut, ale ze uz bude pri tom blbnuti posobit prirodzene, ked budu baby na svete :wink:
15. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: mauzi, o tom pochybujem
15. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj baby, sa nebudete vedieť na nich prestať pozerať :slight_smile: sa teším s vami
15. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cherry, naaadherne fotky :dizzy_face: najma tie posledne dve :slight_smile: ...srdiecka maminkine :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cherry, to verim. ja si teraz paradne uzivam tehotenstvo, lebo asi uz viac nebude, hoci nikdy nehovor nikdy :wink: .
my sa tak nenormalne tesim, ze ked uz budu tu. ono zo zaciatku toho bude strasne vela - kym si zvykneme, ze sme 4, zabehneme sa, zmenia sa hodnoty, .... je toho strasne vela, sak vies :slight_smile:
ale ta radost.....

som vcera pozerala dvaja v tom a tam nakoniec, ze ste rodina :slight_smile: , som revala jak male decko
15. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cherry ze vajce vajcu :grinning: ale su uz veliki, mate to pekne podelene, jeden na teba a druhy na tatina, aspon nie je nikto ukrivdeny :grinning: dufam ze nasi budu na tatina :grinning:
15. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok