Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

dadanr
31. okt 2012

@kkatka113 veď práve beriem to s rezervou ale viem, že o kilo by sa hádam nesekol a to je pre mňa podstatné, že maj cez 2 kg. neboj aj tvoje baby to doženú veď som o týž.dopredu.

dadanr
31. okt 2012

@griska11 kilá neriešim lebo nemám na to už energiu opäť ide večer a začínam mať svoje hrôza stavy. 😒 Ale keď ma to aj napadne tak si to nejako obhajujem lebo všetci čo ma vidia tvrdia, že to je akoby v brušku no a stehnách ale to je logické čo by držalo tú váhu brucha. 😉

griska11
31. okt 2012

@dadanr tak ti prajem nech sa aspon co to vyspis.... Moje zas začali svoju diskoteku, brucho sa mi hýbe ako keby sa chceli predrat von🙂

dadanr
31. okt 2012

@griska11 nevyspím už 3 týždne mávam nočné bolesti ale moc dík za povzbudenie. No to hýbanie tiež dobre poznám, ale to sa ako tak dá. Len nech sa hýbu to je znak, že sú zdravučké a čiperné. 🙂 😉

griska11
31. okt 2012

@dadanr a ani magnezko nepomáha? Juj .... No uz len vydržať ..... 😎

celiakia
31. okt 2012

@dadanr Ahoj ja som v 35 tt sla do nemocnice a uz si ma tam nechali, ale vecer ked som mala velmi napnute brusko, davali mi injekciu Nospu, ta mi vzdy pomohla, a ja som mohla spat celu noc.

kkatka113
31. okt 2012

@dadanr jasne, by som povedala ze maju urcite aj viac ako dve a pol kila kazdy, vsak to je pri dvojickach super 🙂 tak asi ta nedobehnem s mojimi babami, tie rastu sice ako maju ale tri kila teda nedame 😀 Nevadiii uz chcem mat drobatka pri sebeee teda o tie dva tyzdne idealne alebo dva a pol 🙂 Ty budes skor zavidiiiim 😀

sonia1501
1. nov 2012

@griska11 urcite, drzim ti palce, nasleduje par tazkych tyzdnov, aby ti to rychlo ubiehalo. U mna to bolo tiez tak, ani som si neuvedomila a dievcata uz maju po 7.mesiacoch. Spolucitim s vami vsetkymi tehulkami, co vas tu citam kazdy den :o)

pistaciaa
1. nov 2012

Ahojte, zajtra som 37+2 a vraj ideme na to 🙂!

griska11
1. nov 2012

@pistaciaa držím palce!

griska11
1. nov 2012

@sonia1501 ďakujem🙂 ja sa ukludnujem s tým ze všetko ma svoj koniec a toto skončí urcite do 8 týždňov co je v pohode.... Musím myslieť pozitívne🙂

susy
1. nov 2012

@pistaciaa držím palec

sonia1501
1. nov 2012

@griska11 jeeeeej preeesne to iste som si hovorila aj ja :o)

karkulkaa
1. nov 2012

@pistaciaa tak to držím palce

jana7
1. nov 2012

@sonia1501 kde v Košiciach si rodila dvojičky?

dadanr
2. nov 2012

@griska11 Dakujem tešim sa tvojmu povzbudeniu.

dadanr
2. nov 2012

@kkatka113 No to neviem či skôr v našej nemocke nevieš nikdy. No ale hádam do 40 tt má nenechaju.

sonia1501
2. nov 2012

@jana7 ahoj, v nemocnici Košice-Šaca

dadanr
2. nov 2012

@pistaciaa Drzim vam veľmi palce!

catik
2. nov 2012

@elapp Ahoky, ja som rodila cisárskym a v spinály, bola som pri úplnom vedomí, vôbec sa mi nechcelo spať, všetko som vnímala. Ten moment, keď som uvidela deti bol úžasný, po mojej pravej strane ich poutierali ale potom ich hneď odniesli, aby ich skontrolovali a urobili všetko potrebné. Po chvíľke mi setrička prišla povedať rozmery a váhu detí. Moje deti sa narodili skôr o mesiac a tri dni a jeden mal trošku problém s dýchanim, takže ich hneď brali na novorodenecké oddelenie. Tak ako bola usporiadaná operačka si ale ani neviem predstaviť, ako by mi ich boli dali, pri mne boli prístroje na kontrolu vitálnych fúnkcii, pred tvárou som mala plachtu a ruky uviazané, lebo na jednej som mala tlakomer a do druhej mi išla infúzia. Ale videla som detičky hneď ako ich vybrali, čo pri úplnej anestéze nezažiješ. Ja som rodila po 22. hodine a deti mi prišli ešte ukázať, keď ma previezli na izbu.

brita
2. nov 2012

@timmka Ahoj zlatko, mame sa dobre, ale nekojim, mliecka bolo malo a potom zmizlo. Ale zo zaciatku bolo dost, takze dostali to najdolezitejsie. Ale nevadi, sme na umelom mliecku Beba HA. JA som rodila v 39. tyzdni, planovanym cisarskym v celkovej narkoze. Spinal som nechcela ani nahodou a nelutujem. Petrik mal 52 cm a 3010g a Ivanka 48cm a 2890 g a vsetko mali uplne v poriadku. A aj ja som to prezila v pohode. Rodila som v Martine, uzasny pristup, lekari aj sestricky. A ty si ako drzkas?

kkatka113
2. nov 2012

@dadanr ja uvidim vo stvrtok ako sa dohodneme, ale doktor ze nie na neskor ako na 37.tyzden co ma tesi. Tak ja som otehotnela pol roka po cisarskom tak mozno aj preto pre istotku to nechcu az tak natahovat ale chcu aby uz boli donosene....drzte sa 🙂

timmka
2. nov 2012

@brita waaau krasne si potiahla, krasne vahy 😵 , ja sa mam celkom dobre len stresujem, ze porodim skor, tvrdne mi brusko ale uplne dole, tlaky mam na konecnik, tak teraz neviem ci to je roztahovanie alebo sa pomilicky maternica pripravuje na porod 😒 , babatka ma tlacia z kazdej strany, ale vsak to poznas 😉

elapp
2. nov 2012

@catik super, dik za odpoved. caka nas to v pondelok

dadanr
2. nov 2012

@elapp Prepac za zvedavost. V pondelok už deti prídu na svet? Fu nejak sa to tu rozbehlo.

dadanr
2. nov 2012

Baby viem mi prosím niektorá povedať ako je to keď rodim cisarskym kedy napr. bude môcť manzel vidieť deti? Pripadne rodina za predpokladu, ze je všetko ok.

jana7
2. nov 2012

@sonia1501 ja som sa ešte nerozhodla, zvažujem Novú nemocnicu

elapp
2. nov 2012

@dadanr hej, uz nas naplanovali na cisarak, uz to bolo tesne aj minuly aj tento tyzden, pondelok definitivne 35+0, mam tu tehotensku cholestazu + zle krvne testy, uz to ide do rizika, tak drobci musia von ... drzte palce

griska11
2. nov 2012

Zdravím co čítam väčšina ste išli cisarskym.... Inak sa dvojičky ani nerodia? Ak by mali dobre polohy mohli by ist aj prirodzene? Rodila ste niektorá prirodzene? Ďakujem za odpoved.

kkatka113
2. nov 2012

@elapp Drzim palce nech to drobci dobre zvladnu, co tak urcite bude a drzte sa, jeeee v pondelok uz budes mamina, supeeeer 🙂