Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jandura
16. mar 2009

ja som sa mlada vydavala mala som 17rokov,teraz mam 34 a odkedy tak citis tie pohyby?

maartinkaa
16. mar 2009

uz od 14tt

jandura
16. mar 2009

no tak ja som v trinastom,tak buduci tyzden uz by som mala citit.velmi sa tesim

cherry01
16. mar 2009

AHOJTE. Laurike držíme palce, nech je to čím skôr o.k.!
Nana, dokedy si kojila? ja mám o tri týždne začať s prikrmovaním, kedze sú na UM. čo si dala ako prvé? 😕

nana77
16. mar 2009

cherry, ja som, bohuzial, nekojila, s prikrmovanim som zacala od ukonceneho 5. mesiaca. ak chces, posli mi do ip svoj mail, poslem ti take tabulky o prikrmoch a davkach a tak podobne. su celkom prehladne, ja som isla podla nich. zacala som mrkvou, po dvoch az troch dnoch som pridala zemiak a tak dalej, az sme presli vsetkym a zacali sme pridavat masko. v tych tabulkach je to dobre popisane, urcite ti posluzia

martiina
16. mar 2009

moja úžasná sestrička mi poslala takéto krásne oblečenie na krstiny, tak som ich musela hneď vyobliekať a robili sme skúšku a samozrejme mi nedalo aby som ich nepofotila 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

smejkaa
16. mar 2009

Ahojte. Chcem sa spytat, ci sa niektora z vas nerozhodla pre kocik Peg-Perego duette SW 2009? Ak ano, kde ste ho kupovali? Alebo ci nemate s nim nejake skusenosti? Popripade viete poradit nejake iny, kotry ide za sebou a sa da otacat aj tak, aby babatka na seba videli? Dakujem.

nana77
16. mar 2009

martiiinka, KRAAAAASNI su, naozaj, neskutocni!!! 😵 😵 😵

pipka
16. mar 2009

martinka kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😵 😵 ..nemam slov 🤐 😵 😵
drzim palceky, nech ocka rychlo laurike vyzdraveju a nech uz nemusite podstupovat dalsie tortury ☹ 🙂
kedy budete mat krstiny? 😕

cherry01
16. mar 2009

Martinka, vyzerajú ako z rozprávky...na mna je to trocha vela...ale na krstiny je to odpustené...ako z cukríka. Sladké detičky 🙂

cherry01
16. mar 2009

jandura, aj ja som ti na tej fotke tipla 20 rokov 😉

pipka
16. mar 2009

nove fotky...cherrynka, aby si videla, ze hanulka aj revať vie 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cherry01
16. mar 2009

pipka...to plače? vyzerá to ako úsmev 😎

pipka
16. mar 2009

cherry, na prvej sa rehoce, ale na poslednej reve...co mi to dalo roboty...tak kukaj 😀 😀 😀

jandura
16. mar 2009

cherry dakujem fajne to polichoti.ja ked idem so synom tak si mysllia ze som jeho sestra

cherry01
16. mar 2009

ta pipka ... povedzme že je to rev 🙂

pipka
16. mar 2009

no ze aj uznas 😀 😀 😀 😀 😀

cherry01
17. mar 2009

😀 😀 😀

katka.ott
17. mar 2009

dobre ranko 🙂

dnes mam poradnu, samozrejme so strasenim o pobyte v nemocnici. ale mam perfektnu vyhovorku, ze nomzem, lebo v sobotu si musim splnit obciansku povinnost v mieste bydliska 😀 . len dufam, ze mi to zozeru 😎

martiinka, drobci su krasne vyfesakovani 🙂
pipka, to co si urobila hanulke, ze plakala 😠 😉

pipka
17. mar 2009

kati..to uz bola total unavena pred spanim a ani za boha ukazat zubky, co som chcela odfotit 😅 tak som jej nasilu otvorila pusu a takto to dopadlo ☹ ☹ 😀 ale sak neuskodi jej aj trosku placu...aspon bude krajsia 😀
poplakala si minutku a spala celu noc 😀 😀 asi to budem robit castejsie 😀

a kde je mauzos? Tusim tu uz dva dni nebola? 😕

sonia29
17. mar 2009

Ahojte, ellisa, martinka, jandura aj ja som rada, že tu nie som sama na začiatku 🙂 Síce keď kuknem na to moje nenormálne sa zväčšujúce brucho.... 😕 no až na takú začiatočníčku nevizerám 😒

sonia29
17. mar 2009

Martiinka sú ako cukríky, na spapanie 😝, držím palce krpatej, asi to nie je nič príjemné s tými očkami ... ☹

ellysa
17. mar 2009

smejkaa ja o tom kočiku tiež uvažujem, ale ešte som ho ani na živo nevidela
martiinka krásne sú 🙂 tie tvoje detičky, aj ja už chcem také svoje 😀

bobicek5
17. mar 2009

smejkaa, ellysa, aj ja nad nim uvazujem, tusim o ne bude bitka 😀

katka.ott
17. mar 2009

ahojte, sme dalsi tyzden doma 😀 .
vsetko ok, mam ist na interne predoperacne vysetrenie, potom na prietoky.
mam novu skusenost s dalsou dr, a to ma utvrdzuje v tom, ze muzi dr su neznejsi. sa vo mne hrabala, jak keby to nebolelo 😖

mauzi, magnezium mam brat do konca tyzdna, potom uz nie. takze do 38tt. aby som naozaj dlho neprenasala 😀

pipka, v zaujme spanku, ano 😀

cherry01
17. mar 2009

mauzos...rodís??? kde si?

mauzos
17. mar 2009

Ahojte dievcata 🙂
vcera nam cely den padal net, tak som sa na to potom vykaslala a vypla som to.

Katka tak super, volby zabrali? A to nechodis stale k tomu istemu Dr.?
Ja som tiez bola dnes v poradni, asi pred hodinou som sa vratila, napapala a uz konikujem U nas je tiez vsetko OK, neotvaram sa, krpci su k svetu ... vahy neviem, tato moja Dr. to s jej predpotopnym ultrazvukom nevie urcit. O tyzden mam ist k porodnikovi, tak ten mi povie a uz asi dohodneme aj termin sekcie Mam si tiez vybavit predoperacne vysetrenia. Ja som sa pytala na to magnezko a povedala mi, ze uz ho mam vysadit 😝 Vidim, ze kazdy lekar ma na to iny nazor.

martinka tak ti tvoji krpci budu riadni fesaci na krstinach 😉 budete mat v kostole, ci len na urade, ci ako sa to vlastne robi?

pipka ale toto nam nerob, ze nam budes naschval nasu zlatu Hanulku zlostit, aby sa rozplakala 😠

mauzos
17. mar 2009

cherry nestras 😲 az po Katke 😀 😀

katka.ott
17. mar 2009

mauzi, vyhovorka nemusela byt 😀

chodim stale do tej istej ambulancie a tam sa striedaju dr. ten moj mi uz minule hovoril, ze teraz nebude. tak predpokladam, ze buduci tyzden bude a naordinuje zmenu vzduchu na nemocnicny. uz by sa patrilo, to budem pomaly 38tt.
mm som povedala, ze 27. sa rozrastieme 😀 (to som si urcila ja sama. moje baby zatial dodrzuju dohody 😎 )