• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
pipka potápači su v albume-plávanie a to velké dieťa, ktoré meria 1,89 m s tými malými v ohrádke je v poslednom.
18. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi perfektne fotky, mali su strasne zlati v tej vode :slight_smile: A manzel dobre zapasoval do tej ohradky :grinning: odkladas ho tam casto ku malym? :sweat_smile: :sweat_smile:
18. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos ja ani neviem ako sa tam napáskoval-asi obuvákom. :grinning:
18. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja som myslela, ze ked chces mat od neho pokoj, tak ho tam strcis :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt super fotka :wink:
18. mar 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, prepacte ze vam skacem do debaty, len ma chytila taka nostalgia kedze som tu este pred rokom prispievala aj ja... :dizzy_face:
Ubehlo to neuveritelne rychlo, oslavili sme uz jeden rocik a ja mam pocit ze to bolo len vcera co som sa este v 40 tt nezmestila do dveri... :grinning: :grinning:
Preto vam prajem prijemne tehulkovanie a hlavne bezproblemovy porod ( tem som ja nemala :unamused:) ale vsetko dobre dopadlo takze halvne zdrave deticky, co najmenej prebdenych noci a vela vela radosti :sweat_smile: :slight_smile:

A na povzbudenie jedna fotecka ako to vyzera ked vam zacnu chodit obe naraz :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2520125&vReferer=%2Fphotos%2Fjaja0110
19. mar 2009 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos on mi veľmi pomáha, ja som práveže rada, keď je doma, keď príde z roboty a krpci ho zbadajú výskaju od radosti-takí su zlatí. Tato je taký jašo pojašený, sa s nimi blázni a jasné že im sa to veeeeľmi páči. :grinning:
19. mar 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:
jaja dakujeme za priania :slight_smile: mas krasne babulky, gratulujem ku krasnemu prvemu rociku :slight_smile: Nech robia mamine a tatinovi len samu radost ...
Fakt to bude sranda, ked uz budeme aj my tych nasich krotit, ked sa rozbehnu kazdy opacnym smerom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lumi ved to tak zvykne byt, ze mamina je na vychovu a tatino na jasenie :grinning: Ale este ze ich mame a ma nam kto pomahat. Som zvedava na toho mojho ako sa bude s nasimi krpcami salit, viem si to zivo predstavit, tiez je taky blazonko :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

lumah, no ako sa tam manzel nasackoval.... :grinning: . ked ste kupovali ohradku, asi ju skusal on, ze? :grinning:

jaja, tvoj album budem musiet ukazat MM, lebo sa hrozne smial mojmu vyjadrenie, ze ked zacnu liezt a chodit, tak budu vsade :wink:
blahozelam k 1.rociku a prajem vela zdravia :slight_smile:
19. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky dakujeme :wink:

katka, no tak to ho rychlo vyved z omylu, lebo ked zacnu liezt a chodit budes mat pocit ze vidis nie dvojmo, ale stvormo...budu uuuuplne vsade :grinning: :grinning: za predpokladu ze ich nebudete privazovat k radiatoru v slabych chvilkach ktore som ja mala dost casto... :wink:
19. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to dnes zase zije :fearful:
19. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa vám nejak nechce písať :angry: , ja len tak medzi pečením nakúkam že čo ste popísali a vy nič :unamused: rodíte? halóóóóó
MM je v službe tak mám pc len pre seba aj keď mám inú robotu, kde ste všetky
19. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som dnes tiez sama doma. MM isiel s kolegami von na pivko. Citim sa dnes akasi osamotena, hoci doteraz som tu mala sestru a bolo nam veselo...

Pomalicky sa mi zda, ze sa deturence zacinaju hybat. Mozno je to skoro, citim akesi "zblnkanie" v brusku a ked si ruku polozim na to miesto - nic necitim...
19. mar 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeee, konecne sme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dnes sme plavali, potom sme boli v skolke, a do vecera u babky...a mame aj fotky, tak vam o chvilku pridam :wink:

mali sme aj kameru, ale nas tatinko cely cas filmoval so zatvorenym objektivom :angry: :angry: :sweat_smile: tak nafilmovane mame...prd :angry: :grinning: tak na dalsi pokus :sweat_smile:
19. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no veru, skúšal.. :grinning:
pipka ja som dnes chlapcov poobliekala do rifličiek, a fotím, fotím, aj sa super xichtili a ... karta zostala zastrčená v notbuku-haha, hlava sprostá! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lumi, mozete si s mojim drahym ruky podat :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspoň dada som stihla, kým som tu kartu vybrala, takže aspoň toho sem strčím...
19. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, no šup šup sem s fotkami :dizzy_face: No sú tí muži šikovní, tvoj so zavretým objektívom a môj pri prvom pôrode filmoval ako Ninka umývali, merali atď, proste prvé video. Keď prišiel z nemocnice chcel to všetkým ukázať a aj ukázal, len potom nepretočil kazetu naspäť a na ďalší deň to všetko prehral niečím úplne iným :angry: .... si ho mala vidieť ako zisťoval či niekde nevedia zachrániť to video :grinning:
19. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi to sa už aj mne viackrát stalo že som kartu zabudla, len našťastie aj foťák má svoju internú pamäť, tak bolo všetko v poriadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som tam strčila Filipka, ako na mňa nakúkal z postielky :grinning:
19. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka kolko hodím ste už absolvovali? :slight_smile:
19. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati...a zachranil to video? :confused: :sweat_smile:
19. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka no my taký super fotak nemáme-škoda! :unamused: Človek sa vytešuje a ništ z toho!
pipka veru, skleroza je hrozná vec.:slight_smile:
19. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, zatial 5, ale ideme este na jeden kurz :wink: inak sa este nepotapame, hanula bola dnes prva, lebo najlepsie reagovala na vodu, a je tam v skupine najstarsia :dizzy_face: ale to bolo len obliatie poharikom a sup na sekundu ponorenie...a rehlila sa aj ked sa vynorila... :grinning:
19. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mame aj dalsie fotky , cakajteeeee :grinning:
19. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, strašne zlatunké sú tie tvoje chlapčiatka :dizzy_face:
pipka, no radosť pozerať, Hanulke sa viditeľne vo vodičke páči, už teraz sa teším ako tam pôjdem s mojimi :dizzy_face: musím sa opýtať na termin kurzu, lebo aj na rehabilitácii mi odporučili ísť na plávanie s Laurikou aby si spevnila krčné svaly, vraj je to veľmi dobré
19. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to video nezachránil :angry: ... doteraz si z neho uťahujem :grinning:
19. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, my nemame z porodnej saly ani len fotku, nie to este video...MM bol tak mimo, ze ani fotak nevedel kde mame :sweat_smile: :grinning: tak mame hanulku odfotenu az po dvoch hodinach, ked mi ju doniesli na izbu uz v perinke a vo voziku :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati naozaj je to perfektna vec..nie je to sice najlacnejsie...ale som si povedala, ze radsej investujem z tej ubohej materskej do sportu, ako do zradla :grinning: :sunglasses:
19. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok