• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
no a zajtra ide do prahy a zas sa chysta na maso
20. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam 14.4, takze 6 dni po tebe :astonished: a tu to ukazuje 2 tyzdne :slight_smile:
20. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam duo-stikutanie :grinning:
20. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej duo som este nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

manzel je taky masovy? treba kupit este jeden mrazak :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, normalne ze sranda :grinning:

MM je akciovy, ked na niecom vidi napisane akcia, musi mat v kosiku. a maso je v akcii :frowning2:
20. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to minimalne 2x
20. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v akcii je vela veci, tak bud rada, ze nekupi napriklad 3 LCD televizory a 4 notebooky :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, ktore tu uz mate deticky na svete a chceli by ste rifle na jar, prip. jesen, mrknite na moj inzerat. Su ako nove, 100% stav.

http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=245799&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D119
20. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka mna večer pred porodom prehánalo a ráno mi odtiekla plodová voda a už som aj frčala. :grinning: Ozaj, kam ideš rodiť?
20. mar 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos ešte týždeň vydrž a možeš ísť aj ty rodiť. :grinning: Možete to popáriť s katkou :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme ku vymesacnym gratulkam...odkazem mojmu dvojzubadlu :sunglasses:
20. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme dnes boli vonku, okolo Strkoveckeho jazera sme sa prechadzali a skoro sme tam zamrzli :rolling_eyes: a ta pipíška moja rukavicky nechce a rucky mala jak cencule, ked sme dosli :frowning2: tak som jej ich do lavorika s teplou vodou dala...no to bol moj genialny napad :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: cela obyvacka mi plavala vo vode...jak pančovala a spliechala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, antolska

pipka, aj ja sa pripajam s blahozelaniu k vymesaciu :slight_smile:

mauzi, on je nastastie len na potraviny a kozmetiku :slight_smile:
20. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka no však na plaveckom je to povolené člapkať do vody a ona keď videla vodu, tak robila len to, čo ju učia nie? :grinning:
20. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos- ano termin mi sedi 10.04.podla mojej karty som dnes presne 37tt
Katka- asi mame rovnakych manzelov,ten moj je presne to iste,a mrazak stale na prasknutie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak krasne si to nazvala ze vyvencit :grinning: :grinning: :grinning:
pipka- aj ja sa pripajam ku gratulaciam
20. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, to je naozaj len vencenie. vsade musim ist s doprovodom a este ak by som chcela niekam odbehnut, tak musim nahlasit a este aj tam so mnou idu. chvalabohu na toaletu sa nepchaju :sunglasses: , ale cakaju pred nou
20. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aj ja som rodila na Antolskej-nemala som dokiho, náhodne ma odrodil Oravec-bol uplne super. Rodila som spontánne, aj ty budeš?
20. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, stale rozpravaju v hadankach. jedna mala sa mi otocila zadockom, tak uz ma preventivne poslali na predoperacne vysetrenie. ale najradsej by som spotanne. nejak som sa na to pripravila - psychicky :slight_smile: . tiez nikoho nezazmluvnujem, kto pride, ten odrodi.
inak, mala si epi?
20. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka nemala, dá sa to zvládnuť aj bez epi, ver mi, nana tiež rodila bez a v pohode. Ja som tiež mala jedného zadočkom a jedného hlavičkou a poslednu noc sa mi otočil, ked som prišla do nemocnice, dali ma na monitor, vraj ako su otočení-ja že jeden dolu ritkou a nevedeli mu nájsť srdiečko, tak mi spravili sono a vraj akou ritkou, však je dole hlavičkou.-som sa tak potešila. nak tam maju radi, ked chceš rodiť spontánne-samozrejme pokial sa to dá.
20. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o epi uvazujem len minimalne. aj minule sa ma sestricka pytala, ze ci som bola na prednaske o epi, a ja ze nie, ved este uvazujem. ale stale mi akosi vychadza, ze pojdem bez
nieze by som bola nejaka silna zena, ale beriem to tak, ze to prve nejak vytlacim a druhe pojde samo :wink: .

a velmi si ma potesila s tym, ze maly sa otocil. ja v tom pevne dufam a podla toho, co dokazuje kazdy vecer, otocili sa uz minimalne 3x :grinning:
20. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dakujeme :wink:

lumi no dik, asi jej zatrhnem plavanie :grinning: sak som tu behala s uterakom a fenom :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka mne všetci tvrdili že po 25tt sa už neotočí a moj krpček sa otočil na poslednu chvilu a toho druhého, čo tam bol na štartovej čiare už dlho zatlačil a prvý vyšiel. Ja si myslím, že rodiť bez epi nie je hrdinstvo ani machrovanie, je to uplne v pohode, všetko sa to dá zvládnuť, mne by vadilo, keby som si necítila nohy napr. Samotný porod je už nič, len treba správne tlači a strašne silno do konečníka, nie do tváre a zavrieť oči, aby ti žilky nepopraskali. Videla som už aj takú, celé oči mala červené.
20. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka vidíš-skoro ako na plavárni. :grinning:
katka držém palčeky, nech su obaja dolu hlavičkami, budeš to mať tak jednoduchšie-aj drobčekovia.
Dobru nocku.
20. mar 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, dakujem :slight_smile:

idem aj ja do postielky

prajem dobru noc :slight_smile:
20. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeee,pekny dnik mame dnes, tak my uz mame odvolene...pustame sa do varenia :sunglasses:
21. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj tu je krasne :slight_smile:
ja volit neidem, aj ked som chcela, ale mam to daleko a hore kopciskom, tak neviem ako by som sa tam dogulala :frowning2: aj tak bude druhe kolo, to bude dolezitejsie :wink:
21. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, ak poziadas, donesu ti urnu aj domov :wink:

...len aby sa do druheho kola dostal ten kandidat/ka co by si ich volila :unamused: ...ak si to kazdy necha na druhe kolo...potom furt volime len mensie zlo...a to je o com? :confused: :rolling_eyes: :fearful: ...aj ked v tvojom pripade je to ospravedlnitelne...
ale ja by som volila aj v porodnici :sweat_smile: :grinning:
21. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ved este vcera som bola rozhodnuta, ze sa tam nejak odgulam, ale dnes od rana fucim, len ked mam ist na WC :angry: ja viem ze si to moze povedat kazdy, ale ved co je prezident? len reprezentacna figurka :wink:
keby boli normalne volby, tak sa tam hoc aj odplazim :grinning: :grinning:

a velmi vam pristane ten jarny look :slight_smile:
21. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :dizzy_face:

prezident nie je uplne len reprezentacna figurka, ale bohuzial vacsina ludi si to mysli... :sweat_smile:
no snad bude druhe kolo a v nom ti spravni kandidati, tam uz odvolis aj s detmi :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok