Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pacesa
13. dec 2013

@xevulax Gratulujem, su prenadherne! A mala co vravi na sestricky? 🙂 A porod? Bola to rychlovka dufam 😉

syabina
13. dec 2013

@xevulax jeeej su nádherne ,velka gratulacia a krasne menaaa 🙂 🙂 🙂

kviatok
20. dec 2013

@xevulax gratulujem a prajem všetko dobre 🙂 tie vlasky sú perfektne, držte sa 🙂

kviatok
21. dec 2013

ahojte, tak aj my sa pripajame, uz sme doma 🙂 Baby sa narodili 11.12.2013. Naľavo je Elenka 2970gramov a 53cm, napravo Kristínka 2770gramov a 52cm. Rodila som planovanou sekciou, ukonceny 38 tyzden. Keby nas nenaplanovali tak asi vydrzime aj ovela dlhsie. V nem. som bola hospitalizovana od 35 tyzdna, bez tazkosti. Sekcia bola kvoli tomu, ze Elenka, ktora bola nizsie, bola koncom panvovym.

dana_l
21. dec 2013

@kviatok gratulujem ku krasnym princeznam

janis24
21. dec 2013

@xevulax Gratulujem ku krasnym babikam 😉 Aj ja som mala naplanovanu sekciu na 5.12., len sa mi drobci vypytali o tyzden skor 🙂

janis24
21. dec 2013

@kviatok aj tebe velka gratulacia ku krasnym slecnam, uzivajte si tieto chvile 🙂

janis24
21. dec 2013

ked tak vsetci hromadne pridavate foto, prispejem aj ja, toto su nase bambulky, Julinka a Jarinko 😵

barbarelka
22. dec 2013

@kacena85 Zdravim 🙂. Prosim Vas, chcela by som sa spytat, ci ste nakoniec kupovali monitor dychu Baby control BC-200? Aj ja som ho teraz nasla za dobru cenu, teda..lepsiu ako vsetky ostatne monitory a tiez uvazujem, ze ci je to cena na ukor kvality alebo sa bude dat nan naozaj spolahnut? Dakujem krasne za odpoved🙂

syabina
22. dec 2013
syabina
22. dec 2013

@janis24 gratulujem su nadherne 🙂

syabina
22. dec 2013

@kviatok gratulujem nadherne 🙂

kacena85
22. dec 2013

@barbarelka ahoj jemine ja som uz asi ozaj oblbla na tej materskej ale uz netusim ake sme malo nemas foto popr.hod link na inzerat

xevulax
23. dec 2013

Baby dakujem vam pekne 🙂 Porod bol zaujimavy, bo som takmer porodila normalne, keby neboli v koliznej polohe asi byma aj nechali, bo som bola uplne otvorena, uz aj tlaky som mala, ledva ma stihli napichnut, Vdaka sestricke na prijime som si uzila 7 hodin bolesti. Nevadi, babulky su tu zdravucke, tak to je podstatne. Inak vam tiez mamickam gratulujem k detickam. Vsetky su nadherne. Sledujem vas cez telefon, len bohuzial z tadial sem neviem nic napisat a na pc sa pri tych ojich 3 detoch nedostanem. Krasne Vianoce babulky

capuletka
25. dec 2013

Ahojte, neviem ci sa mozem pridat....gratulujem k babatkam. Ja som tehotna prvy raz, este len v 7.tyz...a dozvedelasom sa hned na prvej kontrole ze namiesto jedneho vaku, su tam dva...na druhej uz kazdej fazulke krasne bilo srdiecko. Bol to pre mna sok....moc som chcela babo...ale hned prvy pocit ked som uvidela dve ciarky na teste bol, ci budem vediet byt mamou....taky strach ma premohol, snad to poznate...a ked som zistila ze rovno dve..strach sa zvacsil. Ale samozrejme aj sa na ne veeelmi tesim...tak som rada ze som tu nasla toto vlakno...a ze snad tu najdem aj podporu🙂)

silviatomas
26. dec 2013

ahojte, pridavam sa k dievcatam, ktore uz maju svoje pokladiky doma. Nasi chlapci Tomasko (2820g a 45cm) a Matej (3020g a 50cm) sa narodili 17.12.2013 sekciou (36+2tt) o par dni skor ako bola planovana sekcia. Uz sme par dni domka, tak si to uzivame 🙂 Vsetkym vam prajem krasne sviatky plne pokoja.

dana_l
26. dec 2013

@silviatomas krasne vahy, vsetko najlepsie ku valibukom, nech ste zdravi

dana_l
26. dec 2013

@capuletka gratulujem a vitam ta v skupine. neboj, ak sa potrebujes poradit kludne napis, je tu vela podobnych mamiciek ako ty a radi sa podelia so skusenostami

shania31
26. dec 2013

@capuletka
Vitaj medzi nami 🙂

kviatok
26. dec 2013

@silviatomas gratulujem a prajem veľa zdravia tebe aj synčekom, krásne váhy mali, držte sa 🙂

capuletka
26. dec 2013

@dana_l
@shania31 dakujem za privitanie🙂)) mna zatial trapia iba kazdodenne nevolnosti a bolest krizov... ale kedze su sviatky, tak oddychijem vylihujem...horsie to bude ked budem musiet fungovat v praci... uzivam duphaston, anopyrin a femibion. Inak jedna fazulka je mensia nez druha, je medzi nimi podla dr den-dva rozdiel. (3,8mm a 5,6mm - pri poslednej navsteve). Mne sa to zda byt dost, neviem...je to ok?

shania31
26. dec 2013

@capuletka
Fuuu nevolnosti som si aj ja uzila - do 14 tt, nemohla som nic jest, ani voda mi nechutila ☹ A tym som aj na zaciatku dost schudla. Ja som bola nastastie PN od 8tt, v praci by som nedokazala fungovat.
Anopyrin musis preco papat?

capuletka
26. dec 2013

@shania31 vobec neviem, ten anopyrin mi dal hned spolu s duphastonom. V letaciku je nieco ohlafom zrazanlivosti krvi. Asi aby sa netvorili krvne zrazeniny. No z tych nevolnosti som totalne vycerpana.... preco si bola tak skoro na pn?

shania31
26. dec 2013

@capuletka
Krvacanie som mala (maly hematom sa mi vytvoril), potom to boli silne nevolnosti a PN som uz potom zostala vlastne dokonca.

matafilipova
26. dec 2013

@andreasiskova3 12 kg (pri dcérke 8)

iva330
27. dec 2013

ahojte mojej sestre sa narodili dvojičky síce skôr v 34 týždni s vahou 1980kg a 1960 kg dievčatká majú 11 dní sú ešte v inkubátore, ale dúfame,že bude všetko v poriadku rýchlo budú v poriadku a pôjdu domov strašne sa na ne tešíme, sú to jednovaječné dvojčatká 🙂

andreasiskova3
27. dec 2013

@matafilipova super, aj ja chcem toľko 🙂

andreasiskova3
27. dec 2013

@capuletka Gratulujem, ja som sa z toho spamätávala 3 mesiace a pred pár dňami som zistila, že sa z nich teším. Tak sa teším, že sa už konečne teším 😀 , lebo dovtedy to bolo také zvláštne. Ale už je to na poriadku 🙂

andreasiskova3
27. dec 2013

@silviatomas wow, gratulujem, aký bol pôrod? Prajem veľa zdravíčka aj mamičke aj drobcom

andreasiskova3
28. dec 2013

@janis24 gratulujem