Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

nana77
24. mar 2009

cherry, hej, na zemi mam take penove puzzle, a mala som aj paplon na zemi (taky, co mame naviac), lebo ked zacinali sami sediet, casto padali na hlavu a mame parkety, tak aby to trosku stlmilo pady. odkedy sa vedia postavit som uz paplon dala prec, lebo im to prekazalo pri stani 🙂

eviska83
24. mar 2009

katka- no to je super ze sa otocila,zeby sme fakt nakoniec rodili spolu?27.03 ? nooo vychadza to tak,este aby sa pridala mauzos 😀 😀 😀

katka.ott
24. mar 2009

nana, este uvidime. mala je prilis aktivna. prave som mala pocit, ze zas cosi vystrojili, nejaky ten premet 😎

evi, mne ten termin asi nevyjde. v piatok ma idu len prijimat, tak pochybujem, ze hned budem rodit. ale to tyzdna musia von!
dr na UTZ navrhla, ze to toho tyzdna by som mala porodit skrz tie hranicne hodnoty prietokov 😖 , tak uvidime...

katka.ott
24. mar 2009

pipka, hanula sa dokaze tvarit aj vazne, to je dieta mnoho tvari 🙂 , uzasna je 😉

pipka
24. mar 2009

ajojteeee, uz su tu:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cherry, naaaadhera 😵 😵 😵 fontankova krasavica 😀 my mozno tak o rok 😅

pipka
24. mar 2009

kati, niekedy dokaze vystruhat rozne ksichty, sa tu valame 😅 😀

eviska83
24. mar 2009

pipka- ta tvoja Hanulka je inaaaa heerecka,sup s nou do reklamy 😀 😀 😀
Katka- no ja idem na ultrazvuk vo stvrtok a predpokladam ze ma objednaju na piatok,ale uz rodit.

martiina
24. mar 2009

pipka, Hanka je ozaj jak rybka vo vode 😵 no a ako sa vie pekne tváriť, hotová herečka 😵
eviska, už sa teším na tých tvojich drobcov, som teda riadne zvedavá čo budeš mať, ja by som to veru tak dlho nevydržala nevedieť čo čakám 😅
dnes som mojim krpcom kúpila hrazdičku na hranie, som si nemyslela že budú takí uchvátení z toho, Marko ten sa na tom riadne rehotal 😀

tvojka
24. mar 2009

čaute baby,
neozvala sa vám Mauzi?čo si ju už nechali v nemocke po dnešnej poradni?

A ešte jedna otázočka: dokedy sa vám točili babatká?Lebo moje baby sú stále dolu riťkami a moc neverím,že by sa ešte zvrtli.škoda,chcela som radšej spontánny pôrod ako cisarák,ale nevyberiem si.

Všetky vás zdravím 😉

babulka123
24. mar 2009

babulky.. vy mi budete vediet poradit urcite.. ja viem ze to nema s dvojickami nic spolocne ale aj tak.

pred tyzdnom mi predcasne porodila sestra, v 36tt mojho kraaasneho synovceka {foto mam v albume}. problem je v tom ze ma straaaasne malinko mlieka , neviete mi poradit nejaky domaci recept, co moze robit aj v nemocke na to aby sa jej zvysila tvorba mlieka.. maleho nema pri sebe lebo je v inkubatore, to znamena ze nemoze tak casto prikladat.. dakujem za kazdu jednu radu..

tvojka
24. mar 2009

Babul,ja teda nie som žiadny expert,ale myslím,že by mala často skúšať odsávať mliečko.Kedže nemá možnosť malého častejšie prikladať...

katka.ott
24. mar 2009

tvojka, moja mala sa este vzdy otaca. pred 2tt bola zadockom a teraz je hlavickou 🙂 , takze mam 2 netopierky 😀

cherry01
24. mar 2009

pipka, tá posledná fotka...super! Vidím že aj ty si rada vo vode. 😀
Hanulka sa sústredí, počúva..to bude žiačka ukážková 😉

katka.ott
24. mar 2009

felon, deticky su nadherne 🙂

babulka123
24. mar 2009

to som jej hovorila aj ja, ale myslim tak ze ci nepomoze pitie mlieka alebo nejaky caj alebo .. nieeeeco.. dnes mi chuuuda taaak plakala do telefonu.. chytila ju nejaka depka..

tvojka
24. mar 2009

Katka,závidím ti netopieriky 😀 .Len naše baby boli v rovnakej polohe už pred 3 týždnami,tak som zvedavá,čo bude.Další uzv budem mať budúcu stredu 1.4.

Cherry,Pipka,Martinka,kukla som vaše fotečky,deťúrence sú úžasnéééé!!!

martiina
24. mar 2009

babulka, nech skúsi vineu alebo jej skúste doniesť do nemocnice to homeopatikum na zvýšenie tvorby mlieka - ricinus communis. Ale tú vineu ak jej niekto donesie je najlepšie prevariť a tým varom odstraniť CO2, teda bublinky, lebo tie by mohli maličké nadúvať. Ale najlepšie je čo najčastejšie odsávanie, keď nemôže prikladať. Ja som pila zo začiatku aj tie čaje pre kojace mamičky, ale neviem či zaberali.

cherry01
24. mar 2009

Felon. krásne bábätká a vo váhach si ma tuším predbehla. aké ich mali? 😕

katka.ott
24. mar 2009

tvojka, moje boli dlho dole hlavickami, ale potom si to jedna rozmyslela a teraz zas dostala rozum

katka.ott
24. mar 2009

ale myslim, ze zase nieco vymysla, lebo brusko mi akosi podskakuje. sa toci ako ventilator.
a vraj sa mozu otocit aj v den porodu

martiina
24. mar 2009

a hlavne optimistický prístup, nesmie sa vôbec kvôli tomu trápiť, lebo keď bude šťastná, budú sa jej vyplavovať endorfíny a tie tiež podporujú tvorbu mlieka. Nech nechytá depku, nech sa nad to povznesie, veď veľa mamičiek nemôže kojiť a deťúrence sú krásne a zdravé aj z UM 😉

felon
24. mar 2009

Ahojte!
Cafte pipka a martinka! 🙂 😵
Pridala som fotky našich pokladíkov. 🙂

katka.ott
24. mar 2009

felonka, rozkosni su 🙂

tvojka
24. mar 2009

Felonka,krpci sú úžasní,fakt nádherné babatká!

Katka,že ventilátor 😀 Držím palce,nech si to už nerozmyslí a zostane pekne hlavičkou dolu.

katka.ott
24. mar 2009

maminky, ktore ste rodili na antolskej, mam jednu otazku: dnes som vyfasovala objednavaci listok do nemocnice a tam sa pise, ze pacient si ma priniest vysledky laboratornych vysetreni, kt. vykona jeho prakticky lekr a nesmu byt starsie ako 14 dni.
ja mam 2 a 3 tyzdnove. bude im to stacit, alebo si mam dat urobit nove?
z interneho mam 1tyzdnove, takze to je v pohode, ale krvne testy mam starsie, tak teda neviem 😒

lumah
24. mar 2009

nanuska dakujeme, trošku ma to aj mrzí, vraj mali byť vaše. Naši maju nožičky asi 10,5-11cm, takže maju ešte asi 1 cm rezervu.
cherry to bude za chvilu - to leto myslím. 🙂
Inak pipka ke´d už spomínaš plávanie, dado dnes trikrát sám ponoril tvár do vody pri plávaní na ruke, keď to spravil prvýkrát, som sa zlakla, ale inštruktorka to videla a povedala, že to je dobre, lebo vidno že sa nebojí vody a skuša sám. 😀 Dzunko jeden malý, sa dnes obaja jašili v tej vode ako odtrhnutí z reťaze. 😝

eviska83
24. mar 2009

felon- konecne sme sa dockali,to su ale baculky 😀 😀 😀
kde je mauzos? 😲 😲 😲

mauzos
24. mar 2009

ahojte, ja vas dnes nestiham 😒

felon, krasne babatka 🙂
pipi super fotky 😵

kati gratulujem k otoceniu babiky, uz ju tam len udrzat v tej netopierej polohe 😝

lumah
24. mar 2009

pipka perfektný pokec máš k tým fotkám, som sa nasmiala. 😀
katka s tým si hlavu nelám, oni ti aj tak budu robiť aj tam.

katka.ott
24. mar 2009

mauzi, si mala dnes poradnu?

lumi, diky. som si aj myslela, ale chcela som si to potvrdit 🙂