• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

4. januára 2017 
autor
Jooooooooooooj cherry, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja som si poplakala normalne - nielen kvoli spoeminke na moje kocikovania s dvomi malinkymi babatrkami v kociari, ale aj pre to, ako som si precitala tvoj popis porodu a zasiahnutie tou nesmrtelnou materskou laskou! Som uplne dojata, dufam, ze Monko a Lotka Vam kociairk pekne vyhriali a tvojim drobcom sa v nom pacilo :wink:
25. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cherry, ze 60kg :grinning:
25. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tolko som mala niekedy v 5.rocniku na ZS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mne po sestonedeli doki vravi - do roka mozes mat zas dvojicky. A ja - preboha, vy na tom UTZ nieco vidite???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka - myslim ze dalsie zlepsovaky len pod tvojim dohladom,vsak?
Cherry- 60kg :astonished: :astonished: :astonished: .Pripajam sa k cat - 5 rocnik na ZS
Jarka82- lepsie?
25. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska lepsie :slight_smile:
ja som mala 60 pred 4 rokmy :unamused: teraz cez 80
eviska kolko ti meria brusko? moja 116cm
25. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, eviska, zofa, leonka, mauzos a katka- myslím na vás a držím vám palce, aby sme všetky vydržali čo najdlhšie! :slight_smile: :dizzy_face:
cherry- nádherné fotky, detičky ako obrázok, že 60 kg- klobúk dole :wink: , tá vychádzka musela byť super.
catjob- ahoj!
martinka- ako sa máš? Čo porábaš?
pipka- tvoje fotky sú skutočne originálne, veľmi sa mi páčia, Hanulka je jedno úžasné bábätko. :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka- keď som si ťa čítala o meraní bruška, hneď som sa utekala premerať a moje bruško meria 126 cm. Ja mám asi mega bruško. Len nech sú tam naše zlatíčka zdravé. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
25. jan 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj felon, ty ešte nespíš?
25. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj martinka- ja chodím dosť neskoro spinkať, lebo v posteli sa len prevalujem, bruško ma veľmi tlačí a nemôžem sa poriadne nadýchnuť. Muž je až zo mňa nešťastný, lebo ja stále vetrám a jemu je zima.
25. jan 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felon ja som mala 120 cm keď som išla rodiť, to máš fakt megabruško :slight_smile: Prihoď nejaké foto :dizzy_face:
cherry, že 60 kg, to sa aj mne zdá úžasné :wink: myslím že keď ťa niekto vidí, nemôže uveriť že si nedávno porodila a keď povieš že máš dvojičky, to musia všetci neveriacky odpadávať :slight_smile:
my sa tiež chystáme koncom týždňa na prvú prechádzku, len čakám ešte do stredy na poradňu a potom "hor sa do kočíkovania!"
felon my sme mali cez víkend návštevy, tak som ani nemala čas behnúť na MK, tak teraz sedím s Markom na kolenách a pozerám čo sa tu cez víkend popísalo :slight_smile:
všetkým čoskoro finalistkám prajem aby čo najdlhšie vydržali a porodili v tú správnu chvíľu, či už to bude o trochu skôr alebo nie, hlavne nech sú detičky v poriadku
25. jan 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ja som normálne dosť zimomravá, ale vždy keď som bola tehotná mi bolo príšerne teplo :slight_smile:
ja som tiež ku koncu tehu chodila spávať po polnoci a o piatej som už bola hore, čo som spať nemohla
25. jan 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa začala ozývať aj Laurika , tak pri PC ich oboch nezvládnem :grinning: , takže prajem dobrú nôcku :dizzy_face:
25. jan 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim sa do klubu nespavych tehuliek :slight_smile:
v piatok som bola na morfologickom ultrazvuku, chvalabohu, obe zdrave ako repy - az na to, ze tak ako som si na 99% bola ista, ze to budu dvojicky, tak som si bola na 99 % ista, ze to budu dalsi chlapi do partie.... no a tentoraz ma moj materinsky instinkt oklamal na plnej ciare. obe baby!!! :confused: cela rodina sa smeje, lebo si uz vsetci zvykli pytat sa, ako sa maju nasi chalani...........
prebehla som vsetko, co ste zatial popisali - aj ked si nepamatam, co sa ktora pytala, aspon v skratke:
nevolnosti v tehotenstve: pri prvom ma nadrapovalo sice cele tehu (a to od rana do vecera), ale vracala som iba tak 3-4 x - len som musela byt neustale najedena.
pri tomto tehu ma menej natahuje, zato som az do 4 - 4,5 mesiaca vracala aj 5 x denne a nemohla som nic normalne zjest. takze, aj ked sa to nezda, raz to skonci, neboj :wink: .
palenie zahy - samozrejme tiez - ja som si na to sem-tam lizla sody bikarbony (pytala som sa na to dokiny, ta mi povedala, ze pokial toho nejem na kila, nemalo by to uskodit), ale nemala som ź toho dobry pocit, tak, ak sa ti z toho nedviha zaludok, asi by som radsej vyskusala tie mandle, mlieko (brrrrrr :confounded: ), alebo najskor tu mineralku. tu som si ale ja nemohla dat, lebo ako som v auguste otehotnela, tak som koncom augusta ochorela a nevyzdravela az po novom roku (niet sa co cudovat, ked som nemohla nic zdrave zjest a vsetko zo mna islo von :rolling_eyes: )...
26. jan 2009 o 05:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak neviem baby ja mam megamage brucho ,Vcera som merala 129cm,ale ja som nikdy nebola ziadne tintitko,ja som skor z tych xxl.Vsetci mi vravia ze take brucho som mala ked som bola v 9mes.a isla rodit.
felon -aj moj nadava ze predsa nemoze spat v chladnicke.Stale len vypinam kurenie.
fonika -som rada ze vsetko je ok a gratulujem k divevctkam,ved chalana uz mate.
Mna este nikdy nepalila zaha ani pri prvom a zatial ani teraz nic.
26. jan 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fonika ja som vracala celych 5 mesiacou a tiez som nic nemohla zjest prve 3 mesiace meso ziadne len som citila vonu uz bolo zle :frowning2: toto tehu ma zaha nepali akurat mi zle travilo ale pri prvom bystrinky sme nestihli kupovat :grinning: vsak sme aj mali pekne vlasate babetko :dizzy_face: jej super dievcatka :sweat_smile: gratulujem hlavne nech ste zdrave u nas to bude len prekvapenie co to bude my sme chceli vediet ale lekar nam to odmieta povedat takze musime si este pockat aby sme vedli co to bude. :slight_smile: okolo 5 alebo 6 mesiaca som mala sstale chut na kacaciu mast pri prvom nic take.
Eviska bud rada ze nepoznas ten pocit ked pali zaha :slight_smile:
26. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky , bola som u doki .....bábo tam zatiaľ je , a bolo vidieť aj srdiečko ......krvácala som z hematómu , lebo praskol - preto tak veľa krvi aj zrazeninky ......ešte stále ho tam mám ädosť veľký), aa ak som dobbre videla , tak je veľmi blízko bábätka....ani doki sa to moc nevidelo ...povedala, že zatiaľ mi knižku nedá a že mám sa prísť ukázať o 2 tt ....ak budem znova krvácať tak ihneď k nej , alebo rovno do nemocky :confounded:

no a dostala som môjho verného kamaráta - utrogestan :unamused:

baby - Leuško povedal v sobotu prvé slovo....a bolo to MAMA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....potom bolo ešte baba, tata , jej , hej a podobne ....teraz už rozpráva v kuse , a pekne zreteľne :dizzy_face:
26. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felon ... aby ti nebolo luto, tak moje brusino je tiez mega 127cm :grinning:
za necely tt narastlo o 7cm, tak dufam, ze blsky si tam pekne rastu :wink:
26. jan 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja mam najmensie brusko??? :frowning2:
26. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dvojtehulky a dvojmaminy :slight_smile: ,
ste ma vyprovokovali, idem sa pomerat. 102cm :sweat_smile: a vaha +10kg. ale som za vami necele 3tt
26. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes mi dosiel balikom magne B6 ale forte mate ho niektora? tam je pisane ze jednu denne myslite ze mozem aj dve? nic sa nestane? :sweat_smile:
26. jan 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Jarka, ja beriem magne b6 a 3 denne ale nie forte. Tak neviem Ti viac poradit:(
26. jan 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry, to vikendove pocasie bolo ako stvorene na prvu vychadzku :wink:

a co sa tyka nespavosti, posledne 2 noci som sa konecne vyspala. ani neviem aky sposobom, ale konecne. som zvedava ako dlho mi to vydrzi. lebo par dni pred tym som fungovala ako ventilator - furt som sa otacala a to dost tazko. pripadne som sa pokusala vstat a urobit si tour de byt - vycikat sa, a potom do kuchyne sa napit.

aj vas tak strasne boli chrbat?
26. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katka, ja zatial s chrbtom nemam problemy len ked spim mam hrozne tažke stehna ked zaspim tak že jedno mam na druhom tak sa zobudim cela ubolena:(( ale aj tak sa mi najlepsie asi spi na sedacke..
26. jan 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annamary, to s tou sedackou je aj u nas :slight_smile:.no najradsej by som si uz lahla na brucho... a na stehna pomaha ak si das medzi nohy vankus, pripadne paplon. teda mne to hrozne pomaha

jarka, ja mam tiez len B6 a beriem 2x denne. medzitym este zelezo
26. jan 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 105 obvod na brusku:slight_smile:) Katka a Ty do ktorej porodnice sa chystas? ja na antolsku
26. jan 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja. ja tam chodim do poradne uz od zaciatku tehu, kedze ma dali na rizikove
26. jan 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annamary, ku komu chodis? ja k janacovi, pripadne kto tam je, lebo sa striedaju
26. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem katka ajja beriem zelezo :slight_smile:
26. jan 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jarka.kde byvas?
26. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dvojicky nedaleko dungannonu tyzden predtym sme byvali v omaghu preco sa pytas? :grinning:
26. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok