• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
kati neboj, v porodnici ti to co sa nesmie snad nebudu davat :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeezis a co budeme jest Kati? :astonished:
25. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co som tu citala na fore, tak to tak nie je. vraj tam nejaka sestricka bola sprdnut v kuchyni, ze co to davaju mamickam, lebo ta strava bola absolutne nevhodna. deticky mali koliky
a mamicky vraj tiez pozerali, ci to mozu jest, lebo predtym mali prednasku o tom co ano a co nie :grinning:
25. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte cibuľa a cesnak, brokolica a karfiol :wink:
25. mar 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne teraz som citala tu cibulu a cesnak :grinning: zaujimave
celkom dobry link Kati http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?page_id=19954
25. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v nemocnici vám nikto nepovie čo môžete alebo nie, teda aspoň tu nie a nedá sa povedať že by sa snažili variť tak aby to mohli dojčiace mamičky, neviem kto tam dohliada na tú stravu :confused:  My sme mali strukovú kyslú polievku a hríbové rizoto, čo mi nepripadalo zrovna ako strava pre dojčiace mamičky a ako prídavok k obedu kiwi a mandrarinku :sweat_smile:
25. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa k teme co jest pocas kojenia:
Tu sestricky vravia ze sa ma jest vsetko :astonished: :astonished: .nemaju ziadne skusenosti s kojenim.
Nemala by sa jest ziadne zelenina zacinajuca na K :kapusta,kel,karfiol
Ja som nejedla cokoladu,kakao,orechy.Asi po tyzdni som skusala postupne platok jablka,paradajky a pod.
Ale kazde dieta je ine ,niekomu to nic nerobi ine place celu noc.Nas plakal ked som raz zjedla kyslu uhorku a to mal uz asi 3mes.Chlapci vraj mavaju koliky castejsie.nas nemal skoro vobec ,ale ja som pila denne asi 1l fenikloveho caju.teraz som kdesi citala ze sa doporucuje max. 1 pohar,tak neviem.
moju svagrinu zjazdila dr.lebo zjedla slahacku a maly mal hned zelenu stolicu.
je toho strasne vela co moze robit detickam problemy,ale ja som jedla postupne vsetko.kyslu kapustu som skusila ked mal 5mes.a pohoda ale samozrejme som jedla s mierou.
Ale tak- ci tak budeme mat VESELU VELKU NOC. :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v podstate by sa nemalo jesť ani vysmážané, mastné, čokolády, všetko v sladkokyslých nálevoch, majonézy atď ale myslím že keby to mala každá mamička dodržiavať asi by sa nenajedla :grinning: Ja napr. čokoládu, orechy, exotické plody môžem ale ako píše eviska každé dieťa je iné a plače kvôli inému :sweat_smile: Však aj ja sa čudujem že moji krpci jedia to isté materské mlieko a jeden má riedku stolicu a druhý zas hustú, jeden žltä a druhý do zelena / čo je vraj pri kojených deťoch v poriadku/
25. mar 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, karfiolom si ma zabila. sak ide jar, bude cerstvy karfiolik zo sklennika a k tomu nove zemiaciky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . moje deti budu musiet byt odolne

juuuuuuuuj, ze velka noc. asi prvykrat bude bez obzerstva :sunglasses:
25. mar 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha,tak to fakt asi nebudeme jest :astonished: .Dúfam,že ja ešte Veľkú noc stihnem s obžerstvom :grinning:
25. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka, a este tu pzravost a obzerstvo mozes zvalit na tehotenstvo :dizzy_face:
25. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati,jasnačka.Ja sa stále vyhováram,že baby si pýtajú,to nie ja :grinning:
25. mar 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste uzasne ako sa tu dohadujete, co este treba do porodu rychlo zjest :grinning: . Aj keby ste hned teraz zacali, neskoncite ani o mesiac! :wink:
25. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovori sa tu o zradielku? Tak som dobre dosla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa bude papat na Velku noc? :confused: esteze uz nekojim....jedineeeee stastie tusim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer tehulky,, mozem sa k vam pridat,,
bola som u lekara a podla neho ma podozrenie na dvojicky,, len teraz musim pockat na prvu poradnu ktora bude 15.4 a na sono je sa to potvrdi,, no podla genetiky by to bolo mozne a plus rocna liecba clostilom..
25. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, ty uz diétujes???
25. mar 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda chcela som napisat- ci uz nediétujes? asi som uz spala na jedno oko
26. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: juliett vitaj :slight_smile: no keď sme už pri tom jedle, ja som momentálne v stave, že zjem všetko čo nezje mňa :unamused: straaasne rýchlo mi spaľuje a keď mám prázdny žalúdok je mi zle... :frowning2: tak radšej jem :rolling_eyes: . a s tými paradajkami to môžem aj ja potvrdiť, keď som Hanku kojila dobreže ju neroztrhalo tak plakala, chúďatko :frowning2: ale najprv som vôbec netušila prečo, plače
26. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky sonia dakujem za privitanie no zatial len tak nesmelo,, uvidime o 3 tyzdne,, inak aj ja mam navaly hladu,, akoze nic mi nieje a zrazu hrozny hlad ze musim vstat aj z postele a ist nieco zlopnut,, ked to takto pojde dalej tak budem jak maly sud,, sak uz mam na sebe 3kg a brusko jak aspon 4 mesiaci
26. mar 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett99, ahooooooj, tak vitaj. aj ked to nemas este potvrdené. Stále sa poteším, ked príde nová tehulka :grinning:
26. mar 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek cherry dakujem za privitanie,,,
ao sa dari tvojim krasnym dvojickam?? ach ty mas parik to je krasne, aj ja by som si priala , ale vpodstate je to jedno hlavne aby bolo-boli zdrave,,
u nas je predpoklad ze by to aj mohli byt dve mame v rodine obgeneracne dvojicky a plus som uzivala rok clostil...
26. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet ja som na tom bola rovnako, najprv bola jedna plná bublinka a druhá prázdna... a teraz sú z toho dvojky :dizzy_face: :dizzy_face: a s tým priberaním detto :wink:
26. mar 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
prihodila som vecičky na mmb, tak kuk:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=34446
26. mar 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snežíííí? preboha... :cry: :cry: :cry:
26. mar 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa odhodlala - kupila som si šampon čokoládový na vlasy. Len taký v sáčku..už ho mám na hlave..tak som zvedavá na tú farbu. Dúfam že ešte drobci pospia kým to umyjem :slight_smile: ešte som nebola u kaderníčky odkedy mám deti. Ta dufam, ze to dobre dopadne :grinning: :wink:
26. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite budes kocka cherrynka, neboj :sunglasses: len aby ta spoznali, ked sa zobudia :confused: :grinning:
26. mar 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry nedietujem :sweat_smile: ja som ani velmi nedietovala, mi povedal, ze mozte vsetko, ale s mierou a ak vam cosi uskodi, tak vysadit aspon na pol roka...ale ked mne ti zatial nic neuskodilo :fearful: :grinning: ..aj by niekedy mohlo, par kil dole by sa mi zislo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: som po porode mala menej ako teraz :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zabijem sa, ked mi chuti :sweat_smile:
26. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry no ja to mam asi horise prefarbena blondoska a teraz neviem co a ako, robit ?? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

sonia no doktor pozeral to sono krutil hlavou ale povedal ze sa mu to zda na dvojicky,, ved uvidime hlavne nech su zdrave
26. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá,aj ja patrím medzi čakajúce maminy na dvojičky.
Pomaly si nakupujem veci, a chcela by som pekne poprosiť Katku, či by mi nepovedala značku jej krásneho kočíka. Ďakujem.
26. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok