Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
1. apr 2009

janapo, ďakujem 😵  len kľudne kukaj 😵

mauzos
1. apr 2009

mati s tymi bublinkami to viem, len som myslela, ze ju necham len vybublinkovat. Ale dakujem za typ na prevarenie, to je rychlejsie. Tie horuce napoje aj mne chutia 😉

martiina
1. apr 2009

ja som najskôr tiež len hrkala aby vysyčali bublinky, ale trvá to dlho a nepodarí sa ti ich tak dobre odstrániť... ja najradšej večer dám prevariť a ráno mám prichystané, samozrejme ak ju ešte za tepla nestiahnem 😀

mauzos
1. apr 2009

ano super typ 🙂 dakujm ty holywoodska hviezda 😀 😀
mati stale sa ta chcem spytat a stale zabudnem. Vy ste so sestrou jedno alebo dvojvajecne dvojky?

martiina
1. apr 2009

my sme jednovaječné 😵 jak vajce vajcu sme sa podobali 😀

janapo
1. apr 2009

mauzos som pred otehotnenim dostala zapal zil a trombozu takze picham fraxiparine na riedenie krvi od zaciatku tehu a az do sestonedelia 😒 ale uz som si zvykla aj na tu bolest aj na modriny 🙂 stresovat veru nechcem len obcas ma premoze taky nepokoj a strach z neznameho...netusim co je este v norme a s cim by som uz mala bezat do nemocky...ale babatkam stale dohovaram ze este tie dva mesiace pekne vydrzime 😝
martinka ty mas take zlepsovaky a obdivujem aj tvoju energiu pri 3 detoch, klobuk dole 😉

mauzos
1. apr 2009

mati a uz sa nepodobate? A sestra dnes neporodila predpokladam, ked si nedala ziadne avizo 😀 Tiez dychala opacne ako ja ...

janapo tak to ti nezavidim. Pichas si sama? Mne pichal drahy pred IVF injekcie, ale to bolo len par. Ja by som to sama nezvladla 😲 Jasne, ze vydrzite, musis verit. Ja som si stale hovorila, ze aspon do toho 32 tt musim vydrzat a nakoniec 38 😉

martiina
1. apr 2009

janapo, ja keď som ležala v nemocnici, keď ma zašívali, tak so mnou ležala na izbe jedna babenka, čo si pichala tiež každý deň injekcie na trombózu, ale ona čakala len jedno 🙂 , porodila o dva týždne v 38 tt cisárskym rezom

janapo
1. apr 2009

mauzos picha mi suseda, je to porodna asistentka takze od fachu 🙂 a mne manzel tiez pichal injekcie pocas stimulky, to bol horor 😀 ja si hovorim ze aspon do 34tt 😝

mauzos
1. apr 2009

takze ty si tiez po IVF? kde si chodila do centra?

no co Mati? nepodobate sa uz so segrou?

janapo
1. apr 2009

martinka si bola na cerklaz? inak tie problemy s krvou ma strasne vela bab, akurat maloktora picha cele tehu a este aj konske davky ako ja...este aj moj gynekolog bol zhrozeny ze co za davky dostavam 😀

janapo
1. apr 2009

mauzos chodila som do Gyncare v KE a ty? 😉

martiina
1. apr 2009

ale podobali by sme sa, len každá už máme inak ostrihané a zafarbené vlasy, ale postava rovnaká, len ja som o nejaké 2-3 cm vyššia
hej bola som na cerklaz, ale len preventívne, neotvárala som sa.... ja keby som nebola vrtala, tapetovala, maľovala by som možno prenášala 😀 ... ale zabijem sa keď som nedokázala obsedieť a nieto ešte ležať 😅
no tie injekcie ti nezávidím 😕

janapo
1. apr 2009

matka mna lekarka chcela poslat na zasivanie uz v 7tt ale nakoniec ma presunuli na rizikove k inemu lekarovi a ten mi to zas nedoporucil tak skoro a az doteraz krcok pekne drzal...inac tiez sme minuly tyzden domalovali a prerabali sme celu kuchynu tak asi som si "pomohla" 😅

martiina
1. apr 2009

inak ja síce nie som po IVF, ale tiež sa mi nedarilo otehotnieť a vyskúšala som Jonášovu metódu a zadarilo sa hneď prvý mesiac a aha hneď dve 😵 😵 😵 ... ale ja stále hovorím že mám dve preto že som o jedno predtým prišla a panbožko mi to takto vynahradil 😵

mauzos
1. apr 2009

ja som chodila do Splnu, na prvy krat sa podarilo nastastie.

no jasne nasa Martinka kutilka 😀 kaslala na 50.000 porodne, radsej vymyslala somariny 😲
inak vcera som citala o tej cerklazi, ze vraj je to uz zastarala metoda a vobec sa uz nerobi preventivne. Vraj nie je dokazane, ze predide predcasnemu porodu. Zaujimave, u nas sa to robi dalej 😒

martiina
1. apr 2009

mauzi, skoro by som zabudla pochváliť tvoje banderko 😵 , pekný domček len škoda že sa malí už chystajú sťahovať 😀 ... alebo vlastne chvalabohu, však už im je pritesno 😀

martiina
1. apr 2009

mne to bolo v podstate jedno, dala som na doktora... horšie to bolo akurát v tom že steh prestrihávajú v 38tt a to som ja nestihla, čiže mi ho prestrihli len krátko pred pôrodom a preto som mala krčok stuhnutý a horšie som sa otvárala 😖

martiina
1. apr 2009

a ozaj sestra ešte neporodila, srandičky si nechala na inokedy 😀

janapo
1. apr 2009

tak to si si naozaj zasluzila dva uzlicky 😵 o tej Jonasovej metode som tiez pocula, kolegovi to takisto zabralo a to boli vraj beznadejny pripad a uz si dali aj ziadost o adopciu....a sup ho pocali rovno v Lurdach 🙂 a teraz maju jedno svoje a jedno adoptovane 😵

mauzos
1. apr 2009

dakujem mati 😉 no ved prave, ze uz sa tam pretlacaju o miesto, tak nech uz radsej idu von. Normalne to citim, ze uz su taki nespokojni ☹

idem uz hajusat dievcata. Ak sa este zajtra dostanem domov, tak sa tu ukazem. Ak nie, tak Tvojka poda infosky.
Dobru noc

martiina
1. apr 2009

no však pri každom mojom kutilskom výkone ma svedomie trápilo, že čo ak kvôli tomu porodím 😅 ale vždy som si to nejak odôvodnila a verila že som nezmar 😀 , ale nevyšlo mi to 😠 ... ale kašlať na prachy, hlavne že mám deti úžasné a možno som troška oslobodila Lauriku spod Markovho zajatia, ju tam riadne utlačil 😀 ... no neviem, keby tam bola ešte dva týždne ...chúďatko moje

janapo
1. apr 2009

mauzos aj nam to chvalabohu vyslo na prvykrat....nedviem ci by som mala odvahu to cele absolvovat viackrat...
inak k tej cerklazi...som lezala po odbere vajok na izbe s kockou ktora v 5mesiaci prisla o babatka kvoli zosivaniu, vraj jej tam zaviedli infekciu...a to uz bola na IVF 7. krat ☹ mi bolo do placu ked mi to rozpravala

janapo
1. apr 2009

mauzos dobru noc a drz sa 😵 budem na teba mysliet zajtra 😉

martiina
1. apr 2009

tak mauzi, drž sa a zajtra čakám novinky 😉 či už že si zostala v nemocke a kedy máš cisarák alebo že si porodila 😵
tak dobrú nôcku 😵

janapo
1. apr 2009

matka ja si uz vycitam to ze som neodolala a zapajala sa do prerabania a upratovania...ale uz som sa zaprisahala ze viac nebudem 😅 a s tymi peniazmi mas pravdu, nie su vsetko a deturence ti to iste vynahradia 😵
idem sa uz aj ja vystriet lebo ma boli uz zadok od sedenia 😝 dobru noc 😔

mauzos
2. apr 2009

Caute dievcata 🙂
tak ja som uz spat, sekcia sa dnes nekona. Chalanom sa dnuka ocividne paci, vobec sa nepytaju von 😉 Mam prist zase v pondelok a mam si zobrat pre istotu uz aj tasku. Tak uz ked tam budem s taskou, uz ho ukecam, nech ma odrodi, ved to uz budem 39 tt 😲

taella
2. apr 2009

ahojte,
mám trošku čas 😀 tak si vás prečítam čo nové tu máte 😉
janapo , ten kočiar ti môžem vrele odporúčať , je super . Jedinú nevýhodu , ktorú má , je že sa nedá ručka prehadzovať ☹ ináč sa ľahko s ním manipuluje , prejde cez všetky štandardné dver a je ľahko zložiteľný.

mauzos , tak ty to potiahneš aj do 40tt . 😀 ale už sa teším na spoločné kočíkovanie , lebo už som pochodila celú Terasu a nebaví ma to byť sama 😖

mauzos
2. apr 2009

ahoj Taellka, vitaj po dlhej dobe medzi nami 🙂 ako sa mate? drobci rastu? nepridala si nejake foto? Idem pokukat tvoj albumik 🙂
tebe nepisala Silvia, ze sa da strieska prehodit opacne a tym padom vidis na babatka? Mozem ti hodit ten "navod" od nej do IP, ak by si mala zaujem. Da sa to ale len pri verzii s vanickami, pri sportaku uz potom nie.

Taelli do 40 tt neee, v pondelok uz neodidem, kym ma neodrodi 😀 😀 Uz nevladzem s tym brusiskom nic robit, ani poriadne chodit. A chalani sa tam uz urcite tiez tlacia, tak nech nie su velmi pomackani 😒
aj ja sa tesim na kocikovanie, to bude sranda, to uz fakt mozno sposobime aj nejaku koliziu s dvoma dvojickovymi kocikmi 😀 😀 😝

mauzos
2. apr 2009

tak uz mate pekne vahy, co som si precitala v albume. Krpci su zlatunki 🙂