Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

cherry01
2. apr 2009

ahojte. aj moji už spia. Včera som ich okupala o 18,30 ako vždy, o 19.00 papkali , stiahli 180 ml a vstali až o 5.00 a 5.30. Už sa im to darí skoro dva týždne...tak dufam ze to vydrží.
..a už všetko hrýžu, už aj hračky, kym im nevypadu z rúk
idem pridať fotky..

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

eviska, taella, krááásne bábätká máte, bože..akoby to bolo včera ked aj moje boli malinké 🙂

mauzi, martinka..držíte tu front! 😉

mauzos
2. apr 2009

ahoj cherry, ti tvoji krpci fakt rastu ako z vody. Kristinka aka kocenda vysponeckovana 😀 a Tomi fesacisko 😉 pekne fotecky. Mate uz krasny rezim, uz si pospis aj ty 🙂
veru nebyt nas s Martinkou, tak sme zapadnuti prachom, aspon posuvame temu hore 😉
Cherry ty si mohla mat manzela pri sekcii? Ako to je v Saci? Ja budem rodit v Novej a dnes som sa dozvedela, ze tam to nepovoluju. Som trochu sklamana 😒

cherry01
2. apr 2009

pri sekcii??? to nikde nedovolia. Ved je to operácia. 😕

lumah
2. apr 2009

Ahojte! 🙂 Tak sa teším z toho tepla, že sa nemusíme naobliekať... 🙂 Dnes sme boli plávať-išli sme s kočíkom, inokedy chodíme autom. Ozaj potápali sme sa tak, že mi inštruktorka pod vodou posunula Dada a pustila ho a ja som ho vytiahla. Už sa ponárame bez povelov, je to paráda!!! 😀
pipka a vy ako pokračujete? My už tretím kurzom končíme-predsa je to len drahé platiť za dvoch a inštruktorka povedala, že náš kurz už ide popredu, lebo máme šikovné deti. Vraj nás ešte kým odídeme naučí so šmyklavky dolu hlavou sa ponodriť, ako keby skákal šipku. Dnes sme sa šmýkali ale posediačky. 🙂

cherry01
2. apr 2009

lumi, tak vám to plávanie závidím 😢 😢

mauzos
2. apr 2009

cherry ja som myslela pri epidurali, nie pri celkovej narkoze. Niekde to povoluju, dokonca moze otec aj prestrihnut pupocnikovu snuru 😉

lumah krasne pokracujete, este jeden kurz a uz budu plavat sami, mali potapnici 😉
pipke neide PC, uz tu ma absenciu vyse tyzdna 😲

cherry01
2. apr 2009

Mauzi, no neviem...ked si tvoj manžel trúúfa 🙂

mauzos
2. apr 2009

no ved nic, lebo tu sa to neda. Myslela som, ze v Saci ako modernej nemocke sa to da 😉 Ved prave ze on sa nevedel rozhodnut, tak ma po probleme 😀 😀

martiina
2. apr 2009

no tak mám kojopauzu a vidím že ste sa konečne činili 😀
cherry, máte super režim 😵 my nemáme, ale pri kojení sa to až tak nedá 😅 ale aj tak som rada, lebo sa budia iba raz a niekedy až ráno 😝
zachvíľu budeš Kristínke platiť kaderníčku 😀 , fešanda je a samozrejme aj Tomi krásou nezaostáva 😵
lumi, to plávanie je fakt super, ako to tu opisuješ 😵 už sa aj ja teším keď pôjdeme
ja som práveže ani nepočula že by nedovoľovali byť pri sekcii, ale to je asi fakt všade inak, tu v Bojniciach povoľujú, nemôže sa ísť pozerať priamo na rezanie ale može byť pri žene, takže za plachtu nevidí 😎
mauzi, no seriál mi skončil a aj som z toho bola smutná, už som si naň zvykla ☹ aj keď ja romantické filmy moc nemusím, tento je taliansky a tie mám veľmi rada.... a aká som bola happy, keď po skončení naskočila reklama že začína druhá séria 😵 ... takže pokračujem v kukaní

mauzos
2. apr 2009

takze druha seria? aspon mas co pozerat pri zehleni. Ja na STV vobec neprepinam, tak som ani nevedela, ze take nieco chodi 😉
tiez som ostala prekvapena s tou sekciou, myslela som ze ma bude drzat zaruku, aj ked on sa nevedel rozhodnut, ci to chce 😀 😀
mati vy budete kde chodit na plavanie? do Bojnic?

martiina
2. apr 2009

no ja som ešte len teraz dožehlila, ale už to mám z krku 😝
plávať budeme chodiť do Bojníc, v PD nič neni a v Bojniciach je to v nemocnici 😵
mauzi, myslím že keby mal tu možnosť asi by sa nakoniec rozhodol byť pri tebe 😵
no idem do hajan

lumah
3. apr 2009

Dobré ránko! No vidím že ste tu presčavovali. 🙂
cherry veď vy budete mať už 4 mesiace!!!!!! Teeeda, to tak letí? Však sa len teraz narodili! 😀
martiinka teš sa, je to krásne a hlavne keď vidíš že sa chytajú a tú ich obrovskú radosť vo vode. Zo začiatku boli trochu oplašení a krčovití, ale teraz su ako rybky. 😀 My sme začali keď mali pol roka a myslím, že je to fajn vek. Hovoria že sa može začať od troch mesiacov, ale to sa mi zdá skoro, lebo babatká sú rýchlo unavené a potrebuju vela spať. Také polročné už vydrží, aj hlavu krásne drží a tak. Možno v piatich by sa dalo už, ale v troch sa mi to zdá fakt skoro.
Ja by som mala tiež žehliť, ale dnes mi je nejak blbo od rána, neviem čo sa deje-ranná nevolnosť nejaká. 😝

pipka
3. apr 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeee 😉

konecne nam funguje internet, uz som myslela, ze ma z toho abstaku trafi slak 😝 😀 😀

kym sa zorientujem, co nove, tak gratulujem novym maminkam a babatkam 😵 😵 😵

pipka
3. apr 2009

Hanulka vcera uspesne skoncila prvy plavecky kurz, mame aj diplom a NOVÉ PLAVKY 😎 😎 😎
musim vam hodit fotky, lebo je na zožratie 🙂

mauzos
3. apr 2009

ahooooj pipi 🙂 no konecne. Chybala si nam tu 😉 Ako si to prezila bez netu? a hlavne bez konikovania?

sonia29
3. apr 2009

ahojte baby 🙂 eviska aký su zlatučkí 🙂 držím palce, aby mliečko nebehlo čo najskôr

cherry ty čo dávaš Kristínke niečo na rast vlasov? 😵 a váš režim 😕 , klobúk dole, ja o takom asi len snívať budem, keď si pomyslím ako to bolo s Hankou vo vašom veku 😒

mati šak aj my sme sa s Hankou na capri namotali 😉 , veď sem-tam aj dobre padne keď trocha mozog vypneš 😅

mauzos
3. apr 2009

pipi no kde mame tie nove fotky? Ved uz aj my mame abstak, tak davno sme nevideli Hanulku 😲

martiina
3. apr 2009

čaute kočky, akurát mi odišla návšteva
pipka vitaj, no konečne a čakám fotky, som myslela že už si dala
sonia, takže aj ty pozeráš capri 😵 už sa teším na druhú sériu, len si neviem predstaviť o čom to ešte môže byť 😅
lumi, veď ja aj tak s nimi chcem isť keď budú mať 5-6 mesiacov 😉

mauzos
3. apr 2009

mati dufam, ze nebudes s nimi chodit sama 😲

martiina
3. apr 2009

no to dúfam aj ja 😀 hadam sa MM premôže a pôjde s nami, už to počujem ako bude hovoriť že on sa tam nebude so svojim pupkom premávať medzi mamičkami 😀

sonia29
3. apr 2009

ale mati veď tam určite nikto jeho pupok obdivovať nebude, keď budú všetci len vaše dvojky obkukávať 😵 😵

pipka
3. apr 2009

mauzi, nestiham, ale do vecera tu budu...slubujem 😵
dufam, ze dovtedy neporodis 😀

martiina
3. apr 2009

soni veď to mu aj ja hovorím že na jeho pupok není nikto zvedavý 😀 😀 😀

mauzos
3. apr 2009

Mati polichot mu, ze nema ziadny pupok a bude chodit rad sa ukazovat mamickam 🙂

pipi nestras, az v pondelok idem rodit. Takze vecer kukam album, dufam ze nesklames 😉
Teraz si idem schrupnut s drahym, ide do nocnej. To len aby ste si zase nemysleli, ze uz rodim, ked tu par hodin nebudem 😀 😀

pipka
3. apr 2009

eviska, kraaasni su bambuliaci, adamko aky frajer v tych teplacikoch 😎

pipka
3. apr 2009

my sme sa dnes boli aj v atelieri fotit, tak ked budeme mat aj tie fotky, tak vam zase pridam 😵

pipka
3. apr 2009

cherry, kraaasni su aj tvoji zbojnici 😎 a kristinka s tym copikom nema chybu 😀

lumi, prvy kurz sme uspesne skoncili, druhy zaciname hned po velkej noci 😉 a po skonceni druheho ideme do tatier na tyzden na plavecku dovolenku s rybickami 😵 😵 😵 takze plavat budeme staaaale, aspon tie nove plavky vyuzijeme 😀
mala je neskutocne sidlo v tej vode, aj instruktorka ju chvalila, ze je vzorom nasho kurzu 😎 a v tych novych plavkach bola jak vo vyklade...kazdy ju tam obdivoval 😀 😀 😀 Sme boli v Madarsku na nakupoch a ked som tam tie plavky zbadala na vesiaku...no nekupte to!!! 😀 😀 😎

pipka
3. apr 2009

ideme teraz na navstevu, takze sa zatial lucim a vecer som tu 😉

mauzos
3. apr 2009

pipi perfektne fotky, ako staaale 🙂 Hanulka je zlatunka v tych fesackych plavockach 🙂

a dnes som volala Dr., tak sa mam v pondelok rano hlasit o 8,00 a okolo obeda bude sekcia 😲 Potom na mna myslite a drzte mi palce ☹