Dvojičky, druhá časť

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂
martiina
8. apr 2009
díky taelli x-)
martiina
8. apr 2009
jééééééééééj, Lukaško je fakt štramák x-)
katka.ott
8. apr 2009
Dakujem vam za gratulacie.

tvojka, na antolskej super. najprv som si polezala na 5. ptom na na 3-porodnica a nakoniec na 4-sestonedelie.
uzasni lekari, super sestricky, sanitarky - da sa, upratovacky - .... 😎

a pri porode som som si uzila vsetko - odtok plodovej vody, vyvolavanie kontrakcii, samotne kontrakcie, tlacenie, a RAJSKY PLYN 😃
potom si nepamatam, ale drobce su nadherne a kazdy den ine 🙂
martiina
8. apr 2009
mauzi má takého super manžela že jej tam hodil pre nás fotky, dobre si ho vychovala 😃 ... teda ak to tam dal on :-N
martiina
8. apr 2009
kati, a ty si nerodila cisarákom =-)
pipka
8. apr 2009
katka naadhera 🙂

mauzi, zlatunky je luky...uz sa aj na tomiho tesime 🙂

ja dnes makam od rana, tak som sa sem skor nedostala :-| ale okna umyte, zaclony poprate, povysavane, vytrete, navarene, napecene... a vonku sme boli cele poobedie...vecer kino..padam do hajan :-p :-N 😃
pipka
8. apr 2009
zajtra sa chystame na celodenny vylet, tak dufam, ze bude fajn, zatial dobru nocku, paa x-)
tvojka
9. apr 2009
Katka,tak som rada,že sa ti na Antolskej páčilo.Onedlho ťa pôjdem vystriedať 😃 .A kto ťa rodil,aký lekár?

Martinka,myslím,že u Katky po tom rajskom plyne došiel na rad cisarák...Kati,ak to tak neni ,ma oprav =-)

Pipka,ty si si teda včera zamakala!A to si stihla aj poobedie vonku a kino?!čo tu máme dalšiu super ženu?! 😃 😃 😃
tvojka
9. apr 2009
Jáj a mimochodom,
všetkým pekný den prajem x-)
tvojka
9. apr 2009
Mauzi má v albume už aj Tomáška v inkubátore x-) x-) Takí sú malinkí!
nana77
9. apr 2009
ahojky!!!!
mauzi, kraaaasni chlapci!!!!!! x-) x-) x-) lukasko sa mi velmi podoba na teba 😉 . juuj, a aj tomasko je krasny, ako si spinka na brusku!!!! drzte sa!!!

katuska, ahoooj a vitaj domka!!!
nana77
9. apr 2009
tvojka, no veru, onedlho budeme obdivovat tvoje princeznicky!!! uz sa tesim! tiez pekne tahas, super! este zo dva tyzdne a ste hviezdy!!!!! ale to ste uz aj teraz!!
pipka
9. apr 2009
mauzi, naadherní su...tomasko jak babika x-)

tvojka...ani neviem ako mi to slo 😉 ale ked svieti slniecko ja som nabita energiou, ja som taky slnieckovy clovek 😎 doobeda vzali nasi malu von, tak som poumyvala okna a navarila, kym spala, tak som upiekla kolac, potom sme sli von a boli v lese az do vecera. A ked krpcek zaspal, tak tatinko varoval a maminka si sla zrelaxovat do kina 😃
spravodlivo sme si to rozdelili 😃 😃

nanuska krasne fotky 🙂
tvojka
9. apr 2009
Nana,ved práve,že onedlho to už bude...asi ma z toho chytá depka.Bude mi smutno za týmto brušiskom :-S
pipka
9. apr 2009
tvojka a mena uz mate? =-) nech vieme na koho sa mame tesit x-)
tvojka
9. apr 2009
Pipka,máme ,ale nikomu sme neprezradili,bude prekvapko po pôrode 😃 (len chlapčenské sme nevymysleli,tak snád nebude prekvapko aj pre nás :-N )
pipka
9. apr 2009
tak sa tesime tvojka 🙂 a kde rodis? v Petrzalke? =-)
tvojka
9. apr 2009
Ano ,tam by som mala,snád to nebude doma 😃

Písala Mauzi,že od včera už chodí,aj ked to ešte bolí.Mliečko sa pomaly rozbieha,ale malý je taký spachtoš,že pri kojení vždy zaspí,tak ho musí budiť .Dnes jej už dali jesť-sucháre,ale je vraj taká hladná,že by zjedla aj vola 😃 😃 😃
Všetky vás pozdravuje a dakuje,že na nich myslíme 🙂
tvojka
9. apr 2009
Pipka a čo dnešný výlet?Boli ste niekde?
katka.ott
9. apr 2009
ahojte, FOTKY 🙂
tvojka
9. apr 2009
Jéj Kati,babulky sú krásne!Každá iná 😉 Kojíš?
A ktorého pôrodíka si schytala?Neprezradíš?
eviska83
9. apr 2009
katka- naaaaaaadhera 😃 😃 😃
lumah
9. apr 2009
eviska ahoj maminka novopečená! Tak už ste doma, dufam že je všetko ok. 🙂 Vianoce budu u vas doma dvojnásobné, pozerám-podla tých mien. 😃
pipka
9. apr 2009
caftee, 😉

ano tvojka, boli sme na zeleznej, naaadherne bolo, aby sme mali klud, slapali sme dalekoooo do dialky, lebo babatka nam spali a dole je tooolko deti a taky krik...jak na trhu 😃 😃 😃 aspon sme sa trosku hybali, a ked tlacim kocik ani mi nedochadza kolko som nabehala 😃

kati naaadherne su x-) x-) x-) x-) x-)
pipka
9. apr 2009
lumi, mati, evi, kati aj ostatne...ajojte 😎
pipka
9. apr 2009
lumi, u nich stvornasobne 😃 dvojnasobne budu u vas 🙂
v15
10. apr 2009
Katka Terezka a Danielka su nádherne prajem vám hlavne vela zdravia 😉 🙂
anikar
10. apr 2009
Ahojte babule,dlho som vas necitala a pozeram ze som tu u 🙂 z na rade ja s tvojkou.Blahozelam vsetkym babatkam 🙂
tvojka
10. apr 2009
Ahojte,
Anikar,veru,už sme na rade.Ako sa cítiš?Mna už by doky najradšej videl v nemocke,zatial som sa ubránila 😃

Pekné sviatky a málo vody všetkým prajem x-)
cherry01
10. apr 2009
ahojte, no v lete tu budem mat asi absenciu...často sme vonku 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli