• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
díky taelli :dizzy_face:
8. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééj, Lukaško je fakt štramák :dizzy_face:
8. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam za gratulacie.

tvojka, na antolskej super. najprv som si polezala na 5. ptom na na 3-porodnica a nakoniec na 4-sestonedelie.
uzasni lekari, super sestricky, sanitarky - da sa, upratovacky - .... :sunglasses:

a pri porode som som si uzila vsetko - odtok plodovej vody, vyvolavanie kontrakcii, samotne kontrakcie, tlacenie, a RAJSKY PLYN :grinning:
potom si nepamatam, ale drobce su nadherne a kazdy den ine :slight_smile:
8. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi má takého super manžela že jej tam hodil pre nás fotky, dobre si ho vychovala :grinning: ... teda ak to tam dal on :sweat_smile:
8. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, a ty si nerodila cisarákom :confused:
8. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka naadhera :slight_smile:

mauzi, zlatunky je luky...uz sa aj na tomiho tesime :slight_smile:

ja dnes makam od rana, tak som sa sem skor nedostala :unamused: ale okna umyte, zaclony poprate, povysavane, vytrete, navarene, napecene... a vonku sme boli cele poobedie...vecer kino..padam do hajan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
8. apr 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra sa chystame na celodenny vylet, tak dufam, ze bude fajn, zatial dobru nocku, paa :dizzy_face:
8. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,tak som rada,že sa ti na Antolskej páčilo.Onedlho ťa pôjdem vystriedať :grinning: .A kto ťa rodil,aký lekár?

Martinka,myslím,že u Katky po tom rajskom plyne došiel na rad cisarák...Kati,ak to tak neni ,ma oprav :confused:

Pipka,ty si si teda včera zamakala!A to si stihla aj poobedie vonku a kino?!čo tu máme dalšiu super ženu?! :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj a mimochodom,
všetkým pekný den prajem :dizzy_face:
9. apr 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzi má v albume už aj Tomáška v inkubátore :dizzy_face: :dizzy_face: Takí sú malinkí!
9. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!!!!
mauzi, kraaaasni chlapci!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lukasko sa mi velmi podoba na teba :wink: . juuj, a aj tomasko je krasny, ako si spinka na brusku!!!! drzte sa!!!

katuska, ahoooj a vitaj domka!!!
9. apr 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka, no veru, onedlho budeme obdivovat tvoje princeznicky!!! uz sa tesim! tiez pekne tahas, super! este zo dva tyzdne a ste hviezdy!!!!! ale to ste uz aj teraz!!
9. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, naadherní su...tomasko jak babika :dizzy_face:

tvojka...ani neviem ako mi to slo :wink: ale ked svieti slniecko ja som nabita energiou, ja som taky slnieckovy clovek :sunglasses: doobeda vzali nasi malu von, tak som poumyvala okna a navarila, kym spala, tak som upiekla kolac, potom sme sli von a boli v lese az do vecera. A ked krpcek zaspal, tak tatinko varoval a maminka si sla zrelaxovat do kina :grinning:
spravodlivo sme si to rozdelili :grinning: :grinning:

nanuska krasne fotky :slight_smile:
9. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nana,ved práve,že onedlho to už bude...asi ma z toho chytá depka.Bude mi smutno za týmto brušiskom :confounded:
9. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka a mena uz mate? :confused: nech vieme na koho sa mame tesit :dizzy_face:
9. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka,máme ,ale nikomu sme neprezradili,bude prekvapko po pôrode :grinning: (len chlapčenské sme nevymysleli,tak snád nebude prekvapko aj pre nás :sweat_smile: )
9. apr 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tesime tvojka :slight_smile: a kde rodis? v Petrzalke? :confused:
9. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano ,tam by som mala,snád to nebude doma :grinning:

Písala Mauzi,že od včera už chodí,aj ked to ešte bolí.Mliečko sa pomaly rozbieha,ale malý je taký spachtoš,že pri kojení vždy zaspí,tak ho musí budiť .Dnes jej už dali jesť-sucháre,ale je vraj taká hladná,že by zjedla aj vola :grinning: :grinning: :grinning:
Všetky vás pozdravuje a dakuje,že na nich myslíme :slight_smile:
9. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka a čo dnešný výlet?Boli ste niekde?
9. apr 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, FOTKY :slight_smile:
9. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Kati,babulky sú krásne!Každá iná :wink: Kojíš?
A ktorého pôrodíka si schytala?Neprezradíš?
9. apr 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka- naaaaaaadhera :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska ahoj maminka novopečená! Tak už ste doma, dufam že je všetko ok. :slight_smile: Vianoce budu u vas doma dvojnásobné, pozerám-podla tých mien. :grinning:
9. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caftee, :wink:

ano tvojka, boli sme na zeleznej, naaadherne bolo, aby sme mali klud, slapali sme dalekoooo do dialky, lebo babatka nam spali a dole je tooolko deti a taky krik...jak na trhu :grinning: :grinning: :grinning: aspon sme sa trosku hybali, a ked tlacim kocik ani mi nedochadza kolko som nabehala :grinning:

kati naaadherne su :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, mati, evi, kati aj ostatne...ajojte :sunglasses:
9. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, u nich stvornasobne :grinning: dvojnasobne budu u vas :slight_smile:
9. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka Terezka a Danielka su nádherne prajem vám hlavne vela zdravia :wink: :slight_smile:
10. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule,dlho som vas necitala a pozeram ze som tu u :slight_smile: z na rade ja s tvojkou.Blahozelam vsetkym babatkam :slight_smile:
10. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Anikar,veru,už sme na rade.Ako sa cítiš?Mna už by doky najradšej videl v nemocke,zatial som sa ubránila :grinning:

Pekné sviatky a málo vody všetkým prajem :dizzy_face:
10. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no v lete tu budem mat asi absenciu...často sme vonku :wink:
10. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok