Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
5. máj 2009

Ahojte 😉
tak ja som tu dva dni nebola, ale nebol Pipi nesla som zase rodit 😀 😀 V nedelu sme mali konecne navstevy a vcera sme boli my na navsteve, tak som nestihla aj konika 😉

Martinka tak to je smutne, ze ta to takto skolilo. A my s Pipkou sme ta uz podozrievali, ze sa zase ucis nejakej novej rucnej praci 😀 Ozaj, je este nieco co nevies? 😝

Evi drobci su uzasni, take buchticky. Ta fotka ako spinkaju na brusku, akokeby som nasich videla, tiez sa tak zgulaju 🙂 A zda sa mi ze sa na seba velmi podobaju. Ale to mozno len mne, lebo nasi sa na seba vobec nepodobaju a nikto ich nevie rozoznat 😀 😀

Pipi u nas bolo vcera nadherne pocasie, dokonca ani nefukalo, co je v Kosiciach doslova zazrak. Zato dnes to vyzera, ze nam poslali vase vcerajsie pocasie..

Macilaci, tak o tom rodicaku som nic nepocula, ale potesilo by 😉 Uz som tak nad tym aj rozmyslala, ze by to mohli do konca roka zmenit, do vtedy mam matersku 😝 Ale nepocula som ani ze by bol vobec taky navrh zakona ...

Ninka vitaj medzi dvojickarkami a gratulujem k dvojitej radosti. Mas sa fakt na co tecit 🙂

anikar
5. máj 2009

ahojte,tak ja som este stale doma,v nemocnici ma zakazdym poslu domov,ale ja uz mam aj strach,ci je vsetko v poriadku.Mozete mi poradit v ktorom tyzdni ste rodili vy a ci to bolo naplanovane,alebo to prislo spontalne..dik

mauzos
5. máj 2009

anikar ja som mala planovanu sekciu. Rodila som 39 + 0 a tiez ma este chceli poslat domov. Ale ja som si dupla a este v ten den mi urobili sekciu 😝 Keby som bola vedela, ze Tomasko bude taky malicky, tak by som este asi ponosila, aj ked vraj nie je dobre ich mat dlho v brusku, lebo sa tam uz potom tlacia. Tak neviem co je lepsie ...

anikar
5. máj 2009

ja vobec netusim ako budem rodit,obidve babetka su dolu hlavickami,nemam ziadne zdravotne problemy,tak ma tam nechcu,asi sa budem musiet odrodit sama 🙂

mauzos
5. máj 2009

anikar 😀 😀
bezne sa dvojky rodia v 37 tt, tak to uz pekne pretahujes ...

zofa
5. máj 2009

Ahojte kocky,
rychle idem precitat co ste popisali pokial babule spinkaju. Boli sme na prechadzke, tak ich zalomila, no urcite nie na dlho ako ich poznam. Musim sa pochvalit, nasa Tia prespala prvykrat celu noc. Zaspala okolo 21.oo hod. a zobudila sa o 5.15 hod. rano. Chudatko potom pila mliecko az jej zabiehala.
Som zvedava ci to bola len nahoda alebo sa uz konecne vyspime 😀
No a uz som dopisala aj docitala, mala sa zobudila 😠 🙄

pipka
5. máj 2009

no mauzi my mame dnes pre zmenu krasne slnecno, tak ti to posielam na zajtra 😵 lebo u nas na zajtra hlasia vietor a dazd 😠 ☹ ☹

pipka
5. máj 2009

anikar, sak ty si ukazkova dvojkova tehula 🙂 budeme na teba mysliet, neboj 😵

anikar
5. máj 2009

Dakujem pipka,dufam ze to uz coskoro budem mat za sebou a dnes sa uz aj s vami rozlucim,ale nie na dlho.. 😎

pipka
5. máj 2009

ajojtee 😉

tak sme dnes pokocikovali s dracatkami po dlhej dobe, aj sme pofotili, tak pridam aj nejake tie fotecky neskor 😉

pozdravuje vas cherry, uz 10 dni je bez netu, tak šalie 😅 ale maju sa dobre, babuliatka rastu a o par dni oslavia 5 mesiačikov 😨 😎 😎 😎 to to ale letííííí 😵 a hned ako sa dostane na net, tak napise 😉

mauzos
5. máj 2009

tak aj zahada Cherry je rozlusknuta 😝 Mna by asi slahlo, ze 10 dni bez netu, to si neviem ani predstavit 😖

pipi tesime sa na fotecky ...

pipka
5. máj 2009

no veru, ja som bola tyzden a abstaky som skoro nerozchodila 😅 😀

idem postahovat fotecky 😉

mauzos
5. máj 2009

no sup sup ...

mauzos
5. máj 2009

Pipi Hanulka je rozkosna, herecka jedna 🙂 A dracatka su tiez zlatucke.
Pipi ty si pisala, ze ste nakupili v Madarsku Nutrilon. Pod akym nazvom to tam predavaju? Niekde som citala, ze je to nejaky Milumil? Bracho sa chysta do Madarska, tak aby som vedela, co mu nakazat kupit. Co sa este oplati okrem plienok?

pipka
5. máj 2009

ano ano milumil, ale je to v krabici papierovej, balene po 600g, ale presne taky isty macko je tam aj cele balenie aj postup je rovnaky. ja som hanule teraz kupila aj take, ze milumil dobru noc , ten je trosku sytejsi a krasne prespi noc 😵

my aj vajcia tam kupujeme, a drogeriu, prasok na pranie, avivaze, nahradna napln do tekuteho mydla Nivea tam vysla 45 sk a u nas 129 😨 a aj vselico ine sme nakupili... 😉

pipka
5. máj 2009

odfotim ti ten milumil? 😕

pipka
5. máj 2009

mauzi...tu to mas 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😀

a maju to tiez tak ako u nas, jednotka do ukonceneho 6. mes, dvojka do 12. mes atd. 😉

mauzos
5. máj 2009

pipi ty si poklad, hned to poslem brachovi. On vobec nevie po madarsky, tak neviem ako by si to pytal. A dostat to ako u nas aj v obchode, alebo len v lekarni? A ten na dobru noc nevies nahodou ci je aj jednotka?
Tak mu nakazem, nech kukne aj Lovelu, teraz v nej periem prakticky skoro vsetko a u nas je dost draha. Drogeria sa stale oplatila, este za sociku sme si odtial nosili.

pipka
5. máj 2009

ten na dobru noc som jednotku nevidela, ale este maju milumil komfort a to je aj od narodenia, a tiez je taky sytejsi 😉 my to kupujeme normalne v Tescu, sak my tiez nevieme ani ceknut madarsky 😀 a to aj moj tata aj Vilkova mama monďokuju po madarsky 😅 😀 ...naaa, ale nas nenaucili. 😅 🙄 😀 a jak by sa mi teraz zislo... 😀

felon
5. máj 2009

Ahojte zenušky!
martinka-juj, taká choroba. Dúfam, že vám je už lepšie. 😉 🙂
My sme včera boli na kontrole u pediatričky. Naši papkáči ( 2 mesiace) vážia: Nátálka váži 5800g a Filipko váži 5100g. Ináč všetko v poriadku. Prišli sme na malý fígel čo sa týka spania v noci. My sme sa moc nevyspali, ale teraz je to už lepšie. Začala som im dávať na noc Nutrilon EXTRA( na lepšie zasýtenie) a konečne prespia aj 3-4 hodiny. 😵 😀
pipka- ahojjjččekkk! Teda tvoja Hanulka je krásna. Aj ja by som chcela s detičkami chodiť neskôr plávať. Len si neviem predstaviť, ako by sa to dalo s dvomi deťmi naraz.Trošku som čítala aj o tých plienkach a musím povedať, že ich dávam ako ty a martinka- približne 6-7 za deň. Naše detičky tiež kakajú raz za deň. Škoda, že nestíham sem častejšie chodiť. 🙂 😀 Pozdrav odo mňa cherry!!!
Ahojte- zofa, mauzos,lumah a všetky babušky!

pipka
5. máj 2009

ja som si tam kupila 6kg persil sensitive za necelych 400 sk a avivaz pouzivam silan alebo quanto sensitive, to biele a aj to je tam lacnejsie 😉
a maju tam drogeriu a cistiace co u nas som nevedela zohnat 😎 ja som asi pol roka uz zhanala domestos na kupelnu v spreji, a tam som to v tescu kupila 😉

pipka
5. máj 2009

ajoj felonkaaa, pozdravim, neboj. 😉

no krasne ste uz narastli 😉
plavanie je super, ja si neviem vynachvalit, no ty jedine ak si najdes pomocnika 😒 manzel alebo niekto z rodiny nemoze s tebou chodit? 😕

pipka
5. máj 2009

inak ze vraj na drogeriu je uplne najlepsie chodit do rakuska, nejde ani o cenu, ale vraj vsetko je tam neporovnatelne kvalitnejsie, asi koncentrovanejsie, vraj rakuskeho prasku staci dat polovicu a vyperie 100x lepsie ako u nas kupeny rovnaky prasok 😉

mauzos
5. máj 2009

Ahoj Felon 🙂
A cez den ich kojis, alebo davas obycajny Nutrilon? Moji bezne prespia 4 hodiny, v noci aj 5 - 6 hodin. Dufam, ze som si to teraz neuriekla 😒 Ja uz nekojim, Lukasko papa obycajny Nutrilon a Tomasko Nutrilon Ha.

Pipi dakujem za tipy, keby som isla ja, tak urcite pokupim plny kufor, ale vies ako to je s chlapmi ... co im nekazes, to nekupia 😀 Ale prasok si urcite dam nejaky kupit.

v15
5. máj 2009

Tak baby bola som dnes už v nemocnici na prehliadke, zajtra nastupujem a idu mi urobiť sekciu musia. Tak mi držte palce a potom sa ozvem 😉 🙂 ale aj tak sa tešim

sonia29
6. máj 2009

Ahojte baby 🙂
V15 držím dnes silno palce 😉 😉
Pipka tá tvoja Hanulka je na zožratie, modelka malá, všetko jej sekne 😵 😵
Mati no tak tú chorobu ti nezávidím, s tromi deťúrencami, ale však to iste aj ja raz okúsim 😢 😕 🙄 Tak skoré uzdravenie želám

pipka
6. máj 2009

mauzi..poznam chlapske nakupovanie 😀 ...chodim s jednym nakupovat 😅 😅 😀

V15 siilno budeme drzat palceky 😉 ...a preco musia? 😕 😕

pipka
6. máj 2009

soni dakujem, ja sa uz tesim, ked bude moja hanka ako ta tvoja 🙂 to bude ina paradnica 😵
teraz jej nemozem copky cesat, ale ked jej haro narastie...juuuj, to sa budem inak vyzivat 😀 😀 😀

dracik1
6. máj 2009

caute baby, pipi, tebe nebolo zle od toho langosa? ja som myslela, vcera ze umriem, dneska krce hroza, normalne som na nejakych hnedych tabletkach, ale bol strasne dobry....nabuduce ho musim zozrat nie hladna a ziadny cesnak alebo to bolo to pivo????????? 😀 😀 😀

fotkyy su zlate 🙂