Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

dinduska
22. máj 2009

ahojte baby,chcela by som sa vas opytat.som v 9tt a uz mam take velke brusko ako som mala pri prvej az niekdy v 5mesiaci.ake ste mali brusko vy pri dvojickach.mam totiz pocit,ze to caka aj mna.foto bruska mam v albume nieco pre druhe mimi.co vy nato?

sonia29
22. máj 2009

chruminka fatra by mohla pomôcť, je špeciálne na pálenie záhy. ja som si včera kúpila takú litrovú, 3x silnejšiu, a zrovna večer ma hrdlo jak besné pálilo ☹ a fatra pomohla 😝
afp testy robia z krvy, je to na zistenie genetických porúch ako downov syndróm, rázštep a pod.. nebrali ti teraz niekedy krv?

sonia29
22. máj 2009

chruminka v 12tt? 😕 😕 veď to sa robí až neskôr, a keď ti zoberú krv v zlom týždni, hodnoty vyjdu zlé.. 😖 mne doktorka vypísala do papierov pre labak, že čakám dvojičky nech to podľa toho ratajú, a výsledky vyšli dobré, tak neviem, čo ti to tam narozprávali 🙄

chruminka
22. máj 2009

no mne do toho nezaratali nic aspon tak mi povedala geneticka ze tam sa malo ratat s tym ze cakame dvojicky ,ze sme po IVF a ze mam 30 rokov

dinduska
22. máj 2009

baby mozte mi napisat co si myslite o tom mojom brusku? 😨 dakujem

sonia29
22. máj 2009

Dinduska myslí, že tvoje bruško je v pohode, vidím že to je tvoje druhé tehotenstvo a vtedy vraj rastie rýchlejšie. Je to aj môj prípad, teraz v 23tt mám brucho ako som mala s Hankou dva mesiace pred pôrodom 😅 😅 Najprv som sa trocha bála, že budem ako slon, ale teraz som v pohode. Najdôležitejšie je aby mali bábatká dosť miesta, a neboj po pôrode ti bruško aj chýbať bude 😉

bobicek5
22. máj 2009

ahojte, ja sa hlasim po dlhsej dobe.

sonia, mne tiez robili vsetky mozne aj nemozne odbery v 12 a potom aj v 16 tt. Mne vraj vysledky vysli v ramci "tolerancie", moj lekar sa aj tak najviac spolieha na UZV a na ten chodim fakt ze casto.

dinduska, ja som sice tehu prvy krat, ale aj ja som mala velke brucho uz v 9 tt. Asi z liekov. A teraz mam take brucho, ze sa ma pytaju kedy mam termin. U dvojciat je to vraj normalne...

dinduska
22. máj 2009

baby lenze ja necakam dvojcata aspon myslim.estesom nebola na sone idem az 3.6.ja si to len myslim ked mam take velke brucho.a preto som sa vam pytala ake ste mali vy.ze si sa mam pripravit na 3novinky 😅 lebo mne sa stale zda,ze ajn ked je to druhe tehu,ze mam velke brucho nato aby tam bolo jedno babo 😅 😅 😅

scarlette
22. máj 2009

chrumi mne tieto robili v 16tt tak nechapem preco tebe tak skoro, a tiez sestricka do ziadanky pre labak napisala moj vek a ze su to dvojky a aj ich rozmery a ze vraj mam tie vysledky ok a nie je sa coho bat ...

minkak
22. máj 2009

ahojte kocky 😉
ja som bola teraz na tu krv v pondelok ,tak uvidime 😉 zatial mame tiez vsetko v poriadku,tak dufam,ze aj teraz bude 😵
dinduska,ja si tiez nemyslim,ze by si sa mala obavat,mozno ti len brusko skor vyskocilo 😉
a ocakavas teda,ze by to mohli byt aj dvojicky?mate v rodine alebo tak?
lebo nas to riadne prekvapilo,my sme s tym absolutne nepocitali 😅

dinduska
22. máj 2009

stara mama mojho manzela mala dvojicky teda surodenci mojej svokry.taketo veci sa dedia obgeneraciu cize ju to preskocilo 😀 😀 a moze sa to stat mojmu muzovi alebo jeho bratovi.cize je tu aj dedicna moznost,ze to budu dvojicky a este ktomu som mala aj mesiac pred tymto tehu MA 😒

minkak
22. máj 2009

mauzos tak super,ze to mate v poriadku 🙂
martinka za dva mesiace 😲 😲 😲 coze???a to co?no pekne,pekne 😖

dinduska aaaaha 😉 tak len cakat co Ti povedia 3-ho 😉 ,mne robila dr.sono hned ,takze som vedela 😉 no ale pre nas to bola teda riadna sokovka 😉
inak brusko mam tusim oproti malej v tomto cas trolilinku mensie,takze podla toho by som sa neriadila,nam to vyslo uplne naraz ako som cakala malu,zase na oktober,tak sa z toho veeelmi tesim,ze sa nam to tak podarilo 😉
ja som tiez doteraz nepribrala pred dvoma dnami som sa akurat vazila a konecne nejake to kilecko-2 mi nabehlo,pri malej som uz mala viac 😀
takze vsetko je ine 😉 ale je mi jasne,ze teraz to este vseko dobehnem 😀

lorine1
22. máj 2009

Ahojte holky, mam otazocku... tiez cakam dvojciatka a som v 25 tyzdni, dnes mi bolo trochu slabo, tak som si v praci dala kavu z automatu a este sa mi pritazilo... normalne mi bolo na odpadnutie... vypila som hned asi liter vody a isla som domov... uz mi je celkom fajn... ked to bol nejaky blby tlak moze to nejako ublizit babatkam? mam nervozitu... ale deticky kopkaju a bolo to len take navalove... proste motak a busenie srdca a potom sa to ustalilo... poradte.. neviem ci uz teraz ked je mi lepsie mam radsej zavolat lekarovi, ze co a ako... som taka na seba nastvana... ale toto sa mi po kave stalo prvy krat... je pravda ze teraz kavu obmedzujem a teraz som si dala, ale nikdy som nemala taku reakciu...

katuska15
22. máj 2009

Ahojte babiky...aj mne dnes oznamili,ze cakame dvojvajecne dvojcatka... 😵 😵 😵 je to krasne...

cherry01
22. máj 2009

ahojte. nestíham vás prečítať, konečne mám net. Dufam ze večer sa k vám dostanem 🙂 Aj ked teraz mi zaspávajú dosť ťažko. Tomáškovi sa prerezáva zúbok, už má dierku v ďasne. Ale aj Kristínka začína byť nejaká nepokojná. Už pijeme sami z fľašky, z čoho mám veľkú radosť. Kakáme do nočníka takmer pravidelne. Kristínke sa teplom zhoršuje ekzémik na krku a na jednej rúčke. Už sa otáča jedna radosť z chrbta na brucho, a najradšej z hracej deky na podlahu 😀
tak pá večer,
pozdravujem martinkuu, pipku, mauzi, katky a všetkýýýýých 🤐

chruminka
22. máj 2009

katuska gratulujeme 🙂

minkak
22. máj 2009

lorine ja si myslim,ze ked Ti je uz dobre,tak to bude v poriadku 😉 keby sa to ale opakovalo,hned by som pre istotu zavolala,alebo isla k dr.
moze to byt tlakom,dnes je tak divne 😖

katuska gratulkujemeeeee 😵 😵 😵 tiez je to pre Vas taky sok ako pre nas? 😅

cherry krasne fotecky 🙂 gratulujem k zubku 😉

jarka82
22. máj 2009

cherri ke su krasne a velke uz 🙂 vy ste teda sikovny s nocnikom velka chvala 😵 😵 😵 😵
ahojte vsetky

jarka82
22. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
vyradovali sme ak by ste mala niektora zaujem staci IP poslem blizsie info nestihla som to dat do inzeratou 😅

mauzos
22. máj 2009

ahojte, vitam nove dvojtehulky 🙂

cherry super fotky, mali su strasne zlati a akt velmi vyrastli. Konecne mas net? Urcite sa tesis ... dnes surfujes do rana? 😀 😀

jarka krasne vecicky, skoda ze nam by uz boli tiez male. Nasi valibuci tiez rastu ako z vody 🙂

eviska83
22. máj 2009

ahojte
cherry- krasni su tvoji drobci.a to fakt kakate len do nocnika? 😲 drzim palce nech vas tie zubky velmi netrapia.
Ale nas tie cakatelky rozvalcovali cooooo? nezalozime temu maminy dvojiciek do 1 roka + Pipka?Ozaj kedy ma prist z dovci?
Aj ja vitam vsetky radostou pozehnate cakatelky 😵 😵

mauzos
22. máj 2009

no veru Evi rozvalcovali 🙂 Ale konecne sa to tu rozbehlo a nepiseme si tu len ja s Pipkou 😀 😀 Myslim ze v nedelu sa ma vratit, ale ja mam sklerozu, takze neviem isto 😝

Evi vy este nechodite na nocnik? 😀 😀

eviska83
22. máj 2009

no ,my dama mame uz 2 nocniky( po synovi) tak uz by som ich asi mala vytiahnut 🙂

nana77
22. máj 2009

ahojte!!!!
kukla som albumy - vseeeetky deticky su take krasne!!!

eviska, mauzi - no ved uz hybajte do toho dvojickova 😀 !!! ja vas tu stale lanarim, a vy nist 😀 ! bazime tam po malickych detickach!!!! tak rychlo to ubehlo, ze sme uz aj zabudli, ze aj ti nasi boli taki malicki 😉 .

inak, niekde som citala, ze vraj do roka nema vyznam davat deti na nocnik, vraj nechapu suvislosti a ak sa aj podari, je to skor vecou nahody.... ale neviem, ci je to pravda. my sa nocnikovat chystame pozvolna teraz v lete 😉

mauzos
22. máj 2009

evi to aby som vedela, kedy mam kupovat nocniky, ste tyzden pred nami 😀 😀

ahoj Nana 🙂 ale nam sa tu fakt paci 😀 😀 Musim tam uz aspon zacat smirovat, aby som mala aspon aky taky prehlad 😝

cherry01
22. máj 2009

no ten nočník... ked začali jesť tuhú stravu, mali tvrdšiu stolicu. A hlavne Kristínka..ona papá Nutrilon AR - čo je veľmi husté...tak bola červená ako rak a nevedela vytlačit..akonáhle som ju dala na nočník tak oveľa ľahšie vytlačila. a teraz ked vidím ráno že sa červená...tak ju šupnem, vykaká sa , nočník vyhráva a ona sa rehlííí..tak neviem či chápe súvislosti 😅 a Tomi tak ten len sem-tam aj to sa len vyciká a vypúli oči, ked zahrá nočník. On je taký tichý , urobí v postielke uhhh uhhh a už len smrad jak v kravíne 😀 😀 😀

cherry01
22. máj 2009

mauzi, kráááááásni chlapci 🤐 🤐

martiina
22. máj 2009

ahojte,
jéééééj cherry krasni sú drobci, fakt riadne vyrástli 😵
koľko si tu vlastne nebola, už vám pôjde net, tak dúfam že tu budeš častejšie... zachvíľu majú drobci pol roka, to ale ubehlo ani sa mi veriť nechce
my s nočníkom tiež čakáme až po roku, ani neskúšam ..... ale to že to ide ľahšie v sede je pochopiteľné, veď aj nám by sa ako sr.... keby sme ležali 😀 😀 😀

martiina
22. máj 2009

tak aj ja pridávam zopár nových fotiek:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...