Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
27. máj 2009

katka- krasne babulki 😀 😀 😀
dobru noc

katka.ott
27. máj 2009

fotkyyyyyyyyyyyyy

katka.ott
27. máj 2009

ahoj mauzi. ten nutrilon uz mame na predpis. MM ma "alergiu", takze dr. predpisala. vzdy ked ideme do lekarne, tak na 2krat, lebo ich berieme akosi privela 6ks.

inak aj ja som bola dnes v tescu a zas som nakuuuuuuupila. MM nie je doma, tak to vyuzivam. ale bude velmi spoojny, lebo vsetko bolo v akcii 😀

katka.ott
27. máj 2009

idem do hajan, lebo ked vstanu, tak mam zabite 2 hodiny ☹

minkak
27. máj 2009

ahojte kocky ja Vas nejako nestiham,vy pisete a psiete 😅 😉
ale aspon som vas docitala,len uz ani neviem co vsetko som chcela 😀
krasne miery ,kraaasnucke fotekc ste popridavla pekne rastiete 😉

macilaci jednovajecne 😕 no teeeeda,to su novinky s tym ja uz ani nepocitam,ze by mi to mohli povedat 😕
tak to teda musel byt sok 😲 no waaaau 😵 tak gratulko ku dievcatkam 😉 😵

mauzos no super spravcika,tak fajn ,ze to mate v poriadku 😉 😉 😉

no teda tak to ma tiez nenapadlo,ze v DM 2 knizky 😅 pri malej sme to tiez mali a este aj neskor chodili kuponiky😉)))a gratulacie k rocku a taaaaaak.....vzdy to potesilo 😵
teeeeeda tak coho bude este 2x?????
to cloveka ani nenapadne 😀

dajana028
27. máj 2009

Moze mi niekto poradit???No neviem co to je...Pred 4 mes. som si 3x robila test....pozitivny. Ale mrchy vzdy prisli.Meskaju aj 10 dni ale pridu. Co mi vsak nejde do hlavy ze nejako priberam aj do bruska. k dr. nejdem lebo vzdy mi mrchy pridu. Neviete co to moze byt???Dakujem za odpoved

kuspitka
28. máj 2009

Ahojte.ako sa mate??
nejako nestiham vas citat ani sem chodit.
stale ma strasne boli hlavka tak lezim stale....

chruminka
28. máj 2009

mauzos dakujem za info,za aku dobu ti to cca prislo?Lebo my chceme aby nam to doviezli sem,stoji ten dovoz domov daco?
maju ho uz aj v dvoch predajnach v jednej v BA a v jednej v Ivanke....ale aj tam u nich je to cca o 100€ lacnejsie ked to objedname cez net.

Scarlette aj teutonia su krasne kociky,ale je o 2kg tazsi a o 4 cm sirsi ,my byvame v panelaku takze problem su aj dvere aby sme sa zmestili (vymerali sme a s bumbleride sa zmestime 😀 ) a byvame na 2 poschodi bez vytahu a bez kocikarne 😝 ,a aj tie striesky sa mi pacia ze ma kazde babo svoju ked budu uz sediet a vykukat tak sa im to prisposobi, jedno moze spat a mat zatiahnute a druhe sediet a kukuckovat bez striesky,zda sa mi to prakticke
keby sme mali vytah az pri byt bolo by mi uplne jedno kolko kocik vazi.

mauzos
28. máj 2009

ahojte 🙂
katka princeznicky su rozkosne a ake vyfesakovane 😉

minkak dakujem. No dvakrat este dostanes porodne a to je asi tak vsetko 😀 😀

chrumi, ak ho budes objednavat od Silvie z MMB, tak ho mas za dva dni, posiela ho kurierom na dobierku a postovne je zadarmo. Aspon tak to bolo, ked sme ho kupovali my v januari. Kludne sa s nou spoj mailom, je velmi mila a na vsetko ti odpovie.

Scarlette ja s tym sice este nemam skusenost, ale co pisali baby dvojickarky, tak nie dobre ak kocik nema odelenie sedenie pre deti, lebo si vraj robia navzajom zle. A este tie striesky, tak ako pisala Chruminka. Ale inak je velmi pekny a Teutonie si baby chvalia ...

mauzos
28. máj 2009

chcela som napisat oddelene sedenie 😝

chruminka
28. máj 2009

mauzos za dva dni!!!! tak to mame este kopec casu 😀 , som myslela ze to bude trvat aspon 2 mesiace ,lebo ked sme objednavali nabytok cez net tak sme cakali vyse dva mesiace!
chystam sa pomalicky na bus do BA idem do poradne ,len sa stale neviem rozhodnut co si obliect,to pocasie je strasne vonku vyzera byt teplo,ale teplomer nam ukazuje 15stup. 😠

sonia29
28. máj 2009

Ahojte 🙂 katka, aké fešandy, to už majú skoro dva mesiace?? 😲 no strašne to letí

chrumi aj ja teraz zvažujem bumbleride, ešte rozmýšlame na peg perego duette... 🙂

scarlette
28. máj 2009

mauzos oddelene sedenie ma len strieska je spolocna 🙂
chrumi keby ze byvam v panelaku tak sa rozhodnem inak ale byvame na dedine v RD a bojim sa ze kolieska na Bumbleride by neboli prilis vhodne, teutonka ich ma sirsie a mame tu niektore miesta kde je chodnik na dve veci este... vsak do jula sa rozhodnem a bude 🙂

inak ake autosedacky ste riesili albebo idete riesit? my ich asi budem objednavat z nemecka na jednej sa usetri cca 70eur co uz je dost...

mauzos
28. máj 2009

vidis, to som si neuvedomila, ze su oddelene 😝 tak potom super.
baby nedavno som videla perfektny tandem kocik. Tandem som nikdy nechcela, ale tento vyzeral fakt dobre. Hodim vam link, ak ho najdem 😉

chrumi este si to u nej over, ako to ma teraz s dodanim. Nemusi mat vasu farbu a tak. Mozes si ho aj rezervovat a objednat ho az potom...

mauzos
28. máj 2009

tak tu je ten tandem http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=436855 velmi mi pripomina ABC, co ma Martinka.

kuspitka
28. máj 2009

Ahojte.
ozaj neviete nahodov ci sa da kupit aj kocik pre dvojicky co sa daju rozdelit ,aby mohli ich kocikovat dvaja???

sonia29
28. máj 2009

mauzi ale ten nie je od narodenia, nie?

mauzos
28. máj 2009

Sonia je od narodenia. A pre porovnanie cena v USA http://www.amazon.com/Kolcraft-Contours-Options... Ide ma slak trafit pri tych cenovych rozdieloch.

kuspi asi len tak ze spojis dva normalne kociky takymi spojkami, ktore su presne na to. Ale vraj sa s tym velmi zle manevruje.

bobicek5
28. máj 2009

ahojte, macilaci a to az teraz lekari priznali jednovajecne? Ako je to mozne, pri jednovajecnych by mali na teba davat ovela vacsi pozor! Ale aj tak je to super.

No tema kociky: my uz mame dva, kupili sme Peg Perego SW Duette, to je tandemovy, v trojkombinacii. Ojazdeny a este rok v zaruke. No a k nemu sme dostali este jeden siroky (dvojkombinacia s fusakotaskami) a ten budeme pouzivat u nasich na dedine (doma s nim neprejdeme ani vchodove dvere 😀 ). Takze v tomto ohlade sme uz vybaveni.

mauzos
28. máj 2009

bobi ze dva 😀 😀 mate po starosti. Peg perego si baby velmi chvalia. Ja tiez teraz obzeram inzeraty a hladam nejaky k nasim na chalupu, aby sme sa nemuseli stale tahat s Bumbleridom.

nana77
28. máj 2009

ahojky kocky!
obcas vam sem nakuknem, co mate nove 😉 . podelim sa aj ja so svojou skusenostou ohladne kocikov. tiez som nechcela tandem, najprv sme mali taky polsky vedla seba (pol roka), potom golfky (trochu som ich vylepsila a prezili sme v nich zimu, lebo do toho hlbokeho by sa mi s fusakmi uz nezmestili a ak, tak veeeeelmi natlaceni), a teraz mame jane power twin (taky, co ma tusim jarka a eviska). baby, ten kocik je fakt bohovsky!!!! nedam na neho dopustit, je skladny, lahko sa s nim manevruje, lahko a rychlo sa sklada, je naozaj super! keby som to vedela od zaciatku, rovno by som ho kupila ako sportak a novy (namiesto tych golfiek). jedina nevyhoda, ze nie je vhodny od narodenia. ale inak - eno-nuno 😉

mauzi, ti tvoji fesaci rastu ako z vody!!!! a podla mna je tomasko cela mami!!!!

macilaci
28. máj 2009

bobicek- doterz hovorili, že dvojvaječné a včera dr. dankovčík vyšetroval a hovoril, že majú dve plodovvé vody ale len jednu placentu takže jednovaječné.
tá kočíkovská téma zaujíma aj mna, vôbec neviem čo by bolo dobré aj aby cenovo nebolo nejak prehnané. lebo že všetko pochádza aj tak z polska.

macilaci
28. máj 2009

baby mamičky, vy ste rodili prirodzene alebo cisárskym? je mám aj mióm ktorý chceli ešte pre tehom operovať . bojím sa pôrodu, dúfam, že to bude cisársky

martiina
28. máj 2009

ahojte kočky, neskôr napíšem, idem tandemovať 😀 ale zatiaľ pridávam foto 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

mauzos
28. máj 2009

nana fakt cela mama? my na neho stale pozerame ze na koho 😀 😀 Minule bolo v spravach, ze jedna baba ma dvojicky a kazde s inym otcom 😀 tak uz aj take podozrenie padlo 😀 😀

Macilaci ja som mala 5 miomov, jeden velky tusim 6 cm a ostatne take okolo 1-2 cm. Velmi som sa bala cele tehu, lebo sa zvyknu este zvacsit pocas tehu. Mne sa dokonca ten velky zmensil 😀 Myslela som, ze mi ho pocas cisarskeho vyberu, ale vraj sa to neda, lebo by mohli nastat nejake komplikacie, ze to dost krvaca. Tebe ten miom robil nejake problemy? Lebo mne vysvetlili, ze pokial nekrvacam a nemam bolesti, tak sa to len sleduje ale neoperuje.

Mati uz chapem, preco nas tak zanedbavas. Ved ty uz zachvilu nebudes musiet kupovat ziadne oblecko, vsetko si uhackujes 😀 Mali su strasne krasni, maju nadherne velke ocka a pusinky 😵

pipka
28. máj 2009

martinka naaadhera 😵

presne jak pise mauzi..je jasne, ze ked tolko hackujes, nemas cas sem chodit viac 😅 😀

mauzi...mas viac adeptov na otcovstvo? 😕 😀 😀 😀

pipka
28. máj 2009

ideme zatial rychlo von, kym neprsi 😨 😅

mauzos
28. máj 2009

co ja viem pipi ako to chodi pri IVF? 😀 😀 😀 😝

scarlette
28. máj 2009

mazous, pipka moj si tiez robi srandu z otcovstva, vsak on pri tom nebol 😀 😀 😀

chruminka
28. máj 2009

ahojte tak uz som doma s poradne ,mam pocit ze vsetci lekari to teraz beru ako na pase sup sup sup,mam s toho zmiesane pocity,nic som sa nestihla popytat a uz som bola za dverami ☹

25.6. mam ist na morfologicky UTZ,baby viete mi poradit co to je?Lebo to budem akurat zacinat 22tt a to som chcela ist akurat aj na 3D UTZ.Ten morfologicky mi budu robit na kramaroch na 8 poschodi neviete daktora to je asi len obycajny ten klasicky cierno biely UTZ ze?
Boze som s toho jelen ,teraz neviem ci sa mozem este objednat aj na 3D,mozu mi robit dva UTZ po sebe?