Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
28. máj 2009

chrumi pri morfologickom utz ti popozeraju a pomeraju komplet vsetko na babatkach, ci je vsetko v poriadku, ci su zdravucke. Ja som bola na nom na 3D a povedal nam vtedy aj pohlavia.
Ja si myslim, ze si mozes vybrat kam pojdes na ten morfologicky. Dal ti vymenny listok?

eviska83
28. máj 2009

ahojte,
citam ze rozoberate otcovstvo 😀 😀 😀
ten moj pri tom teda bol,ale aj on sa pred porodom vyjadril "tazko budes vysvetlovat ked jedno (alebo obaja) budu tmavy" -pocali sme na dovci v tunisku 😎 😎
Martinka- ty si sa nam do toho hackovania akosi zazrala,nechces si tak privyrabat? poslem obvody hlav 😝 😝 😝

chruminka
28. máj 2009

mauzos oni sa ma nic nepytali ,len sestricka volala s telefonom a potom mi napisala na zdrap papiera ze 25.6.09 11.15h u nich na kramaroch hore na 8. posch. dr.klesken.....UTZ.hotovo a mna az vonku za dverami napadlo,ze som pocula daco o morfologickom UTZ,tak som vysla hore na 8.posch.ale tam nikto akurat neordinoval.....som sa chcela popytat.
teraz neviem co mam spravit,lebo do poradne idem len tyzden pred tym utz a ak sa na to spytam az vtedy tak ma uz na 3D v BA nestihnu vtedy nikde objednat.Neviem co spravit,lebo na 3D sme chceli ist je to krasna pamiatka a tie babetka su tam ako zive.....

mauzos
28. máj 2009

Aha. Tak mne dala moja Dr. vymenny listok a odporucila mi, kde to robia. Objednavala som sa sama a mohla som si vybrat, kam pojdem. Ved zavolaj tvojej sestricke a spytaj, ze na aky utz ta to objednala a ci nemozes ist niekde inde, ak chces ist inde.
Ty myslis asi ten 3D co ti urobia fotky a videa? My sme boli na neho tyzden po morfologickom v tom istom centre, pretoze pri morfologickom nerobia to CD s fotkami a videami. Fakt to bol neopakovatelny zazitok ... Takze kludne mozes ist dva krat za sebou na ultrazvuk.

mauzos
28. máj 2009

evi 😀 nastastie ani jeden nie je tmavy 😀 😀

chruminka
28. máj 2009

mauzos dik presne takto to spravime aj my ked to babatkam nevadi ze sa budeme kukat dva krat 😉
nevies v ktorom stt si bola na tom morfologickom?

mauzos
28. máj 2009

okolo 21 tt, uz neviem presne 😒

v15
28. máj 2009

Tak ahojte babule tak sme doma , ale vela nestiham nakoniec mi spravili sekciu 14.5. mám krásne dcerky Veronika 2900g a 50cm, Dominika 2750g a 48cm chvála bohu, že sme už doma a že to mám za sebou velmi vas pozdravujem dúfam že sa máte dobre dufam že si vás postíham niekedy dočítať niekedy nakuknem tak zatial pa pa 😉 🙂

chruminka
28. máj 2009

v15 gratulujeme k babulkam 🙂 , este ked bude cas hod dake foto ,vahy uplne uzasne na dvojicky,ja zijem este stale v tom ze dvojky sa rodia max.dvojkilove ,mne by veru take stacili 🙂

eviska83
28. máj 2009

v15- gratuuuuulujeeeeem,
chruminka- to som si stale vravela aj ja ze ja budem spokojna s dvojkilovymi a look nasa Evka 2950 a Adam 3250

v15
28. máj 2009

chruminka ďakujem veľmi pekne keď bude viac času tak prihodim aj foto 🙂

nana77
28. máj 2009

v15, srdecne blahozelam k narodeniu princezniciek!!!! mali naozaj krasne vahy a miery!!! zelam rychle zotavenie po sekcii a vsetkym hlavne vela zdravia!!!! 😵

mauzos
28. máj 2009

v15 gratulujem k babikam, krasne vahy. Prajem vsetko dobre, hlavne nech ste zdrave a mamine vela mliecka 🙂

v15
28. máj 2009

ďakujem vám veľmi pekne chvala bohu mliečka mám zatial neurekom a veľmi sa teším 😉

minkak
28. máj 2009

Ahojte V15 srdecne gratulujem 😵 prajeme vela,vela zdravicka a rychle zotavenie 😵
to je super,ze mate vela mliecka 😵 naozaj kraaaaasne miery 😉

pipka
28. máj 2009

mauzi, scarlet, ani nas tata pri tom nebol...ale ta podoba je nepopieratelna 😅 😀 😀 😀 takze sme dokimu pogratulovali, ze mame aspon istotu, ze skumavky nepoplietli 😀 😀 😀

pipka
28. máj 2009

v15 ooobrovska gratulacia a veeela zdravicka a mliecka zelame 😵 😵 😵 😵 😵

sonia29
29. máj 2009

v15 gratulujem k babatkam 🙂 super váhy a miery.. 😵 😵

sonia29
29. máj 2009

chrumi my sme boli na morfologickom v 21tt u dr. čunderlíka a potom v 23tt na 3D. ale možno sa to dalo aj spojiť a stačilo k nemu ísť raz na 3D... 😒 😕 🙄

bobicek5
29. máj 2009

chruminka, ja som tiez bola 2x na morfologii na Kramaroch, maju tam novy dobry UVZ, takze sa nemusis bat...

a aj ja sa pripajam v15 ku gratulacii a vela vela mliecka!

pipka
29. máj 2009

ja som bola na morfo v 22tt u Ferianca v Gynfive a tiez super 😉

bobicek5
29. máj 2009

v Gynfive su super ludia, ja mam veru na nich dobre spomienky 🙂

pipka
29. máj 2009

bobicek napodobne 😵 dufam, ze ked tam pojdem najblizsie, tak budem odchadzat s dvojkami v brusku 😀 😀

dnesne fotky : 😀 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😀

macilaci
29. máj 2009

chrumi my sme boli teraz v stredu aj na morfologickom aj na 3D to bol zážitok, hlavne pre muža on ich ešte nevidel vôbec. dneska ma nejak pobolieva bruško, včera boleli kríže dnes bruško, dúfam, že je to len tá maternica čo aj minule, lebo muž práve odchádza na 2 dni a budem sama doma, ešteže mám plno šoférov keby niečo...... aj vás ešte boleli v 20 tt kríže a maternica?
ja som mala na začiatku aj 9 cm cystu, ktorá niekedy behom 3 mesiaca praskla, a mióm 1,9 cm je uložený tak, že bábätkám neprekáža len mne tlačí na moč. mechúr.

mauzos
29. máj 2009

ahojte 🙂
pipi super fotky ako vzdy 🙂 a stolicka perfektna. To kde si zohnala?

maci boli ste u Dankovcika na 3D? A preco ti chceli operovat ten miom, ked je taky maly? Robil ti nejake problemy?

pipka
29. máj 2009

mauzi na mimibazari za 17€, dobra nie? 😉 A vypada ako nova 😵 na chalupu bude dobra, a da sa aj vyskovo nastavovat aj naklapat dozadu, tak posluzi aj na buduci rok 😉

mauzos
29. máj 2009

no teda pipi, kupa jak svina 😀 keby si este videla taku nejaku super, tak posli IP, vsak nam tiez zachvilu bude treba a dve 😲 Tak urcite nove kupovat nebudeme pri tych cenach.

bobicek5
29. máj 2009

pipka, mala je nadherna, vidim ze aj obycajna skatula vie potesit! A stolicka vyzera tiez super, na chalupu priam luxusna 🙂 .

Mauzos, vy sa ako mate? Pamatas ako si mi pisala o polohe malych v brusku? Normalne mi z toho zacina sibat, uz ich citim vsade 😖 . Neviem kde je ktoreho koniec a kde zaciatok... a tak rada by som bola, keby sa otocili pekne, nech ich mamina moze pekne porodit.

pipka
29. máj 2009

mauzi priebezne kukaj na MMB alebo babybazari a ak zbadam ja, dam ti vediet 🙂

ideme von, tak zatial paa 😉
vecer ma caka zehlenie 🙄 😅

felon
29. máj 2009

Ahojte !!!!!!
Už dlhšie som sa neozvala, lebo ako je pekné počasie som stále vonku a potom, keď detičky zaspia dokončujem zanedbané. V pondelok sme boli na kontrole u pediatričky a vo veku 2,5 mesiaca máme váhy- Natália 6 600g a Filip 5 600 g. Je medzi nimi rozdiel 1 kg. Natálke sme dali prepichnúť ušká, takže sa už vynáša naša hviezdička. Natálka sa nám najnovšie dvíha z vankúša a Filipko zase začína hovoriť Ga, gu. Obaja púšťajú slinky a stále si cmúľajú pästičky. Pri kupkani tak krásne obaja pasú koníčky. Všetko je u nás v poriadku. Svokrušku máme chorú, takže si bačujem sama, je mi dosť ťažko. Aspoň že prší a nemusím polievať záhradu. Neviem či som písala, že máme po krste. Krstní rodičia boli moja sestra a svagor.Nestíham všetko čítať, ale aspoň čo to. Aj ja som si vybavila v DM tú zlavu na vecičky. Pozrela som si fotoalbumy pipky, martinky a scherry. Všetky detičky sú nadhérné a vidieť aj že mamičky majú veľmi dobrý vkus. Toľko je tu na koníkovi nových babušiek až som prekvapená. Zelám vám ,aby ktoré čakáte bábätká vám všetko šťastne dopadlo a tie ktoré už porodili, aby vám detičky krásne rástli a boli hlavne zdravé.Do môjho albumu som pridala pár nových fotečiek. 🙂 😵 🙂
Pozdravujem pipku,martinku, scherry, mauzos,evisku, catjob a ostatné. 😉 😉