Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
3. jún 2009

Tak nasi valibuci maju miery Tomasko 4280g a 55,5cm a Lukasko 5000g a 57 cm 😲

Cherry super fotky, mali su krasni 😵 Vsetko najlepsie k polrociku 🙂

mati moj zase nepusti kocik z ruky ked spolu kocikujeme ☹ a bol uz aj sam par krat 😉

elisa7
3. jún 2009

mtina,dakujem Ti vellmi za odpoved,moc si mi pomohla,hned som kludnejsia...
kuspitka,je mi to velmi luto,aj aj som sa toho bala,ale mas v brusku jedneho silneho bojovnicka ktory bojuje dalej tak bojuj aj Ty pre neho...

pipka
3. jún 2009

caftee, tak my sme uz doma z vyletu, ideme sa dat na poriadok a ked hanula zalomi, tak som tu 😉

pipka
3. jún 2009

mauzi kraaasne ste podrastli 😵

cherry kraasne fotecky, straaasne su zlati 😵

pipka
3. jún 2009

to som tu dnes sama 😕 😒

tak ja idem teda do postielky, dobru nocku 😉

martiina
3. jún 2009

pipka ja som tu 😵

martiina
3. jún 2009

no ale už asi sama 😅
tak dobrú nôcku teda

mauzos
4. jún 2009

caute baby 🙂
to tu nikto nie je? vsak uz sa valame na druhej strane 😠

martiina
4. jún 2009

mauzi ja už som tu bola, len samu so sebou ma to nebaví 😀 .... v noci posledná a ráno prvá 😅

mauzos
4. jún 2009

no ved to je ono, mozes sa vykecat aj sama 😀 😀

mauzos
4. jún 2009

inak kupila som ten kocik za 80 €, co si dala link. Bracho mi ho donesie, takze tiez to mam bez postovneho 😉 Este raz dik za info. Tebe kedy dorazi?

martiina
4. jún 2009

mne volala že asi zajtra pôjdu do bojníc do zoo ak bude pekné počasie, taki zajtra.... už sa teším, som zvedavá... pôjdem hneď oskúšať 😵 ,pofotím a ukážem.... sa teším jak keby bol nový a to mi príde starý vyšúchaný 😀 😀 😀

pipka
4. jún 2009

cafteee, konecne mi mala spi, tak vykladam nohy a vegetim 😎
navarene lečo mame na dva dni, tak aj zajtra mam frei 😀 😵 😵 😵

pipka
4. jún 2009

mati, stary ale osvedceny 😉 som sa aj ja tak vytesovala, ked sme kupili stary na inzerat 😀
ja sa uz teraz tesim, jak budem riesit kocik, pre druhe babo (baba) 😀 maniacka 😅 😀

mauzos
4. jún 2009

tak super, tesim sa na foto. Bracho tiez po neho zajtra skoci, ale donesie ho k nam az za 2-3 tyzdne. Minuly tyzden tu bol, skoda ze ho nepredavala o tyzden skor. Tiez sa tesim, no ale ved vydrzim 😝
A dnes by sme uz mali mat konecne volnu kocikaren, neviem sa dockat 😉

pipi ty potom od nas kupis tie stare osuchane osvedcene 😀 😀 😀

ajka72
4. jún 2009

ahoj mauzos, tak už som prihlásená do fora aj, ja albumček ešte nemám zriadený, keď bude viac času tak si ho zriadim, inak dik za typ ako si spestriť to málo času s dvojičkami...

martiina
4. jún 2009

ahoj ajka, vitaj 😵
baby, poraďte ako vybrať dobrý melón keď nemajú rozkrojený.... nejako sa má poklepať, ale aký zvuk má mať dobrý melón?

martiina
4. jún 2009

cherry, všetko najlepšie Kristínke a Tomimu k polrôčiku 😵 ... oslavujete? 😵 😵 😵

mauzos
4. jún 2009

ahoj ajka vitaj 🙂 mas malo casu? 😀 😀

mati, najlepsie je kupit rozkrojeny 😝 ja tiez stale po melone klopem, ale ako to ma zniet netusim 😀 😀

martiina
4. jún 2009

akurát som došla z tesca a kázala som si prekrojiť, lebo nemali 😵

mauzos
4. jún 2009

a prekrojili?

pipka
4. jún 2009

malym cherrynkam zelame vsetko naj k polrocnici 😵 😵 😵

mati, mal by mat taky duty zvuk, vtedy je uz zrely 😎

cherry01
4. jún 2009

ahooooooojte. Dakujeme za gratulacie. fotky doložím zajtra..ale oslava nebola - len veľká rehotavá hromadná bozkávačka 😀

mauzos
4. jún 2009

cherry aspon polovicnu tortu si im mohla urobit 😲

pipka
4. jún 2009

aj fotky z hromadnej rehotavej bozkavacky scemeeeeeee 😀 😀 😀 😀

cherry01
4. jún 2009

no pipka...to nás nemal kto fotiť ked to bolo hromadné .-D 😀 😀 😀

pipka
4. jún 2009

cherry, sak samospúúúúúúšť 😀 😀 😀

felon
4. jún 2009

Ahojte!
cherry - aj ja gratulujem Kristínke a Tomáškovi k polrôčku!! 😵 😵 Veľmi sú peknučkí! Ako sa máš cherry?
pipka- ahoj! Kde ste boli na výlete? Už musíš kupovať druhý kočík?
martinka- cauko! Aj ty kupuješ druhý kočík, som zvedavá aký bude. 😉
Chcela by som sa vás spýtať, či ste využili ohrádku pre deti- či už drevennú alebo látkovú?????

mauzos
4. jún 2009

ahoj felon 🙂
ja mam kupenu ohradku plastovu, zatial sa nepouziva 😝 ... ale baby to chvalia, tak snad vyuzijem. Je taka sikovna rozkladacia jednym tahom, tak zatial ani nezavadzia.

idem uz do hajan. Dobru nocku 😵

minkak
5. jún 2009

Ahojte kocky,nejako vas nestiham teraz tu este ponocujem ,ale uz aj idem buvat.....

kuspitka je mi to veeelmi luto,drzkaj sa!!!!!

cherry pripajam sa aj ja vsetko najlepsie drobcom 😵

felon ak mozem poradit aj ja,pri malej som mala dve ,jednu v kuchyni-drevenu klasiku-taku mensiu,ked som varila ,alebo tak ....tak sa tam mala hravala a tak sme si na nu zvykli,ze ju tam stale aj mame 😅

druhu som mala tu sietovu -tu som si prenasala podla potreby z izby do izby 😉
najviac som to ocenila pri zehleni 😉 lebo vtedy som sa fakt bala aby neprislo k urazu.....
ale aj tak pomimo,ked som napr vesala na balkone pradlo,alebo tak....mala sa tam pekne vyhrala 😉

Ja som bola v stredu u dr.mame vseeeeeetko ,vseticko v poriadku,isla som odtial strasne vytesenaaaaaa 😵 😵 😵
pohlavie nevieme,lebo drobci mali diskosku sa vrteli ajaaajaaaj 😅
aj si na chvilku dali hlavky k sebe-no podarene ohromne 😵
dr.sa na chvilocku aj zazdalo,ze uz vidi ,ale napokon nie,ale nevadi strsne sa tesim,ze to mame vsetko OK aj vysledky aj sono aj vysetrenie.....no vsetko 😵 klop-klop-klop 😉 😉 😉
v pondelok idem na sono do nemocky -co sa chodi v 20tt,tak este tam sa mozno dozviem 😉
kocky Vam kedy asi tak povedali pohlavie?a trafili sa?

my sme dnes trosku stretkovali s babami od nas tak prikladam fotky,mozte kuk 😉
http://www.facebook.com/album.php?aid=2021221&i...
dobru nocku,papa