• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

6. novembra 2017 
mauzi, original Bratislavčanka :wink: Blavaci su tu len vsetci pristahovaní vychodniari :grinning: :sweat_smile: ten kto sa narodil v Bratislave si nikdy nepovie "Blavak" :sunglasses: my sme az do neviem kolkeho kolena vsetci z BA, tak ja som naozaj čistokrvná :grinning: aj MM je Bratislavčan, aj jeho rodicia sa tu narodili, len tusim stari rodicia boli niekde od Prievidze :wink:
ale z nasej strany tu stari, aj prastari, aj praprastari....rodicia zili, este ked to bol Prešporok :sweat_smile:

a odkial mam rozne vyrazy..no ani sama neviem, proste obcas sa nieco pochyti aj od cudzich, najme v skolke u nas, tam su baby z celeho SK, a aj my vela cestujeme, tak nachytam vsade nieco :grinning: :grinning: :grinning:

aj vyhodnarske ovladam :grinning: :grinning: :grinning:

moja naj kamoska bola dlllho zalubena do jedneho vychodnara, a ked ju nechal, tak to nevedela rozchodit :unamused: nezabrala ani damska jazda, kam s´me ju s kamoskou vzali, vobec nas nevnimala, co sme sa bavili, a uz ma stvala, lebo som sa jej pytala, ci chce caj a neodpovedala, tak som sa nas....la a pytam sa jej: "ta co moja, zrobim ti (čítaj ci )LIPTON?" :grinning: no a hned zareagovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a takto ja vyuzivam svoje multilingvisticke sklony :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka- hlavne ze to pouzivas pre dobru vec,ja som sice vyhodniarka jak vysita ,ale narecovo neviem a ani som nikdy nevedela- jasne ze s prizvukom to je horsie- zatahovanim sa nezaprieme.
2. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, ale ved to sa neda nezatahovat ked tam zijes, ja ked idem na stredne slovensko, tak mi vsetci hovoria, ci som z Bystrice a ked idem na vychod, tak zatahujem jak keby som tam zila odjakziva :grinning:

ale aspon sa zabavime tymi roznymi nareciami :sunglasses: keby sme vsetci hovorili spisovne a rovnako, bolo by to fádne :sweat_smile: :grinning:
2. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist zavarat visne v rume, ale sa mi nechceeeeee :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja tam nezijem :grinning: :grinning: :grinning: mnamky visne v rume- posli trochu aj mne
2. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, nezijes ale pochadzas odtial...mas to v krvi :grinning:

hotovo, zavarene :sunglasses:
posielam, chytaaaaaj :grinning:
2. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytaaam- fajne :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka a vies co to je BORSUK ked uz ovladas tolko nareci? :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Borsuk ci boršuk?
2. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem :grinning: :grinning: :grinning: a viete co su Garadiče? alebo co znamena pha pha phe? to je naozaj veta
2. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi...žeby JAZVEC? :sunglasses:
2. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ale sikovnica :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garadiče su schody dy dy dy ...... :grinning: ale tu vetu...no to mi povedz evi :grinning:
2. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete čo sú akujičky? :grinning:

...tak som hovorila rukavičkám, ked som mala rok :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je po goralsky---- blcha pcha blchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi MM povedal slovo ktoremu som ani ja nerozumela ,ze: bibula
A viete co je mote? - andrej tak volal lietadlo,metete?- doma sme a kopu dalsych vyrazov - mam vsetky napisane :wink:
2. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tesim, ked hanula zacne motat rozne slova...aj ja si to budem pisat :wink:

moj brasko, ked bol maly, tak komín volal dymín...šak sa z neho dymí :sweat_smile: :grinning:
2. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ta bibula - vie to niekto?
2. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevie...ani vygooglit sa to neda :unamused: nieco polske mi to vyhodilo :confused:
2. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripojím sa :slight_smile: naša Karinka volala dážďovku-plazenica,a dvojičky teraz tvoria rôzne vety,slová-nasmejeme sa,ak nezapíšem hneď,koľkokrát zabudnem :slight_smile:
2. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeezis, jak teraz citam o plazenici :grinning: tak ma napadlo, ze dnes jak sme isli doobeda s MM z nakupu a stali sme na prechode, tak vedla nas...normalne maly had :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky asi polmetrovy slepúch :sweat_smile: skoro som odpadla! :grinning:
2. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka- a vraj sikovnica a ty si googlis :grinning: :grinning: :grinning: vraj je to po staroluboviansky- karton
vranka- plazenica :grinning: :grinning: super,ale ma to logiku ved sa plazi.
2. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky a spinkať -nič :slight_smile: ,zdáte sa mi taká kopa humoru :wink:pipka- nebude to tými višňami v rume :grinning: ,ku mne nedoleteli,keď si hádzala eviske :slight_smile:
2. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dosli- ale uz zaberaju a zatvaraju sa mi ocka :slight_smile: tak babenky zatial dobru nocku :dizzy_face:
2. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa a dobrú noc :slight_smile:
2. júl 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vranka tak chytaaaaaaj :sunglasses: , mam dokpy len 4 pohare...tak musime poskromne :grinning:
to som len na gulicky kokosove na vianoce zavarala :wink:
2. júl 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz do postielky aj ja, tak dobruuuuu :dizzy_face:
2. júl 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
vy ste tu vcera este dobre posrandovali :grinning: ta plazenica je super, musim si zapamatat ... :grinning: :grinning:
pipka ty podvodnicka, ze vygooglit, ale vies sa aspon vynajst :wink:
3. júl 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok