Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
2. júl 2009

mauzi, original Bratislavčanka 😉 Blavaci su tu len vsetci pristahovaní vychodniari 😀 😅 ten kto sa narodil v Bratislave si nikdy nepovie "Blavak" 😎 my sme az do neviem kolkeho kolena vsetci z BA, tak ja som naozaj čistokrvná 😀 aj MM je Bratislavčan, aj jeho rodicia sa tu narodili, len tusim stari rodicia boli niekde od Prievidze 😉
ale z nasej strany tu stari, aj prastari, aj praprastari....rodicia zili, este ked to bol Prešporok 😅

a odkial mam rozne vyrazy..no ani sama neviem, proste obcas sa nieco pochyti aj od cudzich, najme v skolke u nas, tam su baby z celeho SK, a aj my vela cestujeme, tak nachytam vsade nieco 😀 😀 😀

aj vyhodnarske ovladam 😀 😀 😀

moja naj kamoska bola dlllho zalubena do jedneho vychodnara, a ked ju nechal, tak to nevedela rozchodit 😒 nezabrala ani damska jazda, kam s´me ju s kamoskou vzali, vobec nas nevnimala, co sme sa bavili, a uz ma stvala, lebo som sa jej pytala, ci chce caj a neodpovedala, tak som sa nas....la a pytam sa jej: "ta co moja, zrobim ti (čítaj ci )LIPTON?" 😀 no a hned zareagovala 😀 😀 😀 😀 😀

a takto ja vyuzivam svoje multilingvisticke sklony 😀 😀 😀

eviska83
2. júl 2009

pipka- hlavne ze to pouzivas pre dobru vec,ja som sice vyhodniarka jak vysita ,ale narecovo neviem a ani som nikdy nevedela- jasne ze s prizvukom to je horsie- zatahovanim sa nezaprieme.

pipka
2. júl 2009

evi, ale ved to sa neda nezatahovat ked tam zijes, ja ked idem na stredne slovensko, tak mi vsetci hovoria, ci som z Bystrice a ked idem na vychod, tak zatahujem jak keby som tam zila odjakziva 😀

ale aspon sa zabavime tymi roznymi nareciami 😎 keby sme vsetci hovorili spisovne a rovnako, bolo by to fádne 😅 😀

pipka
2. júl 2009

musim ist zavarat visne v rume, ale sa mi nechceeeeee 😅

eviska83
2. júl 2009

ale ja tam nezijem 😀 😀 😀 mnamky visne v rume- posli trochu aj mne

pipka
2. júl 2009

oki, nezijes ale pochadzas odtial...mas to v krvi 😀

hotovo, zavarene 😎
posielam, chytaaaaaj 😀

eviska83
2. júl 2009

chytaaam- fajne 😀 😀 😀

mauzos
2. júl 2009

pipka a vies co to je BORSUK ked uz ovladas tolko nareci? 😀 😀 😀

pipka
2. júl 2009

Borsuk ci boršuk?

eviska83
2. júl 2009

ja viem 😀 😀 😀 a viete co su Garadiče? alebo co znamena pha pha phe? to je naozaj veta

pipka
2. júl 2009

mauzi...žeby JAZVEC? 😎

eviska83
2. júl 2009

ty si ale sikovnica 😀 😀 😀

pipka
2. júl 2009

garadiče su schody dy dy dy ...... 😀 ale tu vetu...no to mi povedz evi 😀

pipka
2. júl 2009

a viete čo sú akujičky? 😀

...tak som hovorila rukavičkám, ked som mala rok 😀 😀 😀

eviska83
2. júl 2009

to je po goralsky---- blcha pcha blchu 😝

pipka
2. júl 2009

evi 😀 😀 😀 😀 😀

eviska83
2. júl 2009

teraz mi MM povedal slovo ktoremu som ani ja nerozumela ,ze: bibula
A viete co je mote? - andrej tak volal lietadlo,metete?- doma sme a kopu dalsych vyrazov - mam vsetky napisane 😉

pipka
2. júl 2009

ja sa tesim, ked hanula zacne motat rozne slova...aj ja si to budem pisat 😉

moj brasko, ked bol maly, tak komín volal dymín...šak sa z neho dymí 😅 😀

eviska83
2. júl 2009

a co ta bibula - vie to niekto?

pipka
2. júl 2009

nevie...ani vygooglit sa to neda 😒 nieco polske mi to vyhodilo 😕

vranka4
2. júl 2009

pripojím sa 🙂 naša Karinka volala dážďovku-plazenica,a dvojičky teraz tvoria rôzne vety,slová-nasmejeme sa,ak nezapíšem hneď,koľkokrát zabudnem 🙂

pipka
2. júl 2009

jeeezis, jak teraz citam o plazenici 😀 tak ma napadlo, ze dnes jak sme isli doobeda s MM z nakupu a stali sme na prechode, tak vedla nas...normalne maly had 😨 😝 taky asi polmetrovy slepúch 😅 skoro som odpadla! 😀

eviska83
2. júl 2009

pipka- a vraj sikovnica a ty si googlis 😀 😀 😀 vraj je to po staroluboviansky- karton
vranka- plazenica 😀 😀 super,ale ma to logiku ved sa plazi.

vranka4
2. júl 2009

Babenky a spinkať -nič 🙂 ,zdáte sa mi taká kopa humoru 😉pipka- nebude to tými višňami v rume 😀 ,ku mne nedoleteli,keď si hádzala eviske 🙂

eviska83
2. júl 2009

mne dosli- ale uz zaberaju a zatvaraju sa mi ocka 🙂 tak babenky zatial dobru nocku 😵

vranka4
2. júl 2009

majte sa a dobrú noc 🙂

pipka
2. júl 2009

vranka tak chytaaaaaaj 😎 , mam dokpy len 4 pohare...tak musime poskromne 😀
to som len na gulicky kokosove na vianoce zavarala 😉

pipka
2. júl 2009

idem uz do postielky aj ja, tak dobruuuuu 😵

mauzos
3. júl 2009

ahojte baby 🙂
vy ste tu vcera este dobre posrandovali 😀 ta plazenica je super, musim si zapamatat ... 😀 😀
pipka ty podvodnicka, ze vygooglit, ale vies sa aspon vynajst 😉