Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
12. júl 2009

vidim, ze som vam chybala 😀 nemal kto pisat 😅
no uz sme domka, ale len na par dni, a kedze ma byt tropicky tyzden, tak sup sup operiem, v utorok mam kadernicku a v stredu rano opat vyrazame k babke kupat sa do bazenikaaaaaa 😎 😎 😎

taella
12. júl 2009

vitaj doma 😉

pipka
12. júl 2009

dakujem taelli 😉

drobizg poslucha?

eviska83
12. júl 2009

Ahoooj pipka,
veru chybala si -sme sa valali na druhej strane ☹ ☹

taella
12. júl 2009

no teraz sú najlepší - spia 😀

ako bolo?

mauzos
12. júl 2009

pipka! uz som ta isla reklamovat kde si ... normalne to tu zdochyna, ked tu s Martinou nie ste 😠

Evi pobalene?

eviska83
12. júl 2009

mauzi- si sa zblaznila?ja zatial len triedim 😀
AAAAA museli to tu zachranovat maminy,tehulky nestihaju 😀

mauzos
12. júl 2009

jasne tehulky sa este flakaju, kym mozu 😀 😀 potom nastane kruta realita 😝

uz nejak dlho triedis ... tolko toho mate?

eviska83
12. júl 2009

miliony veci- a ja rada triedim a sortujem 😀 MM je z toho na nervy 😉
a uz sme si povedali ze nic nekupujeme a zasa dnes v tescu MM padol do ocI el.gril- vraj healthy- no nekup to (bol v akcii),a dostala som dalsiu orchideu za 4£(4.60€)- za pol ceny

mauzos
12. júl 2009

tak mna take nebavi. Teraz ked mam vyradovat malych oblecko, tak sa do toho musim par dni nutit 😀

a ta prva orchidea zije? mne momentalne kvitnu 5 😉

mauzos
12. júl 2009

pipka nestihla som ti odpisat na face a uz si off 😠

pipka
12. júl 2009

nie som off, len som odisla z FB na konika 😀

pipka
12. júl 2009

mali sme sa vyyyborne, ako vzdy u babky a dedka 😀 😀 a mali by sme sa este lepsie, keby nebola zima a neprsalo 😠 😅 ale tento tyzden to ma byt lepsie, tak poperiem, pozehlim a padame zaseeee 😎

pipka
12. júl 2009

no haloooo, uz spite 😕

...tak idem teda aj ja, dobruuuuuuuu 😅 🙂

mauzos
12. júl 2009

ja nespiiiim. Bola som vesat pradlo na balkone, po tme 😀
uz som ti odpisala a medzi tym si uz zase off. To si nevies otvorit dve okna? stale zatvaras a otvaras? 😲

eviska83
12. júl 2009

ani ja este nespim,momentalne sortirujeme s MM fotky v PC

mauzos
13. júl 2009

evi hned som isla mrknut album, ci si nejake nepridala, ale samozrejme nist ☹

eviska83
13. júl 2009

mauzi- tych fotiek mame miliony- a strasny bordel v nich -tak to potrva tak 3 dni 😀 😀 ale potom pridam -slubujem

eviska83
13. júl 2009

Musim skoro nieco napisat aby sme sa nepresunuli na druhu stranu- uz to hroziiiiii ☹

pipka
13. júl 2009

haloooooo 😎

pipka
13. júl 2009

mauzi, ja si zasadne neotvaram naraz dve a viac okien, lebo to uz hranici so zavislostou 😅 😀 😀 a aj prievan by som mohla chytit 😀 😀 😀 mna ten facebook az tak nechyta..konik je konik 😵 ja tam vzdy len nakuknem, pripadne odpisem a odchadzam...a tu som fuuurt 😅 pokial teda mam cas, samozrejme 😅

ale teraz som viac vonku , alebo u nasich, alebo zavaram, varim dzemy, gulam marhulove gulky a mrazim... 😝 a uz nevlaaadzem 😝 😝 😝 😅

chruminka
14. júl 2009

jasne ze sa flakame este kym mozeme 😀 ,ale dnes je vonku na zdochnutie ...som vybehla len na maly nakup a myslela som,ze ani domov nepridem,vsak sa tam vonku ani dychat neda
inac aj ja rada tiedim a robim poriadky,len odkedy som tehu tak ma absolutne nic nebavi,teraz by cas aj bol ale nie je chut a nalada 😖

eviska83
14. júl 2009

par novych fotiekhttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
mauzi - ja na facebook idem tak raz za tyzden,ale ked uz budem mat viac casu,spravim albumiky 🙂

sonia29
14. júl 2009

caute baby 🙂 , hlasim sa uz z domu, od piatka mam domaci "veget" (podľa môjho drahého 😒 🙄 😠 ), no mám pocit že doma viac makám jak v robote 😅
aj ja mám chrumi za sebou uzv ale normálny, a krpci sa otočili beťári hore hlavou ☹ 😠 sakra už som sa tak tešila, že to bude normálny pôrod 😒 ale čo už narobím ..

pipka
14. júl 2009

haloooo, cafte 😎

konecne som tu, dnes som ušúlala asi 75 marhulovych guliek 😝 unavena som jak kon 🙄 😅 ale ked sa ma zima opyta, co som robila v lete...tak otvorim mrazak 😀 😀 😀

pipka
14. júl 2009

evi, kraasni su 😉 a tie ritky na konci... 😀 😀 😀

pipka
14. júl 2009
katka.ott
15. júl 2009

ahojte

ja budem dnes za najhorsiu matku - babatam idu dnes prepichovat uska 😢 bojim-bojim

mauzos
15. júl 2009

ahojte 🙂

Evi no konecne vudum tvoje buchticky, su zlatunki. A ta fotka, ze vegetak nema chyba 😉 samozrejme aj ritky na konci 😀

Pipi Hanulka ako vzdy rozkosna 🙂 Ja mam zase stale az vela okien pootvaranych a potom to raz za tyzden sortujem a zatvaram. Minule mi tu kamos napocital 25 okien😲 Ja mam aj kona pootvaranych viac okine, aby som nemusela preklikavat medzi temami 😝

katka uz ste doma? Drzim palce na prepichovanie, neboj zajtra nebudu o nicom vediet 🙂 Ja som niekedy nastrelovala nausnicky, aj ja mam 5 dierok a nie je to nic hrozne.

My sme vcera boli na usg klbikov a vsetko super, sledovanie ukoncene ... vraj uz nemusime tak poctivo balit. Balila som asi tyzden, ked nas pustli z porodnice 😀 😀

katka.ott
15. júl 2009

mauzi, este stale som u rodicov, ale mali sme zabezpecenu jednu zdr.sestru. no ta moze az v piatok - akosi sa jej zmenil program. takze najhnusnejsia matka budem az v piatok ☹

ja este balim na siroko, ale vcera sme sa boli kupat (ja, male "spali" v kociku) tak som tie plienky nedavala. hnusne teplo bolo a dnes este hnusnejsie, tak som nechcela riskovat zapareniny 😀