Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
4. sep 2009

ahojte vospolok 😎 .
kooooooooooooooonecne mam trocha casu precitat, co ste za poslednu dobu popisali 😵

noeve maminy cakatelky - vitajte, nove cerstve maminy - gratulujem a necerstve maminy - pekne nam rastu tie babata 😉

moje maju uz Danieli 69/6955 a Terezi 69/7200. zajtra im idem dat 1x zemiacik a mäsko, tak som zvedava.

k ohradkam: ja mam 1 prenosnu postielku a tu mam zatial v obyvacke (na nej kolotoc, hrazdicka, kopa hraciek a dieta), vedla nej mam penove puzzle, na nom 2 deky a hrazdicku a pod nou dieta. ale chystam sa zaobstarat velku ohradku 😅

pipka
4. sep 2009

kati ajoooj, krasne vahy. 😉

my sa posledne dni trapime, lezu jej stolicky, nespinka, nepapa...hroooza 🙄 v noci sa aj 5x zobudi s takym revom, ze ja az vyskocim z toho soku a najprv sa spamatavam, ze kde som 🙄 😅 a nepomaha ani natierat ☹

katka.ott
4. sep 2009

pipka, nezavidim ☹ . akurat dnes som hovorila svokre ze nozky si uy objavili, zaspavaju na boku a pomaly nas cakaju zuby.... keby to preslo len tak, ze objavim zubky nahodou 😅 , ze uz ich maju....

bobicek5
4. sep 2009

deny, ale ja som bola dost tlstoska uz predtym. Pri PCO je nadvaha dost casta a naviac ta stimulacia liekmi... No ale snad to pri malych schudnem.

bobicek5
4. sep 2009

katka, mne moj maly objavil zaspavanie na bodu uz pred 2 dnami 🙂 a neurologicka nas strasila... 😝

vranka4
4. sep 2009

ahojte 🙂 ,ja som pribrala 18 kg pri dvojkách,13kg som nechala v pôrodnici,ostatné visia na mne stále 😀 😀 ,ale ľúbim sladkosti a popcorn po nociach 😝 😝 ...pri starš.babách som pribrala 22kg a 18kg,takže s 18kg pri dvojkách som bola spokojná,nijako som sa v jedle nikdy neobmedzovala,čo mi chutilo,to som zjedla,nevoľnosti sa mi vyhli vééľkým oblúkom pri všetkých tehu🙂,neriešila som vtedy hmotnosť,hlavne ,aby detičky ,aj mamičky boli v pohode 🙂 ,nebojte sa ,po narodení drobcov budete mať pohybu dosť 🙂
Katka,krásne princezny, majú pekné hmotnosti 🙂
Zofa,kojíš ich,či sú na UM?nemajú nejaké tráviace ťažkosti,keď nepriberajú? 😒

vranka4
4. sep 2009

pipka,Hanulke nech tie zubáčiky vylezú 😀 😀 ,nech ju netrápia 😒

pipka
4. sep 2009

vranka dakujem...uz nech su vonku 😒

kati, prve vysli tak, ze sme ani nevedeli 😉 ...len tie stolicky nestastne ju trapia 🙄

katka.ott
4. sep 2009

bobi, s cim vas strasila?

ja som pribrala 13kg a teraz som -3kg ako pred tehu. vsetko mi je velke a v obehu mam vsetky zatvaracie spendliky... ja chcem pribraaaat 😲

vranka4
4. sep 2009

stoličky vedia poriadne deti potrápiť 😒 ,najlepšie by bolo,keby vyšli všetky 😀 naraz a bezbolestne

vranka4
4. sep 2009

katka,podarujem ti zo 5kg 😀 😀

pipka
4. sep 2009

joooj to by bolo vranka 😎

ja by som darovala aj 10 kg, ma niekto zaujem? 😕 😀

deny32
4. sep 2009

mne netreba, tiez mam naviac 😀 😀 😀 teraz mi malicke cucaju zasoby, co som im predtym pripravila 🙂

katka.ott
4. sep 2009

pipi, jaaaaaaaaaa, ale max 5 😀 , pripadne zoberiem aj od vranky ponuknute, ale to sa uz musite dohnot s MM. budem potreboat novu garderobu 😀

deny32
4. sep 2009

Ak chcete schudnut, skuste skombinovat delenu stravu a dietu podla krvnych skupin... na manzela to neskutocne zabralo, dal dole 20 kg, a nepribral ich uz 3 roky 🙂 Ja som dala 10, ale podarilo sa mi nieco nabrat spät 😠

katka.ott
4. sep 2009

pisem ako nejaky hotentot 😎 - to vidno, ze som davno nic nepisala 😅

idem do hajam, lebo ked si moje male zmyslia, ze budicek o pol 6 a potom mama nespi a hraj sa s nami, budem zas vypluta ako rezanka

...bdu noc 😵

eviska83
4. sep 2009

ja dam kludne aj 20kg- kto chce? 🙂
pipka- chudatko hanulka- tak prajem nech uz su vonku 😵 😵
My sme teda aj pri prvych dvoch pri Adamovi vedeli ze mu idu- ved kusal a slintal ja bernardyn.
Katka-ahoooooj- no ze sa aj ukazes- pekne Ti priberaju- 🙂 🙂 ty ides davat hned zeleninku s maskom?,alebo uz mate zeleninku za sebou? My sme uspesne zvladli 4dni- mrkvicku,4 dni zemiak(ten ich chutil viac) a zajtra idem na brokolicu-tak som zvedava 🙂
vranka- to o tom pohybe som si myslela aj ja- a hooo.... 😠 😠 😠
Zofa- aj ja som na 90dnovke- za 3tyzdne koncim a pokracujem v tej druhej knihe.Ono to zo zaciatku aj zo mna krasne liezlo ale teraz akosi nic ☹ a baby viete na co som sa dala????? poculi ste uz nieco o ZUMBE ? je to super - 20min,tancovania a som mokra jak mys a este ma to aj bavi 😝 😝 😝 😝

katka.ott
4. sep 2009

evi, a to nemam? ja neviem. recept, co nam dala dr je pisane ze povarime hodinu a 1/4 masko-telacie, kuracie alebo morcacie so zeleninou-zemiak, mrkva, kalerab.
tak teraz som na pochybach. AKO TO VLASTNE BYT? 😕
zajtra tu nakuknem a precitam, co ste popisali

dobru noc 🙂

deny32
4. sep 2009

Evi, ono je to stale tak, ze na zaciatku to ide dole rzchlejsie a potom to stagnuje... hlavne vydrz... je super, ze to kombinujes s pohybom, to by Ta mohlo znova nastartovat... 🙂

pipka
4. sep 2009

kati dohoda...tak tebe 5 😉 a dalsich 5 kto chceeeee? 😕 😀 😀

eviska83
4. sep 2009

no pipka co si robis naroky na katku- ja sa potrebujem zbavit viac 😉takze ......
katka- skus mrknut tuto- http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=450901
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=590066
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=21172
http://www.kojeni.net/prikrmy.php
Ono aj tu su niekedy dobre mixaze ,ze je uz tiez poriadne neviem co je a co nieje spravne 😒 A dnes som zasa kdesi citala ,ze dokonca teraz maso nedoporucuju do 1 roka 😲 - neviem - ja ale pojdem asi takto 2-3 tyzd.zeleninka,2-3 t ovocie(najprv dusene) a potom prejdeme na masko.
Deny- ja som s tym aj pocitala tak niesom sklamana- len predtym som cvicila 2xtsipeky a to sa do toho musim nutit,ale tancovanie ma proste bavi 😀 😀

deny32
4. sep 2009

Evi, hlavne cvic to, co Ta bavi, vydrzi Ti to dlhsie 🙂 tanec je super.... ja som bola zvyknuta cvicit, ale teraz nemozem.. zatial... ale chodime na skoro hodinove prechadzky min. 3x tyzdenne, je to super.
Ozaj, mne velmi zaberal steper a mozes popritom aj nieco citat, pozerat telku a tak.. 😀

zofa
4. sep 2009

Ja som nekojila, mlieko mi akosi zabudlo prist 😀 😠 😠 😠
Nasim babulam teda mrkva nechuti. Skusila som zemiak s mrkvou a vybodli sa mi na to. Zavreli pusinu a ani za svet ju otvorit 😕 Ale brokolica, karfiol, sladky zemiak, butternut squash im smakuje a o ovoci ani nehovorim. Len im nechcem davat vela ovocia, lebo sa bojim, ze mi nebudu papat zeleninu. Zajtra chcem skusit avokado, tak som zvedava. Ja som rozmyslala, ze im zacnem davat maso okolo 10mesiaca. Kedy sa mozu zacat davat jogurty?
Jaaj zabudla som, nemaju ziadne traviace tazkosti, konecne (klop, klop). Ja uz som zufala ked ich mam ist vazit, lebo stale na mna somru, ze nepriberaju ale co mam robit? Papat papaju, mliecko piju (UM), tak ja uz neviem.
Ja som na diete len prvy mesiac, tak som zvedava kolko sa mi podari schudnut 😒
Dobru noc kocky.

eviska83
5. sep 2009

deny- aj steper vyuzivam-aj mne to vyhovuje - citat by som pri tom asi nemohla ale telku pozeram -a je to fajn 🙂
zofa- jogurty od 8-9mes.-bílý jogurt (bez konzervačních látek, barviv a dalších „éček“, s živou jogurtovou kulturou) – např. Holandia.

bobicek5
5. sep 2009

Katka, vystrasili ma tvrdenim, ze mali mali v tehotenstve malo kyslika a ze to moze mat nasledky. O mesiac mame dalsie vysetrenie, ale mali sa mi javia byt motoricky uplne normalni.

eviska83
5. sep 2009

bobicek- a to ta strasila pretoze nespali na boku????? 😲 😲 Nas Adam doteraz spava na chrbte- len obcas sa prevali na bok a zaspi tak ale v noci sa zasa otoci na chrbat.tak teraz neviem- 😒

minkak
5. sep 2009

Ahojte kocky 🙂

Katrin no super-kraaaasne miery a aj ten tlak-paradicka-len tak dalej 🙂

Sonia-no teeeeda-tak uz sa Ti to blizi-budeme na Teba mysliet,drzkaj sa!!!!!Krasne vahy mate 🙂

Chrumi,len pekne oddychuj-kolko sa len da 😉
doublemamca-teeeeeda to su sny 😖 to Ti teda nezavidim 😒 ale nebojkaj vsetko bude dobre 😉

Gajana vitaj medzi nami 🙂 Gratulkooooo 🙂

Bobicek no kraaasa to si teda pekne rychlo schudla-ja som pribrala zatial teda 13kg-pri malej 17kg.
Tak uvidime....

Pipka drzkajte sa tie stolicky occccch.... 😒

Eviska ja so pocula o tej Zumbe aj nejake videa som pozerala 🙂 hned by som sa na to dala 🙂 paradne to vyzera-ja si tak nejako trsam stale-teraz ma to taaaak taha 😅 no ale musim vydrzat 😀

Katka my sme papakali tak ako pise Eviska-my sme kazdy 3 den pridavali nieco nove 😉 tiez 3dni mrkvicka,potom som k tomu pridavala dalsie 3 dni zemiacik a tak dalej....nie hned vsetko naraz-ak by sa Toi vyhadzali-nevedeli by si z coho-ovocie som potom zacala nejako po mesiaci aby si zvykla najskor na zeleninku a nezachutilo jej sladke 😉
Masko uz som si celkom presne neni ista ,ale myslim,ze 7alebo 8 mesiac sme zacali davat 😉
A tak nejako aj piskotiky-rozteky....
A tusim okolo toho 10 mesiaca jogurtiky a na veceru uz aj kasicky 😉
Juuuuj vsak sa mi to uz pletie-ktory mesiac co.... 😀 budem to musiet vsetko znovu nastudovat 😀

Pekny vikendik Vam prajem 🙂

minkak
5. sep 2009

Jaaaaaj vsak som zabudla 😀 chcela som sa pochvalit,ze uz mame postielky na mieste 😵
trosku som to zle zmerala 😀 chybal nam jeden centimetrik 😀 betarisko 😀
tak sme prehodili moju toaletku a moj nocny stolik sme dali medzi postielky tak tam vznikla taka ulicka medzi postielkami aj s nocnou lampickou 😵
hlavne,ze sa zmestilo 🙂
len do postele nasej budeme preskakovat od zadneho cela,ale to je pohodaaaaa-hlavne,ze ich budem mat pri sebe 😵

katka.ott
5. sep 2009

ahojte, takže sme to ako-tak zvládli. malé dostali zemiačik, 2 kávové lyžičky, zajtra 4 🙂 . Danieli sa veľmi páčilo, no Terezi ofrflala a vyplúvala. a vraj dvojičky 😠 😎 😀
zdokumentované a zaznamenané tu 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

deny32
5. sep 2009

Minkak, super ze Ti to nakoniec voslo, vynasla si sa 🙂 aj jeden centrimeter je niekedy strasne vela...

Katka, krasne fotecky... 🙂 uz su to velke kocky 🙂