Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

loginka
14. sep 2009

baby, boli ste na 3D?, v ktorom tyzdni je najlepsie ist?

mauzos
14. sep 2009

logi ja som bola, pri dvojkach je najlepsie ist okolo 20 tt, je to fakt nezabudnutelny zazitok 😉

loginka
14. sep 2009

mauzi, vtedy idem na morfoligcky, myslis, ze v 22-23 uz bude neskoro?

mauzos
14. sep 2009

ja som bola tyzden po morfologickom tusim v 21 tt. Ved si tam zavolaj a opytaj sa. Robia to na jednom mieste?

julietka
14. sep 2009

ahojki 🙂
logi ja som si volala minuly tyzden do gynfivu, lebo tam ma moja doki posiela na morfo UTZ a povedali ze robia morfologicky spolu s 3D a mam prist medzi 21tt a 23tt takze urcite nebude neskoro pretoze to takto bezne robia, to preto aby sme nemusela ist dvakrat, najskor na morfo a potom na 3D

loginka
14. sep 2009

mne budu robit morfologicky v Prosanuse, kam chodim, ale na 3D chcem ist niekde inde (kvoli dr. - nie je mi sympaticky, blby dovod, ale chcem, aby to bolo super)
do GynFiv sa mi tiez moc nechce ale rozmyslam nad Hlohovcom, len na kedy...

julietka
14. sep 2009

logi ale ty si priamo z Ba? a na 3D chcete ist preco do Hlohovca? je tam nejake speci pracovisko?

mauzos
14. sep 2009

logi ved si tam zavolaj, oni vedia na kedy je najlepsie objednat 😉

mirinda10
14. sep 2009

ja viem, ze morfologicky sa robi 20tt a to mi povedali v Brne aj moj obvodny gyndos to hovoril ale logi zavolaj tam a uvidis inak na morfologickom utz urcite maju 3D
no tod ja este neviem kde pojdem na morfologicky este v 16tt pojdem na utz do Brna ale asi v 20tt uz musim nieco najst aj tu ak nie tak Brno

co stoji u nas morfologicky alebo to ide cez poistovnu?

inak aj ja mam zvysene HCG, PAPP mam ok ale asi HCG moze byt zvysene po IVF a aj ICSI ma na to vplyv citala som to v anlickom clanku na nete ale asi aj triple testy nebudu bohvieco no ved uvidime, preto idem na kontrolny utz v 16tt aj ked v 12tt nemame ziadne morfologicke anomalie

loginka
14. sep 2009

mirinda, ja nebudem platit nic, lebo to bude u mojej dr v Prosanuse, kde chodim, ale na 3D chcem ist inde, lebo to robi iny lekar a to sa samozrejme uz plati

juliet, ja som z BA, ale citala som pozitivne referencie na Hlohovec, aj cena je lepsia

loginka
14. sep 2009

no uz som sa objednala, idem 15.okt. a to budem koncit 21 tt, cize 10 dni po morfologickom
a plati sa tam 40 EUR

mirinda10
14. sep 2009

ja som citala tiez o tom Hlohovci, ze je tam super
inak treba skusat ja tiez chodim k inde ako k mojmu objednemu v Probiose viac oci viac nazorov a to je dobre nie

inak citala som maminy ako uspavate drobcov no mame sa s muzikom na co tesit, ta kniha sa da kupit ja som si objednala knihu o dvojickach a uz cakam 3 tyzdne a nic tak dufam, ze do porodu hadam k nam pride aby som bola pripravena

pozeram, ze juli aj logi budu mozno aj spolu rodit ked ste v jednom tyzdni uz len vybrat spolocnu nemocku 😀 a ja tam niekde uz budem lezat bez pohnutia aby sa drobci drzali co najdhsie 😉 tak nam bude veselo

loginka
14. sep 2009

veru, musime sa dohodnut 🙂
ja ale este vobec, vobec netusim kde...aky je vlastne vyber - kramare, antolska a ruzinov?

mirinda10
14. sep 2009

no to je dolezite co hladas ak chces mat super starostlivost o drobcov tak bud Kramare alebo Antolska nakolko tam maju velmi dobre oddelenia pre nedonosene deti tak uvidis ako dlho to 3v1 vydrzite ja som sa uz rozhodla pre Kramare

loginka
14. sep 2009

no to su aj moje moznosti 🙂
ta starostlivost a odbornici su pre mna najdolezitejsi, samozrejme aj friendly prostretredie

doublemamca
14. sep 2009

ahojte holky,tak mame za sebou dalsi UTZ a poradnu...krpci maju 2186g a 2030g...Samko je teda trosku mensi ako Timejka,ale podla dr. je to uplne normalne u dvojiciek, vraj na to vsetko je ten rozdiel minimalny a to je super. Tak som trosku spokojnejsia.
Inak neviete nahodou ake su hranicne hodnoty pre prietoky?...my mame 0,7 a 0,55-absolutne neviem,ci je to ok..ale dr. nic nehvorila,tak hadam hej...
mno ale krpci stale lezia na priecku, takze takmer 100percent budeme mat sekciu 🙂 nevadi,aspon to bude rychlejsie za nami 🙂

loginka
14. sep 2009

super, super, len tak dalej, a na kedy ti budu planovat sekciu?

doublemamca
14. sep 2009

to este vobec netusim loginka...ale myslim,ze uz buduci tyzden na poradni to so mnou zacnu riesit...zatial nikto nic nespomenul.
a ty este nevies pohlavie babatiek?

loginka
14. sep 2009

este nie, dufam ze na morfologickom, prip. 3D sa dozviem, uz som velmi zvedava 😉

bobicek5
14. sep 2009

loginka, Brno je najlacnejsie, my sme boli tam a boli sme velmi spokojni. Mame krasne video a doktorka sa s nami vyslovene "vyhrala", pretoze Kubko spal a nechcel sa predvadzat. Takze ho budila dovtedy, kym sa jej nieco nepodarilo natocit. Boli sme tam snad aj hodinu, stalo to za to. A este aj krasny vylet do CZ sme si spravili. A boli sme myslim v 20 tt.

dracik1
14. sep 2009

loginka, morfo UTZ sa robi myslim aj preto tak skoro, ak by sa nahodou odhalili nejake skryte vady, aby mohla byt pripadna interupcia, ktora sa robi do 25tt

doublemamca, ak prietoky nespominal su Ok, ak by neboli, urcite by si ta nehali v nemocke a s vahami si nerob take starosti, zalezi hlavne od vyzretosti baba, aj babo s mensou porodnou hmotnostou moze byt zrele a babo s vacsou porodnou hmotnostou nezrele....akurat ak budu chudunke, zostanete dlhsie v nemocke, z nemocky pustaju tusim, ak ma babo 2 kila 🙂 , ale ak vydrzis este ten tyzden, vsetko bude uplne super

mirinda, s tym uspavanim je to strasne tazke, ja som bola skalopevne presvedcena, ze mna ziadny plac nezlomi a predsa, na nas bohuzial metoda z knizky: Kazde dieta vie spat neplatila ani po urputnom 2 tyzdnovom boji, ziadny ritual, skratka nic....dnes je to uz lepsie, ale aj tak chodim stale s chlapcami spat, zaspavaju pekne vo svojich postielkach a potme, ale musim tam byt, inak beda 😀

dracik1
14. sep 2009

bobicek, mas strasne zlatych chalanov 🙂

katka.ott
14. sep 2009

ahojte,
cherry - aj ja som od RV, ale moja mamka to asi nebola, max. krstna 😉

co sa tyka 3D UTZ - aj my sme boli v Brne v Heliose a bolo uuuuuuuuuuuplne super. tiez sme tam stravili asi hodinu a tak ako u bobi, aj nasa jedna spala, tak ju tam "znasilnovala " - zobudzala. mame 3 fotky, dvd a tusim, ze sme urobili aj vianocny nakup, kde mi MM kupil kabelu 😎 😀

loginka
15. sep 2009

ahojte 🙂
baby nemali ste taky problem? mne uz asi 3 den dost opuchaju ruky, mam ich ako po ustipnuti

cherry01
15. sep 2009

katka.ott tuším spomínala nejakú dobšinú..alebo revúcu..uz nepamätám

cherry01
15. sep 2009

loginka, mne opuchali sem-tam..

eviska83
15. sep 2009

ahojte- tak my uz mame oficialne doklady na vycestovanie 🙂 🙂 za tyzden letime domov- uz sa neviem dockat- ved sme doma neboji 9 mes. 😖 😖 😖
loginka- aj mne opuchali ruky ale v pokrocilejsom stadiu- okolo 32tt- a napodiv nohy mi straaaasne opuchli po porode- mala som ich jak spekaciky- 😒

jandura
15. sep 2009

ahojte baby,ja som tu davno nebola,ale uz to mame za sebou,4.9.mi robili sekciu a mame dve krasne dcery viktoria2330,Natalia2780,len teraz mam zo vsetkeho taky chaos kym si najdeme nejaky rezim.ako dlho vam to trvalo?Pooradte mi este je manzel s nama doma tak mi pomaha aj deti,ale bojim sa ked pojde do roboty ako to budem zvladat.

minkak
15. sep 2009

Jandura GRATULKO!!!!!!!!! 😵 😵 😵
No super vahy kraaaasne-to si bola v ktorom tt?
Tak prajem vela,vela zdravicka a vela mliecka 😵
dufam,ze das coskoro fotecky 😵
a uz ste aj domka-no parada-ako to vsetko bolo?popis trosku viac ,ked budes mat cas 😉

eviska83
15. sep 2009

Velke gratulacie 😀 😀 😀 😀 😀 - super
Prajem aj ja zdravie a mliecko 🙂 🙂
A neboj- da sa to zvladnut- aj MM bol s nami prve 2 tyzdne a desila som sa toho ked pojde do prace- ale fakt to nebolo nic hrozne.Ono ked musis tak musis 😉 😉
Ved ty si uz skusena mamina- poradis si.
Teraz citam ze si okres Poprad- si priamo z Popradu?