Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

julietka
28. okt 2009

ell, na mne to zacalo byt vidiet az teraz v 6.mesiaci 😉 aj to nie vzdy, zalezi na tom co mam oblecene..

scarlette
28. okt 2009

loginka ja odsavam a potom papaju z flase na prsnik sa mi dlho nechytali a po dvoch mesiacoch papania y flase im to uy moc nejde...
julietka nie nepoznam ho osobne, ale bolo to este v case ked tam pracovala moja mamina ...
inak loginka je dost neprakticke vzberat deti y autosedackz a davat ich do kociara a ked ides od lekara tak opacne...mz ideme kvoli tomu kupovat adaptery na autosedacky na kocik, ak niekedy pojdem k lekarovi sama ...

julietka
28. okt 2009

scarletka ale to je super ze nemusis dokrmovat a mas vlastne mliecko, ved to je velky uspech a este pri dvojkach 🙂

julietka
28. okt 2009

logi ved nemusis vyberat z autosedacky mimca malokde vojdes s kocikom, prenesiete ich v autosedacke, ci 😕
a uz mate kupeny kocik?

loginka
28. okt 2009

juliet, aj to je moznost, jasne, len ci ich uvladzem ked by som bola sama 😕 tie autosedacky co su ku kociaru su dost drahe, tak neviem, tak som to chcela riesit ...
nemame este kupeny kocik

scarlett, tak odsavas, aspon ze mas este mliecko ale je to asi drina, ci?

scarlette
28. okt 2009

baby mlieka mam zatial dost, ale ked sama krmim deti tak mi to s odgrgavanim trva cca hodinku a potom este pol hodinu odsavam a to papaju kayde 3hodinky tak vela casu mi neostava ale som stastna ye nemsuim dokrmovat

loginka skus pozriet ine autosedackz ako original od vyrobcu kociara, vacsinou uvadyaju s akymi znackami su kompatibilne 🙂 my sme kupili romer baby safe plus z nemecka a sedia aj na kociar aj ked sa k nemu daju kupit aj original od vyrobcu

ell
28. okt 2009

Julietka, tak to mas super! 😉 tiez by som rada vydrzala co najdlhie v terajsich rozmeroch 😀 😀 😀 ale mam pocit ze minimalne v pase sa rozsirujem lebo uzke rifle nezapnem, resp nechcem sa do nich ani cpat 😀 😝

julietka
28. okt 2009

ell na mne to sice vidiet nebolo, ale uz na zaciatku som si musela kupit letne tehu gate, lebo ja som zasa nosila vsetko vypasovane a tym padom mi to bolo uzke, lebo na zaciatku som bola strasne nafuknuta asi z tych tehu hormonov 🙂

katrinb
28. okt 2009

ell - ja som tiez hned na zaciatku bola akasi nafuknuta, tak ako pisala julietka. A cca v 2,5 mesaici soj si kupila uz prve nohavice a su mi dobre doteraz...co je super podla mna.... Takze si nic z toho nerob, ze si v pase sirsia...ja som bola tiez hned od zaciatku. Ja som to na sebe videla hned...ostatni az neskor...ze som tehu

ell
28. okt 2009

Tak mozno aj ja kupim nejake tehu gate a hadam s nimi vydrzim 🙂 🙂 🙂 dakujem za rady, to je super ze sa mam koho opytat 😎

deny32
28. okt 2009

Minkak, nadherne dievcatka, vsetky tri... a ste krasna rodinka 😀 perfektne to zvladas, si sikulka.

Ell, mne na zaciatku brusko trocha nabehlo, ale bolo to tiez skor z hormonov a hlavne zo stimuliek vajecnikov.. kazdy mal priemer cca 8cm ☹ potom par mesiacov sa nic nedialo, az teraz posledne tyzdne. Teraz uz vyzeram ako tehulka, nie ako prejedena a nafuknuta 🙂

Julietka, aj my sme si vybrali Easy Walkera... 😀 😀 😀 tiez sme vyberali medzi army a striebornou, manzel ma prehovoril na striebornu. Tiez sme si objednali aj autosedacky, na tie nam dali zlavu 10% a adaptery... Pre nas bola moznost prikliknut autosedacku jedna z najdolezitejsich. Mne je velmi luto vyberat hlavne male deticky zo sedaciek do vaniciek, hlavne ked buu vacsinu casu v aute spinkat... nerada by som ich budila. A presne ako si pisala, tak k lekarovi a aj hocikam inam je to ovela pohodlnejsie, ako ich prekladat. Nie velmi suhlasim s nazorom o tom, ze su tam nejako skrcene a je to pre ne neprirodzene.. prave tie maxi cosi maju aj podlozku pod chrbatik pre tie najmensie.. a ked to tak beries, cely ich vyvoj je v skrcenej polohe a nie vo vystretej... na druhej strane nechcem tvrdit, ze je to nahrada za vanicku, resp, postielku... to urcite nie. Taktiez tato znacka mala najlepsie vysledky vo svojej triede na crash testoch a pre par korun to nebudem riskovat. Ved ich tak ci tak predam, ked babulky podrastu 🙂

Loginka, tiez som si myslela, ze vanicka a taska je skoro to iste.. na vystrave ma presvedcili o tom, ze ani velmi nie. Vanicka je ovela pevnejsia, nielen po stranach, ale aj pod chbratikom. Taktiez ma na dne male nozicky, takze sa nemusis polozit ju pri prenose na zem... tasku ked polozis, tyak ju zaspinis.. napr. vo vytahu... pre mna boli podstatne tieto veci, ale kazdy ma ine potreby a nazory 😉

deny32
28. okt 2009

Julietka, o ktorej ste tam boli? Nevideli sme sa? 🙂

mauzos
28. okt 2009

no tak pani majitelka predajne asi nevie co predava 😀 ako vypodlozit vanicku, aby nebalansovala? 😲 nic take sme nikdy nerobili a nic nebalansovalo.
Deny aj my mame nozicky na taskach 😉
A opierky idu do lahu, tak ako kazdy iny sportak. Par stupnov do uplneho lahu chyba, ale vo vanicke je babo v lahu, ved ma rovne dno.

deny32
28. okt 2009

Mauzi, na Blumberide mate, ale je to skor asi vynimka.. 🙂 a bol na vzstave aj Vas, sme ho pozerali 🙂

mauzos
28. okt 2009

faaakt? to ma prekvapili, ze ho mali. Ale ved ty si ho uz videla nazivo v dvoch farbach 😉

deny32
28. okt 2009

Scarlette, skoda, ze este nevymysleli nejaku odsavacku "volne ruky", vsak? Tak by sa mliecko odsavalo a babulky by si odgrgavali... 😉 ale hlavne je, ze maju mliecko priamo od Teba a mas ho dost, urcite to stoji za namahu. Drzim velmi palce, aby Ti co najdlhsie vydrzalo 😵

julietka
28. okt 2009

deny aj ja som pozerala tie priority na kociku co pises 🙂 ..a viem aj o tych kvalitach v testoch co robili na sedacky a ze maxi cosi su na tom najlepsie, ano ja hovorim ze nepotrebujeme momentalne naklikavacie autosedacky, lebo byvame v mensom meste kde budem chodit aj tak vsade bez auta, takze by som ich velmi nevyuzila, ale viem ze ak by sa nieco zmenilo mozeme kedykolvek dokupit tie sedacky, resp.adaptery, lebo tiez budeme mat pozicanu maxi cosi po detoch z rodiny, druha neviem este aka je znacka, ale dokupit sa da vzdy..
deny my sme tam boli cca od 10.30 do 11.30 a ine kociky sme nepozerali, lebo sme isli naisto iba kvoli tomuto jednemu 😉
vy ste tam kedy boli?

deny32
28. okt 2009

Mauzi, ja som videla, ale Laco nie... on muswl kazdy pokocikovat, ako sa ovlada.. 😉 Ved Vy mate tiez vanicky, a nie tasky.. tasky su take makke, co sa davaju na sportak.. teda aspon ja to tak delim 😀

Julietka, tak to sme sa museli vidiet.. my sme tam boli tiez asi od 10:30 ale do 13:00... sme sa dlho dohadovali na farbe a potom nam kamos zistoval ceny na webe... pre poronanie 🙂 mate SPZ SC Citroena?
Jasne, ked vies, ze vela nebudes chodit autom, tak tie naklikavacie tolko nevyuzijes... u nas je to ine.. My sa casto presuvame autom a buduci rok asi budem vela chodit s nimi hlavne ja, takze myslim ze to plne vyuzijem.. ako som pisala, kaazdy ma ine potreby 🙂

julietka
28. okt 2009

deny hej mame SC a citroena 😉 videli ste nas?lebo ja som si nevsimla nikoho zo slovenska, vsetci na moje prekvapenie hovorili cesky 🙂

deny32
28. okt 2009

ja som si vas vsimla na parkovisku... vedla nas stala BA oktavia a asi o 2 auta dalej Vy,... my sme stali s muzom vonku a premyslali, ked ste asi Vy odchadzali... 🙂))))

julietka
28. okt 2009

deny a nechavate si zaslat kurierom kocik,alebo pojdete osobne prenho?

deny32
28. okt 2009

nechame si zaslat.. urcite sa mi nebude chciet pre porodom trebat do kolina.. a urcite vyjde lacnejsie kurier ako ist osobne.. minimalne ubytko 🙂 Vy si tiez date poslat?
Inac, cez Senec sme sa vracali nazad domov... boli sme sa v Ivanke napapat 🙂

loginka
28. okt 2009

ja by som s nimi najradsej chodila co najmenej autom, ale kto vie kde najdeme pediatra, zatial som to neprezistovala
urcite taka sedacka co pasuje na kocik je praktickejsia, ale je to zase zalezistost asi pol roka, mozno viac a tie vydavky na taku romerku su dost a kolkokrat pojdeme autom a budeme potrebovat deti prekladat? no je pravda, ze az realita ukaze co a ako
inak nepoznate niekto Peg Perego pre dvojicky, jedny znami znameho predavaju

deny32
28. okt 2009

Logi, ja napriklad viem, ze autom budeme chodit velmi casto.. a zez tyzden hlavne s nimi pojdem ja sama. Preto u nas boli tie naklikavacie podmienkou..

minkak
28. okt 2009

Ahojte kocky ,ale ste toho popisali teeeeda 😕 🙂

dakujeme veeeeeelmi pekne za nase princeznicky 😵 😵 😵
ajka trosku sa nam Vierka podoba na Veroniku,ale Veronika mala hned blede vlasky po mne,tieto kocky maju obe tmave-tak uvidime 😉

inak plienok ja mam tiez 30 ako piete aj Vy,ale zda sa mi to malo,neviem ci este nedokupim....ked si to tak vezmete jednu maju pod hlavickou,jednu v postolkach,jednu pri kojeni-odgrcnuti..alebo tak a jednu- dve mam ja na prsnik pri kojeni-to mate tak 8 plienok v obehu 😅
a kazdu chvilku je niektora mokra....
co sa tyka skrupiniek na nakliknutie na kocik-u mna to bola tiez podmienka,lebo ked budeme chodit aj na nakup alebo tak...brat este aj vanicky aj konstrukciu aj skrupinky ....no neviem kde by sme uz dali nakup a ci by nam vobec vosli do kufra aj vanicky-takto ich snad aj spiace dame do auta v skrupinkach-potom nakup a zase sup do auta-ziadne prekladanie-rozoberanie-,hore -dole...a skrupinky potrebujete aj tak 😉

a este musim suhlasit s kockami -najlepsia je ryb .masticka uz pri Veronike sme pouzivali len tu 😉 😉 😉

deny32
28. okt 2009

Minkak, s tymi skrupinkami a nakupovanim plne suhlasim.. 😉 neviem si to ani nejako inac predstavit, jhlavne ked mas auto beznej velkosti...
Ozaj, ako to budete riesit? Potrebujete teraz 3 autosedacky.. kde ich date v aute? Alebo manzel ostava doma a baby idu na nakupy? 😉

minkak
28. okt 2009

deny 😀 nie ,nie zmestia sa nam 3 sedacky-vymenili sme auticko-zmestili sa aj do stareho aj kufor bol dobry-cely kocik sme vyskusali ,ale predsa len sme kupili vacsie 😉
este sme neskusali ,ale do tohoto by sa nam snad do kufra zmestili aj tie vanicky ked tak 😉
ale tie neplanujem v aute vozit 😉 hlavne aby sa k tej konsrukcii zmestil nakup alebo cestovky ked pojdeme k svokrovcom,alebo tak....
Veronika sedi v strede a kocky ma po stranach -tak ich ma pod kontrolou-ked tak dudky podat-alebo ktora placka....no je to nas pomocnicka velka 😵 😵 😵
Casom nejaky aj ten cajik -hracku poda,alebo tak 😵
Bez muza na nakup asi eee-lebo vzdy toho berieme dost.to si neviem predstavit....ked aj vody,mlieka a take nakupujeme.... 😅 takze pomocnika potrebujeme a tiez sa to musi do toho spominaneho kufra vsetko zmestit 😉 fakt neviem kde by sme este okrem nakupu dali aj vanicky a prekladat ich v zime zo skrupiniek do vaniciek 😖

julietka
29. okt 2009

deny a ked ste kupovali aj skrupinky ku kociku to su Maxi cosi cabrio, alebo Maxi cosi cabrio fix? lebo su tieto dva druhy. Oni maju na ich stranke napisany ten prvy typ ze tam ide, ale mozno by siel aj ten druhy ci nie? pytam sa len kvoli tomu ze jednu z tych dvoch dostaneme pozicanu a neviem ci v pripade potreby keby sme predsa len potrebovali "naklikavat" ci bude pasovat aj ten druhy typ..

minkak takze odporucas cca 40 plienok z vlastnej skusenosti?

deny32
29. okt 2009

Julietka, my sm objednali Maxi Cosi cabriofix.. len sme objednali obe cierne a nasla som na webe, ze je aj pekna biela, takze asi jednu zmenime 🙂 ale az ked bude potvrdey parik na 3d.. pre istotu 🙂

Minkak, tak to je super, ze sa Veronika medzi ne zmesti... nam sa tam zmesti akurat nas havino a ten im veru cumlik nepoda 😉 Som zvedava, ako bude reagovat, kedze nebude moct ist k oknu a pozerat von..

mauzos
29. okt 2009

deny mozno im bude aj kradnut tie cumle 😀 ja som tak u nasich prisla o dva cumle, lebo neterin shitzu okamzite startoval, ak nahodou niektoremu spadol na zem 😲 bolo to kto z koho a dva krat bol rychlejsi ako ja 😀 😀