Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
6. nov 2009

julietka, zatial po domacky 😀 lebo nas posledny mrazacik je vlastne hanka 😅 kedze jej surodenec to v 12tt vzdal ☹...mohli sme to mat jednym vrzom, ale co uz! takze ak sa nezadari do marca, tak ideme vsetko cele odznova. 😉

ajka dakujeme...budeme to potrebovat 😀 nam vlastne ani nezistili pricinu, my sme obaja ok, akurat si asi nesedime, asi nejaky imunitny problem 😒

inak vas vsetky pozdravujem a tehulkam drzim palce a maminkam vela radosti a mliecka...ci uz vlastneho alebo kupeneho 😎

aaaaaa, mame dalsiu stolicku vonku 😀 KONECNE 😠 😀 😀 takze uz sme desatzubec 😀

mauzos
6. nov 2009

pipka gratulka k zubalu 🙂

julietka
6. nov 2009

mauzi, scarletka, dakujem za cenne rady 😉

logi ja som k dnesnemu dnu pribrala 7kg, tak zasa neviem ci to nie je malo, aj brusko mam velmi male, ani nikto neveri ze cakame dvojky

doublemamca sa mi paci ze takto experimentujes s detickami a ze sa nebojis, aj ja by som tak chcela 😵 ja nedam na nejake hlupe teorie, pretoze ked nas nase mamy vychovali tak boli tiez nejake teorie a teraz su zrazu ine ako keby boli ine deti..tiez si myslim ze deticky sa maju krmit vtedy ked si vypytaju samozrejme okrem tych co maju novorod.zltacku lebo tie naozaj treba budit kedze su ospale, takym malym babatkam sa treba prisposobovat, ved oni su urcuju co potrebuju, s nejakym rezimom sa neda zacat asi skor ako cca v 3 mesiacoch, a kazde dieta je individualita a riadi si svoje potreby same 🙂

zukrik veru krasne sa drzis a kazdy tyzden navyse je pre babatka dobry 😵

julietka
6. nov 2009

babulky tehulky aj maminky vy ste ako citili pohyby? lebo ja ich citim skoro stale, ale len take velmi jemne, kamaratka ktora je o 2tt pozadu a caka jedno tak hovori ako bolestivo ju mala kope pod rebra, no ti moji su bud taki disciplinovani alebo maju tak malo miesta? a niekedy sa mi stane ze aj pol dna nic necitim...hlavne chlapcek je akysi lenivejsi ako dievcatko, ten kope len naozaj zriedka a ja stresujem len preto, ze ma okolo hrdielka pupocnu snuru..tak sa bojim ked sa neozyva...

julietka
6. nov 2009

minkak ty si aka supermama, ze par minutiek a ste napapani, ale uz mas prax po prvej slecne 😵

julietka
6. nov 2009

pipka gratulujem k novemu zubadlu 😉
neskusala si uzivat prednison na protilatky? mozno by stacilo nejaky mesiac a pomohlo by pri domacom snazenicku 😉

deny32
6. nov 2009

Julietka, atk sto sa s priberanim perfektne drzis... 🙂
Ja citim pohyby, ale nie nejake bolestive.. citim,ked sa prevaluju a taktiez uz citim kopanceky.. ale tie su take jemnulinke, no niekdedy ich citit aj na brusku.. 😵 😵 😵
urcite som este nemala bolestivy kopanec pod rebra, tam este nedosla moja maternica.. mne sa skor tahaju k pasu a tm aj najviac citim tie kopance. Tiez mam pocit, ze jedno je trocha aktivnejsie ako druhe.. ale jedno sa viac otaca a druhe viacej kope... tak neviem.. 🙂

chruminka
6. nov 2009

ahojte
chcem sa spytat kedy sa mozu detom uz ostrihat nechty?
Kedy ste vy prvy krat ostrihali nechty detickam?
Nase baby maju strasne dlhe nechty a hlavne Alexia sa stale skrabe ked nema rukavice a tie uplne neznasa ,vzdy sa jej dako podari dat si ich dole.

julietka
6. nov 2009

deny no asi bude pravda co sa hovori ze chlapci su lenivejsi 😉
uz vies kde sa ktory nachadza vsak?
lebo ti moji su uz mesiac na rovnakom mieste, len polohy sa menia, raz je jeden dole hlavou, potom su obaja dolu hlavou a teraz zasa len dievcatko je dole hlavou 😵

deny32
6. nov 2009

Juli, neviem, ci si moje nahodou nevymenili miesta... 🙂 v pondelokj idem na morfologicky, tak som zvedava kto je kto, hlavne na to ci su obe v poriadku a na potvrdenie pohlavia.. 🙂

loginka
6. nov 2009

baby, smejem sa, lebo aj moj chlapcek sa mi zda, ze kope pomenej, ak su teda ulozeni stale rovnako
a neboli to, zatial je to velmi mile, hlavne ked sa mi zda, ze na mna reaguju, ale neviem moc rozlisit, ci sa prevaluju a ci kopu
ja mam brusko celkom velke a aj dost ho citia moje nohy a krize, ale nejem nejako viac, ani moc blbosti, uplne normalne len viac ovocia a aj tak ta vaha ide statoscne, asi tiez to bude vodou

minkak ty si taka pohodova, fakt mi to dodava optimizmus
scarlett a musis s nimi aj cvicit? co to obnasa, ked boli tak skor narodene? ale uz dobehli, ze?
chrumi, drzim palce aby si to mala s papanim lepsie
pipka, blaho ku stolicke, tak sa pekne snazte, teraz by to mohlo vyjst, ty si bola v GF? ja si ta pamatam, ked som len zaciala zhanat info o tom, ked sa nedari, aj si mi raz odpisala, ale bolo to tak pred troma rokmi 🙂

scarlette
6. nov 2009

chrumi ja som strihala prvy krat pred tyzdnom a dnes budem strihat opat, ci im strihali v nemocke to neviem...
loginka nie nemusim cvicit, neurologicka aj vsetky lekarky vraveli ze je vsetko ok

julietka
6. nov 2009

logi to mas teda pravdu je to strasne mile, hlavne ked sedim napr.pred TV a nadviha sa mi brusko na roznych miestach tak sa musim smiat, je to straaasne milee, naozaj uzasny pocit
takze budeme mat vsetky lenivych chalanov 😀 no nie su zlati ako demonstruju uz v maternici svoje muzske povahy 😅

minkak
6. nov 2009

Ahojte babulky 🙂
tak z nas su uz velke paradnice 😵 uz mame nausnicky 😵 😵 😵
sme dnes boli u dr.,pekne to zvladli babulky a j a tiez 😅 snad budu kludnucke a nebude ich to boliet uz a bude to mat taky sladky priebeh ako u Veroniky 😵
no vsak musi!!!! 😀

pipka mooooc Vam drzkam palceky!!!!!!!!moooooooc!!!!!!!! 😵 a gratulko k zubku!!!! 😵

julietka dakujem,no Veronika bola uplne ina ta tahala z jedneho 20 min.a potom z druheho 20 min.az potom bola spokojna 😉 a bola v ich veku ovela viac uplackana-tak do tych 5 tyzdnov nam to trvalo ☹
ja som vzdy tvrdila,ze druhe babo uz je kludnejsie,ze uz nemoze tolko vyskakovat ,lebo by maminka nestihala,ze ono to vie 😉 a je to tak aspon u nas 😵
kopanceky som ani ja veru nemaval bolestive ...aspon som to tak nevnimala,lebo som sa z toho stale tesila 😵 ale tiez bola Sonicka kludnejsia v brusku ako Vierka ta kopkala viac 😉
tak hlavne sa nestresuj fakt je kazde babo ine 😉
chruminka ja som ostrihala hned ako bolo treba,aj dnes som zase par ostrihala-vsak by boli uz ake doskrabane 😖

loginka dakujem 😵 to som rada,ze na Teba tak posobim 😵 drzkajte sa babulky vsetky!!!!!! 😵

pipka
6. nov 2009

julietka ja som prednison uzivala aj pri hanke...myslim, ze bez neho by ani ona nebola 😅 aspon teda myslim...ale ci to nie je aj psychika...tazko povedat 😖

a dakujeme k zubalu 😎

ovu testy robim, v utorok a v stredu dve palice, tak som mangela znasilnila 😀 😀 😀 chudacik...nechapal 😅 😀

mauzos
6. nov 2009

pipka 😀 😀 😀 ty nasilnicka. Velmi drzim palceky aby vam to vyslo 🙂

Chrumi ja som strihala uz v porodnici a videla som ze aj sestricky tam strihali babatkam.

deny32
6. nov 2009

Mauzi, gratulko velke k siedmemu mesiacu... 😵 😵 😵 😵 😵 Fesaci su to uz... 😉

mauzos
7. nov 2009

Deny dakujeme 🙂

ajka72
7. nov 2009

ahojte babenky pridala som nejaké fotečky 😉 su v 3 albume od 15 mesiacov

deny32
7. nov 2009

Ajka, zlatunke su.. kocky riadne, tato bude mat co robit ked podrastu ;)

ajka72
7. nov 2009

deny ďakujem minule si sa pýtala ako sa máme , máme sa dobre, sme zdraví a to je hlavné a stále vymýšľame takže sa s nimi určite nenudíme, ja si vás tu chodím čítať takže mám aký taký prehľad viem že si o.k. a že vieš už že to bude párik tak gratulujem hlavne vydržať čo najdlšie 😉

katrinb
7. nov 2009

ajka - krasne mas princezne..a musim ti povedat, ze ed som bola minule s deny v AIDE v meste...tak som ta tam videla...bola si aj s babulkami.....urcite si to bola ty....nemala somale odvahu sa ti prihovorit...predsa len kazdy ma toho dnes vela...nechela som otravovat 😉

ajka72
7. nov 2009

kľudne si mohla ale ja som nebola s deny v aide aspoň neviem o tom deny keď je to pravda tak ma oprav 😒

ajka72
7. nov 2009

jaj to ty si bola s deny ja som preskočila písmenká tak potom je to o.k kľudne si mohla sa ozvať však dvojičkové maminy musia držať spolu a hlásiť sa k sebe 😉

deny32
7. nov 2009

Katrin, ak myslis tu maminku s dvojickami co sme videli v Aide pri kolacoch, tak to nebola Ajka.. 😉
Ajka, este si nie sme uplne na cistom, ci to bude parik... dr. to vravel este v 18tt.. v pondelok to 3D bud potvrdi, alebo vyvrati... Manzel dufa, ze aspon jedno bude dievcatko, tak uvidime...

ajka72
7. nov 2009

tak vám držím prsty nech to vyjde mne pokiaľ sme nevedeli pohlavie všetci tipovali dvoch chlapcov a nakoniec boli dve dievky a sme strááášne radi 😵

katrinb
7. nov 2009

jaj tak sorry...ale podla fotky by som urcite povedala, ze si to bola ty...no co uz...zmylila som sa....neva 🙂

mauzos
8. nov 2009

Ajka tak mas dvojnicku dvojickovu maminu v Ke 😉

ajka72
8. nov 2009

mauzi ja sa ani nečudujem už som stretla veľa ľudí čom som im niekoho veľmi pripomínala jednoducho som univerzálny tip 😀

loginka
8. nov 2009

ajka zlate su kocandy 🙂