Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
6. feb 2009

draculik ajoooj, uz som si myslela, ze si sa niekde stratila ☹ 😎

super DJ je jurinko...a bum čvach bum čvach vám puštal ? 😕 😀 inak nasa hanula tiez miluje citat...najradsej letaky z Lidla, tie su take velke....a ked ich "dočíta", urobi z nich asi tak 286 kusov 😀 😀 😀 jak kopirka 😀

dracik1
6. feb 2009

pipi, nejako nemam cas, uz sa strasne presuvaju, musim ich pozerat a mame trochu iny rezim a skoro cele poobedie som s nimi vonku...Jurko mi preladil Fanko na nieco neviem co 😀 , furt sa niekam plaziiiiiii ale plazi sa aj Jakub, nas Buchtik 😀 ....nemame koberec tak som dala vsade deky, lebo oni su este trulkovia, pregulaju sa na parkety a buchnu si hlavvku a velky rev 😕 , skumaju kvetinace, buchaju do presklennych skriniek, sranda

dracik1
6. feb 2009

a nakoniec budeme mat tento kocik, je lahky, skladny, super ovladatelny a na vylety ako stvoreny 😵

http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky...

pipka
6. feb 2009

super a zohnala si z bazaru ci novy? A trojkolku?

pipka
6. feb 2009

no ja mam zatial klud, malej sa celkom paci v tej cestovnej postielke, co mame v obyvke..teda ja ju mam ako ohradku a tym ze ma aj tu striesku, moj tatko to nazval "búdka" 😅 😀 tak ju davame do budky, ale ona je tam zatial spokojna, vydrzi tam aj hodinu sa hrat...ponatahujem jej vsetko co hra a svieti, blika, ma tam vsetky hracky tak je spokojna 😎
...uvidime ako dlho... 😅

no ale sak aj my chodime co najviac von a den mi ujde ani neviem ako 😒 😉
v pondelok idem na vybratie stichov z brucha a potom sa ti uz ozvem a mozeme ist kocikovat 😵

dracik1
6. feb 2009

z bazaru, az z Prahy, ale dovezu na Slovensko 😀 , jasne ze trojkolka, super sa s nou manevruje - a to som ja nikdy nechcela trojkolku, tato je super stabilna a ovlada sa jenou rukou

Ok....potom sa dohodneme

pipka
6. feb 2009

no tesim sa, potom vyskusam kocikovat 😵 a kedy ho budete mat? 😕

pipka
6. feb 2009

a da sa dat do lahu? 😕 to si si ho bola skusat niekde tu v obchode alebo si cestovala do Ciech? 😕 😀 😅

dracik1
6. feb 2009

skusala som ho u Nany, ona ma taky isty, predna sa da dat iba do pololahu - polosedu, zadny do lahu...ale ako pozeram na nasich chalanov, ti uz v lete nebudu spavat 2 x denne, takze sa prespia doma 1 x a sup ide sa na vylet....zhanala som na dvojcata.cz a ona mi napisala, budeme ho mat cca v marci, ked pojdu na Slovensko

pipka
6. feb 2009

jaaaj, tak super 🙂 , a v akej farbe ho budete mat? 😕

katka.ott
6. feb 2009

ahojte, ponocujete?

mauzos
7. feb 2009

dobre rano, dnes som tu prva....
Pipka ano aj ja mam najradsej jednohrncove jedla... povedala by som ze ked nemusim, tak velmi ine ani nevarim😝 Si nenapisala ako to dopadlo s Tvojim malovanim kocika 😉 Alebo som mozno nepostrehla? Pochval sa....
Dracik gratulujem k novemu kociku, aj ked este nie je doma 🙂 Je velmi pekny

pipka
7. feb 2009

juuuj mauzos...farba je stale na stole, len furt na to nemam cas 😅 , ono by to malo aj schnut ale ked my denne s tym kocikom ideme von, tak to nema cas ani uschnut 😒 😀 ale slubujem, ze uz buduci tyzden sa tomu povenujem. teraz musim urobit hanulke kridelka, lebo ideme v utorok k nam do skolky na karneval, tak to je teraz priorita 😎

a ked prefarbim aj kocik, tak potom hodim foto. Sak to ale ziadna extra viditelna zmena nebude, len tie od slnka vytahane casti chcem prefarbit 😉 a mozno na striesku nieco nakreslim...no to este uvidim...aby som ho potom nemala problem predat s mojim vytvorom 😅 😀

mauzos
7. feb 2009

som zvedava co vytvoris....tesim na fotky. A mozno potom bude mat kocik umelecku hodnotu a predas ho este drahsie 😀

pipka
7. feb 2009

no to urcite jak sa poznam 😅 😀 😀 😀

boli sme dnes ako rodinka na vylete v Horskom parku...no vylet by bol super, len sme si na kazdom koliesku kocika doniesli asi dve psie hovna 😠 😠 😠 keby som tak prichytila tych majitelov, co neodpratali po svojich psoch tie hovna, tak im to prisamfakt idem ponatierat na klucku alebo rohozku 😠
sme museli normalne kolieska zmontovat, aby sme si nezasrali cele auto a doma som ich kefou musela drhnut vo vani 🙄 , skoro som sa dogrcala 😝 😠

a potom chodte s detmi do prirody... 🙄 ☹ sa nedivim tym rodinam, co travia vikendy v nakupnych centrach...tam si aspon nezaspinia kolieska od hovien 😅 🙄 😠

cherry01
7. feb 2009

tak pipka..nezávidím 😖
psíkov mám rada, ale v tomto máš pravdu ! nech si to odpracú...
som si ta predstavila ako to natieraš na kľučky a Hanka sa rehoce 😀 😀 😀

lumah
7. feb 2009

pipka je to drahšie, ale pekne babatkovsky vonia a na pokožku je super, nevysušuje, po niveee napr. mal kamoškyn syn suchu pokožku, teraz používa sebamed a má ju jemnulinkú. Ja viem, každé dieťa je iné, no proste som si na nu zvykla, aj lekári ju odporučaju. Však na ritku používam rybaciu masť-aspoň niečo lacnejšie. 😝

pipka
7. feb 2009

cherry prestan 😀 😀 😀 ...auuu, ja mam este stichy 😅 😀 😀 😀

pipka
7. feb 2009

lumi ved ja som ti nevycitala, ze ju pouzivas 😀 😀 😀

hanula ma po Nivei pokozku fajnu, jemnunku a vonavu....jedine jej stastie 😀 aspon mam viac kodov 😀 😀 😀

lumah
7. feb 2009

dracik tie plienky babylove sa mi zdaju tiež najlepšie a to som skušala všetky snáď. Vydržia im celú noc a dokonca ked sa riadne pokakju, zostane všetko pekne v nej. 😉 Skus použiť ten krémik sebamed na tvár, naši maju po nom krásnu jemnu pleť, má pumpičku. Viem že je to trochu drahšie, ale za tu cenu je aj dobrý.

pipka
7. feb 2009

inak aby sa tu nejake psickarky neurazili, ja mam tiez psov rada...teda nevadia mi 😉 , vadi mi len , ked ich majitelia po nich neodpratavaju, takze to ani nie je vina tych ubohych psov, skor ich majitelov 🙄 😠

lumah
7. feb 2009

Ja som kupavala -teda moj MM deti každý deň, jeden deň s mydielkom, jeden deň len s vodou, teraz kúpeme každý druhý deň a a každý prvý 😝 im len froté rukavicou namočenou poutieram tváričku, ruky, nohy a zadok.
pipka však ja som to tak ani nebrala, keby som na to nemala, tak si asi nájdem niečo lacnejšie. Chalani mali tiež po nivee normálnu pleť, ale mne smrdí, to som ti už povedala. 😀 Však mám odložené nejaké pre teba a pre dráčika. 😉

pipka
7. feb 2009

cherry jeeeej, naaadherne fotky 😵 😵 😵
zlatusikovia ako sa nadherne drzia za rucicky 🙂 🙂 🙂 juuuuj, spapala by som ich 😉

cherry01
7. feb 2009

akurát len idem napísať, že som dala nové fotky!!!!!!!!!!!!!!!!
pipka ty si rýchla 🙂 🙂

pipka
7. feb 2009

jasne lumi, tesim sa 😉
mozme sa stretnut v PK, ked pojdem juliske nasej na svadbu 😉

pipka
7. feb 2009

cherry, som akurat videla na titulnej strane, tak som hned musela kuk 😎

cherry01
7. feb 2009

🙂 🙂 🙂 už sú zvedaví. Ináč, ja na rozdiel od teba neviem odfotiť Tomáška ked sa usmieva. furt sa chmúri. 😉

lumah
7. feb 2009

dracik a nebude ten kočík pre tvojich valibukov malý? 😀

pipka
7. feb 2009

cherry vydrz chvilku, vedome sa zacnu usmievat neskor, ved aj hanulka ako uuuplne male babatko nie je na fotkach usmiata 😉 zacala sa vyslovene rehotat asi az tak trojmesacna 😵

cherry01
7. feb 2009

sa neviem dočkať. 😅