Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lumah
7. feb 2009

pipka ale vieš si predstaviť skoro dvojmetrového chlapa za tandeomovým kočíkom na korčuliach? 😀

dracik1
7. feb 2009

lumi, v poho,viem si ho predstavit a navyse, urcite bude sexi s detmi 😎 ja mam koruce, tak mozeme ist korculovat spolu, ja hroooozne rada korculujem....baby, co sa nesterneme vsetky niekedy na jar, ked bude pekne? alebo nejaka stretavka niekde mimo Ba, aby sa mohli zucastnit aj mimo Ba baby?

pipka
7. feb 2009

lum, no ked si predstavim mojho Vilka, co ma 192 a na korculach s kocikom...a to jeho brusko 😀 😀 😀 no budem ja zase mat co fotit 😀 😀 😀

lumah
7. feb 2009

dracik kludne sa možeme dohodnuť a ísť korčulovať s detmi aj MM spolu. Dufam že sa nestrepem, chodila som korčulovať každý den volakedy, snad sa to nezabuda. 😝

pipka
7. feb 2009

ja som za kazdu stretavku 😉 len mi treba napisat kde a kedy mam prist a som tam 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
7. feb 2009

no uprimne povedane, ja som na korculiach stala asi pred dvomi rokmi...sak ked som bola tehu, som nebola nikde ☹ ani bike ani korcule,ani lyze ani bazen 😒 🙄

dracik1
7. feb 2009

pipi, som na tom obdobne..... ☹ , lumi, kludne, ved mi zavolaj , kedy sa chystate a pojdeme, moj MM nema korcule, ale aspon bude kocikovat 😀 a urcite nezabudla, take sa neda zabudnut...ja mam zasa strach, ze som zabudla lyzovat 😀

kocky idem spat, dobre sa mi s vami kecalo, ale zajtra asi nevstanem, ak ti moji chalosi budu zasa v noci vyvazdzat 😝

lumah
7. feb 2009

idem aj ja, dobruuu nocku a nech vám detičky spia najmenej do siedmej. 🙂

pipka
7. feb 2009

idem pomaly aj ja, Vilka mam na pivku, tak kym pride rychlo hodim v klude sprsku 😉
tak paa zajtra 😵

pipka
7. feb 2009

nasa hanula dnes rano trhla rekord...spala do pol deviatej 😵 😵 😵 cmučko moj 🙂

jarka82
7. feb 2009

ahojte este raz veru roman 😀 ja viem ze trojkolesak je super vec nas maly mal mamaend papas a bola velmi super ale koza som ho potom predala ale neva lebo nas maly uz je velky a uz nech chodi pesko 😀 😀 😀 😀
no my kupime stvorkolesovy 🙂 inak vam prajem dobru nocku

catjob22
autor
8. feb 2009

Ahojte kocky!

chvilu som vas zanedbvala, ja viem 🙂 Idem si Vas trosku precitat no najprv chcem pochvalit male ceresnicky nadherne 😵 😵 😵 Sa mi fest pacia v tych tepluckych supravickach 😉 😉 😵 😵 😵 😵

A Matka aj tvoje deticky su OK krasne, naozaj sa mi velmi pacia a ty aj Cherrynka ste neskutocne kocky! Boze zeny, ja nechapem ako to robite 🙂 🙂

Pipka ahoj - mas sa uz dobre?? Uz nedietujes?? 😉

Dufam, ze vsetky mamicky co maju byt pokope, su este 3v1 a nic nove sa zatial nestalo 🙂

pipka
8. feb 2009

ajoj cat, dietujem tak přiměřene...prrimerene si davam uz so vsetkeho 😀 ...akurat majonezy a vyprazane si zatial netrufam...to este par dni pockam 😅 😵

a ty ako? Uz ste v novom bytiku? 😕

janula13
8. feb 2009

Mauzos, mam uz kocik doma, vcera sme tam boli osobne a neodolali sme, dobra kupa, som vrcholne spokojna aj s farbou, presne aka sa mi paci a pre chalanov super, ale aj ten vas sa mi pacil, pozerala som ho tam, ale ja som drak na zelenu 😀 tak mrkni album 😀

janula13
8. feb 2009

nooo a docitala som vas aj zo vcera, sila, ake krasne fotecky, martinka ty si neskonale fotogenicka, dokonca aj ked hlavu tam nemas...ta vtacia perspektiva 😀
babule, tak to sa potom mozem pridat na tie korcule?ja som strasne rada korculovala, jedine co ma dooost bavi a aj manzela, len sme po havarke prestali, bojim sa, ale vcera akurat pri kupe kocika mi ten predavajuci hovori..tu mate drziak na flasu a mozete ist s kocikom na korcule a sportovat...tak uz si robim plany, to by bola parada..

catjob22
autor
8. feb 2009

Pipka my sme ho kupili, konecne od neho mame kluce a caka nas dlhokaaaaaaaaaaaanska prerabka 🙂 Takze asi to pojmeme pomaly (treba okna, jadro, kuchynu, dvere...) a pojdeme tam az odlavit dalsie Vianoce 😉

Ale hrozne sa tesim, lebo mame k dispozicii obrovsky priestor a decka sa budu mat kde nahanat 😉

cherry01
8. feb 2009

ahojte. Dnes je u nás hrozná hmla.fuuuuj 😢

cherry01
8. feb 2009

caty, asi je to v génoch 😉 Aj mne sa v tom páčia...zlatunkí moji, včera mali okrem dupkáčov a plienok všetko od teba..a ešte aj kočík 😀

mauzos
8. feb 2009

Ahojte. Cherry ceresnicky su zlatunke a ako sa krasne drzia za rucicky, rozkosne..... Uz chodite kazdy den kocikovat?
No a Martinkine zlaticka ani nehovorim.... na spapanie. A fakt obidve maminy vyzerate vyborne, ako keby ste vobec nedavno nerodili...

Janula Ty tajnostkar, to sa ani nevies pochvalit, ze idete okuknut kocik? A vodovahu si mala? 😀 Som rada, ze si spokojna a ze som Ta dobre navnadila.... My sme sa rozhodovali medzi oranzovym a zelenym, ale kedze ja som zase maniak na oranzovu, tak vyhrala ta. Nastastie nie je taka kriklava ako na fotkach v ponuky, aj tak budeme budit pozornost uz len tym ze mame dvojicky... Krasny je aj ten zeleny. Mala uz aj plastenky? Mne napisala, ze mi posle neskor, ze jej este neprisli...

Na to korculovanie by som sa pridala aj ja, ale z Kosic to mam trosku od ruky ☹

mauzos
8. feb 2009

A Janula, pekne slonikove pyzamka, take iste mame aj my 🙂 Z Tesca? 😀 😀

janula13
8. feb 2009

mauzos, jasne, ze pyzamka z tesca, uz si mozem dovolit ladit aj do chlapcenskych farieb, ked vieme kto ma to tam tak okopava 😀
Nuz, ja som to spiskala len narychlo, zavolala som jej asi dva dni vopred a dohodli sme sa na vikend aked som ho zbadala, vedela som ze je to on- mojho srdca sampion 😀 aj ked je to skoro, ale chceli sme mat pokoj, hlavne ja, mne dlhe cestovanie uz trochu vadi, vsetko ma potom tlaci ..takze tak 😀 inak presne ako pises, ta oranzova vyzera na tvojich foto kriklavejsia , ale v skutocnosti je krajsia, ved aj ta zelena je trosku intenzivnejsia na foto...ale v reali presne podla mojich predstav...
Plastenky este nie su, poslu kurierom, tak aj my cakame..a potom si chcem kupit este tasku, ked dostanu niekedy na jar by mali, len nevedel este opvedat presne, ved si to odsledujeme 😀

Cherry, ceresnicky su uzasne ako drzia spolu, som to musela ukazat MM, ze takto si to aj ja predstavujem, je to uzasne tafoto s rucickami aj ta v overaloch, taki mackovia...jaaj aj ja chcem..a presne ako Mauzos pise ty a Martinka vyzerate ako ichj starsie sestry, to keby ja tak vyzeram po porode..sice ja tak nevyzeram ani pred 😀

mauzos
8. feb 2009

Janula budu mat ku kocikom aj tasku? Myslis na rucku? Som nevedela .... uz som aj okukovala na nete, ze aka by sa hodila. Tak potom mam po dalsom probleme. A autosedacky si uz nejake objavila k nemu?

ivana3
8. feb 2009

ahojte, som v 27 tyzdni a hrozne ma zaujime v akych tyzdnoch ste porodili svoje babena. podarilo sa vam aj kojit_? ja mam uz 1 dceru ale koli komplikaciam po porode som ju nekojila teraz by som chcela ale neviem ci to pojde. bola by som vedela ako ste na tom vy_:?

lumah
8. feb 2009

ivanka ja som rodila v 36+5tt čiže v 37tt a zatial ešte kojím, aj ked už je toho mliečka málo, samozrejme že aj UM dávam.
pipka naši chalani spali tuto noc asi takto: Filipko do pol siedmej rána a dado bol o tretej v noci hore, muž zuril, ale chudatko večer bol ako z divých vajec a vygrckal večeru, takže bol hladný.

janula13
8. feb 2009

hej mauzos mali by mat aj tasky, ale asi nejak v aprili, ale fakt nevedel povedat, to oni ich tam v USA musia prinutit k vyrobe ako aj tie vanicky, takze pockam, tusim spominal nejaky rozmer 30x30x10, ale neviem isto..a ze sa to tusim da nosit aj ako ruksacik, ale neviem, nechcem lanarit..ale mali by byt..
Autosedacky ..hm, tusim sa da dat len jedna, podla noriem ked sluzi ako surodenecky, ale mali by sa vmestit nejake Graco, Romer, to su tie drahsie, ja som videla v obchode za super cenu meggy a babypoint-4baby, tak si vyberiem z tych a ked potom chces, mozes si dokupit potah na autosedacku vo farbe kocika...ale ja planujem zobrat kocik do predajne, nasadit adaptery a skusit to tam, myslim ze jedna by sa mala dat v smere a druha proti smeru jazdy..ak kupim a skusim dam ti vediet 😀 ty mas k tomu aj ten adapter?

nana77
8. feb 2009

janulka, pekny kociarik! aj mauzos!! pacia sa mi obe farby, tak uz len, aby sa pasazieri narodli, ked bude ich cas a mozete kocikovat!!! 😵 . som zvedava, ako sa vam budu pacit v praxi, potom dajte info 😉

martiiinka, cherry, sekne vam to obom 😉 ! pekne mamicky ste 🙂 no a o krpcoch ani nehovorim, malilinkate, krasne uzlicky... boooze, ja uz si ani nepamatam, ake to bolo...strasne rychlo to uletelo.. my uz mame devat mesiacov...

cat, tak blahozelam k novemu bytiku 🙂 ! to mate iste radost. tak prajem prijemne zariadovanie a prerabanie a aby ste najneskor do tych vianoc byvali v novom! 😉

janula13
8. feb 2009

nana dakujeme, no hadam pasazieri nebudu robit drahoty 😀 Iank my sme vzera zistili ze nam aj do vytahu vojde, tak som rada, s tym som vobec neratala, ale potesiiilo 😀

mauzos
8. feb 2009

no ja uz mam prvu skusobnu jazdu za sebou 😉 Mali sme navstevu s malym dva a pol rocnym syncekom. Maly najprv robil drahoty, lebo uz rok nechodi v kociku, ale za cokoladu za dal ukecat 😅 No a potom uz by sa len vozil a nechcel z neho vyliezt, tak sa mu v nom pacilo 🙂 a musim uznat, ze fakt super sa s nim manevruje aj so zatazou a vobec som necitila tych 15 kg v kociku....

Janula, ano mame dva adaptery na autosedacku.

lumah
8. feb 2009

nanuska kukni na chalanov, trenuju na sucho v sedátkach 🙂 .

nana77
8. feb 2009

lumik, akurat som kukala foto!!! na kraaasni su!!! 😵 😵 😵 a velki!!! boze, ale to ubehlo, vsak? ako si pisala v dvojickach, len teraz mali moji krpci dva mesiace a ti tvoji vegetili v brusku a pozri, aki fesaci su z nich vsetkych😵 😵 😵 . no a super, nech trenuju. ja tam moje oocka uz davam, akurat teraz sa dokupali, sa teraz hraju s tatinkom, napapaju, umyju zubaky a pojdu na ucho 🙂 lumi a dakujem za blahozelanie 🙂