• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
juli, no to ti verim :grinning: , ale moji starsi su uz samostatni, tak je to ok...... :grinning:
4. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuu.... no my male byt dvojku, izby male, krutim motam ako to vsetko natrepat, ale asi chlapov vyhodim do inej izby a ja s malinkymi v druhej. Chcela som pre maleho nie doslova poschodovu postel ale vyvysenu, ale zda sa mi to asi skoro od troch rokov aj keby tam boli zabrany. hmm?
4. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvapky dávam koľko kilov toľko kvapiek, a záleží aká je nádcha 2 krát alebo 3 krát denne

gel je dobrý na štípance a kvapky aj na svrbenie ale aj na takéto nádchy..

libenar nepoznám, čo jeto? odsávam len husté sople a ked sú zelené idem si dať predpísať pamycon
4. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka on spí dole, hore je zábrana tam sa len hrá a má tam svoje hračky, ktoré by mu malí poškodili
spať ho dám hore aspoň 7 rokov, ale tá naša sa dá rozobrať na dve vedľa seba, na rok dokúpime ešte jednu a bude...

maťka a aj ti pomáhajú? chcú sa s nimi hrať?
4. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja uz neviem ako to vsetko naskladam :frowning2:
Mate niektora skusenost s upchatym nosom? Myslela som , ze je to nadcha, ale mam to uz vyse mesiaca a inak som celkom v pohode, kvapky do nosa nemozem.
Robia sa pri tehu s dvojickami nejake testy naviac?
4. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa najviac obávam ked budú chodiť do školy...ako ich donútim aby sa učili a nevyvádzali, asi moc predbieham, ale ked budú po mm, tak hotovo :astonished:
4. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, len možno častejšie poradňa, závisí od dr. všade je to iné
skús nejaké homeopatiká
4. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliagregor: ako zvladas tri deticky? su chlapci na seba velmi naviazany tym ze su jednovajecny?
4. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú budia sa navzájom, ked kaká jeden tak aj druhý,,,je to úplne iné ako jedno...a veľmi sa mi odľahlo, ked začali chodiť...rýchlo idú dopredu a samozrejme neskutočne vymýšľajú....

no musím ich zvládať a už som sa poučila, že si nemám robiť dopredu plány čo spravím, lebo niekedy sa dá a niekdy jednoducho nie...nedá sa mi ani prádlo naložiť do pračky, tak mi pomáhajú...

maťka aj cítiš že sú predčasníci, mne sú cca 2 mesiace pozadu, porovnávam s dvomi dvojčatkami narodenými rovnako...
4. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze normalne kvapky spapaju a hotovo? to pomaha aj na sople?
ten libenar je akoby voda z morskou solou a to mozes kvapkat hocikedy.....
a ten pamycon je co? to mozu aj taketo male miminka?
a este aj kaslu, ale to asi s tych soplov nemaju ani teploty a ani hrdlo zapalene :confounded:

a co sa tyka starsich chalanov, oni tychto malych idu zozrat zo samej lasky.....stale ich stiskaju a pusinkuju az mi to ide niekedy na nervy :grinning:

juli, na skolu mas este cas mysliet, ale u nas je to dobre, ja ani neviem co to je ucit sa s detmi a do skoly chodia sami, a aj zo skoly....cestuju autobusom do mesta vzdialeneho 4 km od nas
4. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku to citit, ale ja to neriesim :wink: su velmi sikovni.....
aj tvoji su predcasnici??
4. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia a nazaciatku si si zaviedla aj nejaky system? ake to je mat troch chalanov.
su zlatucky ked pomahaju a ked sa pustia do toho traja to musi byt doma zabava :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz citam v albume, ze trosku asi su, ale nie az tak velmi ako moji, oni su na 29tt a boli sme v nemocke 42 dni....
4. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam na sopliky velmi dobre zabrali homeopatika Coryzalia, zmizli do 3 dni, ale tusim to treba hned v zaciatkoch nasadit a kvapky do nosa su vyborne Olynth od narodenia
4. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul, aj moji robia vsetko naraz a som tomu rada inac by ma asi trafilo :grinning:

my uz o pol siedmej vecer spime :wink: , tak ja si tiez niektore veci spravim vtedy a aj navarim :grinning:
4. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsim ten libenar
pamycon sú antibiotické kvapky , dávala som veru až po roku..a krabičku spm našla ale návod tam už nebol :frowning2:
4. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim vyskusat, lebo to je fakt des, este ze mi dobre jedia a nevadia im tie sople.....a tie homeopatika dobre vediet, nabuduce budem mudrejsia :wink:
4. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mauzi ako sa máte?
4. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka sú dozadu 2 mesiace..
4. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ale ten libenar nadchu nelieci, len uvolni dychacie cesty aby sa dietatku dobre dychalo a aby sa ti dali dobre odsat sopliky a nedrazdia nosovu sliznicu....
4. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verim, ze zvladnut sa da vsetko, som pripravena nato, ze vsetko bude naruby a prisosobim sa detickam. Bojim sa len zaciatku, prist na to ako to bude naj fungovat, preto zistujem nejake tipy ako zaviest poriadok pri troch detoch.
4. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julia ten Pamycon netreba spotrebovat do tyzdna, alebo si to pletiem?
no tak to boli riadne buchty :grinning: :grinning: :grinning:
to niekedy stačí..ja osobne neznášam kvapky do nosa ...brrr

janka chalani sú super a systém som sa snažila zaviesť ... :wink: aj ked sa nedarilo hned ...
4. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul, to nezistis, lebo u kazdeho to bude inac, a aj u teba.......to pride samo, uvidis :wink:
4. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi nepletieš sa :slight_smile: áno treba a musí byť v chladničke.
4. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno len prilis stresujem. Pojdem na to postupne. :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zobudili sa mi ratolesti, idem sa im venovat, potom sa este ozvem.....
4. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka aj tak to chalani krásne zvládli
papáme pomaranč, nebudem opisovať akí sú špinaví :sweat_smile:
4. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok