Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

maartinkaa
4. feb 2010

juli, no to ti verim 😀 , ale moji starsi su uz samostatni, tak je to ok...... 😀

janulqa07
4. feb 2010

Fuuu.... no my male byt dvojku, izby male, krutim motam ako to vsetko natrepat, ale asi chlapov vyhodim do inej izby a ja s malinkymi v druhej. Chcela som pre maleho nie doslova poschodovu postel ale vyvysenu, ale zda sa mi to asi skoro od troch rokov aj keby tam boli zabrany. hmm?

juliagregor
4. feb 2010

kvapky dávam koľko kilov toľko kvapiek, a záleží aká je nádcha 2 krát alebo 3 krát denne

gel je dobrý na štípance a kvapky aj na svrbenie ale aj na takéto nádchy..

libenar nepoznám, čo jeto? odsávam len husté sople a ked sú zelené idem si dať predpísať pamycon

juliagregor
4. feb 2010

janka on spí dole, hore je zábrana tam sa len hrá a má tam svoje hračky, ktoré by mu malí poškodili
spať ho dám hore aspoň 7 rokov, ale tá naša sa dá rozobrať na dve vedľa seba, na rok dokúpime ešte jednu a bude...

maťka a aj ti pomáhajú? chcú sa s nimi hrať?

janulqa07
4. feb 2010

No ja uz neviem ako to vsetko naskladam ☹
Mate niektora skusenost s upchatym nosom? Myslela som , ze je to nadcha, ale mam to uz vyse mesiaca a inak som celkom v pohode, kvapky do nosa nemozem.
Robia sa pri tehu s dvojickami nejake testy naviac?

juliagregor
4. feb 2010

ja sa najviac obávam ked budú chodiť do školy...ako ich donútim aby sa učili a nevyvádzali, asi moc predbieham, ale ked budú po mm, tak hotovo 😲

juliagregor
4. feb 2010

nie, len možno častejšie poradňa, závisí od dr. všade je to iné
skús nejaké homeopatiká

janulqa07
4. feb 2010

juliagregor: ako zvladas tri deticky? su chlapci na seba velmi naviazany tym ze su jednovajecny?

juliagregor
4. feb 2010

sú budia sa navzájom, ked kaká jeden tak aj druhý,,,je to úplne iné ako jedno...a veľmi sa mi odľahlo, ked začali chodiť...rýchlo idú dopredu a samozrejme neskutočne vymýšľajú....

no musím ich zvládať a už som sa poučila, že si nemám robiť dopredu plány čo spravím, lebo niekedy sa dá a niekdy jednoducho nie...nedá sa mi ani prádlo naložiť do pračky, tak mi pomáhajú...

maťka aj cítiš že sú predčasníci, mne sú cca 2 mesiace pozadu, porovnávam s dvomi dvojčatkami narodenými rovnako...

maartinkaa
4. feb 2010

takze normalne kvapky spapaju a hotovo? to pomaha aj na sople?
ten libenar je akoby voda z morskou solou a to mozes kvapkat hocikedy.....
a ten pamycon je co? to mozu aj taketo male miminka?
a este aj kaslu, ale to asi s tych soplov nemaju ani teploty a ani hrdlo zapalene 😖

a co sa tyka starsich chalanov, oni tychto malych idu zozrat zo samej lasky.....stale ich stiskaju a pusinkuju az mi to ide niekedy na nervy 😀

juli, na skolu mas este cas mysliet, ale u nas je to dobre, ja ani neviem co to je ucit sa s detmi a do skoly chodia sami, a aj zo skoly....cestuju autobusom do mesta vzdialeneho 4 km od nas

maartinkaa
4. feb 2010

trosku to citit, ale ja to neriesim 😉 su velmi sikovni.....
aj tvoji su predcasnici??

janulqa07
4. feb 2010

julia a nazaciatku si si zaviedla aj nejaky system? ake to je mat troch chalanov.
su zlatucky ked pomahaju a ked sa pustia do toho traja to musi byt doma zabava 🙂

maartinkaa
4. feb 2010

aha uz citam v albume, ze trosku asi su, ale nie az tak velmi ako moji, oni su na 29tt a boli sme v nemocke 42 dni....

mauzos
4. feb 2010

Nam na sopliky velmi dobre zabrali homeopatika Coryzalia, zmizli do 3 dni, ale tusim to treba hned v zaciatkoch nasadit a kvapky do nosa su vyborne Olynth od narodenia

maartinkaa
4. feb 2010

janul, aj moji robia vsetko naraz a som tomu rada inac by ma asi trafilo 😀

my uz o pol siedmej vecer spime 😉 , tak ja si tiez niektore veci spravim vtedy a aj navarim 😀

juliagregor
4. feb 2010

skúsim ten libenar
pamycon sú antibiotické kvapky , dávala som veru až po roku..a krabičku spm našla ale návod tam už nebol ☹

maartinkaa
4. feb 2010

no musim vyskusat, lebo to je fakt des, este ze mi dobre jedia a nevadia im tie sople.....a tie homeopatika dobre vediet, nabuduce budem mudrejsia 😉

juliagregor
4. feb 2010

ahoj mauzi ako sa máte?

juliagregor
4. feb 2010

maťka sú dozadu 2 mesiace..

maartinkaa
4. feb 2010

juli, ale ten libenar nadchu nelieci, len uvolni dychacie cesty aby sa dietatku dobre dychalo a aby sa ti dali dobre odsat sopliky a nedrazdia nosovu sliznicu....

janulqa07
4. feb 2010

Verim, ze zvladnut sa da vsetko, som pripravena nato, ze vsetko bude naruby a prisosobim sa detickam. Bojim sa len zaciatku, prist na to ako to bude naj fungovat, preto zistujem nejake tipy ako zaviest poriadok pri troch detoch.

mauzos
4. feb 2010

Julia ten Pamycon netreba spotrebovat do tyzdna, alebo si to pletiem?

maartinkaa
4. feb 2010

no tak to boli riadne buchty 😀 😀 😀

juliagregor
4. feb 2010

to niekedy stačí..ja osobne neznášam kvapky do nosa ...brrr

janka chalani sú super a systém som sa snažila zaviesť ... 😉 aj ked sa nedarilo hned ...

maartinkaa
4. feb 2010

janul, to nezistis, lebo u kazdeho to bude inac, a aj u teba.......to pride samo, uvidis 😉

juliagregor
4. feb 2010

mauzi nepletieš sa 🙂 áno treba a musí byť v chladničke.

janulqa07
4. feb 2010

Mozno len prilis stresujem. Pojdem na to postupne. 🙂

maartinkaa
4. feb 2010

no zobudili sa mi ratolesti, idem sa im venovat, potom sa este ozvem.....

juliagregor
4. feb 2010

maťka aj tak to chalani krásne zvládli
papáme pomaranč, nebudem opisovať akí sú špinaví 😅

juliagregor
4. feb 2010

ahoj