• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
to ano vyhoda je ze vies co im je, vela som o dvojkach citala. som zvedava ci je to naozaj tak, ze su na sebe zavisle. ze sa spolu budia a tak. aj o tom hrani sa som pocula ze si stacia sami. a ako beru matka?
22. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťko momentálne ich učí blbosti...vyliezť na kuchynský stôl, otvorí im izbu - malí mi vyhádžu skriňu,....
ale dobre...malí sú jednovaječný ale sú rôzne povahy...
každý je iný a aby som nebola zase až taká optimistická...ked plačú tak naraz, ked sú zlí tak naraz, ked sa chcú nosiť - tak naraz, o bijú sa o mňa a dosť na seba žiarlia, čo jeden, to aj druhý...
ale aj tak sú zlatí....
a niekedy ich ponúkam aj zadarmo a nikto ich nechce :grinning:

mama mi povedala, že na prázdniny maximálne jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale nemenila by som :sunglasses:
22. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe tak mate veselo :slight_smile: ja mam doma tiez velmi premudreleho tak sa uz teraz vsetci smeju ako ich nauci tie vsetky mudrosti.
myslela som ze su aj povahovo jednovajecne rovnake.
22. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulqa ano je to tak jednovajec,dvojcata su na sebe dost zavisle.ja to mam z vlastnej skusenosti.ja pochadzam z jednovajec.dvojciat a uz sme dost stare kozy a stale rovnako myslime,jedna bez druhej nevie zit a to mame uz vlastne domacnosti.ked sme boli deti tak vsetko sme naraz robili,este aj smeti sme sli spolu vysypat :grinning:

julia tak to mate veselo doma :dizzy_face:
22. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja, ale nie sú...teda aspoň moje nie
adko je "agent provokatér" a s Maťom si rozumie viac ako šimon, utulkanejší
šimon je hlbavejší, ale "hučo bučo" pre všetko plače, ale je odvážnejší...
vonku sa ma ado nepustí a za šimonom bežím....
22. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm no to sa tesim :slight_smile:
a co vyvoj dvojciat je v niecom iny ako u jedneho?
22. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko a čítala som, že funguje medzi dvojkami aj nejaké mimozmyslové vnímanie...u teba a sestri ako ?
22. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš psycho alebo motorika?
22. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj , zaujima ma rozdiel
22. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ako katka, este sa neozvala???

a s tymi dvojickami je to fakt lahsie,ako z jednym :wink: samozrejme okrem toho, ked sa potrebujete niekam s nimi vybrat :grinning:
22. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom mimozmyslovom vnimani som citala aj ja/ to vraj plati len u jednovajecnych/, a je to stale v stadiu skumania :wink: :wink: vlastne vedci sa stale zaujimaju o jednovajecne dvojky, a stale nevedia na vela veci prist
22. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni su nieco ako klony, ved je to rozdelene vajicko na dve casti :slight_smile: , takze je to dost zujimave.....ja ich tiez vela pozorujem :grinning:
22. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky došla pračka, sušička, umývačka ...
neskôr odpoviem...
a budem sa opakovať...nekupujte drahé kočíky, investujte do spotrebičov, čo vám uľahčia život....ja som mužovi za ne vdačná

sušička je geniálny vynález :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už ju nedám z domu :sunglasses:
22. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz som čítala, že dvojky...jedno mimi len nad niečím rozmýšľa ale dvojky to dotiahnu do zdarného konca :grinning: a ozaj...
ten vývoj, záleží, či sú predčasníci alebo nie...je to zo začiatku pomalšie a treba im odrátavať ...
či sú v brušku ale v postieľkach je to jedno....
moji sú 5 tt skôr a sú dva mesiace pozadu...chodiť začali v 16 mesiacoch....(ale za týždeň boli vylezení na nábytku)
a psycho sú tiež pozadu...síce porovnávam s dievčatami, tie sú celkovo šikovnejšie...
ale ťahá ich starší brat a aj oni sami navzájom....každé dieťa je individuálne a treba sa tak k nemu aj chovať....

u mňa nemá význam ich ani učiť na nočník, oni revú len ho zbadajú...

katka sa zatiaľ neozvala
feferonka je lepšie....
22. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na nete som sa docitala ze vraj tehotenstvo s jednovajecnymi je rizikovejsie....?
aky mate nazor na zubara pocas tehotenstva? treba mi vytrhnut zub a neviem ci to risknut.
22. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si zuby spraviť teraz, potom nebudeš mať kedy a naviac sa ti ešte zhoršia....
určite je rizikovejšie pre deti...
22. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo varíte?
22. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic, mame zo vcera... :grinning:
22. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved po prvom ich mam hrozne a este stale davam dokopy a teraz je to este horsie, skusim odbornika.

a co masaz? mozem ist aj teraz?
22. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masáž môžeš sú špeciálne aj pre tehu....ale povedz, že si tehotná...

maťka :grinning:
nám zostala len polievka :angry:
22. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :slight_smile:
my mame nabalene od babky kuracinka na zeleninke :grinning: nase oblubene
22. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka :slight_smile:

kuprací paprikáš s haluškami a pre malých kuracie prso s brokolicou a ryžou
22. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, mas vela chlapov a oni uz co to zjedia :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj predchvilou sme papali :cry: a teraz take chutky
22. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kuraci paprikas s haluskami mam aj ja na plane :wink: a k tomu kapusticku mnam

ja ako som doma, som taka rozozrata, ze neviem co zo sebou a to ide leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa mi podarilo objednat na ten morfo, nemam to daleko z domu o dva tyzdne som objednana a za 14e.
a uz som nervozna :unamused:
22. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa, to bude dobre....., len sa cudujem, ze ta to automaticky neobjednal gyndos, ved to robia kazdej tehuli a myslim, ze zadarmo :angry:
22. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skor sa plati za NT ako nadstandardny ukon, lebo to nerobia vsetci
22. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ani nevedela, ze nieco take je, pri prvom som nebola a teraz som jej to spomenula a hned ze ano chcela ma tam poslat. ale tiez mam nervy ze z toho tak zarabaju
22. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zarabaju, lebo vedia, ze matky su uzkostlive a boja sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a radsej zaplatis a budes v klude ako nezaplatis a budes cele tehu ako na ihlach :frowning2:

a tent internet tiez vela dobreho nerobi, pri starsich chalanoch sme internet nemali a bola som spokojna a pokojna a tym padom som ani nevedela o nejakom NT atd.....
22. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok