• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
jeeeej tak KATKE blahozelam :slight_smile: ,baby mali super vahu-skoro rovnaku :slight_smile:
2. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je super hlavne prakticky na cesty.
ja rozmyslam ze kupim dva, jeden ked sa narodia s vanickou-autosedackou a potom vymenim sa sportovy
http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-226867-phil-teds-kocarek-e3-twin-classic.html

tento je uzky a lahucky a moze byt aj od narodenia ak si k nemu prikupis tasku :wink:

http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-226868-phil-teds-e3-twin-kocarek-pro-dvojcata.html

alebo tento,len je drahsi, ale to je ceska stranka nechce sa mi to teraz hladat na slovenskych
no to je dobry napad, lebo tie vanickove su obycajne aj vacsie a potom uz sportovy ti staci maly :wink:
2. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ze na zaciatok aby nezaberal vela miesta bude autosedacka-vanicka a ked sa nezmestia pocitam tak na konci zimy, potom do fusakov a do sportoveho.
musim niekoho stretnut kto ma nejaky kocik co sa mi paci :slight_smile:
pri malom som vystriedala tri kociky tak snad to teraz nebude ine :grinning:
2. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katrin gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka a tebe mliecka a nech ste cim skor doma pri tatikovi :dizzy_face:

Martinka krasny kocik, tiez som na neho pozerala. Len musis malych davat stale rovnako, lebo ten dole nic neuvidi a ked zisti ze hore je dobry vyhlad, tak uz dole nebude chciet byt :grinning: A neviem si dost dobre predstavit ako sa s nim bude kocikovat, ci to spodne sedadlo nezavadzia a nemas daleko na rucku. Pripada mi to tak, ze by som do neho stale kopala :unamused: Videla si ho aj na zivo?
2. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten E3 sme my velmi chceli, este ked som bola tehu, len vtedy bol u nas este strasne drahy. Videla som ho vsak v zime a zhodou okolnosti aj vcera na zivo a nejako ma nenadchol, na fotke vyzera lepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, nie nevidela, ale potrebujem nieco male a prakticke :slight_smile: , a nieco som si precitala tu na fore Phil&teds, ide leto a budem ich striedat :grinning: a ak sa neosvedci, tak ho posuniem :grinning:
2. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespominala ziadna baba na fore, ze si decko kope do zadku :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a videa na you tube su krasne na tieto kociky :wink:
2. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom podas spravu ako si s nim spokojna :wink: inak fakt super cena obidva Phil&Teds, za necele dva roky isli tie kociky rapidne dole cenami
2. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento VIBE, po preratani na nase vyde 604 eur 18 000, a na nasich strankach ja to stale hroza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj Katrin gratulujeme z celeho srdiecka ku krasnym dievcatka, prajeme rychle uzdravenie a nech ste cim skor doma :slight_smile:
2. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved my sme Phila tiez spekulovali z Ciech, tam bola neporovnatelna cena, ale aj tak este hrozna oproti terajsej.
Kukla som par videi, no som zvedava co na neho povies ... mne to spodne sedadlo pripada dost male a keby som tam mala sediet ja, tak asi dostanem klaustrofobiu :grinning:
2. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono sa to aj zato zda, ze to predne je dlhe koli tomu, ze tam ma lezat novorodenec :wink: , ale myslim, ze pre dieta to moze byt zazitok :wink: ved dam urcite vediet, dnes to objednam a bohvie kedy mi to potom kmotra dovlecie :grinning:
2. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novy modry koňo, dobreeee :grinning:
2. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z celeho srdiecka Katke gratulujeme ku krasnym princeznam s nadhernymi vahami a zelame maminke aj detickam velaa zdravicka a stasticka :dizzy_face:
2. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Novym mamickam gratulujem. Prajem vela zdravicka a mliecka :slight_smile:

Po dlhej dobe sa mi podarilo dostat k netu. Vyzera to, ze skoro po 3 tyzdnoch mi zacina kasel ustupovat (uz bolo nacase,lebo som nakazila celu rodinu). Ale len kvoli kortikoidovemu spreju. Dufam, ze to neuskodi babatkam.

Ten kociar Phil & Teds mame, ale ako surodenecky. Som s nim velmi spokojna, ale pre dvojicky sme objednali iny. Phil je velmi dobry, lahko sa s nim manipuluje a na moje velke prekvapenie sa aj na sedatku dobre sedi, obe sedadla sa daju sklopit, takze mozu naraz spinkat obe deti. Ale od narodenia (podla mna) nie je velmi vhodny. Mame k nemu aj tasku pre babatko, ale babatko (aspon to nase) sa v nom necitilo bezpecne (asi) a nepacilo sa jej v tom. Najkludnejsia bola vo vanicke. Uz ked zacala sediet (co u nej bolo pomerne dost skoro), tak sme zacali pouzivat Phil.
Pre dvojicky mame objednany Easy walker aj s vanickami.
2. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mir13, a ktoru verziu philu mas? sa tesim, ze si s nim spokojna, ja cakam na muza ked pride z roboty lebo dnes ho ideme objednat, tak este vyuzivam cas na zhananie infosiek.... :grinning:
2. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
katke gratulujem, žiaľ ešte SMS od nej nemám ...
len som rýchlo prečítala, nestíham písať...
2. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katke srdecne blahozelame ku krasnym dievcatkam! :slight_smile: Maju super vahu tak nech je vsetko v poriadku a nech su vsetci, cela rodinka zdravi a stastni! :wink:
2. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka netusim, ale ked pridem domov pozriem a dam vediet. Ak ti to pomoze, tak taky sedo-cierny-hnedy tusim :slight_smile: Vtedy ho mali v akcii a vychazal najlacnejsie.
2. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, srdecne blahozelame k narodeniu princezniciek :dizzy_face: :dizzy_face: ! prajeme obom vela, vela zdravicka, stastia, lasky, spokojnosti, radosti a smiechu!!! aby vam robili len a len radost :slight_smile: . zvladla si to super, babulky maju krasne miery a vahy! drzte sa, nech ste cim skor doma :slight_smile:
2. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Katka napísala: Sme ok. Adelka 2.35 kg a 45 cm a Vivien 2.40 a 45 cm. V inkubátore vôbec nie sú a obe sa mi hned prisali. :wink:

pogratulovala som jej za všetky :wink:
2. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julka parada :slight_smile: , tesime sa s Katkou :slight_smile: .
2. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juujky konecne sa dockala :slight_smile:
juli moj prisiel dnes s novym napadom ako poriesit problem s autom :angry: hlavu mam ako balon
a zase rozmyslam nad inym kocikom :grinning:
chlapci ako?
2. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre doobeda v MC, všetci 3
potom šimon zaspal a ajko bol tak rozohraný, že zaspal až ked sme išli znovu poobede von...teraz je o ničom, zobudila so ho :unamused:

dnes mi zhorela ryža, čo mi točia šporákom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janka a aký? a auto ?
2. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemoze sa ti stale darit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som minule vyhodila obed aj veceru, mala som dobry den :slight_smile:
a pri troch detoch si to mozes dovolit :grinning:

http://www.hrajko.sk/kocik-pre-dvojicky-casualplay-stwinner-p-614.html

mame octaviu combi a vraj novsie rocniky maju tie pasy, bud vymenime za novsie alebo ci sa to neda dorobit alebo vymenit v strede ta sedacka s trojbodovym pasom
2. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je cena len za šporťák, plus vaničky, plus pláštenka, nánožníky...pekný ale po pravde na môj vkus je drahý...

ja nie som zástanca drahých kočíkov a držím sa svojho názoru ...kočík je len presúvadlo a deti potrebujú iné veci a ozaj veľa peňazí...........
Octavia je super auto, má perfektné sedenie, ked sa mi dalo tak na služobky som chodila na nej :slight_smile:
2. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nechce sa nam menit auto, sme spokojny a ak to pojde tak sa v pohode vojdeme aj kufor nam bude stacit.

ja by som riesila len sportak, autosedacky od ruky som nasla za polovicu, plastenka z nejakeho stareho kocika, nanozniky nam nebude treba a ak by trebalo mame v jedneho co nam teraz robil novy potah na autosedacku a tak by nieco spichol. Ja by som brala aj jane twin two pouzivany a ked deti podrastu tak iny cisto sportovy alebo golfac, ale ta zima ma stve co vtedy

mas pravdu kocik je len na presun, ale ja som pri Matuskovi kupila blbost a natrapila som sa a to bol jeden
2. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok