• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

4. januára 2017 
juli aj ja som tak chodila po ulici a ked som videla niekoho s viac detmi tak som len skonstatovala, jeeej ake mile, ale neviem si predstavit, ze by nas bolo tolko a je to tu :grinning:

ale tvoji chalani su fakt super ako anjeliky, sme skonstatovali ked sme kukali foto :wink:
3. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

Gajana no kym nieco nezacnem robit tak ani ja sa necitim tehotna :grinning: :grinning: ..ale uz je to horsie a horsie a ked je manzelik v robote,tak to ani nehovorim, behat okolo toho nasho drobca je vycerpavajuce :wink: ale vsak uz to vydrzime

No dnes rano bol muzik v dalsich dvoch skolkach a nadej na prijatie Jakubka je mizerna respektive asi ziadna :unamused: :unamused:
no uvidime.....

julka tvoji drobci su krasnucki akoby ich jedna mater mala xixixi a ozaj kde ste kupili ten modry bicyklik? My teraz zhaname Jakubkovi ale najlepsie pouzivany vsak aj tak na nom vsetko zhori a vsetko hned znici.....ale nic moc som nenasla na nete :unamused:

pekny slnieckovy dnik prajem

a dnes je tatik doma tak uz s Kubka nalozil na bicykel do sedakcy a uz brazdia sidlisko :sunglasses: no a ja pojdem varit rizoto mnam.
3. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bicykel sme kupili v Cyklo 1 v Trenčíne, je to Merida, bol drahší, ale rátali sme, že ho doderú ešte aj malí...
bike treba vyskúšať a nekupovať tie lacné, veľmi zle sa na nich šlape, majú zle ťažisko a sú na ...
mm chcel ešte jednu značku a teraz ma to nenapadne...

ojazdený v pohode...
niečo nájdem a pošlem linky...

ideme von držkajte sa
3. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za anjeličkov :slight_smile:
3. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Julka dakujem my sme zatial odpovedali na tento :slight_smile: :slight_smile: http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6620886&tab=8 tak uvidime......a 100€ teraz nemame na bicyklik :confounded: v marci sa plati u nas smetie za cely kalendarny rok a este dan z nehnutelnosti a este sa urcite nieco vyskytne :sunglasses: ako vzdy ale vdaka
3. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá celkom dobre a hlavne, že nemá plastové kolesá :wink:
3. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas maly dostal bike, ale nemozem ho donutit normalne sa vozit, len chodi okolo neho alebo ma z neho odrazadlo, je lenivy. :unamused:
Skusime kupit asi iny a vyskusame, mozno sa mu zle vozi

juli po niekom tie deti musia byt :grinning:
3. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky! tak zasa na skok sem...

ako som naposledy písala, tak vyšli mi zlé výsledky /pozitívny screening/ no a po konzulte s dr. som sa rozhodla ist na konzultáciu na genetiku... /ja viem, že veľakrát sú skreslené výsledky, ale radšej si chcem všetko utvrdiť čo najskôr a užívať si tehotenstvo bez strachu.../
chcem sa spýtať korá ste boli na genetike a kde? a ako to prebiehalo??? ďakujeeeem
3. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka deti dokážu ťahať akolo 2 a pol roka, náš tiež nechcel a zrazu ťahal, nenúť ho...
počkaj, kamoškin syn v troch rokoch nechcel ťahať na 12 -ke plakal a nakoniec mu jeden chlapec požičal 16 a ťahal o život :grinning:

jajka IP
3. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidim mozno ked uvidi deti, ale ked on by chcel rovno velky :grinning:

prave som sa skoro naucila po francuzsky :slight_smile: hladam ten kocik casual co sa mi paci a v zahranici je ovela lacnejsi
3. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela tento...
http://babyjogger.com/city_elite_dbl_dtl.aspx

aj s poštovným z USA , clom a ostatnými nákladmi vychádzal do 15000 (pred dvomi rokmi), ale rozmyslela som si to, čo keby sa mi pokazil, čo potom kde ho dá opraviť?
3. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu no paradny :wink:
ja najprv zistim ceny a potom vyberiem krajinu kde niekoho mame kdyby neco :grinning:
3. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj vies co ma to stoji spominat si na skolu :grinning: :grinning: :grinning:
ale zistujem ze casual na uk asi nemaju
3. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natiahni si nový internet a on ti ponúka automatický preklad stránky ...
super, často používama aj google translator, super vec ...zle prekladá nemčinu :frowning2:
3. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia, ty mas o vsetkom prehlad :wink: vies mi napisat kto z bab ma bumbleide? chcela by som sa ich k tomu kociku nieco spytat..hlavne k sportovej verzii. v Dvojickove ho niekto ma?
a inac ten mountain buggy je ako sportak super, ale od narodenia je na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma straaasne male a dost tazke vanicky. mna z tych kocikov asi porazi :angry:

jajka ja nemam priamu skusenost z genetiky, ale sesterka ma, bola v MT a teda jej vysli fakt hlupe vysledky. ma normalne zdraveho chlapceka. skus sa popytat v tejto teme: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=88943&vGroupOffset=0

Alienka uz mas termin na utz?
3. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom mi to ide len zo zaciatku clovek kym sa rozbehne tak to trva, ale dik
3. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulqa ak chces mozes skocit do All toys v Optime v Ke , budu tam mat bumbleride na zivo. Len neviem ci ho uz maju , dnes zavolam a dam ti vediet, minuly tyzden este nemali.
3. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky alienka, sice som nad takym uvazovala len par minut, ale radsej chcem vidiet nazivo :slight_smile:

chystame sa do polska okuknut ci budu mat nieco vylozene
3. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má ho mauzi a taella, v dvojičkove prevláda Jane :wink:

má ho aj moja kamoška a je ozaj veľmi pekný, má ešte ten starší typ s normálnymi kolesami, mne sa veľmi páči...
mountain tie vaničky sú pre bábiku a nie pre mimi, ale ked ho más v lete tak to je len na parádu, tájedna vanička je isto lepšia...
3. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajka a ešte som zabudla v BA je železničná nemocnica, kde robia amnio a výsledky sú za dva dni stojí to cca 300 eur.
3. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tintin mala som skúšky zo španielčiny a keby neni google, tak ju nemám doteraz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa ja asi vyberiem do francuzska :grinning:

ale abc maju na uk za dobre ceny tak si pockam na katku s babulkami ked vyrazia vonku :slight_smile: hlavne okuknem male a predstavim si ako o par mesiacov budem mat ja krat dva :astonished:
3. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia cize v dvojickove nema nikto bumble? ok napisem mauzi a tealle, ale tie este pouzivaju vanicky... nevies mi povedat, ked ho ma ta kamoska, ci vedia drobci do kocika nasadnut sami? zdal sa mi veeelmi vysoky.
3. mar 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo viem, tak nemá...ale taella má už ročné deti..a mauzi má už asi tiež šporťák, ved chlapci sú veľkí :slight_smile:
a kamoška má tiež 7 mesačné deti...
tintin a načo sa ty trápiš nad nasadaním do kočíka, ja dávam deti vždy s plačom a nasilu ...pravítko a lámem nožičky ...akože, to keby mi chcela znovu prísť "milá" IP
3. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a chlapci uz pocitaju ovecky?
3. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapci spia, mám navarené, pijem kávu a asi idem umyť kúpeľňu ...
hľadám na nete ešte materiály k diplomke...
3. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty akoze este nieco studujes,??
3. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6-ty rok chodím externe na vysokú, teraz mám posledný semester :wink:
3. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok