Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
7. mar 2010

Julia, drzim palce nech zapal rychlo prejde.

Alienka striesky sa ani nedaju otocit na sportovej casti, len na novorodeneckej. My sme ich prehodili len raz na zaciatku a potom sme ich prehodili naspat, ked sme presli na sportak. Urcite to nie je na kazdodenne prehadzovanie, ale ani v tom nevidim vyznam, aby si to kazdu chvilu prehadzovala. Nic hrozne to nie je, ked nie ty, tak tvoj manzel to urcite zvladne. Ak by ste s tym mali nahodou problem, kludne vam to mozme v ramci prechadzky do mesta prist prehodit 😉
Podla mna si urobila dobre, ze si kupila ten stary model. Polohovanie je jednoznacne lepsie pri starom a to vyuzivam niekolko krat denne na rozdiel od prehadzovania striesok.

luciaf13
7. mar 2010

Julka drzim palceky nech ti rychlo zapal ustupi..je to nemile mat este taketo starosti navyse......a je super z edrobcov este kojis, ako casto v dni papkaju tvoje mliecko? A davas im na dokrmenia aj umele?? Ak ano tak cca odkedy a ake im vyhovuje? Ja viem ze je to rozne u kazdeho babatka ale nasavam co najviac informacii 😀 dakujem dakujem

bosor
7. mar 2010

Ahojte, som tu nova. Zhanala som odpoved na jednu temu a nasla som ju. Paci sa mi tato stranka, zda sa mi seriozna. Mam jednu otazku na mamicky s dvojickami. Ako to vlastne mozte zvladat 2 babatka naraz? Je to uzas! 😉

juliagregor
7. mar 2010

mauzi dakujem, aj to mávam často, mám veľa mlieka a malé prsia, tak sa mi hned spravia hrče a zápal a teplota, už viem čo mi zaberá, ale bolí to ozaj hrozne,,,,
ten vínový obklad mi poradila ešte moja prvá gynekologička, ked mal Maťko 6 tt tak som ho schytala prvá krát 😠

lucka malým dávam mm na obed, ked idú spať, večer na zaspávanie a v noci, snažím sa to obmedzovať, ale moc sa mi nedarí ☹ , do troch mesiacov boli len na mm, potom som im dávala len na noc Sunar, mlieka som mala večer málo, predsa unavená za celý deň, tak som ich netrápila a ala flašku, od 5 mm som dávala UM, každý druhý krát, teraz dám vlastne večeru (krupicu, chlebík, cereálie v mlieku), dostanú ešte flašu Sunaru a na zaspanie cicík. U nás je vrchol najedenia ked ich prsník napne 😀 .
pri jednom dieťati sa dá častejšie prikladať, ale ked máš dve a viac detí, tak jednoduche nemáš čas a nevládzeš ...

bosor žena zvládne všetko !!!!!!!!!!!

juliagregor
7. mar 2010

mauzi aj mne sa veľmi páči tvoj kočík, kamoška má taký hnedý 😉
niekedy sú vychytávky na škodu 😎

luciaf13
7. mar 2010

dakujem Julka za vycerpavajucu odpoved 🙂 🙂

bosor a co este maminky , ktore maju tri a viac deticiek 😎 😎 😎 😎 😎

VSAK SME SILNE!!!!! A ZVLADNEME VSETKO! 😀 😀

juliagregor
7. mar 2010

lucka 🙂

blbne mi klávesnica, musím ju prečistiť, tak sa ospravedlňujem za chýbajúce písmenká 😔

juliagregor
7. mar 2010

deťom som pustila Spievankovo, ani nedýchajú 😀

mauzos
7. mar 2010

Julia 😀 zeby som to Spievankovo zacala pomaly aj ja zhanat. My sme mali uz vcera 11 mesiacov, neskutocne 😲

Bosor veru musime zvladat, co ine sa da robit 😀 Ale je to podla mna lepsie ako dve deti za sebou.

alienka73
7. mar 2010

mauzos gratulujeme k 11mesicikom 🙂 .

juliagregor
7. mar 2010

mauzi ten čas letí 😲
gratulujem

janulqa07
7. mar 2010

ahojky, my sme konecne doma po dlhom vikende

alienka tak ake novinky si zistila? okrem toho ze budete doma v prevahe baby, gratulujem 🙂

a deticky ako mamicky? pocuvaju?

scarlette
7. mar 2010

caute babule ako sa mate?
my zajtra oslavujeme 6 mesiacov, ale to leti... prave prazdninujeme na vychode a je nam super, chlapi priberaju a uz aj asi zacneme prikrmovat 😉

a co vy?

luciaf13
7. mar 2010

Julka ako uz je lepsie??

Scarlette gratulujem k 6mesiacom, super pozerala som fotecky a krasavcov mas syncekov 🙂

ja sa dnes cely den vyvalujem , vsak co ine sa mi da robit 😎 😎 😎 a chystam muzovi zoznam na zajtra 😀 Ma napúlanovany narocny program, ale aspon si teraz uvedomuje kolko veci ja robim ked je on v robote a sam to priznal 🙂 🙂 🙂 nakolko teraz vsetko robi on sam, ale je zlaty, pomaha a snazi sa. No a zajtra okrem ineho ide pre kocik 😉

gajana1
7. mar 2010

Ahojte ja som dnes cely deň preležala lebo mi nebolo dobre

Luciaf mi už mame kočik len mi tam nejak nesedi taška na kočik

juliagregor
7. mar 2010

ahojte,

lucka je lepšie 🙂 , na obed som im nedala, ajko to pochopil a neplakal ale šimon plakal aj za neho ☹
už ked trpím, tak ich skúsim odstaviť ....mm pochopia kolko je doma roboty až ked si to odskúšajú 😎, len nech ta obskakuje 😉

janka ako bolo na dovolenke 😉

scarlet gratulujem 🙂 chlapci sú krásni 😉, nech príkrmy pekne papajú 🙂

juliagregor
7. mar 2010

lucka, gajana ešte aspoň týždeň 😉

gajana a čo ti bolo? točila sa ti hlava alebo ťa bolelo bruško?

luciaf13
7. mar 2010

Gajana a uz je ti lepsie? Ja ked lezim tak mam pocit skor ze mi je horsie 😖 a vsetko ma boli
a preco tam nepasuje ta taska???? 😒 Vsak uz musime vydrzat pre tych nasich drobcov este aspon tyzden-dva

Julka tak tak nech nas pekne chlapi obskakuju aspon chvilku 😎

gajana1
7. mar 2010

Už hej maly bol u svokrovcoch tak som oddychovala asi to boli už posličkovia
a tašku ked chcem dať na ručku tak ju nezapnem len prevesiť sa da je robena na monokočik asi

luciaf13
7. mar 2010

😖 😖 😖 😖 neni su tam cvoky aby sa pripla o rucku???? No mne sa zda, ze ked nam ho predvadzala pani tak bola tam ta taska pripnuta??? 😒 😒
A pekne teda oddychuj a uzivaj si zatial len jedneho drobca 😎

janulqa07
7. mar 2010

juli uzastne bolo 😠 mama odisla na skolenie takze sme ostali s otcom a starala som sa o neho, obehala som lekarov, mam kopec papierov a som pripravena behat po lekaroch dalej, ale teraz som nazhavena na utorok caka ma ult.
juli a tvoji ako zvladli vikend?
moj maly ma dnes totalne blby den, nic mu nie je dobre ☹

Baby aj vam zavidim ze coskoro budete mat svoje pokladiky na svete, ale ja mam z toho taky strach ako to zvladnem, ze nakoniec chcem aby som bola iba tehotna.

luciaf13
7. mar 2010

janulqa ja som sa tiez uz rozhodla ze ostanem tehu nafurt 😀 😀 😀 😀

janulqa07
7. mar 2010

hehe no trosku neskoro ked si uz skoro na konci 😝
Naucis maleho, aby ti pomahal. Mojej mamine pomahal brat o tri roky strarsi, tak sedel pri postielke a daval mi cumlik alebo drzal flasu s mliekom.
lucia a budes mat vsetkych troch doma??

luciaf13
7. mar 2010

no so skolkami je to viac ako zle a vo vsetkych kde zatial manzelik bol vybavovat prijatie tak maju plno 😒 takze ratam s tym ze budeme mat doma vsetkych troch chlapov 😎

janulqa07
7. mar 2010

fuuu tak pevne nervy 😉 u nas este riaditelka nevedela ci bude mat miesto tak som zvedava.
Ale je to hroza, ze nezoberu ked budu dvojicky, po znamosti si to niekto vybavit vie ci treba alebo nie 😠

luciaf13
7. mar 2010

no nam ani znamost nepomohla ☹ nakolko nemaju miesto pomaly uz ani pre predskolakov

janulqa07
7. mar 2010

waw a vraj malo deti sa rodi 😒

gajana1
7. mar 2010

luciaf ma ale nesedi to na dvojkočik

luciaf13
7. mar 2010

to je divne ...a nereklamovali ste to????

gajana1
7. mar 2010

nie mali sme ine starosti prosim ťa zajtra ked budeš mala kočik nenapišeš mi či sedi ti taška.diky